Renault Clio (1995)

31.1.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Vili.s". Vždycky jsem měl vysokooktanový benzín v krvi a tak když jsem zdědil po tátovi Fiat Punto…

Renault Clio (Vili.s)

foto MobyDick

MobyDick 31.01.2008  18:28

Pěkné

Ahoj moc šikovné autíčko, taky mám rád nabroušená malá auta. Je s nima moc velká zábava na silnicich a to myslím takové ty zapomenuté cestičky ne žádné dálnice a silnice první třídy, ty nejsou pro nás. Míval jsem astru F 2.0l 16v ( po úpravě motoru a podvozku 178ps) moc dobrá raketa, ale už hodně stárla tak jsem pořídil něco novějšího. Míň koníků zato supr podvozek. Doplň ještě nějaké fotky a bude to supr, tak hodně štastných kilometrů a radosti s autem. :-)

"-- skrytý --" 31.01.2008  18:37

« Re: Pěkné

Díky:-) :yes:

"-- skrytý --" 31.01.2008  20:33

Super!!

Musim přiznat že trochu závidim :-) O Williamsu jsem zatím pouze četl a jednou jsem ho tak letmo zahlédl ve Francii..Je to naprosto úžasné auto.. :yes: :yes: :yes: Přidej fotky a bude to skvělý..

"-- skrytý --" 31.01.2008  20:48

« Re: Super!!

krasne auticko,zaujimalo by ma ci si mal na nom aj origo kolesa a pridaj fotky ked budes mat cas

foto Ricardo

Ricardo 31.01.2008  20:49

Williams!!!!

Jak může mít tohle auto 9,05 bodu? Vždyť to je naprostá rarita! Holt (nic ve zlém) když tady člověk má zajímavé auto tak pokud to není BMW nebo Audi na top10 skoro nemůže ani pomýšlet...

"-- skrytý --" 31.01.2008  20:51

« Re: Williams!!!!

Ahoj Ricardo!problem neni v autě,ale ve mě..z cca 20 hodnoceni mam 18x10..ale jde o to,že dostávám málo za fotky!přiznávám,že jich je tam málo a nic extra,ale zítra to snad trochu napravím a doplním:-D

foto Ricardo

Ricardo 31.01.2008  21:00

« Re: Re: Williams!!!!

Fotky... nevím co s nima oni řeší. Pro mě je tohle auto naprostý unikát a ty fotky pro ilustraci stačí. Z mé strany je to jenom takový planý stesk protože tady jak nemáš VW/Audi/BMW tak jsi nic... ;-\

"-- skrytý --" 31.01.2008  21:05

« Re: Re: Re: Williams!!!!

Bohuzel nemas pravdu.. hodnoti se auto/fotky/recenze. Je to spravedlive, z techto 3 znamek se dela jedna prumerna. Az doplni fotky a trosku rozepise recenzi, bude to urcite lepsi. :yes:

Jinak by me zajimalo, jak si dostal +14kW? Filtrem a katem pryc to fakt nedostanes..

Jinak auticko je super, mam taky maleho dablika z Japonska a nemuzu si ho vynachvalit. At se dari v rally, hodne stesti. ;-)

"-- skrytý --" 31.01.2008  21:18

« Re: Re: Re: Re: Williams!!!!

Souhlasim s Jagym..je to tak podle pravidel..je tam tech veci vic,ale samy prkotinky..melo by to byt cca 14Kw,ale take je lehci o nejakych 100 kilo,kdyz jezdim na sprintech..

