Rover řada 400 (1999)

6.4.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Luke (BMW_fans)". Hledali jsme nástupce Škody Favorita a v ceně, kterou jsme byli ochotni zaplatit za…

Rover 416 (Lukas06)

foto swed81

swed81 06.04.2007  12:02

interier

nafotis aj interier? :-|

"-- skrytý --" 06.04.2007  12:04

« Re: interier

Jasně, chvilku strpení... ;-)

"-- skrytý --" 06.04.2007  12:09

« Re: Re: interier

Tak nevyfotím, až odpoledne, protože momentálně nemám foťák... ;-\

Dylan McKay 06.04.2007  12:41

Pane kolego!

Hodnotím nejvyšším stupněm, v našich krajích je Rover spíše exotem. Je krásnej! :yes:

"-- skrytý --" 21.01.2008  17:37

« Re: Pane kolego!

Díky, nějak zjišťuju, že tu jsou příspěvky, kterých jsem si ani nevšiml. Jdu tě ohodnotit, pokud jsem to už neudělal :-)

"-- skrytý --" 06.04.2007  13:12

auto: 8b; popis a zkušenosti: 10b; fotky: 6b --- celkem: 8b

foto Pribina

Pribina 06.04.2007  13:38

servis

kdo tady servisuje Rover, Honda? Chtel jsem jit kdysi prave do tehle rady a odradilo me to, ze vsichni rikali ze v CR to nikdo neumi opravit

"-- skrytý --" 06.04.2007  13:39

« Re: servis

Hezký popis a zkušenosti, naši mají taky Rover, verzi 214Si, a je to vlastně v základu Honda, takže jasných 10 ! :-). Servis Roveru může zajistit Honda, diagnostika by měla být stejná jako na Civic 6G, alespoň u řady Rover 200.

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 06.04.2007  13:49

Rover

Děda má taky Rovera, 110i r.v. 97 v krásný modrý metle. Sice je to malý auto, ale krásný. 90% lidí by si vybralo Octávku, nebo něco podobně rozšířenýho, ale tohle je ten správnej výběr :yes:

foto da-b0mb

da_b0mb 06.04.2007  17:08

KONECNE

Konecne je tu taky Rover...uz jsem myslel,ze si vazne budu muset dat tu praci a nafotit naseho prcka (25)...super...uz jen z principu davam 10b. ;) At slouzi!

foto da-b0mb

da_b0mb 06.04.2007  17:12

« Re: KONECNE

tak nedam 10b. :( Musel bych sem vazne hodit naseho smudlu

neregistrovaný: "Lubosss" [87.244.220.XXX] 07.04.2007  19:37

Pekne auto. Pozdravujem zo Slovenska ;-)

"-- skrytý --" 11.04.2007  19:01

auto

pekne auto :yes:

"-- skrytý --" 25.04.2007  19:57

Za to, že to je Angličan jako můj Jag...Ať slouží ;-)

"-- skrytý --" 27.04.2007  22:59

Dík

... :-)

foto candat

candat 29.04.2007  14:16

Rover

skoda znacky rover jako takove.. jinak hezke auto, 9b.

"anonym" [217.172.147.XXX] 01.05.2007  18:44

Roverik za 10

Pekny a velmi zachovaly ,fakt roveri sa u nas tak casto nevidia. Nech dlho sluzi :-)

"-- skrytý --" 01.05.2007  21:10

« Re: Roverik za 10

Dík...

"-- skrytý --" 05.05.2007  16:59

pekná recenzia, fotky, nezvyčajné auto..9b

Focusman 06.05.2007  13:22

bubny

oproti mému kámoši ho máš určitě v lepším stavu!Žádný zázrak to nemí,ale dá se.Jen doufám,že jsi nenatřel i bubny!Z fotek to není asi raději znát.Natřené kotouče jsou plus.Celkově 8B

Focusman 06.05.2007  13:27

« Re: bubny

ještě něco.Když máš registrační značku s EU,nemusíš auto kazit tím CZ.

"-- skrytý --" 06.05.2007  14:08

« Re: Re: bubny

Tak to o CeZetku jsem nevěděl, když jsem s ním potřeboval za hranice. Ale dík za radu. Jinak bubny ne, ty jsou jen proti rezavění chráněny šedou barvou.

