Škoda Octavia (2005)

23.9.2007

V roce 2007 jsem pořídil nový (ojetý) vozidlo. Sice jsem původně počítal s funglovým Roomstrem 1,6 , ale myslím, že nevzít tohle autíčko, když byla…

Škoda Octavia (pedro26)

Hanss (MoDo Team) 23.09.2007  16:56

Náhoda

Zdravim, popiš trochu víc tu "náhodu", jak si k autu přišel, přip. i cenu, jestli to teda neni tajemství........ :-)
    Zajímavá zkušenost s tou bohatou výbavou "na obtíž"....... :-)

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 23.09.2007  17:13

« Re: Náhoda

to by mě taky zajímalo :yes:

pedro26 23.09.2007  17:20

« Re: Re: Náhoda

Nečekejte nic extra. Zkrátka už bylo jasný, že v srpnu zajdem do solůnu a objednáme Roomster 1,6 ve výbavě sport. Týden před tím mi volá táta a říká, že jeho kolega se potřebuje fofrem zbavit dvoulitrový Octávky, protože sám má na solůnu připravenou RS v kombíku -> špatně načasoval prodej "starýho" a dodací lhůtu novýho. Jelikož chvátal, tak dal cenu, která se neodmítá ( neřeknu :-), přihodil zimáky a bylo hotovo.

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 23.09.2007  17:24

« Re: Re: Re: Náhoda

Tak to je jasná volba tak ať slouží, a pak naskoč do toho RS, když se těch aut tak rychle zbavuje ;-)

"-- skrytý --" 23.09.2007  17:11

ostrekovac svetla

velmi pekne octavka a velmi slusna vybava ;-) k tomu ostrekovaci svetla ti len tolko poradim ze ked nechces aby sa zapol tak staci vypnut svetla ;-)

pedro26 23.09.2007  17:15

« Re: ostrekovac svetla

Díky moc za radu. Mě by to nenapadlo a od dnešního dne začnu využívat

"-- skrytý --" 23.09.2007  17:21

« Re: Re: ostrekovac svetla

daj vediet ci to funguje :-) lebo na hondach to tak je tak hadam to bude aj na tvojom

foto Aischylos

Aischylos 23.09.2007  17:17

Krásnej...fakt nádherný...musí to být požitek se s ním vozit...prosím tě, zkus trochu rozšířit recenzi a ještě něco foteček, ať můžu dát všude za 10b...mrkni na moje.. ;-)

pedro26 23.09.2007  17:23

Díky. Zatím jsem vyčerpal svoje portfolio a budu dál sbírat zkušenosti a hledat lokality na hezký fotky. Tahle aktuální je už dost okoukaná díky předchozím nafoceným vozidlům

"-- skrytý --" 23.09.2007  18:25

Pěkná

Vidím že jsis ji řádně dovybavil :yes: Fakt parádní, taky bych bral :-) Ať slouží ;-)

pedro26 23.09.2007  18:38

« Re: Pěkná

Já nic. To už bylo :-)

"-- skrytý --" 23.09.2007  22:07

« Re: Re: Pěkná

Máš pravdu, musím uznat, že jsi zvolil lépe než jít do Roomsteru (alespoň podle mě) :yes: ;-)

"-- skrytý --" 23.09.2007  20:33

Krasavec

Moc pekna Octavka :yes: Chtelo by to ale doplnit nake fotky a dat si trochu praci s recenzi.

"-- skrytý --" 23.09.2007  20:50

« Re: Krasavec

Taky se přidám, fakt paráda. Bral bych všema deseti >:D

"-- skrytý --" 23.09.2007  20:47

Super ATD...............

Super teda.....................Super motor ved som soferoval.....Super Akceleracia.....Super Octavka a vybava Vela Stastnych km zelam ;-)

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 23.09.2007  22:06

Hodnotenie

Velmi pekna a plnej palbe,takze odo mna za 10b,este urcite dopilujes recenziu a foto. ;-)

"-- skrytý --" 24.09.2007  14:48

body

mas tam deset bodiku..

"-- skrytý --" 24.09.2007  18:18

lů¨§

Za 10 fakt pěkná! Roomster je o proti tomuhle nanic! Krásný elektrony 17"

"anonym" [89.127.239.XXX] 30.09.2007  02:12

Průměr

Je to sice hezké auto,ale je docela průměrné vzhledem, nadpůměrné cenou a středový panel je na "*". Je moc široký, horší pocit jsem nikdy u žádného auta nezažil.

neregistrovaný: "Škoda" [217.66.174.XXX] 30.09.2007  14:25

Super Octavia

Udělal jsi obchod století. Nádherné auto. Já už se těším na 1,8 TSI. Zatím jsem ji pořádně projel se známým v předváděcí jízdě. Ať ti autíčko slouží. A buď opatrný, jak by řekla moje babička. Kdybych mohl bodovat, dám za 10.

pedro26 30.09.2007  16:16

« Re: Super Octavia

Díky.
      Až tady bude tvoje Octavia, tak dej vědět.

foto ViktorMPI

ViktorMPI 21.10.2007  13:14

Nádherný auto, dobře napsaná recenze a hezký fotky :yes:

pedro26 22.10.2007  19:13

Díky. Už jsem koukal i na tvoje. Dostaly mě ty foky. Tvoje hobby? Ještě jsem ti auto nehodnotil, prototože se chci zeptat na ten motor. Měl jsem ho ve feldě ( přečipovanej, filtr, svíčky, atd. ) a byl jsem spokojenej. Ale felda nic neváží, tak to lítalo. S tou Oktávkou to ale do kopce moc úža nebude. Nechystáš se taky na chip? Doporučuju Cimbu.

foto ViktorMPI

ViktorMPI 07.11.2007  16:10

« Re: Re: 10b

Díky, hobby ani ne, ale občas si rád vyjedu na výlet s foťákem. Felicia měla tuším ale o 20kW míň. MPI v Octavce budí hodně pochybností, i já je měl dokud jsem se v tom poprvé neprojel. Mně osobně stačí a to si rád dopřávám svižné jízdy. Jasně, s tvým 2.0 TDI, se kterým jsem měl možnost také jet, se to nedá moc srovnávat.. ve městě a na okreskách bys mi neujel pokud bych nebyl zatížen, což atmosféra snáší hůř než turbo, na dálnici a do táhleho kopce asi s převahou... tam, kde bych s 2.0 vjel bych s 1.6 někdy radši nejel. Turbo nemá, ale díky 8V se nemusí za každou cenu brutálně vytáčet a pokud se vhodně řadí, tak od 2.5 tis.ot. se dá dobře jezdit. Když motor není jěště zahřátý, tak to nad 2.5 tis.otáček netočím a ve městě zcela vklidu často nechávám auta za sebou (v tomto rozmezí otáček je možno cítit i lepší 100 oktan. benzín). Takže já jsem spokojený, 1.9 TDI bude něco podobného, akorát s jiným charakterem, lepší motorizaci bych bral 1.8 TSI. S tím chipem nevím, dokážou zmenšit spotřebu a zvýšit výkon o něco taky, i když to u toho atmosféráku není tak zásadní jako u přeplňovaných motorů, nechce se mi měnit tovární nastavení, ale nikdy neříkej nikdy. Tak snad to takhle stačí. 2.0 TDI je výborný motor, četl jsem jen, že se lidi setkávají s častýma poruchama, tak přeju ať nejsou žádné a ať jezdí :yes:

foto filko

filko 04.11.2007  20:22

Kola

Máš super kola, Pedro!

