BMW M3 (2002)

12.5.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "kosh". Koupeno zhruba v roce 2005 po slečně z Prahy s malými provozními šrámy, které se časem vychytaly.…

BMW M3 (kosh)

foto OS

OS 12.05.2007  12:55

M3

Krasne auto ale chtelo by to par fotek a trochu vic radek v recenzi... Jinak za 10 protoze tohle auto se jinak hodnotit ani neda :yes:

"-- skrytý --" 12.05.2007  12:57

« M3

Fotky budou později. Mám je v dalším počítači. Našel jsem pouze video na youtube

"-- skrytý --" 12.05.2007  14:08

Video je tvoje???

Ty jsi z Ostravy?? Ja taky, kdyby jsi měl cestu kolem, tak bych se svezl >:D 10b :yes:

"-- skrytý --" 12.05.2007  14:33

« Re: Video je tvoje???

jo video je moje

"-- skrytý --" 29.08.2007  18:30

« Re: Re: Video je tvoje???

Sakra fakt parádní auto, někdy bychom mohli dát sraz, bydlím 3km od Ostravy :-)

"anonym" [85.216.139.XXX] 12.05.2007  15:06

gah

naco si dawal auto na prewozne znacki ked je z prahy ????..

"-- skrytý --" 12.05.2007  15:08

« Re: gah

auto není na nebylo na převozních značkách

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:14

GAH

[odkaz] pozri toto video newiem ci as mi len zda ale sokor sa naklanam k tomu ze ma prevozne znacki ... ;-) pozri ..a dodaj fitky inac krase auto wzdicky moj sen od malicka.. :yes:

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:16

« Re: GAH

jo tohle auto má převozní značky, ale tohle není moje auto.
      Na tom videu je M3 s doplňky od Hartge...podvozek, kola, výfuk a zkrácené řazení

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:18

« Re: Re: GAH

aha ..tak prepač ...

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:20

« Re: Re: Re: GAH

nic se nestalo. Jinak našlo by se i další video. Takové skupinové [odkaz]

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:19

« Re: Re: GAH

mohol by si pridat fotky ..

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:28

« Re: Re: Re: GAH

víc fotek v tomto počítači opravdu nemám a jelikož je auto momentálně v servise tak ani žádné nemůžu udělat

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:16

nice slide

;-) nice car 10b

foto Deutscher

Deutscher 12.05.2007  18:33

Super

je to super kára!!! a ten národ či český alebo slovenský je naozaj neskutočne závistlivý. mal som dobrú ponuku na také auto, ale radšej som to odmietol. aspoň zatiaľ. dávam 10 bodov. :yes: :yes:

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:48

jedna otazka mozno aj wiac :D

a kolko to zerie pri normalnej jazde a ako pri plnom zatazeni (myslim pedal na podlahe)..?

"-- skrytý --" 12.05.2007  18:50

« Re: jedna otazka mozno aj wiac :D

a este kolko stalo ,kolko si do nho zatial vrazil penazi ..a nelakalo este zlodejov ,maš ho nejak pri tim specificki zabezpecene ???....

"-- skrytý --" 12.05.2007  19:00

« Re: jedna otazka mozno aj wiac :D

:-) žere od 9 při klidné jízdě až po zhruba 22 při palbě

foto Are

Are 12.05.2007  19:08

Krásné vozítko...

Zdravím tě
    dávám za 10b ;-)
    Tady máš foto svého vozu >:D

"-- skrytý --" 12.05.2007  19:10

« Re: Krásné vozítko...