"-- skrytý --" 12.05.2007  23:24

Měc pěknej "angličák". Jinak moc hezká recenze i fotky. Dávám 10 bodů ;-) :yes:

"-- skrytý --" 13.05.2007  09:24

« Re: hodnocení

"-- skrytý --" 13.05.2007  09:50

« Re: Re: hodnocení

dnes sem ti už dal tu 10 ;-), včera sem ji tam nějak zapomněl dát :-! :yes: :-) :-)

"-- skrytý --" 13.05.2007  11:48

« Re: Re: Re: hodnocení

Nevadí, alespoň že jsis vzpomněl :-)

foto biker7

biker7 14.05.2007  01:50

hodnocení 10b

Rovery mam fak rád jsou to pekná a elegantní auta. Pěkný sedačky tam máš! Dávam 10b

"-- skrytý --" 15.05.2007  16:02

« Re: hodnocení 10b

Díky... :-)

foto GuitarsHero

GuitarsHero 16.05.2007  22:53

Pekne - nech sluzi :yes:

"-- skrytý --" 18.05.2007  19:07

veľmi zaujímavé autíčko, pekná recenzia aj fotky :yes:

"-- skrytý --" 19.05.2007  09:12

Dík ;-)

foto Aischylos

Aischylos 26.05.2007  15:36

nádherný

Je to krasavec...azslouženě 9b... :-)

"-- skrytý --" 27.05.2007  12:59

« Re: nádherný

Dík ;-)

jmurjr (H22A7) 27.05.2007  14:33

rare

pekne auto a je ratita, v podstate rover ako taky je rarita.

"-- skrytý --" 31.05.2007  13:06

Velmi krásné auto, krásný lak i vše kolem, nádherný interiér. Nezbývá než tam bouchnout 10 b

"-- skrytý --" 02.06.2007  16:28

« Re: Hodnocení

Díky...

"-- skrytý --" 03.06.2007  01:12

ach

ta cervena koza...wau :yes: :-)

"-- skrytý --" 03.06.2007  10:40

« Re: ach

Když jsem kůži videl na fotkách, tak se mi nelíbíla, ale při koupi jsem zjistil, že není zas tak špatná....Ikdyž osobně se mi nejvíce líbí béžová :yes: Ale v bazaru si člověk nemůže tak vybírat jako při koupi nového... ;-\

"-- skrytý --" 22.06.2007  15:40

Barvení brzd

Pěkné auto, ale až příště budeš barvit brzdové třmeny, tak vynech všechny gumové manžety a čepičky odvzdušňováků. Ty se fakt nelakujou. Ber to jako dobrou radu.

"-- skrytý --" 22.06.2007  15:59

« Re: Barvení brzd

Jasně, ja vím, ale je to docela náročné a vynechávat každý šroubek, to pak zabere hodně času. Ale příště se polepším ;-)

"-- skrytý --" 24.06.2007  12:29

Elegance z Anglie

Hezky kousek s dobrym motorem a hezkou recenzi 10b :-)

"-- skrytý --" 24.06.2007  12:35

« Re: Elegance z Anglie

"-- skrytý --" 26.06.2007  02:48

pekne auto

moc pekne auto, skoda jen ze neni tak bezpecny... ale i tak ti davam za 8, prijemne pocteni recenze

"-- skrytý --" 27.06.2007  14:57

« Re: pekne auto

Bezpečnost? Jak to mysíš, já jsem ještě žádnou výtku neslyšel. Napiš co máš na mysli, díky ;-)

"-- skrytý --" 27.06.2007  15:12

« Re: pekne auto

mel jsem na mysli konkretne hodnoceni v crash-testech, konstrukce auta..., nekdo se o to tolik nezajima, kdyz jsem si ja vybiral nove auto, kladl jsem duraz na bezpecnost. (netvrdim ze picasso je nejbezpecnejsi auto, ale napriklad oproti jinym obzvlaste korejskym vyrobcum ano. vzhledem k tomu ze se rover dost casto potykal ve financnich problemech, modely "obmlazoval" a neivestoval tolik do vyvoje. Ale stejne, nejbezpecnejsi auto na svete je auto co neboura. ;-) (shledl jsem foto s brzdama... zvysuji hodnoceni) :yes:

"-- skrytý --" 27.06.2007  18:21

« Re: Re: pekne auto

Díky ;-) To mi připomnělo jednu takovou příhodu: Když jsme byli na STK tak mechanik počítal airbagy a říkal nakonec: Ale nepoužívat ;-) >:D

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 27.06.2007  10:45

Limited

Tak za tohle máš 10b, ta limitovaná edice je skvělá, auto jako celek taky, já měl Rovery vždycky rád, ale jak jsem se o auta víc zajímal, měl jsem z nich trochu strach co se týká kvality, proto se mi líbí, že jste neměli strach a šli do toho.Tak ať dlouho vydrží.

