BMW řada 3 (2002)

3.11.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "cetronix". Auto jsem koupil ojeté jako náhradu za již problematický Nissan Micra (1992). Vzhledem k tomu…

BMW 3 (E46) (cetronix)

neregistrovaný: "mostar" [89.176.6.XXX] 16.11.2007  22:32

dotaz

Ahoj, krasne auto. Pristi tyden budu mit stejne, jen ne kombajna, ale zase bude v Mpacketu. Chtel bych se te zeptat a poprosit te, jesli bys mi mohl poradit s tim vstupu pro mp3 přehrávač do seriového rádia Bussiness CD. Silene bych ho do auta chtel, ale nevim kde ho sehnat, pripadne jak si ho udelat. diky moc Jakub

"-- skrytý --" 17.11.2007  13:55

« Re: dotaz

Ahoj, díky!
      Myslíš kompletní Mpacket? To ti nezávidím.. Známý ma tohle auto jen v kupé a s Mpacketem (18-ti palcový kola, nižší podvozek, tvrdší odpružení) a je s tím nešťastný! Ale taky záleží, kde s tím budeš jezdit, jestli po dobrých cestách (D1 nemyslím :)) tak ok, ale jinak.. no třeba ti to bude vyhovovat..
      Ohledně mp3. Buď si koupíš nové rádio, čímž ztratíš komplexnost palubní desky a nebo tak jako já si domontuješ AUX vstup. Přes elektrikáře (automobilového) jsem sehnal kompletní kabeláž k rádiu i se svorkovnící a v prostoru za rádiem jsme to napojili a odvedli kabely do míst kolem řadící páky. Ještě byl zapotřebí "tišťák", který na svorkovnici navazoval. Ten jsem umístil pod tu lištičku s tlačítky typu ASC. (Samozřejmě jsme museli odstrojit celou střední konzoli palubní desky) Malý problém byl, že se to za rádio nechtělo vejít, místo bylo, ale když jsme to chtěli osadit rádiem, tak se to tam vždycky špatně namotalo, takže nasazovat s odklopenými horními výdechy ventilace! Dále jsem vyvrtal dvě díry a abych se k cinchům dostal a spustil music >:D (Upozorňuju: neužívat žádné násilí to co nejde lehce, prostě nejde! Jinak hrozí nenávrazné poškození..)
      Docela komplikovaný. Strávili jsme na tom včetně shánění komponentů dva měsíce života.. ale hraje to nádherně. Prakticky to v rádiu zastupuje bavorácký měnič na 6 CD, který nemám, tak mi to nevadilo. CD přehravač mám přímo v rádiu.
      Jestli máš další otázky, ptej se..

"anonym" [89.176.6.XXX] 18.11.2007  20:44

« Re: Re: dotaz

Ahoj, diky za odpoved. No ma byt cely v M-packetu. Samozrejme jsem s tim uz jel, ale auto budu mit az pristi tyden. Ma to jen 17ky. Take jsem uz nekde cetl, ze na 18kach by to bylo uz moc, ale na tech 17kach to jeste jde. Ale tvrdsi to rozhodne je a stavajici majitel na to nadava. Kdyz jsem prejizdel mrtvyho policajta, tak ten zadek vazne uplne skocil jako koza. Ale ja precijen mam smysl pro sportovni jizdu, tak to tak jako predchozi majitel neponesu. Na druhou stranu jsem zase jinde cetl, ze ty Mkove podvozky dele vydrzej na tech nasich silnisich, ze jsou proste odolnejsi nez ty klasicke, asi tim jak jsou zesilene. Nene, nechci kupovat jine radio. Vim, ze jde udelat pripojka pro mp3ky do toho stavajiciho radia business CD. Priznam se, ze z tveho popisu si nedokazu predstavit jak to udelat. Ja to sam nedokazu, pomohl by mi to udelat otec, ale potreboval bych nejaky podrobnejsi navod. Asi bych ten kabilek vyvedl do prihradky pred spolujezdcem. Jinak diky, ze jsi napsal. Uz jinak nevim, kde bych ten kablik sehnal. Kdyztak mam mail mostar@centrum.cz diky moc Jakub

"-- skrytý --" 18.11.2007  22:24

« Re: Re: Re: dotaz

O M-packetu jsem taky původně uvažoval, ale přišla výborná nabídka, kterou jsem přijal. A zjistil jsem, že i s méně tuhým bavorákem je to v mém místě bydliště docela peklo, tak jsem rád, ale přeju hodně šťastných km za volantem tohoto krásnýho auta!