foto Deutscher

Deutscher 23.11.2007  15:05

ano

to auto je super. mám taký istý agregát v Superbe a ide to veľmi pekne. s tou peťkou máš pravduu- dá sa na nej obiehať v pohode... 10 bodov

foto petr16

petr16 02.12.2007  14:05

jop

dobrý kousek,gratuluju,pěkná barvička 10b

neregistrovaný: "kulhavy6608@seznam.cz" [88.103.57.XXX] 04.12.2007  18:02

hrozný!!!

Nesnášim ty frajery, jak si myslej že když maj voktávku a valej si to na dálnicí a dělaj machry jak jim to jede!!! Tyhle lidi mi se měli vyškolit na silnicí aby si nemysleli že jsou nejlepší!!! Mluvim ke všem oktávákum z dieslema co jezděj jako prasata!!! :no: :no: Až příště potkám nejakýho oktáváka a bude dělat machry a zezadu se mu na * přilepí načipovaný mitsubishi grandis , tak at prosim vás uhne protože si myslet že mi ujede namá cenu!!!!!! :-) :yes: domluvil jsem! jinak proti voktávce nic nemám!!!

Hanss (MoDo Team) 04.12.2007  18:31

« Re: hrozný!!!

Ale di ty brepto...... :-! Nech toho!!! :-) domluvil jsem NAZDAR

pedro26 04.12.2007  18:55

« Re: hrozný!!!

No, přesvědčovat tě o opaku nebudu. Když vemu v úvahu kolik octávek po silnicích jezdí a že ty dieslový jsou většinou služební, tak se holt sem tam objeví hovado, který se musí ukázat. Věřím ale tomu, že podobně oblíbený jsou v Německu majitelé Passatů a u frantiků asi řidiči 407.
      Jestli máš ten poslední Grandis, tak bych si o něm docela početl. Proč ho tady nemáš??

"anonym" [88.103.57.XXX] 05.12.2007  17:12

« Re: Re: hrozný!!!

jj to máš pravdu z těma služebákama! s tim grandisem sem to nemyslel doslova, ale jako příklad a vlastně i ze svý skušenosti! Ale závisí taky na hovadu jak s tim jede!

Ronnyp (RSKa) 05.12.2007  18:02

« Re: Re: Re: hrozný!!!

pridej ho sem toho tvojeho grandisa rad bych ho videl a slysel o nem nejake informace!!!a aspon tim ukazes ze nekecas!!! ;-)

neregistrovaný: "kulhy" [88.103.57.XXX] 07.12.2007  17:19

« Re: Re: Re: Re: hrozný!!!

ty vole normál motor z 2,0 tdi :-) akorát o 27 kw a 70 nm víc, z dvoumá čipama, jinak má 103kw a nevim jak se to přidává?!! se kouni na www.mitsubishi-motors.cz! Ale s tim čipem jsou parametry z 0-100 kolem 8 a max 220! přibližne, sem změřil zatim já! ;-)

foto lumirs

lumirs 01.01.2008  20:43

« Re: Re: hrozný!!!

oktávek jsou mraky kluci a nejen služební :-) čim víc aut jezdí, geometrickou řadou narůstá i počet hovad v nich, neškatulkujte to ;-)

"anonym" [91.127.154.XXX] 04.01.2008  20:06

Patrik

Zdravim,
    Odkial mas tuto octavku? Z nemecka? Je s dobrou vybavou, respect
    Xenony? velmi sa mi paci? Kolok si za nej dal? Uprimne...

pedro26 04.01.2008  23:11

« Re: Patrik

Jo je z Německa. Dal jsem za ni ve srovnání s kupní cenou nového auta ( 800000,-) tak málo, že to snad ani nebudu nikomu říkat.

"-- skrytý --" 09.01.2008  18:27

Ostřikovače světel

Ano, je to zařízení akorát plýtvající kapalinou, ale ke xenonům je ze zákona vyžadováno, stejně jako automatická regulace sklonu...

pedro26 09.01.2008  18:51

« Re: Ostřikovače světel

Tak to o tom zákoně jsem netušil. To jako, když to zruším, tak neprojdu technickou, nebo mi snad cajti můžou dát pokutu?

"-- skrytý --" 09.01.2008  19:35

« Re: Re: Ostřikovače světel

Oboje, ale u nás to na technický nikdo nesleduje a naši policajti o tom pravděpodobně taky nevědi. V západní Evropě je přístup jiný - tam by ti vypojení s velkou pravděpodobností neprošlo.

"-- skrytý --" 25.01.2008  12:39

ok

Auto :yes: recenze :yes: a fotky :yes: ! ;-) Jestli chceš můžeš u mě přehodnotit, přidal jsem fotky >:-[]

"-- skrytý --" 02.02.2008  13:53

Vzhled

Nová oktávka se mi moc nelíbí ale tahle barva a pěkné kola z toho udělaly moc pěkné auto.

foto Konwi

Konwi 16.02.2008  07:01

Osmsettisíc bych za Octávku také nedal, za tu cenu by mohlo být (třeba méně vybavené) nové Mondeo a to je sakra rozdíl ve velikosti, pohodlí, podvozku, motoru, bezpečnosti a image. Každopádně přeji mnoho bezproblémových km.

foto Dave-SK

Dave SK 24.02.2008  15:27

davam 10b

pekna recenzia aj foto davam 10B pozri aj na moje ...