"-- skrytý --" 31.01.2008  22:02

10 BODŮ A VŠICHNI TOHLE JE AUTOMOBILOVEJ MILNÍK VŠECH HOTHATCHŮ!!!!!

10 BODŮ!!!!!!!!!!!Předem ti jen řeknu,že do poslední věty SE VŠÍM co si o tom autě napsal souhlasím,vím o čem mluvíš!Dokonce do poslední chvíle jsem se rozhodoval mezi ním a Cliem Sport,nakonec rozhodl novější ročník,ale to nic nemění na tom,že WILÉMA"CHCI TAKY DOMU!Jak sis všim mám ho i v nicku":)O tomhle autě vím vše,vlastně je to kára",která převrátila moje myšlení,zážitky...hledáteli mega zábavu za volantem za směšné peníze,kupte Wilíka"nebo Sporta",jiná varianta prostě není!Nářez,úžas,chvění v kolenou,škleb od ucha k uchu,užasnej adrenalin,smích nekončící smích a zábava:)tak to vypadalo,kdy jsem měl tu čest řídit onehdy své vysněné auto CLIO WILLIAMS..Od té doby,mě opravdu nic víc nenadchlo,neuchvátilo jako auta z továrny Dieppe"!!!A jen tak asi nenadchne,plně sem jim propadl a opravdu,též pro mě tyto auta vyrábí jen značka Renault,vše ostatní v této kategorii je jen chabá náhražka"...Vím o čem mluvím,řídil jsem snad všechny sport.auta tohoto typu a ražení a od té doby jsem měl i tu čest,díky přátelům ject postupně i v Cliu V6 a Meganu R26.Takže kolego,můj email je willy2.0@seznam.cz a naše setkání je povinnost,jak budeš mít čas napiš.PS:každopádně chci mít Wiléma,jednou doma"ne jen do sbírky a můj kamarád co s ním závodil také,ale o tom,až se uvidíme...Nečekal jsem,že tuhle legendu sem někdo dá a děkuju!PS:jukni na www.cliosport.cz,můj je ten modrej,asi chápeš proč ta barva:)!PS:V dubnu jedu Berounskej kopec,rovněž jako hobby"co ty na to?

"-- skrytý --" 31.01.2008  22:52

« Re: 10 BODŮ A VŠICHNI TOHLE JE AUTOMOBILOVEJ MILNÍK VŠECH HOTHATCHŮ!!!!!

Ahoj Willy2.0,tak to jsi mi udelal ohromnou radost,mam rad,kdyz nekdo zna kult toho auta!na tuningu se kolem mne mihaj lidi a obcas nekdo nadsene pribehne a zacne se vyptavat s vykulenyma ocima..za to to stoji,ne:-Dna ten beroun bych rad vyrazil..znas naky podrobnosti?jinak uvidim,v jaky bude auto kondici,pripravuju par veci..a muj mail je Zzzzed@seznam.cz!jinak origo kola tam nejsou,ale chtel bych zlaty 16"oz,nebo speedline!

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [85.71.213.XXX] 01.02.2008  11:38

« Re: Re: 10 BODŮ A VŠICHNI TOHLE JE AUTOMOBILOVEJ MILNÍK VŠECH HOTHATCHŮ!!!!!

Určitě se zaregistruj na www.cliosport.cz...napíšu ti a pošlu fotky,který tě určitě budou zajímat:)Máš legendu,super kára!Časem pořídím i Willéma,zatím mám jen model od Solido":)!

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [85.71.213.XXX] 01.02.2008  11:49

« Re: Re: Re: 10 BODŮ A VŠICHNI TOHLE JE AUTOMOBILOVEJ MILNÍK VŠECH HOTHATCHŮ!!!!!

Mrkni na netu,Berounský kopec",startovný sranda,podmínka v kategorii hobby je,že to máš v serii"žádný třeba Bremba z EVA" a tak,loni,tam jel v této kategorii,třeba zrovna Sport"...vyšlo pak i DVD"mám ho doma,tak pak budeš slavnej,když si dobře povedeš:)Pro mě to bude splněnej sen,zůčastnit se...rally,vrchy to je pro mě zábava,okruh mě moc neláká třeba,jezdit dokolečka:)Najdu odkaz na to,jestli,ho,už teda hodily na net...

foto pumpkin

pumpkin 31.01.2008  22:09

stav

Ahoj. Williams je teda celkom rarita u nás a to auto je fakt bomba. Neuraz sa ale pri takýchto autách dávam prednosť pôvodnému stavu. Ale je to len vec vkusu a inak super recenzia ;-)

"-- skrytý --" 31.01.2008  22:14

« Re: stav

Jo to jsem chtěl napsat také,nech to v originále draku,ty lišty zpátky..A kde máš ty zlaté Speedline"kola??