"-- skrytý --" 27.06.2007  14:55

« Re: Limited

Kvalita? :-O No já nevím, ale připadá mi velmi pěkně zpracovaný, nic tam nevrže, vše doléhá jak má, já nemám výhrady. Osobně se mi líbí, že motor jde rád a rychle do otáček a má dost síly i na svůj objem.

neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 02.07.2007  14:02

« Re: Re: Limited

myslim, ze vy uz byste bez odbornika nemeli kupovat auto ;-) a zejmena najezdit s takovouhle zavadou stovky km, natoz ve vyssich otackach, bych si teda netroufnul, neb hrozi vazne poskozeni motoru. Otazka zni, jak dlouho s tim jezdil predchozi majitel. peclive bych sledoval spotrebu oleje a poslouchal kliku - zejmena pri studenych startech. pri sebemensim naznaku klepani nebo zvysene spotreby oleje musi auto ihned pryc!

"-- skrytý --" 02.07.2007  20:06

« Re: Re: Re: Limited

Máš na mysli to těsnění pod hlavou? Závada byla způsobena vadným těsněním pod hlavou - těsnění je složeno z plechu, který je obalen gumou nebo čím (stejný systém je u Hondy). Jinak jse vše O.K., neboj, nechali jsme to zkontrolovat. Od podzimní výměny oleje jsem ho nemusel dolívat, takže je vážně v pohodě.

neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 03.07.2007  12:50

« Re: Re: Re: Re: Limited

problem je, ze s tou zavadou jste ho jiz koupily a byl to asi hlavni duvod, proc se predchozi majitel rozhodl auto prodat. tudiz nejaky cas tak jezdilo, pak tak jezdilo v tom bazaru a nakonec jste s nim najezdili stovky kilometru vy... doufam, ze po vymene tesneni nasledovala vymena oleje - ten je ted pravdopodovne plny vody a spatne tudiz maze. vymenil bych i svicky

"-- skrytý --" 03.07.2007  19:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Limited

Jak můžeš vědět, že to tak bylo při koupi? Každé auto, které koupíme, jde ihned do servisu na důkladnou kontrolu právě pro tyto případy ;-) To těsnění prasklo až v době, kdy auto bylo naše. Všechny potřebné výměny týkající se prasklého těsnění byly provedeny, takže O.K....

neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 04.07.2007  11:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Limited

a co tohle? "Prodejci jsme dopředu volali a říkali, že jsme z Ostravy, takže měl dostatek času zkontrolovat auto. I přes tuto skutečnost to nejspíše neudělal, protože jakmile jsme vyjeli z Prahy, žačalo ,,vařit'' - prodejce nezkontroloval vodu v chladiči. " opravdu si myslis ze ty veci spolu nesouvisi??

"-- skrytý --" 04.07.2007  19:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Limited

Hele, možná jo, možná ne, teď už je to v podstatě jedno, protože auto je v pořádku. Jasně, mohl o tom vědět že má auto prasklé těsnění pod hlavou a prodal ho proto za přiměřenou cenu, ale jak říkám, vše O.K., pořád se to auto vyplatilo, takže to zas tak neřeším ;-)

neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 05.07.2007  09:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Limited

chapu, lidi kteri tomu nerozumi casto pri takovy zavade ztrati hlavu a radsi prodaji, nez aby opravili ;-)

"-- skrytý --" 05.07.2007  09:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Limited

Pravda. Když jsem hledal Rovera, tak jsem našel 200 s motorem 1.8 VVT, byl pekný a hlavně svižný, měl 107kW. Byl dovezený z Francie a víš jaký byl důvod, že ho ti Francouzi prodali? Neuměli seřídit motor, neměli na to ani PC ani software, alespoň to prodejce uváděl jako důvod. Tak jsme radši šli do něčeho většího :-)

"anonym" [87.197.128.XXX] 08.07.2007  01:33

JASNA HONDA

toto auto je presne take iste ako HONDA CIVIC(98)...ten isty interier az na volant, ktory je v honde mnohokrat krajsi, ta ista karoseria okrem predných a zadných svetiel, dokonca aj klucky na dverach su rovnake ako na HONDE CIVIC...spolupraca ROVERU a HONDY bola fakt poriadne viditelna 8-s (asi az prilis) na tom ROVERI nie je nic vynimocne...wsetko odkukane od HONDYYYYY :no:

"-- skrytý --" 08.07.2007  09:38

« Re: JASNA HONDA

Podobnosti s Hondou Civic jsem si taky vsiml, ale určitě není tak hodně podobný, jak říkáš ;-)Má jiné tvary, Honda nemá lakované nárazníky do barvy vozu atd...