foto radhro

radhro 17.04.2008  13:28

opěrky

opěrky super :yes: kde si se k nim dostal :-) jinak recenze pecka , už to chystám taky , člověče mám na ní 120000tkm a už se mi ozývají nějaké rány při chcípnutí motoru jak kdyby byl včudu nějaký silenblok ? nemáš to také

pedro26 20.04.2008  10:24

Nazdar,
      k opěrkám jsem se dostal jednoduše, protože je u nás ve firmě vyrábíme a když jsem měl představování vzorků u zákazníka, tak mi jich pár zbylo. Jinak pro facelift Octávky je už vyrábíme taky jako předsériovou výrobu. Jako majiteli nový Fabky bych ti mohl ještě říct, že na léto se připravuje Fábia Sportline, což bude vlastně RS bez označení RS :-) Znamená to sportovní podvozek, 17" kola, modrou barvu z OII RS, sportovní sedačky v modrý, nebo červený barvě.
      Jinak moje octuše má najeto 48000 a je zatím v klidu.

foto radhro

radhro 21.04.2008  08:11

« Re: opěrky

tal to bude možná vypadat docela dobře , ale asi tam nic silnějšího než tu 1,6 nedají co? sedla by tomu ta VW 1,4 Turbo , ale to asi němčouři nepustí pak by to bylo skutečné RS . přeju hodně km na oktuši ;-) :yes: ahoj

pedro26 23.04.2008  20:40

« Re: Re: opěrky

Ne,ne. Bude pouze 1,6 benzín a 1,9 TDI. Žádná evoluce ;-\

Dylan McKay 02.05.2009  17:07

« Re: Re: Re: opěrky

Často se mě někdo ptá, jaký že tajemný uživatel mi věnoval opěrky s logem Porsche. Samozřejmě takticky mlčím, ale moc ti za ně děkuju... ;-)

pedro26 12.05.2009  22:23

« Re: Re: Re: Re: opěrky

Není vůbec za co. Nadále zůstávám v anonymitě >:D

Dylan McKay 14.05.2009  08:16

Samozřejmě... ;-)

(když někdy PCT prodám, opěrky od tebe si nechám...)

pedro26 14.05.2009  15:29

« Re: Re: opěrky

A nebo si koupíš dvojku a bude. Prvních 1300 aut bude jenom s logama na opěrkách a to i na zadních. Výroba startuje koncem ledna 2010.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 05.05.2008  14:22

Foto

Prosím co se ti nezda na mojich fitkach ze jsou za 9

TurboKluk(smazat hodnoceni) 13.05.2008  12:04

oktavka

Prosim co se ti nelibi na recenzi u moji oktavky?

Ronnyp (RSKa) 22.07.2008  19:12

kola

tak ty kola na tom toledu sou fakt brutalni :yes: mohl bych se zeptat co staly teda pokud to vis

pedro26 22.07.2008  20:55

« Re: kola

brácha mi to sice neřekl, ale koukal jsem po internetu a vyšlo to 5600,- za disk a 4500,- za pneu = 4 pětky na celý auto - hustý

"-- skrytý --" 22.07.2008  21:11

« Re: Re: kola

sou fakt krasny,kamos je chtel na bilou octavku ereso,ale na tom toledu sou fakt peckovy jak jeste ladi ty cerveny prouzky s celym autem.. :yes: to si asi hezci vybrat nemoh..

pedro26 22.07.2008  22:38

« Re: Re: Re: kola

Souhlas. Jestli se k tomu dostanu, nafotím do konce týdne ještě něco.

Ronnyp (RSKa) 23.07.2008  11:27

« Re: kola

vubec by mi nevadilo kdyby bracha udelal celou recenzi protoze si myslim ze je se na co kouknout :-!

foto Chocholousek

Chocholousek 09.08.2008  16:20

MOŽNO BLBÁ OTÁZKA...

Ahoj, mohol by si napísať podrobnejšie porovnanie čo sa týka pružnosti motora, akcelerácie, citlivosti plynového pedálu medzi Hondou "UFO" Civic 2.2CDTI a Škodou Octaviou 2.0TDI ?

Vopred ďakujem

pedro26 09.08.2008  17:39

« Re: MOŽNO BLBÁ OTÁZKA...

Tak to zatím bohužel nemůžu, protože s Hondou jsem zatím najel cca 40km, když byla úplně nová. Jenže to jsem ještě neměl Octuši. Pak jsem se s ní ještě jednou vezl jako spolujezdec asi půl roku po koupi octávky, takže jsem mohl porovnat jenom zvuk, takže můžu říct že Honda je podstatně tišší. Až bude příležitost, tak si zkusím ufo aspoň na chvíli půjčit a dám info.
      Co jsem ale mohl zkusit tento týden, byl Golf 5 GT Sport 2.0 TDI. V podstatě je to úplně stejný motor jako v oct. jen s jiným softwarem, takže motor dává 170 koní a 350 Nm. Zrychlení z 0-100 je za 8,6s. Pro mě to bylo zatím nejsilnější auto, který jsem řídil a těch 30 koní navíc bylo hodně znát. ASR blikalo jak blázen a zátah mě tlačil do sedačky. Na hrudníku jsem cítil tlak ze zrychlení. Zkátka špica. Další důvod šetřit na kvalitní chip.

foto Chocholousek

Chocholousek 09.08.2008  18:37

« Re: Re: MOŽNO BLBÁ OTÁZKA...

Aha, ďakujem. Keď si požičiaš od otca Ufíka, daj vedieť ;-) Maj sa a nech autíčko jazdí.

Hanss (MoDo Team) 05.09.2008  17:29

TOP Speed

slušná rychlost - kolik při tom ukazoval budík - stačil ses podívat :-) :-) a kolik bylo otáček ?!? :yes:

pedro26 05.09.2008  21:32

« Re: TOP Speed

Tak to bohužel nevím, protože díky automatickýmu rozsvěcování světel jsem neměl osvětlený přístroje a nebylo na to díky pozdnímu odpoledni vidět. Budu to sledovat příště.

foto gtv6

gtv6 03.10.2008  11:26

jojo oktávka super kára

:no: stačilo přečíst první odstavec a měl jsem jasno, teorii máte skvělě zvládnutou :-)

pedro26 03.10.2008  16:30

« Re: jojo oktávka super kára

No, tak to jsem nějak nepochopil. Asi tím, že je ten pátek.