neregistrovaný: "20v tuurbo" [82.99.142.XXX] 31.01.2008  22:15

Zrychleni

Hoj se divam že maš fajn zrychleni 6,2 to se jen tak nevidí :yes:

"-- skrytý --" 01.02.2008  08:34

neony

Super auto a i s těmi neorigo koly to vypadá super, zvlášť, když tam máš slupky TOYO. Ale ty neony se na to fakt nehodí, připomíná to trošku vytuněnej golf s TDI na zadku a rychlími pruhy.

foto Miro-II

Miro_II 01.02.2008  12:18

RS

kultovni auto, meli sme 1.8 16V RSi doma,ale to sem jeste nemel ridicak,ale jako spolujezdec sem si to taky uzival,urcite bych zkusil sehnat origo kola, vypada to pak nadherne, tak si ho uzivej a hlavne nelad podvozek, je uz totiz vyladenej >:D jinak je skoda ze to tu vyhravaj jen audi a bmw, kazdej kdo nekdy jel v necem od Renaultsportu vi kdo je vitez a kdo se vic bavi, vid Luky >:-[] davam 3x10 :-!

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 01.02.2008  19:26

« Re: RS

Vím:)

foto OS

OS 01.02.2008  12:37

uzasny

dokonala kara :yes: je to legenda

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 01.02.2008  12:57

Opäť nádherný Hothatch. Jeden z naj na svete. Tie neóny len pridávajú na originalite. Toto auto sa nevidí na cestách každý deň. Výnimočnosť v srdci. Pls pozrite sa na moje.

"-- skrytý --" 01.02.2008  16:09

Kára

Tohle auto je fakt super! Gratuluju ke koupi a ať dobře slouží! Ještě by sem někdo mohl dát V6 ;-)

"anonym" [62.168.27.XXX] 01.02.2008  17:29

výfuk +nenony=14kw?

jen dotaz co je tam všechno za upravy ?díky

neregistrovaný: "bejk..." [83.240.1.XXX] 01.02.2008  18:34

« jen otázka..

auto pěkný,o něm jsem už slyšel mniho cvhválím,snažil bych se udržet co nejoriginálnějí stav,ale to je na vás,jen kolik točí ot/min při zhruba 130km/h? :-)

"anonym" [78.136.146.XXX] 01.02.2008  20:07

« Re: jen otázka..

tak to bych kecal..cca 4000 na petku..1=50, 2=90,3=130,4=160,5=220

tobi 01.02.2008  20:25

no

Auticko na blbnuti super, s takovejma rozmerama a vahou to musi skevle sedet, sice bych v tom nechtel jet na nejakou delsi cestu nebo dovolenou, ale o tom tohle auto neni.
    Panove s chrochtakama maji sice spotrebu 5l/100 ale zase nikdy nezazijou pozitek ze sportovni jizdy :-) co si budem povidat. Proste mrstny auto je super a neni to o tom se dopravit z bodu A do bodu B.
    hodnotim 9-10-10 a ta 9ka je jenom za ty neony a vyndanej katalyzator...

Fremen 01.02.2008  21:33

Ať žije nástupce R5 Turbo!

Čao. Tohle auto je doopravdy paráda. Mám rád podobný styly designu se silným motorovým potenciálem, kdy není poznat, co se skrývá pod kapotou. Něco podobnýho bych chtěl jednou mít, i když asi ne tak "přemotorovanýho" :P. Ne, dělám si srandu. Asi bych se bál ceny a dostupnosti míň běžných dílů a taky toho, že bych musel často měnit přední pneu. Musí být docela problém se rozjíždět bez prokluzu předku:(. Za kolik se dá jezdit s lehkou nohou ve standartním Williamsu, tzn. úprav?

"-- skrytý --" 01.02.2008  21:38

« Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

no pry cca za 8,ale ja jezdim po dalnici 90km/h 100km za 300Kč :-)

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 01.02.2008  21:46

« Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

takže 10:))Mě žere sportík"takhle,normál jízda 8litrů,svižná 10litrů,30minutovej hardcore za 15litrů na sto",momentálně mi ukazuje palub.PC průměr 8,7l(a to vždy,když vyjedu,na spotřebu nejezdím:)...myslím,že,při tom výkonu auta,je spotřeba moc dobrá...další super stránka těchto aut...