"anonym" [87.197.128.XXX] 09.07.2007  15:28

« Re: Re: JASNA HONDA

ale jo...vsimni si celý interiér...karoséria tak isto...nehovorim o lakovaných náraznikoch, aj ked ani tam som si nie úplne istý...ale vec názoru:)Moje konečné stanovisko: sú si veľmi podobné...CIVICA som vlastnil a viem jeho presné detaily, preto bolo pre mňa zistenie, že tento rover je veľmi podobný dosť šokujúci. To ale bolo pár rôčkov dozadu

"-- skrytý --" 09.07.2007  15:43

« Re: Re: Re: JASNA HONDA

Rover byl s Hondou spojen. Honda od něj získala lépe zpracované interiéry, pohodlnější a líbivější a Rover se zase naučil dělat špičkové motory, které Honda umí. Civic jsme z vnitřku ještě neměl možnost detailně zkoumat ;-\ Mně každopádně tato skutečnost nijak nevadí :-)

"-- skrytý --" 09.09.2007  14:15

« Re: Re: Re: Re: JASNA HONDA

A právě protože je to stejné auto jako moje bývalá honda civic 5D dostává 10B ;-)

"-- skrytý --" 17.07.2007  23:26

IMHO

S těma rudejma trmenama to musi jet nejmin 300 a brzdi to urcite taky znamenite :yes:

"-- skrytý --" 19.07.2007  20:06

« Re: IMHO

300 ani zdaleka, jinak díky za férové hodnocení: 4b :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 19.07.2007  20:13

« Re: IMHO

Vůbec si to neber osobně, snažím se být nezaujatý .... píšu co si myslim, hodnotim co vidim - bohužel ....

"-- skrytý --" 20.07.2007  08:14

« Re: Re: IMHO

>:D Tak tomu se můžu jen smát. Nebudu ti dávát 1b ze zlomyslnosti ;-) Dávat sem auto, které neexistuje je docela pakárna...

"-- skrytý --" 19.07.2007  23:11

dobrý

Rover je takové americké auto, interiér vypadá dobře, moc se mi líbí předek. A že to jede 200 je taky solidní. 10b :yes:

"-- skrytý --" 20.07.2007  08:17

« Re: dobrý

Škoda že už neexituje ta firma ;-\ Ale někde jsem četl, že to koupili Japonci nebo Číňani a že je chtějí vyrábět pod jinou značkou. Těch 200 je tachometrových, s GPS jsem to neměřil, ale v papírech je uvedena hodnota 197km/h :-) Docela solidní výkon na 1.6 :-)

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 31.07.2007  23:41

« Roewe from China

Koupili to číňani, bude se to jmenovat Roewe, znak bude skoro stejnej. Obnovili i výrobu v Británii a doma budou dělat modifikovanou 75. Jak to dopadne...... ;-\

"-- skrytý --" 01.08.2007  08:45

« Re: Roewe from China

No, tak to zas bude....asi podobne jako Brilliance ;-\ Doufám že alespoň budou dbát na bezpečnost a zachovají evropský design :-)

Focusman 31.07.2007  23:26

bodování 2

každé tvé auto prodělalo nějakou změnu, tak jsem každému přidal po bodíku. ;-)

"-- skrytý --" 01.08.2007  08:45

« Re: bodování 2

"-- skrytý --" 03.08.2007  19:47

Ahoj.
    Roveristi musí držet při sobě,tak je to za 10b :-)
    Moc hezký...

"-- skrytý --" 04.08.2007  15:47

Přesně tak ;-) Taky máš super auto, a ten motor, to je fakt paráda :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 05.08.2007  23:24

CIVIC v hezčím hávu

Dávám 9b, VTEC jsou super motory, nízká spotřeba a výkonově silně nadprůměrný motor

"-- skrytý --" 08.08.2007  13:46

« Re: CIVIC v hezčím hávu

Taky si myslím, že spojení s Hodnou Roveru hodně prospělo co se týče motorů :-)

foto Vasek-M-

Vašek M. 12.09.2007  13:35

Mám rád Rovera

S podobným Roverem mám krátkou, ale příjemnou zkušenost a tvoje recenze je hodna kvalit tohoto neobyčejného auta, takže zase musím dát plný počet.. :-)

"-- skrytý --" 14.09.2007  17:16

« Re: Mám rád Rovera

Díky za hodnocení ;-)

"-- skrytý --" 28.10.2007  14:48

Na sraz bys mohl přijet i tímhle...

;-) Ale je třeba se registrovat...

Poustnik 28.10.2007  15:00

Sedačky jako v pokojíčku....

Ať jezdí!!!! Hoj! :-)

"-- skrytý --" 12.01.2008  12:35

« Re: Sedačky jako v pokojíčku....