Teď až našetřím, tak koupím jen spoilerovou sadu komplet stojí 32000.. tak si momentálně ještě počkám, mám nutnější výdaje :-)

Doufám, že až bude bavoráček doma, tak se s náma tady taky podělíš o zážitky a fotky >:D (jo a k tý mý fotogalii jen dodávám, že se rozroste příští týden :-) včetně fotek toho zapojení mp3)

"anonym" [89.176.6.XXX] 18.11.2007  20:52

« Re: Re: dotaz

A jak jsi jinak spokojeny? Myslim celkove. Co nejake opravi a tak? Muj ma najeto jasnych 84tis. Je to od meho sefa, servisovano v BMW a tak. Tak jsem rad, ze muzu mit klid. Takze spokojenost?

"anonym" [88.101.26.XXX] 18.11.2007  22:12

« Re: Re: Re: dotaz

Celkově jsem spokojený absolutně, ale jisté nešvary už auto má, ale zítra to skončí! (konečně jedu na servis, protože už mají potřebné díly) psal jsem o tom v recenzi - uchycení motoru a předních ramen, ale jinak v pořádku. Servis zásadně BMW, auto mám po sestře majitele Synot Auto, takže úžasný stav!
          Ad mp3: zkusím zjistit nějaké podrobnosti od toho technika a dám vědět! btw. jestli to povedeš tam, tak si nastuduj odstrojení skoro celé palubní desky..

"-- skrytý --" 18.11.2007  22:12

« Re: Re: Re: Re: dotaz

jo a jsem to já :-)

wikinko 26.11.2007  10:48

kolegovi jasna 10ka, diky za tvoje hodnotenie, vidim ze si na tom so spotrebou trochu lepsie :-) kde skontrolujem to uchytenie motora? ako sa to prejavuje? tie ramena ti zrejme buchaju vsak? mne zatial nebucha nic...

"-- skrytý --" 26.11.2007  10:59

no už je to v poriadku :-) to uchycení motoru se projevovalo velkou hlučností hlavně za studena. Ramena už jsou taky OK, kdybys viděl cesty, po kterých jezdím, tak bys chápal - měl jsem si koupit offroada (staví se mi za barákem dálnice a to znamená spostu náklaďáků, které za ty dva roky kompletně zničily cesty..) byl jsem na prohlídce po 20000 a stěžoval jsem si na hluk od motoru, tak na to technici přisli a dali zase do pořádku!

Jo a desítku za fotky si nezasloužím! Ale snad brzo přibudou >:D děkuju!

Já jezdím taky hodně po městě, ale asi o něco plynuleji, takže je spotřeba pro mě výborná, ale když jsem jednu dobu jezdil vysloveně ekonomicky tak jsem měl průměrnou 4,9. Nekecám! :-)

wikinko 26.11.2007  11:40

« Re: Re: 10b

to je pravda je po meste, ale nie po takom ako ja, v kosiciach by som mal s tymto autom aj ja do 6 litrov, ale v takychto zapchach sa za menej ako 10 neda... ja ziaden hluk od motoru ani od naprav nepocujem, takze zatial mam tieto veci chvalabohu v poriadku, cesty su tu celkom slusne...
        cez vianocne sviatky mam 2 tyzdne volno, tak konecne zmeram spotrebu mimo a dam vediet, som velmi zvedavy.

"-- skrytý --" 26.11.2007  21:33

« Re: Re: Re: 10b

To jsem taky zvědavý, určitě napiš jak to dopadne! A přestav si, že bys měl benziňák :-) to by byla spotřebička >:D buď rád, že to máš zatím v pořádku - mě to kolem dokola vyšlo na 40000 Kč.. :'-(

wikinko 27.11.2007  09:51

« Re: Re: Re: Re: 10b

bleee 40.000, pripomina mi to palky za servis byvaleho majitela octavky :-) ale toto auto nie je moje, ked sa nieco pos.rie tak to da opravit majitel, ja mu za to auto platim iba taky kvazinajom. ale nevylucujem ze ho neodkupim, este neviem ako poriesim tuto otazku, chcel by som mierne jazdenu 120d... jedine co mi totiz na tomto motore vadi je jeho nie bohvieaka kultivovanost chodu, 120d je uz v tomto smere niekde inde...

foto petr16

petr16 02.12.2007  16:21

pěkné

pěkná kárka,líbí se moc,10b,nejlepší jízdní vlastnosti kombíků má jedině bmw ;-)

"-- skrytý --" 02.12.2007  20:20

« Re: pěkné

Moc díky! Naprosto souhlasím, sem tam jezdím s tátovou Audi A6 avant a je to nepoměr. Taky je to o poznání těžší auto s komfortním naladěním, což je někdy výhoda např. na dlouhé cesty, ale určitě s ní není taková zábava ;-) Taky se mi víc líbí verze po faceliftu, takže při koupi nebylo co řešit..