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 01.02.2008  21:40

« Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

V rozjezdu problém vůbec nehledej,vše budeš dělat intuitivně" nějak samo,až tě auto úplně pohltí:):):)ne taky jsem se tohodle bál u Sportu"a díky tomu,že krouták vrcholí"ve vyšších otáčkách"žádné časté výměny pneu vůbec nehrozí,rozjíždění je úplně v klidu... :-!

"-- skrytý --" 01.02.2008  22:25

« Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

ma pravdu,protoze na spravnych letakach i na sprintech mam rozjezd bezkonkurencne nejrichlejsi se srovnatelnyma karama a i s tema,co me nakonec porazej to casto vypada tak,ze jim na startu ujedu a chytej me az nekde koncem(nemluvim o 500 konovych obludach a tak)fakt rozjezd skvele zvladatelnej!jen si to zkusit

tobi 01.02.2008  23:13

« Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

spíš asi myslel jak je to s prokluzem...ja mam problem, ze v zime nebo na mokru je perdni nahon proste nic moc...mam 147kW a to je dost tezky se rozje ostrejc ale tak, abych nehrabal :-)

Docela bych to chtel srovnat. Mam sice silnejsi motor, ale zase tezsi auto a jinak zprevodovany.

"anonym" [78.136.146.XXX] 01.02.2008  23:42

« Re: Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

jj,na mokru a na snehu to je hnus,ale na sprintu na suchu si pekne nohou nastavim 3000 a pak to pekneproslapnu tak,aby si to hrablo,ale ne do omezovace a take nesmi klesnout..a pak je to raketovej odpich a s timhle autem je snadny chytit grif ;-)

Fremen 02.02.2008  00:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

Aha, pokud je to dobře zpřevodovaný, že to neprokluzuje při každým rozjezdu, tak to jsem rád. Právě jsem vzpomněl, třeba na zimu, kdy je např. mokro a to pak hrabe spousta předokolek na semaforech atd. a myslím, že ani nechcou. Já už si na to dávám dávno pozor. Pneu je drahý. No a spotřeba, jak tady píšete, by na mě byla asi už moc, he he. Zatím jsem chudej student a stačí mi těch mých 7l/100. Víc bych asi nesnesl. Uvidíme časem.

tobi 02.02.2008  00:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

To neni ani tak o zprevodovani, ale o tom, ze kdyz mas silny auto, tak to proste bude vic hrabat...samozrejme vetsinu toho delaj kola a gumy. V zime hrabou vsichni co nemaj protikluz, ale na mokru ti to se silnejsim autem taky obcas ujede ikdyz nechces :-)

Fremen 02.02.2008  12:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

Ano, máš samozřejmě pravdu, ale např. krátká jednička bude mít přece jen vyšší tendenci k rychlému nárustu otáček a tak i potenciálnímu protočení kol. Stejně tak velkou roli hraje pneu, váha auta, výkon motoru, kdy má motor nejvyšší krouťák a výkon atd. :-)

tobi 02.02.2008  20:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

tak to sme se nakonec pěkně shodli :))

tobi 02.02.2008  00:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

Ja ani netusim jak to vlastne delam, kdyz mam ostrej rozjezd...je to tak automaticky, ze ani netusim co mi tam ty rucicky ukazujou >:D sprinty sem nejak moc nezkousel, ale co se tyce zprevodovani, tak to je docela prijemny.
              1-65
              2-110
              3-? takhle moc uz to potom netocim :-)
              Hlavne tenhle přeplňovanej motor je prima v tom, že pokud to moc netocis hnedka na zacatku, tak se to trochu rozjede a teprve potom se chytne turbo, takze na suchu to hrabe minimalne a je to rychlejsi nez hrabacky na zacatku.