Díky :-) Sedačky jsou fajn, ale neuškodilo by lepší boční vedení alespoň vepředu ;-\

"-- skrytý --" 19.01.2008  15:57

Ahoj kolego

Se nějak vymazalo moje hodnocení, tak jsem to napravil :-) Co Rover? Nezlobí? :-)

"-- skrytý --" 21.01.2008  17:35

« Re: Ahoj kolego

Zdravím! Taky jsem tě ohodnotil ;-) Rover šlape dobře, zaklepat na dřevo >:D Sice bych uvítal více koníků (třeba motor jako ty), ale i to co tam je jede pěkně :-) Teďka plánuju přímé sání s filtrem od Greenu. Koukal jsem se a nebude to vůbec složité namontovat, takže co nevidět se do toho pustím :-) A co tvůj, jak jezdí?

"-- skrytý --" 21.01.2008  17:50

« Re: Ahoj kolego

Silný motor je dobrá věc, ale myslím, že třeba ten tvůj by mě bohatě stačil a měl bych levnější povinné a menší spotřebu. Sice je hezké, že když chci jede jako splašenej, ale většinou stejně jezdím jako důchodec :-) To sání je pěkná záležitost, kdysi jsem si také koupil jeden drobný filtřík od King dragonu za 1500kč :-) Dej pak fotky ;-) Jinak ten můj toho moc nenajezdí a tak doufám, že mi dlouho vydrží :-)

"-- skrytý --" 23.01.2008  18:13

« Re: Re: Ahoj kolego

Jj, to je škoda, že to povinné je do 1.8 a pak je vyšší ;-\ Víš jak to je - není nikdy špatné mít pár koní v záloze >:D V okolí tady jezdí jedna pěkná 600-tistovka 2.0 bez turba, taky vypadá dobře :-) Jasně, fotky dám, ale zatím nemám na montáž filtru čas ;-\ Takže nejspíš až na jaře, až bude tepleji. Ještě chci udělat k tomu další úpravy zevnějšku, jenom takový drobný styling :-) Nalakovat ochranné lišty dvěří, zrcátka, kliky na dveřích ;-) Jakou jsi měl zkušenost s tím filtrem, poznal jsi to nějak na autě???

"-- skrytý --" 25.01.2008  19:10

« Re: Ahoj kolego

Jen aby Ti dobře chytli odstín... Jinak já měl ten filtr z důvodu, že mi do motorového prostoru už nešel přidělat orig. airbox. A jestli se něco změnilo na výkonu, tak to také nvím, měl jsem celej motor rozebrán a vloženy nové komponenty jako nové písty, válce, snížená palice, ostrá vačka, odlehčenej setrvák a řemenice, no prostě fůra věcí co se změnilo od série...

"-- skrytý --" 25.01.2008  23:22

« Re: Re: Ahoj kolego

Jj,toho odstínu se taky trochu bojím ;-\ Aha, takže takový polozávoďák jo? >:D

"-- skrytý --" 26.01.2008  07:09

« Re: Ahoj kolego

Byla to moje vysněná Škoda Rapid. Nateklo do ní asi přes 100.000kč a když už jsem měl domluvený celolak (domluven na +-25.000kč)na holou kastli, zrušil jsem to ;-\ Uviděl jsem a koupil na splátky Rovera. Díly z Rapida jsem postupně prodával, komplet hotový a vyvařený skelet na lak jsem musel kvůli uskladnění Roveru rozřezat a vyhodit před garáž :'-( I tak se mi ale nějakých 40.000kč časem vrátilo. Už bych upravovaný auto nechtěl, mám rád hezký auta, ale v originálním stavu. Rapidův konec mě, ale stále moc mrzí...

David Silver 08.03.2008  09:47

Impréza

Lukasi06, tak ty nám tady tajíš tu tvoji černou krásnou Imprézu STi? :-O to nám ji budeš fotit jenom s jinými auty? uděláš i recenzi? >:D ;-) ;-) to je nějakého tvého spolužáka? :-)

"-- skrytý --" 08.03.2008  19:16

« Re: Impréza

>:D No kéžby moje nebo spolužáka >:D Nene, to je majitele místního pneuservisu tuším ;-) Ale pecka auto :yes: Ten zvuk :-! Dneska jsem viděl i černé Evo IV, ale jelo v protisměru, takže jsem se stačil akorát koukat :-)

David Silver 08.03.2008  19:22

« Re: Re: Impréza

pěkně :yes: pneuservis a majitel má STIčko :-O u nás v pneuservisu v jednom má Hyundai H1 a v druhým má jinej Ford Focus II Trend >:D to musí být nádhera to auto slyšet :yes: :yes: já když jsem jel někdy s otcem a potkali jsme imprezu či EVO tak nikdy nebylo slyšet ani trochu... mno a vždycky co si vzpomínám tak taky v protisměru