Ronnyp (RSKa) 10.12.2007  14:19

Ronnyp

zdravim dalsiho zlenaka >:D jak pak se vede?vidim ze doplnujes fotecky!mam na tebe jeden dotaz kde jsi prosim te sehnal ten znak M?normalne u prodejce BMW???nebo v nejakem obchode??? :-|

"-- skrytý --" 10.12.2007  19:42

« Re: Ronnyp

Čau!
      Vede se dobře až na to, že mě čeká zkouškové >:D Co ty, zleňáku? Včera jsem umyl auto, tak jsem chtěl ještě něco nafotit, ale cestou domů jsem ho zase zas***, tak jsem se exteriéru moc nevěnoval :-) ale celou prozentaci postupně obohacuju.. Ten znáček jsem si obejdnal na www.bmwstyle.cz, ale čekal jsem na něho 4 měsíce :-(

Ronnyp (RSKa) 10.12.2007  20:14

« Re: Re: Ronnyp

jjj dik ale to mi asi nepomuze sem totiz chtel sehnat R32ku!!!se muzem nekdy sejit ve zlene co ty na to???minulej tyden sem se sesel s Davidem a docela fajn kluk >:D jo a co jsi dal za ty folie??? :-|

"-- skrytý --" 10.12.2007  21:38

« Re: Re: Re: Ronnyp

OK to můžem, ale moc se tam teď nenacházím, i když možná, že o víkendu tam budu.. dej mi nějaký kontakt ať se můžeme kdyžtak domluvit. Můj mail kmv@seznam.cz. Ty folie jsem si nechal dělat v Přerově u Cartint a vyšly něco pod 5000,- Kč.

Ronnyp (RSKa) 10.12.2007  22:10

« Re: Re: Re: Re: Ronnyp

co takhle icq???218283534 je moje ;-)

"-- skrytý --" 17.12.2007  20:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Ronnyp

OK jen si musím ICQ zařídit, ale určitě to nějak vykoumám a pak se ozvu ;-)

Ronnyp (RSKa) 17.12.2007  20:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronnyp

sak uz sis ho zaridil ne >:D

"-- skrytý --" 17.12.2007  20:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronnyp

To byl pokus ale nějak jsem to nerozchodil, takže musím znovu.. Nejsem na výpočetní techniku úplně blbý, ale ICQ mě nikdy nemělo rádo.. >:D

Ronnyp (RSKa) 17.12.2007  20:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronnyp

aha tak si stahni qipa je daleko lepsi!!! ;-)

foto Dandy-TT

Dandy.TT 15.12.2007  08:42

« Re: Re: Re: Ronnyp

Jestli chceš sehnat ten znáček R32 z Golfa, tak ho budou mít v servisech VW, ale připrav si tak něco kolem 500,-. V Praze na jarově by ho mohli možná mít i skladem... Jinak se to dá sehnat i přes net, ale s poštovnym se to moc nevyplatí...

Ronnyp (RSKa) 17.12.2007  20:16

« Re: Re: Re: Re: Ronnyp

jj dik chlape mas pravdu s tim postovnym je to mazec!!!musim se zeptat ve zlene jestli ho nemaji a popripade za kolik chechtaku >:D !!!a nevis kde na netu?ja to hledal a nic sem nenasel!!! ;-\

"-- skrytý --" 12.12.2007  22:20

pěkné

Dávám 10 bodů.Já trojku chvilinku měl(320,r.v.2000).Takže mužu poradit - pozor na ní,na východě jí mají rádi a otevírat jí určitý lidi umí!