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 02.02.2008  09:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

Já to mám se Sportem,jestli si dobře vybavuju..
                1-okolo 65
                2-115-118
                3-145-150
                4-180-185
                5-235-238
                Po tom co tam budu dávat v březnu sport.řídící jednotku od Renaultsportu se vše posune dál 5ku budu řadit dokonce cca ve 200km/h ta vydrží min do 245km/h,kamaridovi to s ní jelo,až 260km/h,ale má tam víc úprav...viz video you tube:clio rs top speed"(to je on),dám vám sem pod tohle ještě odkaz jak to vypadá,jen po přidání té jednotky g.N"...od Renaultu

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 02.02.2008  09:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

Já na sněhu s ním nejezdím:)

"-- skrytý --" 02.02.2008  01:01

« Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

R5 Turbo byla mid-engined,motor místo zadních sedaček takže Willy není nástupce R5T,ale Clio V6,podle mě,teda

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 02.02.2008  09:18

« Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

Ty myslíš tu bájnou R5Turbo s motorem za sedačkama,kde samozřejmě V6" je nástupcem"po ní...On myslel zřejmě,ale též 5Turbo,s motorem v předu a výkonem osekaným na 115ps...(5Turbo s motorem vzadu"první měli výkon myslím okolo 145ps a ty poslední jakoby phase2",měli myslím 165ps,také větší turbo,mezichladič a další vychytávky)Zajímavé je,že nejvíc vítěztví v rally si připsali s Jeanem Ragnottim na Monte Carlu..Mý dva přátelé měli tu čest závodit s těma 5kama"turbo a motorem vpředu,výkony byli po zásahu fa Alpine" až 160ps,při váze pod 900kg masakr!!!Já se po odlehčení a jednotce dostanu na 187-190ps na tunu,to je podobné:)))

neregistrovaný: "ojo" [88.146.207.XXX] 02.02.2008  10:03

« Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

ta s motorem v predu ma 127 koni(firemni katalog) a tu s motorem vzadu maji v muzeu v Lanech.
          10 koni navic oproti 1,8 16V neni zas tak moc. a ze je to rarita? avantimu se prodalo daleko min, a clio V6, ktery vidim kazdy den, jeste min

"anonym" [78.136.132.XXX] 02.02.2008  10:51

« Re: Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

nezalezi na tom,kolik se toho proda,ale jak velka,nebo mala je serie a jake ma oproti zakladu ozvlastneni!!!!navic 1.8 16V je *!je to jen uboha atrapa!svezl jsem se v obou a 1.8 je jen UPRAVA williams..je jen postavena z nahradnich dilu na williams!Ale 2.0 sjela uz takhle z linky!nekomu je to jedno,ale postav 1.8 proti 2.0 a uvidis ten rozdil..nejde jen o tech 10 koni!1.8 na 2.0 nikdy nemela a mit nebude

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 03.02.2008  16:53

« New Twingo Renaultsport

Jen to opravím..R5 Turbo měla skutečně 115ps,ne žádných 127ps...A neplette 1.8 16v s Williamsem"..Nemůžu vždy z toho,když ho někdo prodává a píše 1.8 16v Williams...JE TO TAKHLE:Z HLEDISKA jejich záměru,přestoupení do sk.N"do třídy dvoulitrů,protože 1.8 16v nebyla nic zázračného..byli nuceni udělat homologační" sérii"něco přes 1000vozidel s tímto obsahem pro nás fandy"na normální ježdění"(ten samý motor 1.8 16v-převrtaný na obsah 1998"plus pár" úprav,jiné sání trošku,rozšířené nápravy,jiné odpružení,brzdy větší)...Původně zamýšleli jednu sérii"...také původní kupci"(sběratelé většinou)byli nesmírně nasraní,že Renault"pak vypustil ještě další dvě hologační:)série,celkem cca přes 6000autíček",což je moc dobře pro nás,že toto auto,nezůstalo jen zavřené v garážích jako sběratelský kousek" a dostalo se tedy i k normálním lidem...Měl jsem možnost řídit jak Willéma"tak civilnější 1.8 16v a rozdíl je markantní,obsah nenahradíš(krouták),auto, neboli Williams"je podstaně agilnější jak motorově,tak famozní podvozkově...Samozřejmě i 1.8 16v seseká mnoho aut se zkušeným řidičem a není to vůbec špatné auto.Takže Williams"je rarita!V6 v které jsem jel(nádherná PHASE 2,užasně modrá) také rovněž,vyrobeno 225ps modelů 1490kusů,255ps modelů dokonce jen 1018kusů!!A TED SE PODRŽTE RENAULTSPORT"uvede na trh opravdu TWINGO RENAULTSPORT"vypadá úžasně je o obsahu 1598"výkon 133ps a věřím v opět super zábavný podvozek...FOREVER RENAULTSPORT,tyhle káry umí prostě jen oni!!!!Nikdy svezení v těchto autech nejde snad ani popsat slovy,prostě vás to posadí na *"...Mám doma Sporta",úžasné co dokáže,jak pobaví,při tak malejch provozních nákladech...Přál bych každému se svézt v těchto autech..Kdo nemá tu čest,o dost přišel,vše ostatní v této skupině a vyšších je jen chabá náhrada.Budete se bavit královsky.