"-- skrytý --" 09.03.2008  00:38

« Re: Re: Re: Impréza

Tak tu Imprezu jsem slyšel na parkovišti a fakt pekca...a pak při rozjezdu, radši nebudu komentovat >:D Slintal jsem :-) Ale zase když vemu zvuk velkoobjemových motorů... ;-)

David Silver 09.03.2008  09:09

« Re: Re: Re: Re: Impréza

áha, tak to muselo být goood :yes: :yes: hech,tak to se ti ani nedivim(sice jsem neslyšel) ale dokážu si představit jak musí mít hezký zvuk :yes: ještě od jakého objemu považuješ velkoobjemový motor? :-) ;-)

"-- skrytý --" 09.03.2008  09:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

Tak od těch 2.5l. Kdysi pro mě i dvoulitry byly velké, ale doba pokročila a dvoulitr je normálka :-)

David Silver 09.03.2008  10:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

aha ttj, mno znám ten hluk když jede třeba Nissan Navara 2,5l to je masakr tojjn :yes: jinak osobáka jsem ještě moc tak neslyšel nad 2,5l. Potkal jsem sice když jsem šel pěšky MB GL320cdi ale ten nešel slyšet vůbec >:D

"-- skrytý --" 09.03.2008  15:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

Tak to já měl teďka 2x možnsot slyšel Dodge Charger - neskutečné :yes: :yes: :yes: :-! >:D To je symfonie :-!

"-- skrytý --" 09.03.2008  16:11

"-- skrytý --" 09.03.2008  19:30

Krásný zvuk! :-!

David Silver 09.03.2008  17:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

to je ten Pickup veliký??

"-- skrytý --" 09.03.2008  19:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

Nene, to je nástupce legendárního Dodge Chargeru - řadí se k autům jako Mustang ;-)

David Silver 10.03.2008  16:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

nemyslíš náhodou Chalenger? >:D

Poustnik 10.03.2008  16:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

Dodge Charger. [odkaz] :-!

"-- skrytý --" 10.03.2008  20:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

Jo Poustínu, přesně tenhle :-! Dneska jsem ho viděl v takové té červeno - oranžové >:D Krásné auto :-) Poustníku ty ho asi vídáváš často, co?

Poustnik 10.03.2008  21:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

Dodge tu nejsou moc časté...nejběžnější policejní auto tady je tenhle Fordík.[odkaz]

"-- skrytý --" 11.03.2008  16:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

Trochu nechápu ty americké designery a inženýry v tom, jak můžou navrhnout auto s tak velkým kufrem vepředu a vzadu a místo uvnitř vypadá jako nulové :-| Ale nevím jak je to ve skutečnosti. Holt americký styl :-)

David Silver 10.03.2008  21:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

áha to je ten Chrysler 300C :-! >:-[] :yes: njn nejezdí u nás >:D

"-- skrytý --" 10.03.2008  21:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

Doufám že se mi zítra podaří toho místního Chargera vyfotit :-) Ten borec, co ho má, je asi zasedlý na Ameriky - má ještě Hummera >:D

David Silver 11.03.2008  14:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

musí být krásný zvuk :yes: :yes: hech, tak oni to jsou dobrý auta :yes: :yes: taky bych šel do Hummera třeba(ale jenom H3, asi bych měl dost problémy pár měsíců s mastodontem H2 či H1)

"-- skrytý --" 11.03.2008  16:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

Když Hummera, tak klasického obrovského >:D

David Silver 11.03.2008  16:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

>:D >:D taky dobrý :yes: >:-[] >:D je pravda že H3 už tak trochu není Hummerem jak je už "malá"

"-- skrytý --" 11.03.2008  18:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

Takový MiniHummer co? >:D Akorát do města :-!

David Silver 11.03.2008  18:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

mno tak nějak to je >:D >:D :yes: mno do našeho města asi ne >:D to bych asi s nim na křižovatkách jezdil po střechách ostatních aut >:D

"-- skrytý --" 12.03.2008  21:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

My tady o Hummerech a dneska jsem viděl v jednom nedalekém bazaru jednoho žlutého H2 na prodej >:D

David Silver 12.03.2008  21:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

pěkně :-) žlutej je bomba :yes: cenu nevíš?

"-- skrytý --" 12.03.2008  21:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

To nevím, ale můžu se kouknout ;-)

David Silver 12.03.2008  21:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Impréza

jo v poho,to nemusíš, já jenom tak mimochodem, že nová H2 je pěkně drahá >:D ale kupovat jej neplánujeme..