"-- skrytý --" 12.12.2007  22:26

« Re: pěkné

Díky! Toho jsem si vědom a právě proto dělám všechno proto, aby k ní nikdo takový neměl přístup. Nikde nestojí přes noc a když už tak někde na vesnici.. kde je to snad kapku bezpečnější ;-)

"-- skrytý --" 13.12.2007  21:31

Pěkné

Ale co ty kliky vzadu v protikladu s multifunkčním volantem? :-O Skvělé auto, praktické a rychlé :yes:

"-- skrytý --" 14.12.2007  00:58

« Re: Pěkné

Díky! Já si toho moc ani nevšímám, protože jezdím vepředu >:D , ale vysvětlím to asi takhle: buď to auto mám ve výbavě jaké je za 300000 a nebo ve výbavě lepší, ale skoro za 500000.. takže jsem volil takto :-! V době kdy jsem to kupoval vypadala nabídka asi tak.. co už.. ;-)

"-- skrytý --" 14.12.2007  20:08

« Re: Re: Pěkné

Já to s těmi klikami nemyslel zle, akorát se to tak nevidí často. Jasně, je třeba myslet hlavou a nevyhazovat 200tKč navíc za nějaké blbosti :yes:

"-- skrytý --" 14.12.2007  20:24

« Re: Re: Re: Pěkné

V pohodě ;-) já jen že rozpočet byl poněkud omezený a všechny nezbytné věci v autě jsou.. očekávám, že se ozve někdo a řekne mi, že jsem si neměl kupovat bávo, když na něj nemám, ale to už je život.. ;-) byly věci co jsem mohl oželet, protože to byla krásná nabídka a auto bylo v perfektním stavu.. Ale některé příplatkové věci typu m volant mám v plánu jednoho krásného dne dokoupit :-)

"-- skrytý --" 14.12.2007  23:23

« Re: Re: Re: Re: Pěkné

Ti co to řeknou jsou nejsíše blbí, protože za cenu toho BMW tak dobré auto nekoupíš, sám to vím ;-) A měl jsem to podobné jako ty - cenový limit a vybíral jsem to nejlepší co šlo, taky jsem dělal kompromisy a uvažoval nad tím, co opravdu využiju a co naopak oželím na úkor toho, co je nezbytné ;-) Třeba jsem nevolil el. sedačky, ale vyhřívané s manuálním ovládaním. I elektrické bych využil, hlavně paměť, ale vyhřívání jsem dal přednost. Stejně tak to bylo s navigací, kterou jsem radši koupil externí a dal přednost jiné výbavě :-)

David Silver 15.12.2007  08:40

pěkné

pěkná recenze, jenom ještě trochu fotek "eMka" ;-) by to chtělo... jinak všechno super :yes: do top si myslím že patříš a rád vidím konečně po dlouhé době Báwo na prvním místě

"-- skrytý --" 17.12.2007  20:16

« Re: pěkné

Díky, jen jsem zase spad dolů.. zatím málo hodnocení, tak bylo jasné, že je to na chviličku ;-) fotky přidám až budu mít najednou umytý auto a foťák, což se mi zatím nepoštěstilo.. ;-\

"anonym" [88.100.245.XXX] 15.12.2007  10:00

10b.

pekna recenze. jeste pridej par fotek ;-)

foto OS

OS 15.12.2007  10:01

« Re: 10b.

to sem byl ja :*)

David Silver 15.12.2007  10:12

« Re: Re: 10b.

hech už jsem myslel co se to tu děje že nepihlášení nemůžou známkovat >:D

"-- skrytý --" 17.12.2007  20:16

« Re: 10b.

Díky moc a fotky přidám!

foto EricCartman

EricCartman 16.12.2007  14:18

Porsche

Taky jsem ho viděl někdy v prosinci ve Zlíně. Zajímavá kára. Nevšiml sis, jakou má značku? Heh... sorry, trošku záměna diskuzí. Mělo to být k Ronnypovi ;-)

Ronnyp (RSKa) 22.12.2007  14:29

ronnyp

zdravicko sefe dnes sem te potkal v Teplicich nad Becvou jeli sme proti sobe sem na tebe blikal ale nevim jestli sis vsiml!!! :-|

"-- skrytý --" 26.12.2007  00:08

« Re: ronnyp

Čau, no jo v podstatě všiml..ale nepoznal. Myslel jsem, že blikáš, protože někde stojí fízli ;-) a určitě jsem to byl já! :-!

Ronnyp (RSKa) 26.12.2007  12:49

« Re: Re: ronnyp

>:D >:D >:D sak v poho vcera sem se domlouval s lidma z okoli zlina ze dame nejakej srazik.kavicku pokecame atd. dojel bys???