"-- skrytý --" 03.02.2008  17:36

« Premiéra cca za měsíc v Ženevě,1.6 133ps,nejdůležitější bude váha-zatím neuveřejnili,věřím,že bude zábavné:)

neregistrovaný: "kinguss" [88.146.207.XXX] 04.02.2008  09:09

« Re: New Twingo Renaultsport

jen to opravim, dle oficialniho katalogu Renault z roku 1988 ma r5 gt turbo 120 ch DIN(88,5 kW ISO) pri 5750 tr/min, 1 clio V6 je v JH

Fremen 02.02.2008  12:27

« Re: Re: Re: Ať žije nástupce R5 Turbo!

Přesně tak, měl sem na mysli druhou generaci R5Turba. Tzn. s karosérií, co mám já. To starý Turbo s motorem vzadu je něco zcela jiného a stavělo se to myslím jen kvůli homologaci na rally.

Dylan McKay 02.02.2008  12:12

můj nesplněný sen

Dobře si pamatuju dobu, kdy Frank Williams ohromoval svět svými monoposty Williams- Renault s piloty jako Mansel, Prost, Hill, Coulthard, Villeneuve a Senna(+). Pak přišlo tohle auto, dárek všem, nejenom renaultistům. Měl jsem tu možnost se s ním projet v Německu, mé dojmy vystihuje tvoje recenze...
    Jen ty neony na tvém autě jsou úlet, koukám na to jinak, není to obyčejný Glof nebo Astra, je to Clio Williams, a mělo by zůstat v originálním stavu, to samozřemě neplatí o zvýšení výkonnu...
    Já dal na Range Rover kola 22", nelíbily se tady skoro nikomu, tak jsem je sundal. Neony ti tady taky moc lidí asi nepochválí. Je to sporťák, né cirkus...
    Doufám, že se nezlobíš, a rozumíš.
    Dávám 10, je to pro mě jedno z nejkrásnějších aut světa! :yes:

"-- skrytý --" 02.02.2008  12:34

« Re: můj nesplněný sen

Už jsou dole delší dobu,tak jsem tedy smazal i fotku:-)

Dylan McKay 02.02.2008  12:51

« Re: Re: můj nesplněný sen

Uf, tak to je dobře. Koukám, že je ti (už) 25, neony nechme mladším... ;-)
        Koukal jsem na mobile.de, je tam pár kousků na prodej, cenu si celkem slušně drží.

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 03.02.2008  16:58

« Re: můj nesplněný sen

Hele chábr"když vlastníš Range"kup Clio,víš o čem je řeč,myslím,že nebudeš nikdy litovat... :yes: !!!Už se těším na Berounskej kopec"...a nemůžu se dočkat Jara",až vytáhnu to blue hammer" a kamarido R26ku"...a pobijem okrsky",na Křivoklát!!!