Díky, díky

foto brizak

brizak 12.05.2007  23:32

Nejhezci 3

Jaka se kdy delala.Samozrejme nyslim celkove,ne jen M3.Bangle-design me nejak nebere.Kdysi jsem chtel vymenit Passata za jednu predvadecku.Nebyla to sice M3,ale 2.0d,ovsem stejne me nadchla.Byla to fesanda a moc se mi libila sedadla calounena cervenou kuzi,coz jsem do te doby snad na zadne jine nevidel.Bohuzel jsem se rozmyslel asi 2 dny,jestli ji vezmu,nebo ne.Mezitim mi stacili ukrast Passata,takze jsem se zdrzel papirovanim na PCR a pojistovne.Pak jsem okamzite vyrazil smer Borek u Ceskych Budejovic k firme ACR auto,kde mi pan prodejce oznamil,ze jsou to asi 4 hodiny,co auto prodal >:D Asi jsem ten den vstal levou nohou :-)
    Kazdopadne tobe davam 10 a preju hodne kilometru bez nehody :yes:

"anonym" [85.119.88.XXX] 13.05.2007  16:46

4x4 turbo sport

ještě že v zatáčkách nestojí policajti za tak pěkně projetou zatáčku přes plnou čáru bys byl o pár bodů lehčí ale technicky vzato moc pěkný vůz taky nepostrádá zajímavý vzhled BMW můžeme bez nadsázky zařadit do kategorie sportovně luxusních vozů a stouto výbavou zcela určitě vnitřek vozu palubka nepůsobí příliš moderně ale promě je moc zdařilá co do kompomentů ale u sportovnějších vozů jde avantgarda stranou důraz se klade na jednoduchost a praktičnost ta tu nechybí a za běžným tlačítkem se skrývá ta nejlepší elektronika jakou kdy člověk vymyslel u mě vůz je zajímavý a působí dravě díky laku který vůz ještě zvýraznuje plným právem do segmentu sportovních seriově vyrobených vozů patří

"anonym" [85.207.132.XXX] 13.05.2007  21:21

e36 m3

cau zaprve bych chtel pochvalit auto a hlavne video m3 maniak a spol to je fakt supr, mel jsi nekdy m3 e36 ze by jsi udelal recenzi, jedu se na jednu 3.2ku v sedanu podivat auto me moc laka tak kdyz by jsi mel cas a chut udelat recenzy ty 36. jinak auto krasa

"-- skrytý --" 14.05.2007  13:26

Krasavec

Nemůžu dát nic menšího než 10 :yes: I když kdyby byl ve zlaté a vevnitř béžová kůže . . .

foto OS

OS 14.05.2007  13:26

Hezka fotka s tim MINI >:D

"-- skrytý --" 15.05.2007  20:10

Mini?

Zdraavim.Tochu offcar dotaz-co je to za mini na fotkach?Jak moc jsi mu ujizdel na okruhu?Koukam ze na posledni fotce je docela ve skluzu.... ;-) jestli znas ridice tak mu vyrid me zvani do sveta moje.auto...

neregistrovaný: "Johny.Rico" [88.100.9.XXX] 18.05.2007  17:45

CarTec for M3 owners...

To tam jsou až takoví amatéři? Neříkej mi to ani...docela jsem se vylekal. Myslíš že by si mohli podat ruce s MB Moravia? To je totiž úúúúúplně to samé...banda * *...Pověz mi ještě něco o tom (zkušenosti). Jinak maj předraženo. Díval jsi se na tu sedmičku, která tam stojí? Je to 745d v Individualu....když jsem viděl cenu, málem mě odvezli. A je obecná pravdam, že tam je draho. Jinak máš naprosto úžasné auto.

"-- skrytý --" 18.05.2007  18:03

« Re: CarTec for M3 owners...