"anonym" [81.0.205.XXX] 09.03.2008  09:09

mam problem

ahoj mam rovera 416si sedan mam ho od vianoc minulej tizdem mi zacalo blbnut abs samo sa zopinalo co sposobovalo pri jemnom brzdeni zapinanie abs cvakanie v servise sme zistili ze je to prasknuti kruzok abs na pravom prednom kolese kruzok sme odstranilo a ma to nasledok toho ze neni v aute funkcne aby cize jazdy sa na posilovac ale niekedy pri nastartovani to sistem nestihne asi zaznamenat a abs sa aktivuje potreboval bi so vediet kde najdem poistku abs dik za odpoved tu je moj mail jvr@azet.sk jano mlada boleslav

"-- skrytý --" 09.03.2008  09:51

« Re: mam problem

Zdravím! V prvé řadě bych se chtěl zeptat, jeslti ti tam dali nový kroužek ABS? Bez něho to totiž asi nepojede :-| A tou pojistkou myslíš pojistku z pojistné skřínky? Teďka netuším, která to je, ale zkusím to zjistit ;-)

"anonym" [81.0.205.XXX] 10.03.2008  06:45

« Re: Re: mam problem

ahoj ten kruzok asi nepojde zohnat ale uz mam zohnate poloosy obidne za 2tis aj s klbamy len musim pozret ci budu sedet zubky na to cidlo a ked nee tak znamy my spravil cenu na klby tak neco uz vyriesimbo uz som do neho vrazil celkom slusne prachy tak uz ma to nebavy vkuse investovat ak tam je ta poistka na abs tak ja ju len potrebujem vybrat aby neslo abs

"-- skrytý --" 10.03.2008  16:35

« Re: Re: Re: mam problem

No znám jedoho mechanik, který má asi úplně vše na Rovery, ale je z Jeseníků ;-\ Teda fakt netuším co s tím ;-\

"anonym" [81.0.205.XXX] 10.03.2008  17:53

« Re: Re: Re: Re: mam problem

tak kaslem na to sak ist to ide a ked sa to pokazy tak to pustim zo strane je to super auto ako motoricky ale ak mam bit uprimni hrdzavie to celkom slusne a to som druhy majitel ale sak mozno sa bude dat predat tak zdar

"-- skrytý --" 10.03.2008  20:49

« Re: Re: Re: Re: Re: mam problem

Jasně, doufám že pojede jak má! :yes: Určitě napiš, jak šlape, nebo nejlépe udělej recenzi ;-) Měj se :-)

"anonym" [81.0.205.XXX] 17.03.2008  22:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: mam problem

no na slovensko to slo do pohody maximalku to dalo 190 viac nee asi obmedzovac doma som si dal s jednym znami zavod on mal golf 3kova rada 19tdi ale ako akceleracia celkom usla mal to nacipovane ale rover sa nedal bol lepsi sak som aj vyhral hee ten cumel ked ma prebehol velke smiechy a ja som zaradil 5ku a zas bol za mnov ale ako celkom v pohode cestu naspet som siel tak max 110km za h a spotreba mohla bit tak neco 7l ale doma som si vsimol ze to zere olej po mensej prehliadke motora sme zistili ze to je tesnenie na viku oleja ale kaslat na to neni na to cas hee ta zatim

"-- skrytý --" 21.03.2008  09:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: mam problem

Taky jsem to nedávno porovnával, ale s Octavií 1.6 :-) No na akceleraci se Octávka vůbec nechytala, ani na pružnost >:D Ale maximálka je u těch aut shodná :-) Takže koukám že jsi zatím spokojený :yes:

"-- skrytý --" 15.09.2008  23:59

Pekná raritka

Ahoj, auto moc hezký a zároveň u nás docela vzácnost a to se cení, takže jasně za 10 :yes:

"-- skrytý --" 16.09.2008  21:55

« Re: Pekná raritka

Zdravím! Díky za hodnocení, tvoje STéčko jsem taky neměl moc možnost vidět, natož v takové barvě :-)

"-- skrytý --" 13.11.2008  21:12

Bitka mezi řidiči

Včera jsem viděl pravou bitku přímo na silnici mezi dvěma řidiči. Bezohledný řidič dodávky dostal nakládačku za předjíždění, kterým málem způsobil nehodu. Musím uznat, že dostal luxusně za vyučenou >:D To celé se stalo přímo v centru města na hlavní silnici, takže bitkou zastavili celou dopravu. Žádné facky, ale bomby, kravata a bomby atd...

jmurjr (H22A7) 13.11.2008  21:15

« Re: Bitka mezi řidiči

brutaaal, ja som zazil maximalne, ked jeden nadaval druhemu. ale znamy raz spravil vec, z ktorej som nemohol. skocila mu pod kolesa starsia pani, s piskanim pneumatik zastavil, dal dole okienko, pani uz pripravena na sprsku vybranych slov a on s kludnym hlasom: ,,Pani, davajte si viac pozor na svoj zivot." zavrel okno a siel dalej.