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 03.02.2008  17:11

« Re: Re: můj nesplněný sen

Je to tak,že mluvit o tom můžu jak chci,ve chvíli kdy svezu 20 lidí,20lidí z toho vyleze a budou z toho naprosto nadšení,u každýho koho jsem zatím vezl,to tak dopadlo a cestou zpět nemluvili o ničem jiném,tak moc je nadchlo...Vystihuje to článek-test jeden ze Speedu",kdy toto autí"vzali mezi auta jako jsou Lambo Gallardo,GT 40,F430,ASTON VANQUISH,M6,PORSCHE 911,M3...Clio skončilo na 3 MÍSTĚ!Chlápek tam od nich,kterýho zajímali auta s výkonem 400ps a víc,napsal o tomto autě tohle:Neuvěřitelné až opravdový supersport je pro toto auto soupeřem,jízdu nazpět jsem si opravdu užil,božské auto a za tak málo peněz...pozn.Jelo se na zakroucených silnicích ve skalách...ne na okruhu,tam si myslím,že je i škoda toto auto brát.Ve svém živlu je na okrskách",tam najde málo přemožitelů,bavíme se o suchém povrchu...

"-- skrytý --" 10.03.2008  19:53

« Re: můj nesplněný sen

S tymi diskami uplna pravda :yes: :yes: :yes: te zlate su uplne super a hodia sa tam;]

"-- skrytý --" 02.02.2008  12:36

Vize

Jinak takový nápad..chtěl bych v budoucnu necha udělat bodykit podle clio maxi!když tuning,tak v duchu renault sport:-)nějaké námitky a připomínky?

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 03.02.2008  16:23

« Re: Vize

Nedělej to:)To kup 1.8 16v a postav to z toho.Willéma nech v originále...Maxika" žeru taky,závodil s tím kamarád..

Poustnik 02.02.2008  12:48

Já žádné námitky a připomínky nemám,

snad jen víc a hezčích fotek bych si přál....Když je to takový miláček, tak proč si ho pořádně nezdokumentovat???? A to nemluvím o hodnocení.....Tak ať ti slouží a mnoho vyplaveného adrenalinu v žilách přeju a ať ti vyjdou ty závody....Hoj! :-)

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 02.02.2008  19:38

Parada !!!!

Nenachazim slov !! Nedavno jsem se byl divat na starsi 1.8 16V RSi a uz to byl pekelny hukot! (Nakonec me zdvihatka pred smrti a fakt, ze auto slo pres strechu, od koupi odradily) Takze, 124kw v tomto mrnousovi patri do kategorie fascinace ! Navic - Willda. Jeho cena uz podle me jenom poroste. Krasa. 10,10,10

neregistrovaný: "kinguss" [88.146.207.XXX] 04.02.2008  09:15

pro srovnani

1,8 16V (oficialni nemecky katalog renault 1992) 99kW pri 6500 ot/min, 158 Nm pri 4250 ot/min, max. 209 km/h, 0-100 8s, cx 0,32; pohotovosni hmotnost 980-1010 kg

"-- skrytý --" 13.02.2008  21:45

williams

Ahoj,williams byl vždycky mým snem a tak bych se chtěl zeptat,za kolik auto prodáváš?Dík,Maty.

"anonym" [78.136.139.XXX] 14.02.2008  07:47

« Re: williams

Ahoj Maty,auto je k mani za 100 000,- Kč Vili.s

foto KucharTom

KucharTom 11.12.2008  14:17

Správná volba

škoda jen že není v originálním stavu

"-- skrytý --" 06.04.2009  13:06

Ahoj,máš raritku,tak se o to dobře starej ;-) Dal jsem 10 za vše,ale ty fotky bych trochu zlepšil. Rád bych se na to tvoje fáro podíval v lepším světle :-)

foto Martin-Happy

Martin_Happy 03.05.2009  00:25

Závidim

Páni, Clio Williams, tak ono existuje :-) . Je to parádní auto a podle toho všeho co sem čet bych si udělal kvůli němu i odustek od koncernu VW. Škoda jen těch kol, ty zlatý k tomu patří. Jinak chtěl sem se zeptat jestli je tenhle kousek z první série?

foto Huben

Huben 19.05.2009  10:35

zdarec...

mas ho jeste vubec? dlouho jsi sem nic nepridal... ;-)

"-- skrytý --" 06.06.2010  07:58

Vy v tom chcete 240 koní ? Vždyť to utrhne nápravu >:D >:D >:D