"-- skrytý --" 09.01.2008  22:22

« Re: Re: Re: ronnyp

jejda nějak jsem nezaregistroval nový příspěvek.. srazík už proběhl? No já bych dojel rád, ale málokdy mám čas.. Kdyžtak dej vědět a já se mrknu do diáře ;-)

"-- skrytý --" 24.12.2007  16:43

M paketový touring

Čau máš opravdu pěknou recenzi, jen doplním pár údajů M paket je M paket je pravda že jsem v loni v Kostelci prorazil zadní pneu ale dnes už o té díře vím tak tam jedu rychleji a jen tu díru přeletím :-)
    Je pravda že je auto hodně tvrdé (ale jen na našich cestách)
    Více v mém blogu, moc ho nenavštěvuji ale kdyby sis chtěl pokecat můžeš písnout na mejl cdmilka@seznam.cz auto mám od novoty a už to jsou 4 roky.

"-- skrytý --" 26.12.2007  00:11

« Re: M paketový touring

Ahoj, díky! No a právě o tom mluvím. Já bych šel do M paketu hned, ale protože jezdím na našich cestách, tak jsem radši volil auto bez něj.. Já teď na šestnáckách nemám v Česku problém >:D

"-- skrytý --" 19.01.2008  08:28

Šperk

Moc pěkný dravec :-) To je změna od předchozího vozu :-) :yes:

foto Hitachi

Hitachi 19.01.2008  12:59

BMW

je zárukou skvělých jízdních zážitků a kvality. Máš pěkný kousek a je vidět, že se mu dost věnuješ. Přeju mnoho šťastných kilometrů ;-) :yes:

jmurjr (H22A7) 26.01.2008  14:21

330xd coupe

krasa :yes:

"-- skrytý --" 26.01.2008  15:10

« Re: 330xd coupe

Souhlasím.. Taky tiše závidím. Jen bych asi volil manuál.. Nicméně doufám, že to autíčko zdědím tak za pět let až doslouží můj kombík ;-)

jmurjr (H22A7) 26.01.2008  15:18

« Re: Re: 330xd coupe

tak drzim palce, ale zda sa mi, ze 4x4 su iba s automatom, ci nie?

"-- skrytý --" 26.01.2008  17:43

« Re: Re: Re: 330xd coupe

to si nejsem jistý.. ale táta to s automatem chtěl - říká, že už je starý prďola a chce jezdit v pohodě >:D on původně chtěl 320Cd, protože byl nadšený z mého motoru a vzhledem k tomu, že slouží dobře, tak jsem mu ho i doporučoval, ale musel by čekat a učarovala mu skladovka - hlavně tím, jak byl nakombinovaný interiér, tak se rozhodl pro ni - takže 330xd..

"-- skrytý --" 26.01.2008  19:10

« Re: Re: Re: Re: 330xd coupe

Teď jsem se díval a jde to i bez automatu, ale třeba 335d jde jen s automatem..

foto Mari-pilot

Mari pilot 26.01.2008  17:10

bod za fotky

jsem ti zvedl, jelikož jsi koukám nějaké přidal... :yes:
    jestli chceš mrkni na mareu :-)

"-- skrytý --" 26.01.2008  17:44

« Re: bod za fotky

Díky! Už jsem kouknul ;-)

"-- skrytý --" 27.01.2008  10:25

« Re: Re: bod za fotky

super auto az na tu naftu,ale u bmw je super davam 10

"-- skrytý --" 27.01.2008  11:50

« Re: Re: Re: bod za fotky

Tak já mám naftu radši a nestydím se za to >:D Mám radši zátah odspoda než otáčky a ten brumlavý zvuk. Jinak diesel u bmw je úplně něco jiného než ostatní diesly a v interiéru ani nepoznáš, že je to nafta. Jen můžeš jít jen do 4500 ot/min >:D Ale zvuk boxera u subaru je úlně něco jiného a taky je super! :yes: Jinak díky! ;-)

"-- skrytý --" 28.01.2008  20:25

Pěkný:)

Super článek..hlavně to srovnání s 330 je pekný :yes:
    Z držáku na nápoje si nic nedělej..Já ten v pětce jednou použil na 0,5l Coca-Colu z Mc´drivu a dopadlo to tak že sem ji měl rozlitou po půlce auta a telefon to nepřežil vůbec...Asi to je jediná věc, co jim v BMW nejde... :-)

"-- skrytý --" 30.01.2008  23:19

« Re: Pěkný:)

Díky! Asi máš pravdu, prostě pokud chcete vozit nápoje s sebou, tak zapoměňte na koupi BMW ;-) >:D

neregistrovaný: "Jirka...asdf" [86.49.34.XXX] 30.01.2008  15:04

6.stupeň

Ahoj, mám 320d Lim z roku z března 2004 se šestým rychlostním stupňěm. Docela mě zarazilo, že když máš stejný motor (150 PS), že máš pouze pět rychlostí. Ani nevím o tom, že by mezi rokem 2003 a 2004 proběhla nějaká změna.