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 05.10.2008  20:48

KaN

Zdravím, docela by mě zajímalo jak to bude s KaN filtrem po nějaké třeba delší době.. mám na mysli že váze vzduchu škodí mastnota (usazuje se v ní a tím odchází a musí se buď vystříkat prý čističem na brzdy nebo koupit nová) a zároveň s tím jsem slyšel že právě KaN filtr díky tomu že je napuštěný olejem tohle na váze vzduchu způsobuje. nevím jestli je váha vzduchu stejná jako na 1,9TDi ale myslím že minimálně bude pracovat na stejném principu. tak uvidíme časem.. jestli na to nezapomenem (jako že asi jo docela by mě to zajímalo.. třeba po takovejch 30tis km?

pedro26 06.10.2008  20:27

« Re: KaN

Já jsem zase četl názár ( taky negativní ), že filtr má 2 úskalí. 1. když se nečistí dostatečně často, tak se zanese a výkon jde dolů ( to ale platí pro všechny filtry obecně ). 2. Když se čistí moc často, tak dochází k tomu, co říkáš ty, že se olej filtru dostane do sání a znečistí čidla na váze vzduchu. Já s tím budu počítat a čistit po 30000km a olejem to nebudu vyloženě prolívat. Takže se necháme překvapit a jestli se to po..re, tak se určitě připomenu :-)

foto mirastr

mirastr 26.11.2008  21:57

Ty s tim musíš pěkně lítat. Já jsem se naučil s naši octavií jezdit mimo vesnice za 4,5 litrů. Můj rekord je 3.8, ale to byla fakt jízda na spotřebu. Při normální jízdě se nikdy nedostanu přes 5 litrů. Dálnice při 140km/h - 5 - 5,5 litru. Maximálka dle GPS 220 km/h a to na tom nejsou žádný úpravy. Že by to DPF?

pedro26 27.11.2008  17:09

« Re: Spotřeba

4,5l umím taky, ale usínám u toho ;-) Rozhodně nejsem ale pirát silnic. Nechci si to rozbít. Z pojistky bych už takový nekoupil. I přes slevy se shodně vybavená octuše teď prodává přes 700000,- a ještě k tomu se mi nelíbí.

Dylan McKay 27.03.2009  08:33

Hummer

Pěkný fotky, jde z nich strach. Pozdravuj kluky, že tady na ně doma myslíme...

foto Vette

Vette 02.05.2009  09:06

Karolinka

Blahozelam k prirastku do rodiny :-) Tak aj ja dufam ze bude mat auta rada :-) Hlavne nech je zdrava a robi Vam len radost

foto kaaRS

kaaRS 02.05.2009  11:23

« Re: Karolinka

Velka gratulace hlavne at je zdrava. :yes: :-)

foto Filip-

Filip . 02.05.2009  15:30

« Re: Re: Karolinka

Taktiez gratulujem a hlavne nech je Zdrava ;-) je zlata :-)

foto Kajuska

Kajuška 11.05.2009  11:30

« Re: Karolinka

pripojuju se ke gratulaci je krásná :-) a hlavně má takový krásný jméno ;-) to je mi sympatický...

Dylan McKay 02.05.2009  17:00

hodně zdraví a štěstí, děťátko!

Pedro, moc gratuluju! Sám si užívám otcovství, a je to nejhezčí část mého života.
    Pozdravuj dcerku i maminku, a do života jen to nejlepší! :yes:

foto Elsin

Elsin 03.06.2009  19:42

26.4.?

Karolínka se vám narodila 26.4.? To je datum, kdy se rodí ty nejlepší holky, ale jen jednou za 20 let!! (moje sestra je taky 26.4., jen 1989 :)))) Tak moc gratuluju!
    A taky gratuluju ke krásnýmu autu, máš tam 3x10 :-)

pedro26 03.06.2009  23:11

« Re: 26.4.?

Dobrý datum je ještě 23.2. - to se narodila manželka. Jinak souhlasím a děkuju.

"-- skrytý --" 07.06.2009  10:36

Fólie

Za to bych tě nejradši nakopal, protože minimální propustnost předních bočních oken (bere se celková) je vyhláškou stanovena na 70%. Těch tvejch 44 je bohužel málo, takže přibyl další, u kerýho nevidim na řidiče a nemůžu se plně spolehnout, že mi dá přednost, když přijíždí z vedlejší silnice...

pedro26 07.06.2009  13:47

« Re: Fólie

Tyhle fólie jsou homologované pro provoz na našich komunikacích. Na každým okně je nalepená homologační známka. Víc k tomu není co dodat. Čus

"-- skrytý --" 07.06.2009  14:05

« Re: Re: Fólie

Tyhle fólie jsou homologované v tom smyslu, že je na autě smíš použít a nikdo tě nebude uhánět, pokud je nainstaluješ podle platných pravidel, která ve tvém případě nebyla dodržena. Prostuduj si předpis OSN EHK 43.

pedro26 07.06.2009  15:49

« Re: Re: Re: Fólie

Takže spíš jde o tu první poznámku, že přes fólie nevidíš na řidiče. No, vyzkouším v praxi, ale asi mě fakt neuvidíš jak se třeba šťourám v nose ;-). Pro mě je ale hlavní, že právně je vše OK a hlavně, že se mi v létě nebude auto přehřívat, když v něm povezu rodinku na výlet, nebo k moři. Kromě toho se mi přes tyhle fólie nedostane každý třeba pro rádio, nebo nouťase a v návaznosti na tuhle skutečnost mi to sníží pojistku.

"-- skrytý --" 07.06.2009  16:03

« Re: Re: Re: Re: Fólie

Ale právně to neni OK! Přední skla musí mít propustnost minimálně 70%, a u tebe maji 44%!

pedro26 29.06.2009  22:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

Dneska jsem se dostal k osvědčení o technické způsobilosti ministerstva dopravy pro folie Bruxsafol. Veškeré jejich fólie jsou zakázány instalovat na skla ve výhledu z místa řidiče. Měl jsi pravdu. Já jenom nechápu, že mi to ten autorizovaný servis neřekl. Pěkně mě to štve. Oproti feldě jsem s tímhle autem nechtěl mít jakýkoliv problémy na technický. SAKRA. Ještě ke všemu ta instalace nedopadla moc dobře a zůstalo tam spousta bublin a map, takže to v pátek jedu reklamovat :no:

"-- skrytý --" 30.06.2009  08:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

Ono se totiž dělá všechno, co se dá jakkoli prodat... Je pak pouze na odpovědnosti kupujícího, aby zvážil všechna pro a proti, a nemůže se při tom spoléhat na vyjádření prodejce. Ten často ví úplný výkal, nebo není seriózní.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 30.06.2009  10:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

pedro bud klidný řeším stejný problem jen navic ja už mam tu 70 procentni proppustnost z vyroby takže si namužu dat na předek folie a ni s 1%.
                  je to bordel mi alespon v TS autosklu řekli že mi nalepi jake chci že mi i na předek klidne napisou homologaci ale že to stejne je zakazane a homologace to neospravedlni.
                  Super že se tu někde taky něco řeší o autech a ne jen tlacha.
                  Jinak od hooonzy si nech poradit je to fakt clověk který vi o čem mluví až mě tím někdy trochu stve jak vše zná 8-s :yes: :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 03.07.2009  20:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

tak co, reklamovals?

pedro26 03.07.2009  20:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

koukni do novinek

"-- skrytý --" 03.07.2009  21:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

"Nikdy nebyl problém" pro mě není argument ;-)

U nás to policajti neřeší, ale směrem na západ má každá hlídka i měřicí přístroj na propustnost (vypadá to na první pohled jako sešívačka). Když mají podezření, tak tě zastaví, změří si to, dostaneš pokutu a ještě tě nepustí dál, dokud ty fólie před jejich zraky nesundáš...