"-- skrytý --" 13.11.2008  21:19

« Re: Re: Bitka mezi řidiči

No tak to je tvůj známý kliďas :-) Docela hodně lidí to vidělo, tak to snad dá někdo na Yutube >:D

foto Kajuska

Kajuška 13.11.2008  21:22

« Re: Re: Re: Bitka mezi řidiči

Tak jestli to někdo natočil a najdeš to tak sem dej odkaz - to bych docela ráda viděla

jmurjr (H22A7) 13.11.2008  21:23

« Re: Re: Re: Re: Bitka mezi řidiči

so do i. (ja tiez)

"-- skrytý --" 13.11.2008  21:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Bitka mezi řidiči

Jasně, dneska jsem to hledal a nic 8-s

"-- skrytý --" 13.11.2008  21:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bitka mezi řidiči

Ale chvaty jako z učebnice - řidič dodávku nedokázal ani jednu ránu vrátit. Pak dostal kravatu a hlavu hezky na kapotu a už mu ten druhý vysvětloval, za co vlastně to má >:D

foto murcix

murcix 28.12.2008  13:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bitka mezi řidiči

V tomto zenam zavidim...Emocie za volant proste nepatria ak niesme na okruhu. Ale nam muzom je to skoda vysvetlovat.

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 28.12.2008  15:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bitka mezi řidiči

Správně správně, ja sice níjak agresivni nejsem ale taky už jsem několikrát málem vystoupil, prostě na ty hovada nic jiného neplatí mě když jsem jen do hradce tak jsme jell v koloně,předjížděl nás taky bíly tranzit ještě jsem schválně jel co nejblíéže ke kamionu at se mě ten idiot nesnaží předjet páč jsem viděl jak vytlačil toho za mnou, no a co on samozřejmě mě začal předjíždět vytlačil mě a hotovo, no potkat ho tak >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] 8-s 8-s 8-s

"-- skrytý --" 29.12.2008  09:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bitka mezi řidiči

To máš pravdu že emoce za volnat nepatří, ale co je moc, to je příliš, a když si blbec neuvědomil, že by je přizabil, tak mu to hold musel ,,vysvětlit'' 8-s Jednou za čas taky stáhnu okýnko a ,,popovídám'' si s řidičem vedle mě...

Poustnik 29.12.2008  09:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bitka mezi řidiči

Tak to já nenadávám. Když mě někdo před nosem provede nějakou koko.tinu, tak mi jen klesne čelist a zeptám se ženy - viděla jsi to? Je to blázen, nebo je zdrogovanej? A žena odpoví - Pánbu mu to vrátí na dětech! >:D A je to. Maximálně si občas zatroubím. To když spěchám, to je jiná. To si nahlas vyprávím se všemi účastníky provozu, ale slušně! Jen je neustále popoháním, radím jim, kam se zařadit, kam by měli uhnout, kam by měli odbočit, aby nepřekáželi..... >:D

"-- skrytý --" 29.12.2008  13:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bitka mezi řidiči

Jsi kliďas jo? :-) Já nadávám nahlas, když mě někdo vážně hodně vytočí, jinak komentuju ostatní řidiče co chvíli >:D :yes: A že těch blbců jezdí... 8-s >:D

"-- skrytý --" 23.08.2010  15:07

Chválím

Ahoj, jsem tu nový takže kdybych udělal něco špatně předem se omlouvám.

Co se týče auta je to naprostá paráda, líbí se mi jak si ho pečuješ. Já mám Rover 400 v tmavě zelené barvě, vypadá jako normální Rover, ale má např. 125 koní už v sériovém motoru. Asi dneska nafotím nějaké fotky a až příjdu co jak se tady dělá, nějaké sem dám. ;-)

"-- skrytý --" 02.09.2010  22:45

« Re: Chválím

Zdravím, dík za pochvalu :-) Pokud máš taky Rovera, tak doufám, že přibude recenze, ať si můžu taky něco počíst ;-) Jak jsi s ním spokojený?

"-- skrytý --" 05.09.2010  19:41

« Re: Re: Chválím

Spokojenost úplná :-) Dal bych nějaké fotky, ale pořád prší a prší, takže musím počkat až bude pěkně. Auto bylo skoro nové mělo najeto nějak 40 tisíc nevím přesně. Teď má okolo 190 tis. a pořád dává na prd* ostatním :-)