MB Moravia to je trochu jinak. Maji moc práce a proto spoustu věcí odfláknou, zapomenou udělat... Je to těžké. Když tam nemáš nějakého známého tak to je zlo. Jinak v CarTecu jsem byl s autem 2x a už bych tam nejel. Mám podezření že mi dokonce jednou ani nevyměnili olej. Nezdálo se mi to tak jsem zajel ke známému a vyměnil jsem ho... ten nový olej byl uplně černý. Říkal jsem jim at mi zkontrolují celé auto, co je kde špatně, který silentblok je vybitý.... Výsledek byl že vše je ok. Dopadlo to tak, že jsem cca o týden později měni uložení tlumičů, silentbloky v zadních ramenech a další prkotiny. Když mi měřili kotouče zda nehážou tak výsledek byl samozřejmě naprosto v pořádku....při brždění to kopalo jako divé :-). No už tam nepojedu

"-- skrytý --" 19.05.2007  11:57

dík

díky za jedničku :no: máš fakt charakter

"-- skrytý --" 28.05.2007  12:48

Krasa

moc pekne auto! a pls vic videi ;-) :-)

"-- skrytý --" 29.05.2007  16:22

si sa pomýlil či čo?

foto EricCartman

EricCartman 04.06.2007  18:36

Bávo

Taky jsem ti už kdysi hodil 10. Tak mi tam těch tvých slíbených 10 taky lupni ;-)

"-- skrytý --" 04.06.2007  22:06

e36 ???

Já bych byl spíše zvědavej na tu její žlutou ,, mamču ,, co je na první fotce.... :-) M3 rulez

foto Dany1788

Dany1788 20.07.2007  17:15

Čau Ostraváku

Je fajn,ze tenhle klenot jezdí i na Ostravských značkách a vím,že né jeden. Chtěl jsem se jenom zeptat...to červené coupe..nejezdí s ním náhodou jedna paní vlastnící pár restaurací v Porubě? A ta úvodní fotka vás všech pohromadě to je Mec v Shoppinu,že? :-) Jinak auto je šupa...jedno z garáže snů...nebo možná spíš CSL :-! >:D !

neregistrovaný: "Kozlik007" [213.192.8.XXX] 10.08.2007  22:22

« Doufám,že tě nepotkám v provozu

Autíčko krrásný, jenom nechápu, proč jej vlastní většinou naprostí bezmozci :no: To auto si to nezaslouží. To co předvádíte v provozu a myslíte si, že jste hvězdy je děsný. Naprostí ubožáci.

"-- skrytý --" 08.03.2008  06:34

« Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

Taky reaguji na to jednání v provozu. Do teď jsem si myslel že řidiči BMW jsou uvědomělejší než třebas Audináři. Holt nejsou.
        Video je pěkné, ale ty prasečiny v provozu mě ho znechutili. A můžete se návážet do našich aut, by jste přece M3 maniaci, borci světa.
        Sorry, M3 je skvost, ale ve špstných rukách je to zbraň.

foto ivtec

ivtec 02.04.2012  16:15

« Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

No, v to ja taky doufam... :no:

foto Jirka90

Jirka90 02.04.2012  19:11

« Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

Auto pěkný ale to video... Ani já, jakožto mladý nevyblbnutý hov*do takovouhle jízdu nedokážu pobrat. Jo parkoviště chápu, kdo by tam neblbnul mít M3 ale na těch silnicích??? Ani nechci vidět jak to dopadne, když jednou potkáš někoho tobě podobnýho. Hlavně stáhnout okýnko, ať každej vidí co jede za "frajera". >:D Bejt tebou, tak to video smažu. Je to ubohý. ;-\

Ronault. 02.04.2012  20:51

Já bych to neřešil...
          Vzhledem k tomu, že recenze je stará 5 let a autor se už několik let neozval, tak je při jeho stylu řízení, který můžeme krásně vidět na videu, více než pravděpodobné, že nějaký drift špatně ve své nízce inteligentní kebuli nespočítal správně a své BMW omotal o nějaký vzrostlý dub. Jen doufejme, že v tom autě jel sám a byl to opravdu dub a ne třeba jiný účastník provozu ;-)

Takových těch machrů,co blbnou na parkovišti a pak ještě v provozu znám hodně a viděl jsem i pár z těch, kteří pak buď seděli u soudu na lavici obžalovaného za ublížení na zdraví a nebo čekají na vyšetřování za zabití...

neregistrovaný: "Kozlik007" [213.192.8.XXX] 10.08.2007  22:23

« Doufám,že tě nepotkám v provozu

Autíčko krrásný, jenom nechápu, proč jej vlastní většinou naprostí bezmozci. To auto si to nezaslouží. To co předvádíte v provozu a myslíte si, že jste hvězdy je děsný. Naprostí ubožáci.