neregistrovaný: "jirka...asdf" [86.49.34.XXX] 30.01.2008  15:07

« Re: 6.stupeň

...ještě jsem chtěl dodat, že prumernou spotrebu mam 5,3l, takže co se týká spotřeby, jsem taky nad míru spokojenej. Původně jsem měl passata 1.6i z roku 1999 a ten nejel a žral pres osm :-)

"-- skrytý --" 30.01.2008  23:11

« Re: Re: 6.stupeň

Začátkem roku 2003 se začal montovat šestikvalt. Já má auto z přelomu roku, takže mám ještě modelový rok 2002 a pětikvalt. K té spotřebě.. Když jsem jel čistě na spotřebu Zlín - Hranice na Moravě, tak jsem měl spotřebu 4,2l/100km.. Ale to bych umřel nudou navíc mě předjížděly i stodvacítky.. Momentálně mám 6,2l/100km

Ronnyp (RSKa) 30.01.2008  20:32

krasa

tak dnes kdyz sem jel ze skoly tak sem potkal tohoto noveho cerneho dabla (330xd)!!!zdalo se mi ze to bude asi on!tak sem napsal Carlovi a ten mi potvrdil ze je to mozne!!!jinak vypada fakt dobre!!!tak preju hodne stastnych km ;-)

"-- skrytý --" 30.01.2008  23:12

« Re: krasa

Děkuji - vyřídím! A myslím, že s nějvětší pravděpodobností to byl on. Moc jich tady zatím nejezdí.. ;-)

neregistrovaný: "Maroš" [77.78.80.XXX] 13.02.2008  14:25

Něco proti Opelu či Škodě

Nejraději mám takové frajírky (což doufám není tvuj případ) Nic osobního! kteří mají 10let starou mrchu bmw, audi, mb atd. a na silnici jezdí jak machři, každej kdo jede předpisově nebo lehce nad limity je ser... Auta ve stavu romského žigula či moskviče... Nikoho neurážim a auta posuzuji spíš podle stavu, stáří a hlavně majitele... Jinak mám Saab 9-5 combi 3,0 TiD Vector V6 , myslím že je to motor od Opelu a je naprosto super! Tichý, spolehlivý ( za 120tis km zatim vubec nic) a výkon či spotřeba mě také vůbec netrápí. jezdil jsem i s Superbem 2,5 TDI a nijak hlučné to také nebylo... A jelo solidně...

"-- skrytý --" 13.02.2008  17:30

« Re: Něco proti Opelu či Škodě

Proboha nechápej mě špatně.. BMW byl od malička můj sen. Opel to jsem jen tak střelil - prostě to není auto co by mě lákalo, ale tím nemyslím, že je špatné. Pak jsem mluvil o škodovce. Měl jsem na mysli Octavii, která dle mé zkušenosti opravdu hlučná byla. A motor nebyl zdaleka tak kultivovaný. Ale ty máš šestiválec, což je motor naprosto nesrovnatelný a s velkou pravděpodobností tišší než ten můj. Taky ta část textu byla věnována těm, co mi řeknou, že pokud nemám v BMW třílitrový zážehový šestiválec, tak jsem pozér a BMW si vůbec nemám kupovat.. Tedy ne tobě ;-)
      Jen ještě k tomu 2,5 TDi.. Táta měl Audi A6 2,5 Tdi a ten motor byl něco naprosto příšerného a pokud jsi šel víc než přes 1500ot./min., tak se skoro nedalo mluvit. Samozřejmě nadsázka, ale oba nás docela zklamal ;-\
      Z toho, že překračuju limity, bych se neobvinil, protože to dělám velmi zřídka a často mě předjíždějí Felicie. Opravdu ;-) Snažím se jezdit především bezpečně, protože si docela vážím života, svobody a řidičáku!
      Ano, mé auto už má nějaké ty problémy - není to Toyota ;-) Třeba ty silentblocky nebo mi neustále hopsá dekl v kufru a nevím co s tím.. Ale ještě nějaký ten rok s ním budu muset vydržet. Na nové nemám..
      Ale mám ho rád a budu o něj pečovat dokud nedoslouží. Auta jsou můj velký koníček, takže bych ho chtěl mít ve 100% stavu, ve kterém se taky nacházel, dokud jsem nesejmul 1. tlumič o pangejt a střašně mě to mrzí, to mi věř! Takže až zase něco našetřím, tak jej nechám opravit a až vymyslím jak na ten kufr, tak to taky pořeším.. ;-)