TurboKluk(smazat hodnoceni) 03.07.2009  21:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

no panove tak ja jsem objednany na středu abych supikovi dopřal folie na okynka.
                      Ale kamos co ma folie na sharanu byl na stk a neslo vyřešit jinak než že dal 1000 do kapsy.
                      Nějake rady na co si mam dát při montáži pozor????

pedro26 04.07.2009  00:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

Jasně. Pokud tam máš bubliny i po týdnu, nevěř, že zmizí >:D

pedro26 04.07.2009  00:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

Pro mě to taky není argument, ale pokud si projdu u nás sídliště, nebo si zkrátka prohlídnu auta před obchoďákama, tak tomu věřím. Je to jedno z nejmasivnějších porušování pravidel vůbec ( po zástavbě nehomologovanch xenonových výbojek, montáži pneumatik a disků v rozměrech v rozporu s techničákem, nebo montování nehomologovaných posledních dílů výfuků ) a pokud by to na STK, nebo policajti řešili, tak už třeba moje máma, která toho se svojí fábií, na který má fólie Bruxafol už několik let, nalítala po Evropě strašně moc, neprošla technickou už asi 3x. Měřidlo na propustnost fólií určitě nemají český policajti, nebo?

TurboKluk(smazat hodnoceni) 04.07.2009  00:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

ja jsem zatim plne homologovan teda do středy no skoro mam gumy 215/55 r16 s vyšší index nosnosti

pedro26 04.07.2009  00:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

S kolama jsem už jednou z STK vyletěl - s Feldou. Naštěstí mi vycházela na 7 listopad, tak jsem tam většinou jezdil na plechových 13" zimákách. Jednou byl ale teplý listopad, tak jsem to zkusil a vyletěl, jak holub z hnízda. STK jsem si pak za 100,- zopakoval.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 04.07.2009  00:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

no ja mam jen sirsi jinak palce mam ok

pedro26 04.07.2009  00:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

Pokud ta šířka není ve velkým techničáku napsaná, jako alternativa, tak je to taky problém. Ještě jsem si vzpoměl, že jsem měl na STK problém s mračítkama (taky na feldě), tak jsem je tam musel strhnout, aby mi to dali

"-- skrytý --" 04.07.2009  10:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fólie

Jasně. Dělaji to všichni, tak co bych nemoh já. Fakt super přístup. Na to se nedá říct nic slušnýho :no: :no: :no:

Dylan McKay 03.07.2009  22:51

Cayenne 2010

Díky za info v novinkách. Ty kdyby jsi pořídil nějakou špionážní fotku, tak si milionár! ;-)

pedro26 04.07.2009  00:23

« Re: Cayenne 2010

Byl bych milionář v mínusu. Věřím, že tohle bych dostal pěkně sežrat. Opatření jsou dost přísný. Než mě pustí do areálu, tak musím sdělit osobu, kterou jdu navštívit. Oni jí zavolají a ten člověk mě musí na bráně vyzvednout. Převezme si mě proti podpisu a "za ručičku" si mě odvede na místo jednání. Ten stejný člověk mě musí přivést na bránu zpátky a předat. Pokud mám mobil, nebo notebook s kamerou, tak ho musím nechat na bráně v trezoru. Pokud jdeme do pilotní haly, kde jsou právě ty nový fára, tak tam se vyřizuje další vstup a podepisuje se mlčenlivost. Tam se právě ještě navíc zavazuju, že nepořídím jakoukoliv obrazovou dokumentaci > to by pak použili při případným právním jednání a určitě by mě to osolili. Naštěstí se podpisem nezavazuju, že budu úplně držet hubu, takže ty informace, který jsem dal do novinek snad nikomu vadit nebudou

"-- skrytý --" 04.07.2009  00:31

« Re: Re: Cayenne 2010

Tak subjektivně, myslíš si, že nový design u Cayenne je krok lepším směrem?

pedro26 04.07.2009  00:41

« Re: Re: Re: Cayenne 2010

Obě auta působí trošku "vzdušnějším" dojmem. Určitě budou obě lehčí - VW avízuje mínus 300 kg. Pokud nafoukneš Panameru, dostaneš nový Cayenne. Mě se líbí.

foto Vette

Vette 24.07.2009  14:45

« Re: Re: Re: Re: Cayenne 2010

Neviem o akaj fabrike pises, ale predpokladam ze to je Bratislava. Chodievam tam raz za cas a je super pocit zbadat niektore auto skorej ako sa objavia na vystavach. Vo vyrobnej hale Cayenne a Q7 som bol teraz v january pocas vianocnej prestavky.

foto H-Karlik

H.Karlik 24.07.2009  14:01

« Re: Cayenne 2010

Když píšeš, že díky své práci... Co děláš? (Pokud to není tajný) a kdes si ty auta vyráběj? (Pokud jsi je teda viděl v továrně).. Dík a ať se daří ;-)

pedro26 24.07.2009  21:44

« Re: Re: Cayenne 2010

Dělám ve firmě vyrábějící součásti interiérů aut - podle mýho profilu určitě poznáš který ;-) V tvojí O1 jsou od nás přední i zadní hlavovky. Naše firma (myslím všechny pobočky )vyrábí hlavovky prakticky do všech aut koncernu + loketky, celý středový konzole, atd. Co se týká Porsche a VW, tak ty se vyrábějí ve VW Bratislava. Nástupci se budou vyrábět tamtéž - spolu s Q7. Teď je tam ještě O2, ale je otázka, jestli tam zůstane i příští rok. Nástupci se vyrábějí v pilotní hale, která je v areálu

foto H-Karlik

H.Karlik 29.07.2009  22:09

« Re: Re: Re: Cayenne 2010

Díky za odpověď. Rozsáhlá a přesná ;-)

pedro26 30.07.2009  15:45

« Re: Re: Re: Re: Cayenne 2010

Dneska jsem vyděl výrobní plány Škodovky a Octavia v Bratislavě v březnu 2010 skončí.

Dylan McKay 31.07.2009  08:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Cayenne 2010

Tedy, už nemusím číst novinky na netu, stačí se občas kouknout do tvé diskuse... ;-)

foto KubikCv

KubikCv 28.09.2009  18:35

Pěkná

Pěkná Chrochtavie :-) nenápadná...a ty kola jí moc sluší..jen nechápu ten novej facelift...vždyť před faceliftem to bylo tak krásně dotažený auto.PS: neprojel jsem celou diskuzi,na kolik vyšla?

pedro26 28.09.2009  22:10

« Re: Pěkná

Díky. Facelift jsem dodnes nepochopil - teda aspoň způsob jeho provedení. Interiéru to ale kromě toho hnusnýho volantu určitě prospělo.

foto Martin-Benes

Martin_Beneš 21.12.2009  09:35

servis

ahoj, mam leona se stejnym motorem, nedavno jsem byl taky na prvnim servisu a taky jsem platil podobne (a taky jsem byl stejne nelibe prekvapen :))
    Ta cena je pry dana tim, ze do toho motoru se musi davat nejkvalitnejsi olej kvuli DPF...

foto Jetty

Jetty 20.02.2010  21:16

« Re: servis

Ahoj kluci, jestli můžu poradit, tak si olej objednávám po internetu. Originál je předepsán Shell Helix Ultra 5W-30. Já si objednávám jeho ještě dražší verzi Shell Helix Ultra Extra 0W-30 za ani ne poloviční cenu co v servise za ten klasický ;-) Přijedete na garančku, dáte jim svých 5 litrů oleje a jim zbývá už jen vyúčtovat práci plus olej. filtr. Platím 500kč (filtr + práce) , za olej cca 2000kč :-)

pedro26 20.02.2010  22:38

« Re: Re: servis

Čau. Na internetu kupuju olej do pažouta na oleje.cz. Castrol Magnatec tam stoji opravdu polovinu. Nicméně radši si to objednám a když mám službku přes Brno, tak si ho tam vyzvednu a dohlídnu na plnění. Přeci jenom je to olej a vím prdlajs co mi tam nalejou, když bych si na to nedohlíd. Mimochodem nová Jetta je moc pěkná - těším se na fotky.

foto Kolik80

Kolík80 01.03.2010  16:03

Parkovaci sensory

Hele tyhle systemy maji dost problemy s necistotami na narazniku, resp na cidlech zkus to nejdriv poraadne umit... ;-)

pedro26 01.03.2010  17:42

« Re: Parkovaci sensory

To jsem udělal jako první. Nepomohlo to. Zjistili jsem přesně jako to funguje/nefunguje. Pokud zařadím zpátečku a senzory nezaznamenají žádnou překážku, tak se vypnou - a to pak můžu klidně najet do zdi a je jim to jedno ;-) Pokud se hned od začátku nějaká překážka vyskytuje, tak to funguje normálně.

"-- skrytý --" 30.03.2010  10:37

bože....

PANE BOŽE .....Tato recenze mi doslova vyrazila dech ... Tvůj výběr vozu je skutečně správný.....ty a tvoje "Oktuše" se k sobě úžasně hodíte ;-) Pružiny Eibach jsou skvělé prostředky pro zajištění pohodlné jízdy a ty zlaté třmeny jsou zkrátka perfektní ... jednoduše řečeno: Dokonalá parodie auta :-)

PS: nezapomeň na chiptuning a tankuj vždy pouze Shell V-Power Diesel, aby tvůj "motor" táhl jako bejk :yes:

pedro26 30.03.2010  22:44

« Re: bože....

Každej názor se počítá :yes: Každopádně s tím nemusíš souhlasit, dokonce se ti to nemusí líbit, ale to už je všechno, co s tím můžeš dělat >:D

foto Tyrrell

Tyrrell 28.04.2010  22:59

nORMÁLNÍ oKTÁVIA

A bídná recenze na traktor-Škoda OKTAVIA.Doporučuji ti,aby sis koupIl sedmiradlici u agrafy.

foto Aspire

Aspire 28.04.2010  23:07

« Re: nORMÁLNÍ oKTÁVIA

Bídná recenze? Tak to si nemyslím recenze je super z ničeho nic by to nebylo označeno za kvalitní recenzy. Myslím si že by měl to auto kritizovat pouze ten co tu má auto a lepší recenzi, a ne jen tady mluvit do větru.

pedro26 01.05.2010  01:09

« Re: nORMÁLNÍ oKTÁVIA

úúú. Další z hodnotných příspěvků do mojí diskuze. :no:

Prase 08.12.2010  22:35

pěkné fotky

hlavně to porsche 356 :-) teda pokud je to ono jsem jednou viděl naživo a slina mi teče ještě teď >:D

foto The-Stig-Driver

The Stig Driver 09.12.2010  09:35

« Re: pěkné fotky

Souhlasím, fotky jsou parádní ;-) Mně se nejvíc líbí to profilové Porsche, to je bomba v té ostré červené :yes: :yes: :yes:

foto Lebka87

Lebka87 21.12.2010  11:20

Super

Super recenze a pěkné čtení :-) S tou mouchou - tak to mě rozesmálo >:D Jinak fakt super a krásný fotky :-) Pro mě jasně za plno :-)

foto Thomasino

Thomasino 26.12.2010  22:33

Moc pěkná Octávka ta nová fotka :-)

To je nějaká nová verze? ;-) :-) :yes:

Jinak chudáček nárazník... Jednou jsem rozstřelil nového Civica o divočáka na D1, to byl ještě větší masakr :-( Obojího...

pedro26 27.12.2010  13:49

« Re: Moc pěkná Octávka ta nová fotka :-)

Jasně, že ne, ale je to nejlepší způsob, jak upozornit, že mám v galerii něco móóc exkluzivního :-)
      Co se srážky týká, tak já jsem v době nárazu mohl mít na tacho tak 60km/h, takže to bylo ještě OK. Srna byla ale podle myslivců na kaši, takže ji daj psům. Do restauránu už to není ;-)
      Už jsem volal do servisu a chtěl jsem, aby mi tam dali nárazník z RS, tak to snad vyjde.