"-- skrytý --" 12.08.2007  16:41

« Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

Drž p_í_č_u kozel a dál kočíruj svoji starou 120!!!

"-- skrytý --" 25.08.2007  11:22

« Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

Nerozumím jak můžeš podle videa posuzovat danou situaci a z fleku někoho nazývat bezmozkem. Zamysli se nad sebou.
        Ja si svého auta vážím a mám respekt i k lidem okolo mě.

neregistrovaný: "HonzaR" [62.245.72.XXX] 25.09.2007  22:19

« Re: Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

to video má opravdu velikou vypovídající hodnotu,,,, předpokládám že děláte vyhazovače na nějaké diskotéce :no:

neregistrovaný: "Zmetek" [88.103.12.XXX] 31.01.2008  21:06

« Re: Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

Hochu s tim respektem se delas srandu ne? >:D jizda na cervenou, predjizdeni na miste kde se to fakt nehodi(viz ten ostruvek) atd.... mas to v hlave trosku pomotany ne? ale jinak dobry.. auto mas v ruce :-)

foto pivrnec

pivrnec 31.01.2008  21:27

« Re: Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

M3 je super stroj,taky obcas predjedu na plne care kdyz ma auto par koniku navic a majitel vi co si muze dovolit tak v tom nevidim problem,ale to jak predjizdi prez ostruvek... Za to bych bral papiry...

neregistrovaný: "MONROU" [87.244.219.XXX] 05.02.2008  17:38

« Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

ty chudak jeden vies vobec pohnut s autom to co robime v premavke je nasa vec ty mas rad kazdy mesiac vyvarat svoju 120-tku my zase rychlu jazdu driftom tak vychladni a nepis chujovyny rozumies?

foto pivrnec

pivrnec 05.02.2008  18:19

« Re: Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

Zajimalo by mne kdo takhle reaguje... Ukaz sve auto nez nekoho zacnes nazivat chudakem...:-). Mozna ze tu 120ku varis ty ale v zacpe... Ja neodsuzuji ty drifty v prehlednych zatackach,kdyz je mokro nebo namrzlo,tak se taky sklouznu ale to predjizdeni prez ostruvek na mne bylo silne kafe... Pockej az nekdo takovy sestreli nekoho z tvych blizkych pri prechazeni prechodu...

foto thanantos

thanantos 03.04.2012  10:52

« Re: Re: Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

rozhodně. na okrsce v přehledné zatáčce když nic nejede, ať si každý jede jak chce když riskuje pouze sám za sebe. Jakmile se ale jede v provozu nebo v obci, je bezohledné a arogantní chování tak jak bylo předvedeno na videu trestuhodné, nehledě na to, zda je to se 120tkou nebo s M3.
            Taky se rád občas projedu zostra, ale je mi smuto z toho, že jsou meti námi tací, kteří se na internetu ve svých videjích chlubí tím, jak jezdí v obci jak ko*oti.

"-- skrytý --" 25.08.2007  11:27

« Re: Čau Ostraváku

Parkoviště je pneuservis kk v šenově
      A to červené coupe je z Prahy

"-- skrytý --" 11.11.2007  14:30

« Re: Re: Čau Ostraváku

Jak často jezdíš do Šenova? Můžem dát sraz, KK jsem kousek ode mě :-)

"-- skrytý --" 12.08.2007  16:44

M3

AUto nádherný, můj osobní sen, kterej si už po zimě splním. A bude to taky 2002, ale tmavě šedivá, což je podle mě na M3 absolutně nejhezčí barva.. Samozřejmě za 10.

"-- skrytý --" 25.08.2007  11:25

« Re: M3

pokud ti můžu poradit tak se nedívej na rok, ale na stav auta. To je ta nejduležitější věc u M3. Spousta lidí na to kašle, vytáčí studený motor...tím trpí motor, převodovka a samozřejmě i diferák, který rád odchází. Ja osobně bych si momentálně koupil rok min 2004 s CS paketem.

neregistrovaný: "mates" [85.71.198.XXX] 02.09.2007  00:52

M3

10 b. je jasná věc.vím o čem mluvím.včera odpo jsem koupil zlatou M3 a uz druhý den skoro nejím a nespím.je to neuvěřitelné. Každopádně recenze bude ( foto,video)až to zazimuju.

"-- skrytý --" 02.09.2007  15:56

« Re: M3

:-) jo jo. Když člověk koupí M3 tak není prblém každý den čerpat plnou nádrž. Taková to je nádhera

"-- skrytý --" 02.09.2007  16:00

« Re: M3

Tak to gratuluju :-) Uvidíš, že nebudeš litovat, že ses pro "emko" rozhodl.. >:-[] :yes:

"-- skrytý --" 04.09.2007  08:44

« Re: M3

Jinak odkud jsi? Nekupoval jsi eMko v ostravě v RTtoraxu?

neregistrovaný: "mates." [85.71.198.XXX] 09.09.2007  11:05

« Re: Re: M3

z Havířova , a je to ten žlutý krasavec z RT-Toraxu.Vše je OK až na to počasí.Tedˇ mě čeká olej tak poraďte kam s ním když v CarTec Group je to "šajze"

"-- skrytý --" 16.09.2007  22:43

« Re: Re: Re: M3

Ja jsem u Albrechtic
          Pokud chceš tak se mi ozvi na mail KochR@seznam.cz
          poradím ti kam na servis a rád se podívám na jiné eMko

neregistrovaný: "mates." [85.71.198.XXX] 21.09.2007  21:34

« Re: Re: Re: Re: M3

ok.

"-- skrytý --" 02.02.2008  11:34

« Re: Re: Re: Re: Re: M3

Tvoje žluté M3 docela často potkávám :-) Pěkný kousek, už jsem si ho i vyfotil >:D

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 05.09.2007  14:56

Ronnyp

no proste M3!!!co na to mam rict??? ;-) ;-) ;-) snad jen spoustu stastnych km a at slouzi! :-)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 03.11.2007  17:02

dobry den

dobry den pane koh,bydlim ve stejny vesnici jak vy ;-) proc jste prodal M3?nechystate se koupit M3 E92?

"-- skrytý --" 29.12.2007  16:55

new M3

uz se tesim na recenzi tve new cars ;-)

Poustnik 05.02.2008  18:46

Uf, uf! Taky se musím přidat k hlasům, že bych tě nechtěl potkat v provozu.

Alespoň ne, když je vás víc a natáčíte divoké rodeo....ehm video....to pak asi neznáte bratra....No, hlavně, že jste nikoho nesejmuli....

"-- skrytý --" 05.02.2008  19:13

naštěsí tě v provozu asi nikdy nepotkám...

...takže mi to muže bejt ukradený.Ale nechápu že vás nenapadlo abyste si smazali vaše espezétky na tom videu...? :-O
    Pokud takhle někomu jezdíš před barákem na kruháči,tak bych se nedivil,kdyby s tim videem někam zašel...
    Jinak nebudu se tady pohoršovat nad předjetim přes plnou čáru,nikdo tady nejsme svatej... :-! ...a to video je i přes jeho obsah celkově hodně působivý... :yes:
    Ale na červenou,která už pěknejch pár chvil svítila, už je to síla,to je za hranicí... :no:

"-- skrytý --" 05.02.2008  19:23

« Re: naštěsí tě v provozu asi nikdy nepotkám...

je to pra*se za volantem...zas na druhou stranu,ten výkon jistě svádí...ale na červenou jede jen bezmozkový hovado

"anonym" [89.24.4.XXX] 05.02.2008  20:30

« Re: naštěsí tě v provozu asi nikdy nepotkám...

asi hovado

neregistrovaný: ""Valeres" [85.71.200.XXX] 05.02.2008  19:24

video...

Nechapu jak lide s IQ jiz v pasmu debility mohou vlastnit ridicak - ale u nas je asi vsechno mozne ;-\ :no:

foto dasedas

dasedas 12.02.2008  23:10

TO VIDEO...

...NEMÁ CHYBU!!!!!!! KDO HO DĚLAL JE PROSTĚ BOREC!!!! JÁ BYCH S TÍM AUTEM ASI JEZDIL TAKY TAK, KDYBYCH TO UMĚL, VÝBORNÝ!!!!! JINAK K AUTU SE NEMÁ CENU VYJADŘOVAT, CO??? SUUUPRRR!!! :yes: :yes: :yes: :yes:

"anonym" [212.80.64.XXX] 13.02.2008  17:13

SRAČKY

tak si jedno uzajel na červenou >:D kdo jí nepřehlídne :D:D:D tady ze sebe všichni děláte svatoušky...:D video je povedený >:D a obdivuju majtele,žese nebojí :-) snad ví co dělá :-) ;-) >:D

"anonym" [89.24.68.XXX] 15.02.2008  19:31

me se to libi

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 24.02.2008  02:12

Zdravim Albrechtičáka!!!!

vy ted jezdite X3??? nekoupil jste si nahodou M3 E92?!?!?pokud ano doufam ze pribude recenze co nejdriv!!!

foto Paulie001

Paulie001 24.02.2008  22:54

Blázen...

Shlédl jsem videa a s hrůzou zjistil, že jedno z míst, kde se bylo točeno je kruháč v Bartovicích a pak směřujete na Petřvald... a to mě celkem děsí, protože na takové paka mám vždy strach, že narazím. a jak se říká, nejhorší je srážka s blbcem a podle těch záběrů to tady platí dvojnásob :no: :no: :no: :no:

"-- skrytý --" 31.08.2008  19:45

///M3 Power

skvělá kára >:-[] :yes:

"-- skrytý --" 31.08.2008  19:47

///M3 Power

BMW moje oblíbená značka a M3 E46 je moje vysněný autíčko :-|, jen my ještě schází těch 760 000,- :-(, nechtěl by mě tu někdo trochu založit??? >:D ,Ne teď bez *,sem ještě pořád student,tolik pěněz fakt nemám,ale chci si pro začátek určitě koupit E36 a od 320i výše a jen benzín,ptže nafta patří do kamen>:-[]. Jinak videjka fakt nářezový je hezký vidět co dokážete s autama a máte to v ruce,žádný začátečníci, holt ''NO RISK, NO FUN''>:-[]a s těch co tady ze sebe dělaj takový svatoušky,jako že oni jezděj jen podle předpisů a vy jako p.r.a.s.a.t.a bych si vůbec nic nedělal,to je jen závist od lidí který si vozej * ve zhnilejch faválech a felckách... >:D
    Ale určitě všem přeji hodně nalítanejch kiláků a to ať klidnou jízdou a nebo pod plným plynem a Baworáčkovy nového majitele kterej se o něj bude dál hezky chovat a garážovat ho :-) :-)

"-- skrytý --" 18.10.2008  16:53

3 (E46)

založil jsem v modelech BMW položku "3 (E46)" což je podle mě správně ... když všichni co máme BMW 3 E46, nastavíme v editaci svého auta parametr "Model" na položku "3 (E46)", tak uděláme největší skupinu BMW na moje.auto.cz :-)

foto antiff

antiff 16.12.2008  22:10

Re: Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

ty budes urcite nejaky podobny macher ale z BA. Stretnut ja takych na ceste tak im nepustim ani jeden cm (ako napr na tych semaforoch - start cez odbocovaci pruh) plech na plech a je mi jedno, ze rozbijem auto, je sluzobne. A vobec, mal by niekto poslat to video fizlom.

"-- skrytý --" 23.12.2008  21:07

« Re: Re: Re: Doufám,že tě nepotkám v provozu

nejak tak, takovyhle voly potkavat na silnici casteji, tak chodim pesky polnima cestama

"-- skrytý --" 05.01.2009  03:11

červená? kdo jel na červenou???

Tak mi nedalo a zaregistroval jsem se...chápu,že to video některé jedince pohoršilo...a abych se přiznal tak se jim ani nedivím...většinou mají auta s výkonem 45 až 90koní a nemám jim to zazlé.Chápu že když někoho silné auta nezajímají,není to jejich koníček a potěšení tak to nikdy nepochopí.Já rychlou jízdu miluji a je pravdou ,že čím jsem starší tím větší mám strach že se může něco stát,daleko víc předvídám a modlím se aby mi nějaká babička s absolutní předností na přechodě nevstoupila na zledovatělé vozovce pod kola.Málo kdo si uvědomí že M3 zastaví ze 100km/h dřív než nějaká škoda 120 z 50tky.Tak jak někteří nenávidí nás tak třeba já nenávidím lidi co jezdí v 90ce 65 nebo v 50ce raději 40...a do křižovatky jedou na vyhozenej kvalt ,ikdyž by v 50ti klidně tu zelenou stihly ještě dvě auta za nim.Specialitou ovšem je felicie na dálnici v mírném stoupání při předjíždění kolony liazek 90ti kilometrovou rychlostí. P.S. pro všechny slepé,červená svítila to ano ale vedle také svítila zelená šipka rovně!A ten ostrůvek? ano,nebylo to podle předpisů ale z levé strany nikdo na přechodě nestál a vpravo bylo na přechodě auto...věřte mi že řidič viděl že nikoho neohrozí...co se týče kruháče tak jestli se nemílím tak šofér nikoho neomezil a neohrozil a je vidno že jel pod plynem ,ale kontrolovaně :-)

foto Vampix-Diesel-Power-

Vampix(Diesel Power) 07.01.2009  00:19

« Re: červená? kdo jel na červenou???

Pro příště...neospravedlňuj se...je to zbytečné...Ti co nechcou to nepochopí a ti co to neřeší si to video užili a je úžasné...

pro autora. Asi jsem se zamiloval do starši M3...krasna recenze... Nikdy jak jsi kolem projel jsem si nevšiml te krásy jako ted...E92 se ti povedla to jo a zaslouži si taky recenzi, ale ja se opravdu zakoukal...perfektni recenze

foto HonzaBa

HonzaBa 15.04.2010  11:36

Názor jak stehno :no:

foto zip2016

zip2016 15.04.2010  11:58

« Re: Re: červená? kdo jel na červenou???

Tak tak, hlavně že si to umí autor obhájit. Já nemám nic proti blbnutí na parkovištích a na odstavných plochách, ale dělat takovýhle kousky za plného provozu je mimo. Dokud se nic nestane, tak je to zábava, ale až někde někoho ten dotyčný sejme, tak bude pozdě drbat si hlavu a říkat si, že bylo lepší se na to vykašlat. :no: :no:

"-- skrytý --" 15.04.2010  11:58

« Re: červená? kdo jel na červenou???

Na pořádné auto zatím nejsou finance a ani nemám takové řidičské zkušenosti abych si mohl dovolit přesedlat na nějakou bestii. Přesto ve městě vždy dodržuji předpisy, protože nikdy nevíš co kdo provede. Nedělám piráta z někoho, kdo jede "rychle" pokud to má pod kontrolou a je to na přehledném místě které zná. Tohle už se mi ale zdálo dost na hraně.