Přeju ti ať ti autíčko slouží a bacha přes obrubníky ;-)

wikinko 26.02.2008  04:31

330xd

to snad nemyslis vazne!??!!!???
    to je tvoje alebo ocove? nadhera, ticho zavidim, asi ta vyjednickujem >:D

"-- skrytý --" 26.02.2008  12:33

« Re: 330xd

330xd je samozřejmě táty já mám jen 320d ;-) Já závidím hlasitě a stejně mi to k ničemu není >:D

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 26.02.2008  13:05

« Re: Re: 330xd

Na vaší té E92 se mi líbí,že nemáte v interiéru tu obrovskou budku na navigaci a spol. Takle vypadá daleko lépe,mě by tam jen ještě vadil ten automat.Ale krásný jsou obě,E46 je celkově snad pořád hezčí (ještě v takovym stavu) a 330xd Touring E46 bych moc rád ;-)

"-- skrytý --" 26.02.2008  20:03

« Re: Re: Re: 330xd

Já bych taky raděj manuál, tak až si budu kupovat nový, tak budu vybírat trošku jinak ;-) On si to auto takhle chtěl postavit i táta jen chtěl mít 320Cd, ale narazil na skladovku, která splňovala až na motor jeho specifikaci, tak neváhal.. Mě se nelíbí E90, to určitě spíš E46, ale E92 se mi líbí strašně!

neregistrovaný: "Vasek" [81.201.60.XXX] 29.02.2008  19:31

Dotaz

Ahoj, mel bych prosbu. Mohl by jste mi zmerit delku kufru? Snad je to mozne. Pokud ano, tak moc dekuji za dobry skutek. Zajima me delka od okraje spodku sedacek k viku kufru, dale sirka u podbehu a vyska od podlahy k platu. Dekuji

"-- skrytý --" 18.03.2008  17:45

Zdravím kolego :-) prosím Tě, vysvětli mi, jak to děláš s tou spotřebou 6,4 při agresivní jízdě...? Já pokud mám agresivní jízdu, tak jsem cca na 7,5 po dálnici a při normální jízdě se to drží na 6,8-7 po dálnici... pod 6,5 jsem se snad nikdy nedostal... pokud teda nejedu 100... a jinak ve městě se mi to drží kolem 8-8,3... myslíš, že to je tím, že ty máš 5 kvalt a já šestikvalt??

neregistrovaný: "Carl-von-Bahnhof" [85.70.193.XXX] 19.03.2008  10:42

« Re: spotřeba

Zdravím, ty máš spotřebu jako třílitr.. Já pokud jedu vysloveně na spotřebu, tak 4,2, běžná jízda (sem tam předjíždění) 5,5, dálnice nejvýš 6 a když na to šlapu, přejíždím jak divej a akceleruju, co to jde, tak 6,4, výš jsem se ještě nikdy nedostal.. pochybuju, že by to bylo převodovkou, nicméně se mi tvá spotřeba, zdá nějak podezřelá ;-\ Jestli není náhodou něco špatně, protože ke tvým hodnotám se nedostanu ani při nejlepší vůli :-) Zkus se poptat na bmwklub.cz nebo e46.browse.cz ;-)

"-- skrytý --" 19.03.2008  23:01

« Re: Re: spotřeba

na to jsem se nedostal ani s neutrálem z kopce :-) to máš fakt nějaký extrémně nízký ale..to není možný... u mně ta spotřeba přijde normální - taková akorát vůči výkonu...ale u Tebe mi to přijde extrémně nízký...divný... ale na BMW Klub jsem napsal, uvidím, co mi tam odepíšou někteří... jinak jsem si všimnul jednoho detailu rozdílného u našich vozů... ty máš trochu jiný kryt motoru, než já,....mrkni a měj se... Jirka

"anonym" [85.70.193.XXX] 20.03.2008  16:09

« Re: Re: Re: spotřeba

kryt máme stejný ;-) jen focený z jiného úhlu, tak to tak na první pohled vypadá..

neregistrovaný: "Carl-von-Bahnhof" [88.103.75.XXX] 20.03.2008  19:07

« Re: Re: Re: Re: spotřeba

My fault.. máme jiný kryt, ale taky nemáme úplně totožné auta - 2002 vs. 2004, ale v motoru se nic nedělo a pokud jo , tak nic velkého..