Prase 26.12.2010  22:58

jen dotaz

Jelikož mám pojištění, tak jsem musel volat policii. To jako fakt? náhodou v jedné pojišťovně u likvidací dělám a u střetu se zvěří žádný policajty nechcem :-) Ono asi každá pojišťovna má jiný podmínky ;-)

talio2 26.12.2010  23:11

« Re: jen dotaz

Prase: a u jaký děláš ? tahle informace se vždycky hodí :-)

Prase 26.12.2010  23:14

« Re: Re: jen dotaz

to není podstatné ;-) Jedna má tohle druhá zase támhleto ;-) Nevím k čemu by ti bylo vědet to ;-) Ale kdybys měl nějakou pojistnou událost jsem schopen pomoci radou to je tak vše :-)

pedro26 27.12.2010  13:44

« Re: jen dotaz

Čus, mám havarijní pojištění u Kooperativi. Když došlo ke kolizi, tak jsem kontaktoval myslivce a pak jsme volali na Hot-Line Koop. Ty řekli, že pro uznání pojistný události potřebujou zápis od policie. Tak jsem volal na 158. Oni řekli, že to chápou, protože to má každá pojišťovna jinak a že jedou. Bohužel v mezičase mi myslivci tu srnu odvezli, takže jsem s policajtama nakonec musel ještě za nima do hospody, aby si tu mrchu nafotili.
      Osobně přístup Kooperativi nechápu, protože pokud mám volat policii při škodě nad 100000,-, tak proč je musím po střetu se zvířetem volat, ikdyž je škoda kolem 30000? ;-\

Prase 27.12.2010  21:37

« Re: jen dotaz

ani já to nechápu a dále co nechápu předpokládám, že jsi platil výjezd policie :-) tak kdo ho cvakne >:D
        Ale jinak díky za info :-) Jinak střet se zvířetem a živel je jedno z nejsměšnějších pojištení vyjde na pár stovek ročně :-)

pedro26 27.12.2010  21:53

« Re: Re: jen dotaz

Neplatil jsem ani vorla. I to mě překvapilo. Byl to zkrátka den plný překvapení >:D

Prase 27.12.2010  22:08

« Re: Re: Re: jen dotaz

tak to je v pohodě :-) Jo jestli jsem dobře četl chceš tam dávat rs nárazník to je super, ale nemám představu o cené a možná si nečetl pojistné podmínky, ale stojí tam bla bla bla, že máš nárok na uvedení věci do původního stavu :-) Plácnu kdyby normál nárazník stál 4000 a rs 7000 mohli by se v tom štourat ;-) Ale jinak přeju zdařilou likvidaci zaplatíš jen spoluúčast a bude to super ;-)

foto Matheas-Ropak

Matheas Ropak 29.12.2010  22:23

Otázka ?
              To KIKA Auto jsi měl půjčený nebo děláš v KIKA ?

pedro26 30.12.2010  13:33

« Re: Re: jen dotaz

Bylo půjčený. Všem co nakupujou KIKA něco většího to vřele doporučuju. Už si to přesně nepamatuju, ale ikdyž jsme v tom sedačku vezli do vzdálenosti 150km, tak to vyšlo šíleně levně. Krom toho se do auta vejde snad celej obývák, takže tahat něco za osobákem na káře je fakt zbytečný. Jak jsem ale slyšel, tak IKEA je proti tomu mnohemkrát dražší.

Dylan McKay 27.12.2010  10:05

Cayenne GTS

Páni, tak tuhle návětěvu u Porsche bych taky rád! Máš už více info k motoru pro GTS?

pedro26 27.12.2010  13:58

« Re: Cayenne GTS

JJ, bylo to fajn - v podstatě jsem u Porsche viděl všechno - byl jsem v Zuffenhaussenu (911, Cayman, Boxster), Weissachu (vývojový centrum a designový studio), Lipsko (Cayenne tenkrát spolu s GT) a VW Bratislava (Cayenne). Zkrátka paráda. Návštěvou v Zuffenhaussenu jsem ukončil pracovní rok, takže už jsem se na to nekouknul. Od 4. ledna zase makám tak se podívám a dopíšu - prvních 7 aut předsérie je už hotovo a jezdí po světě.

Dylan McKay 27.12.2010  14:18

« Re: Re: Cayenne GTS

Stejně nechápu, jak je možné, že soudruzi z Porsche přidali na výkonech a snížili spotřebu. Je to paráda! :yes:

talio2 15.01.2011  20:09

« Re: Re: Re: Cayenne GTS

tomu se říká technický pokrok ;-)

pedro26 15.01.2011  18:06

« Re: Cayenne GTS

Tak jsem na to koukal a moc informací k tý předsérii není. U všech 7 aut je napsáno pouze V8 Tiptronic. To ukazuje no motor z Cayenne S. Nejspíš ale bude mít víc než 400 co jsou v sérii.

"-- skrytý --" 17.01.2011  05:53

RS nárazník

Ten narázník s RS je fakt luxusní :yes:

"-- skrytý --" 17.01.2011  09:10

« Re: RS nárazník

Bohužel v kontrastu s původním zadním nárazníkem, kterýžto má na sobě dvě černé lišty, působí celé auto opticky poněkud nekonzistentně :no: Chtělo by to ty černý díly nalakovat, nebo ještě lépe dát RS nárazník i dozadu.

Ronault. 17.01.2011  16:00

« Re: Re: RS nárazník

Tak tak, předek super truper, ještě ten zadek a bude to vypadat moc pěkně

pedro26 17.01.2011  18:20

« Re: Re: RS nárazník

Čau. Týhle disproporce jsem si víc než vědom. Když se jde k autu přímo zepředu, tak je to ňúňo, ale z boku to k sobě nepasuje. To je prostě pravda a fertig. Nicméně nešlo o plánovanou přestavbu, ale uklidnil jsem si tím náladu po střetu s lesním cajzlem. Druhýho už na zadek těžko chytnu. Jestli byste mě někdo chtěl nabořit - třeba jako že jste nestihli dobrzdit, tak dejte vědět, rád vám přibrzdím >:D Jinak letos se chystáme stavět, takže auto zůstane určitě minimálně 2 roky tak jak je. Ikdyž možná že dveřní lišty budu chtít od ježíška ;-)

pedro26 17.01.2011  21:45

« Re: Re: Re: RS nárazník

Tak ty lišty na dveře v přípravě pro lak stojí 1600,- origoš Škoda. To se nejeví jako velká investice >:D >:D >:D :yes:

Ronault. 29.01.2011  02:58

« Re: Re: Re: Re: RS nárazník

Když už budeš lakovat ty boční lišty, i když teda nevím proč nelakuješ ty stávající (je v nich nějaký rozdíl?), tak sundej tu lištu ze zadního nárazníku a dej ji taky nalakovat při jednom, ne? Bude to takový kompromis ;-)

pedro26 30.01.2011  00:16

« Re: Re: Re: Re: Re: RS nárazník

Rozdíl je určitě. Ty lakovaný maji ve spodní části hranu a i na koncích mají ostřejší úhly. Dávájí se na RS a všechny Facelifty. Ty bežný černý jsou kulatý a hlavně s povrchovou úpravou, takže nejspíš jdou blbě lakovat. Pár přelakovanejch sérií jsem viděl, ale zatím jsem se k tomu neodhodlal.

Ronault. 30.01.2011  00:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: RS nárazník

No i když to bude ne 100%, tak mi to příjde lepší než s těmi černými lištami.

pedro26 30.01.2011  16:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RS nárazník

Asi jo. Uvidíme. ;-)

"-- skrytý --" 06.02.2011  09:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RS nárazník

No já bych to udělal tak že bych koupil i zadní nárazník RS s těma odrazkama by to byla fakt bomba. Ale záleží kolik peněz do toho chceš dát, bylo by to asi dražší než jen lišty do barvy.

"-- skrytý --" 17.01.2011  05:55

Octávka

A Octavka samozřejmě taky :-)

Brandon Walsh 05.02.2011  15:18

bratove toledo

tie kolesa su krasne :yes:

"-- skrytý --" 16.03.2011  12:27

lišty dole

A co ta zadní na nárazníku? 8-s

pedro26 16.03.2011  21:16

« Re: lišty dole

Ta nic. Zůstane, kde je. Nevypadá to bůh ví jak, ale jediný co bych vzadu akceptoval je RS nárazník a na ten aktuálně nemám - teda mám, ale kupuju právě 4000 cihel, 14 kubíků dřeva na krovy a 300m2 střešní krytiny. Kdyby náhodou něco zbylo, tak to uskutečním, ale jina ne :'-(

foto -Enrique-

.Enrique. 16.04.2011  11:39

izolační látka na dveřích

Zdravim, mohl by jsi popsat podrobněji co a jak jsi použil a dělal při upravě těch tapecu dveří ?? A co se dá použít jako ta izolační látka ?? Díky za odpověď.

pedro26 20.04.2011  21:51

« Re: izolační látka na dveřích

Čau,
      koukni do historie novinek. Je to tam popsaný a i kde a co jsem koupil.

foto baca42

baca42 31.08.2011  18:22

Taky jsem si zaplatil 30 minut, ale ještě jsem nejel. Trochu mě zklamalo , že se jezdí v běžném provozu (pouze nakonec to letiště), ale půl hodiny to huntovat na okruhu by asi stálo jiný peníze. Jel jsem se svojí Fábií 20 minut na Mosteckým okruhu, tak vím co to udělá s pneumatikami.
    čau:[odkaz]

Ronault. 20.05.2012  22:31

15t tažný?

15t tažný na Oktávku? To je snad blbý vtip, ne? České auto a tak drahé tažné? Taťka dával na toho našeho Peugeota tažné, bajonet a i s prací nějakých 8,5t. Zkus se ještě poptat jinde, to je nějak moc... 8-s

pedro26 21.05.2012  18:56

« 15t tažný?

Čus. Koukal jsem na stránky Škoda a chtějí 6T za tažný a 4,5T za elektriku. S prací tak kolem 12T.

foto Kolik80

Kolík80 21.05.2012  15:25

Tazny

Ja kdyz jsem stavel, tak jsem si radeji koupil ojetou dodavku, kamarad si zase koupil Feldu... Popremejslej jestli neni lepsi koupit nejaky vrak za par kacek a po stavbe ho zahodit... Nemusis premyslet v cem do toho lezes jestli jsi spinavej, co v tom vezes, nehuntujes si drahy auto...

foto Aladeen

Aladeen 13.10.2012  18:14

Pán

Majiteľ musí byť asi menšej postavy keď ho netlačí stredoví panel ...Lebo já som z kamošovej Octavie musel po 30 minútach vystúpiť a potom sa mi urobila modrina na nohe od panela + tie pedále sú nejak debilne poskladané plyn je až niekde vpravo a keď na neho konečne slapnem tak sa mi zase noha drie o ten stredový panel .... ;-\

pedro26 17.10.2012  20:38

« Re: Pán

Ty musíš bejt asi pořádnej řízek :-) Já mám 186cm a přes 90kg a nikdy jsem nepocítil jediný z tvejch popisovanej negativ. Řekl bych, že je to v nastavení sedačky a volantu. Pokud to dáš oboje do správný pozice, nemůže se ti tohle stát. To samí platí i ve fábii II.

foto Zdenek555

Zdenek555 19.10.2012  23:19

koroze

Taky mám problém z korozí. Začala mi reznout kapota na vnitřní straně. Ve škodovce jsem byl už dvakrát a stále se nikdo neozval

pedro26 27.10.2012  17:06

« Re: koroze

Mě reklamaci uznali a Octuše je aktuálně v servisu na opravě a přelakování. Do týdne bude hotová. S uplatněním reklamace jsem neměl problém - kontrolovali ale nejdřív, jestli jsem jezdil na všechny garančky a včas. Jelikož to bylo OK, tak mi přiznali 100% nákladů :yes:

foto hp21

hp21 03.11.2012  16:54

prvé sem četl tvou recenzi, je tu už dlouho, ale ještě sem se neodhodlal, musím říct, moc a moc pěkná :yes: ;-)
    Jediné co mi vyrazilo dech bylo jak si dal ještě k tak nesouměrně upravenému autu (přední nárazník RS, po nehodě.....) ty faceliftované zadní světla, to je teda........ :-( :no: , člověče, jak si na to přišel tam dát ten facelift? >:D

pedro26 03.11.2012  19:20

« Re: Recenze

Zdar,
      v zásadě není co vysvětlovat, protože to bylo moje rozhodnutí. Každopádně fcl světla jsou přeci jen víc blíž současnému vzhledu svítilen Škoda. Ty s odrazkou jsou podlě už dost zastaralý. Od včera, kde jsem auto přivezl z reklamace kvůli korozi, je nádherně přelakovaný včetně černých plastů na zadním nárazníku, takže už to souměrné je ;-)

foto hp21

hp21 03.11.2012  19:31

« Re: Re: Recenze

i černý plast je přelakovaný? člověče ty ten auťák máš asi fakt rád ;-)
        nebudu hodnotit vkusnost, ale je pravdou je, že vůz vlastní motorista srdcem i duší :yes:

foto roox

roox 17.05.2013  00:26

všechny plasty v laku

tak jsem přemýšlel, jak by asi vypadala moje oktáva, když bych nalakoval ty černý plasty... a teď to díky tvý recenzi a fotkám vím... dík... pěknej kousek ;-)