"-- skrytý --" 19.03.2008  23:16

« Re: Re: spotřeba

hele, tak ted mi tam napsal typek, ze ma 5 kvalt, stejne jako ty a jezdi se spotrebou jako ja...takze asi mas nejaky divny auto a vaz si te spotreby :-) nebo rikas agresivni jizde 55 po meste a 110 po dalnici :)) mej se.. ;) jinak nechapu :-) s touhle spotrebou, jako mas ty, jsem se nedostal ani s nacipavanou Octavkou 1.9 TDI, ktere maji extremne nizkou spotrebu, pokud jsou ciple...

neregistrovaný: "Carl-von-Bahnhof" [85.70.193.XXX] 20.03.2008  16:07

« Re: Re: Re: spotřeba

Agresivní jízda je okolo 180 na okreskách >:D a 50 v obci :-( nemám na to nervy jezdit rychle přes obec.. Ale fakt nekecám, asi mám prostě dokonalý auto :-!

"-- skrytý --" 19.03.2008  23:09

xenon

A až si budeš potřebovat vyměnit xenonovou výbojku, že Ti bude svítit blbě, tak si ji kup v AutoKelly, mají jí tam za 1297,- bez DPH od OSRAMU... a tu samou mi měnili v BMW - taky od OSRAMU a chtěli za ní 3724,- bez DPH :)) mně to sice bylo jedno, protože to šlo na pojišťovnu....ale myslel jsem si, bůhví co mi tam nedají za značku drahou a on OSRAM v krabičce BMW :-)

"-- skrytý --" 20.03.2008  17:35

« Re: xenon

Zatím svítí dobře, ale určitě cenná informace! Já už se od nich nenechám nachytat.. Jo a jestli ti začne dělat výfuk bordel - nejdřív občas začne něco klepat v 1. tlumiči a po pár týdnech to bude dělat pořád, tak zajeď do BMW a pokud ti řeknou, že je problém ve vlnovci, tak si ho kup u nějaké firmy, co se zabývá BMW a nech u někoho navařit a ušetříš 15000,- ;-)

"-- skrytý --" 24.03.2008  02:01

ANGELS EYES

ahoj ake si daval ziarovky do tych svetiel ze svietia na modro a nie na zlto?

"-- skrytý --" 09.04.2008  10:45

novinka

zdravím kolego.. :-) přečti si moji novinku a mrkni na fotky...doporučuji ! :-)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 11.05.2008  14:06

sraz

Ostravsky mini sraz.25.5 15:00 parkoviste uměstské sportovní haly.Ahoj zvu te na sraz ktery je urcen pro moravsky kraj!spise pro ostravaky protoze ti zatim nemeli sraz tak jsme ho uskutecnili a zbirame lidi kteri by prijeli i z vetsi dalky nez ostravy![odkaz] tam se doctes vic,muzes se i na neco zeptat nebo mne muzes kontaktovat na icq 427-444-579.nebo se muzes domluvit s ronnypem taky by rad jel.

Ronnyp (RSKa) 11.05.2008  14:13

« Re: sraz

kdyztak si dame vedet telefonicky jo???protoze vim ze na icq moc spis vubec nejsi!!! :-|

Ronnyp (RSKa) 14.07.2008  13:55

caucau

vcera sem jel pres hranice a psal sem ti smsku ale nedosla ti myslim!mas nove cislo bo co ;-\

"-- skrytý --" 18.10.2008  16:52

3 (E46)

založil jsem v modelech BMW položku "3 (E46)" což je podle mě správně ... když všichni co máme BMW 3 E46, nastavíme v editaci svého auta parametr "Model" na položku "3 (E46)", tak uděláme největší skupinu BMW na moje.auto.cz :-)

"-- skrytý --" 30.10.2008  07:39

Angel eyes

Zdravím! Chtěl jsem se zeptat, kde jsi sehnal tu rozpěru a na kolik zhruba vyšla? Díky ;-) Angel eyes autu fakt pasují, agresivní design :yes:

"-- skrytý --" 16.11.2008  20:52

« Re: Angel eyes

rozpěra je od ultimate-racing.cz, kde mám slevu jako člen BMW klubu :-) vyšla mě proto na 1300 tuším ;-) díky za pochvalu

foto misi-ce

misi.ce 16.11.2008  23:33

No kruci to je kára, máš u mě další valník s uhlím >:D . Ne vážně, jezdí se v tom parádně. :yes:

"-- skrytý --" 16.05.2009  19:37

světla Angel Eyes

Chci se zeptat,předpokládém že jsi si kroužky montoval sám,kde jsi je sehnal a zakolik?Mám BMW 330D :yes: