Audi A6 (2006)

7.2.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Honziss". Auto jsem koupil v lednu v Německu s 47000 km na tachometru. Je po prvním majiteli, nebourané…

Audi A6 (Honziss)

"-- skrytý --" 07.02.2008  15:23

...

"-- skrytý --" 07.02.2008  19:35

TFSI

Konečně nějaká nová Audina s benzínem... :yes: ;-)

foto Bemo

Bemo 07.02.2008  19:52

Hodnotenie

Pekne auticko,audi je moja krvna skupina.Vyborne komplexne fotky,ale recenzia je slaba.Zatial.Popracuj na recenzii a urcite bude plna palba. :yes:

"anonym" [80.250.20.XXX] 07.02.2008  20:11

ROHOŽKY!!!!!!!

Co ty laciné ROHOŽKY?????HRŮŽA!! ;-\

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 08.02.2008  09:50

« Re: ROHOŽKY!!!!!!!

kolik dávaj koní?? máš to změřené na brzdě??

"-- skrytý --" 12.05.2008  13:17

« Re: Re: ROHOŽKY!!!!!!!

Musím se připojit. Ty koberečky sou otřesný a naprosto schazujou jinak zdařilej interiér! :no: A pak ještě kola mohli bejt aspoň 19" 18" jsou malý. jinak pěkný auto :yes:

foto Cujo

Čujo 07.02.2008  20:20

super kara

mas tam 10b pls kukni aj moje:)

foto Richie11

Richie11 07.02.2008  20:21

krassa

mas to za deset.... ale nechapu jak muze byt v necem tak luxusnim neco tak kycoviteho,vhodneho do skodovek- ty "koberecky" :-O

"-- skrytý --" 07.02.2008  20:32

Kup nový rohožky

pak dám plnejch 10 :yes: s těma rohožkama to bude za 9,33 :no: :-!

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 07.02.2008  20:48

« Re: Kup nový rohožky

no ty rohožky jsou katastrofa :'-( :'-( tyhle hnusy vídám na perníkovejch chaloupkách typu Š120... v A6 to vypadá jak bezdomovci obsluhující hosty v hiltonu....

"-- skrytý --" 08.02.2008  09:56

« Re: Re: Kup nový rohožky

Musím se přidat k těm co opovrhují těmito rohožkami, prostě si myslím že k takovýmu autu se nehodí a naprosto souhlasím s VESELYTem... Ale jinak super :yes:

foto Dandy-TT

Dandy.TT 09.02.2008  16:48

« Re: Kup nový rohožky

Super auto, ale ty rohožky vyhoď a kup tam originály :yes: ;-)

"-- skrytý --" 07.02.2008  20:42

rohože

Co máte všichni s těma kobercema? :-) Original jsem vyndal kvuli blátu a nic lepšího nebylo po ruce. Na léto mám v plánu koupit nějaké pěkné originály ve sport. variantě. :yes: Jinak díky všem za kladné hodnocení. Na to, že jsem to celé spíchnul dnes během 2 hodin i s fotkama, tak to snad není tak hrozné...

foto Olaf

Olaf 07.02.2008  21:22

« Re: rohože

Jde o to, že působí v té krásné symfonii interiéru jako pěst na oko... Rozladěná elektrický kytara v orchestru klasické hudby, asi tak nějak... Ale každopádně je to Tvoje auto a Tvoje volba, takže si do toho nenechej kecat. :-! ...ale vypadaj fakt děsně blbě ! >:D

foto 20TFSI

20TFSI 09.02.2008  04:58

« Re: rohože

no tak to je hodne, ty rohozky z alobalu, to chcipam >:D >:D

"-- skrytý --" 11.02.2008  20:59

« Re: Re: rohože

K Audi, ktera je velmi reprezentativni, dat tyhle "tuzerske" koberecky z Hypernovy, to jako si obleci smoking a motylka a k tomu obout kecky od vietnamcu.

foto matesz

matesz 08.02.2008  00:25

« Re: rohože

na focení si je mohl radši vytáhnout ;-) jinak pěkná audinka :yes:

foto Bubak1

Bubák1 07.02.2008  20:44

manuál MMI

Kde jsi prosím sehnal manuíl k MMI? shanim ho a nemím úspěch. Děkluju.

"-- skrytý --" 07.02.2008  20:51

« Re: manuál MMI

Objednal jsem si ho v Audi Olomouc. Dodání cca 3 týdny cena 600,-.
      Frommer a Jaromiš a.s.
      Kosmonautů 846/2
      77200 Olomouc
      tel.: 585 560 218
      fax: 585 560 248

foto 911moby

911moby 07.02.2008  21:07

hodnocení...

fotky, auto = super :yes: jen ještě časem zapracuj na recenzi. hlavně přidej osobní zkušenosti (motor, jízdní vlasnosti)... ;-)

neregistrovaný: "miso" [91.127.84.XXX] 07.02.2008  21:28

ot

Nejak sa mi nezda ten vykon motora. Nie je to nahodou ten motor ktory ma octava RS? Lebo ten nema 125kW. A potom ta hodnota zrychlenia so 125 kW 8,4s. Mozno sa mylim, iba si to chcem vyjasnit.

"-- skrytý --" 07.02.2008  22:06

« Re: ot

Je to stejný motor, akorát je přiškrcený ze 147 kW na 125 kW. Nejpravděpodobnějším důvodem přiškrcení se zdá to, že v době kdy přišel na trh 2.0 TFSI tak byl ještě v prodeji 2.4 V6 staré koncepce, který měl výkon 130 kW, krouťák 230Nm, 0-100 za 8,9s a spotřebu 9,7l. Vzhledem k těmto hodnotám by si asi tento motor nikdo nezakoupil. To je můj názor...

"-- skrytý --" 07.02.2008  21:59

Máš to za 10.

Skvělé auto, 10bodů.

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 08.02.2008  06:52

Čaw

Super auto. Vybral si si veľmi dobre ;-) . Dávam 10b :yes: :yes: . Pozri moje ;-)

neregistrovaný: "prcák" [193.179.44.XXX] 08.02.2008  06:54

KONEČNĚ

Konečně Audi která nechrochtá.Tleskám,že sis vybral benzín. :yes:

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 08.02.2008  11:30

« Re: KONEČNĚ

Přesně si prcáku vystihl můj názor, benzín je benzín a Audině v šedi nafty sluší :-)

foto Ricardo

Ricardo 08.02.2008  11:21

10 bodů za recenzi ti dát nemůžu ale...

...nafocený to máš perfektně, takový fotky ti tady může většina uživatelů závidět. A A6 v téhle podobě je mě hodně sympatická :yes: :yes:

"-- skrytý --" 08.02.2008  11:56

2.0 TFSI

Taky se přidávám ke gratulaci konečně benzínového Audi... >:D
    Ale 170k na tohle auto je podle mě slabota.
    Mam předchozí A6,necelých 200k a to je minimum,aby si ten motor s tim autem obstojně poradil...no a když si uvědomíme,že nová A6 je o třídu větší než ta moje,je skoro jako A8,tak 170k opravdu neni mnoho.Podle mě vyšší střední třída musí mít přes 200k,pokud budu letos kupovat novou A6 nebo bmw 5,tak určitě 3.2 FSI resp. 530i.Neni dobrej pocit předjíždět v takovymhle autě například oktávku a bát se aby náhodou nepřidal,rezerva výkonu a síly je potřeba.
    Toť muj názor.

"-- skrytý --" 08.02.2008  12:22

« Re: 2.0 TFSI

Pohrávám si s myšlenkou nechat si přehrát řídící jednotku na původních originálních 147kW. Motor je na to stavěný. Nové TTS má dokonce na stejném motoru výkon 200kW, ale to už si myslím, že by s váhou tohoto vozu neklaplo nemluvě o tom, že na to nejsou stavěny ostatní mechanické díly. ;-) Jinak neřekl bych, že by auto s tímto motorem jelo špatně. Pokud ho rozumně točíš tak trhá asfalt. Aktuálně mám obuté 225/55 R16 a občas se mi při zrychlování protočí kola a to to hlídá elektronika. Až se mi zdá, že výkon motoru je vzhledem k malému obsahu a velké váze, vcelku dostatečný.

"-- skrytý --" 08.02.2008  12:32

« Re: 2.0 TFSI

jj,myslim že by se to vyplatilo,dělá to spousta firem a je to jednoduchej zásah.

"-- skrytý --" 08.02.2008  12:36

« Re: 2.0 TFSI

neřikám že je nedostatečný,ale u tak velkýho auta by to možná chtělo víc rezervy,těch 147(200) už je pěkných,TFSI je navíc moderní motor.
        Jinak já auto taky učitě budu shánět v Německu,ať už to bude cokoliv.Když si zadáš v ČR na tipcars.cz například konkrétně A6 s benzínem,tak moc na výběr neni.Ale na mobile.de si z nabídky vybereš pomalu i barvu a výbavu.

"-- skrytý --" 08.02.2008  14:23

« Re: Re: 2.0 TFSI

Taky si myslím, že těch 147kW by mělo být znát... Původně jsem se rozhodoval mezi 2.0 TDi, 3.0 TDi a 2.0 TFSI. 2.0 TDi je zajímavý na spotřebu, ale musí ho člověk načipovat. Krouťák je dostačující, ale výkon nikoliv. Je to motor spíše do rodinného auta. 3.0 TDi je při spotřebě cca 8l a výkonu 171kW velmi dobrá volba, ale cenově posunutá o 200tis výše. Rozhodnutí tedy padlo na 2.0 TFSI, který je výkonný, má slušnou spotřebu, krouťák jako diesel a řekl bych, že bude nesmrtelný stejně jako TDi. Po načipování se výkon posune k 225 koním třílitrového dieselu. Auto jsem našel a koupil přes mobile.de. Vybíral jsem cca měsíc a půl než jsem našel auto v barvě a výbavě jakou jsem chtěl. Za stejné peníze jsem mohl mít už 07, ale v základu. Dvoulitr v benzínu je sice nejlevnější v modelové řadě, ale když jsem počítal kolik mohlo stát nové, ve výbavě kterou obsahuje, tak jsem se dostal k číslu cca 1.3 mil.

neregistrovaný: "creadcread" [89.190.52.XXX] 08.02.2008  12:11

cena??

muzu se zeptat za kolik jsi ji v nemecku sehnal pokud to neni tajny??

"-- skrytý --" 08.02.2008  12:19

super

Krásné fotky,hodně dobrá recenze a v neposlední řadě "benzín"....jasných 10b :yes:

"-- skrytý --" 08.02.2008  15:17

A6

Auto pěkný... ale ohodnotím až budeš mít nové koberečky ;)

foto filko

filko 08.02.2008  18:31

Pneu, koberce

Pěkný auto, i když to není můj šálek. Líbí se mi volant, motor, převodovka. :yes:

Dvě otázky:

1. proč jsi zvolil tyto pneu?
    2. nechceš vyhodit ty koberečky? Vypadají v této pěkné limuzíně divně. :no:

"-- skrytý --" 09.02.2008  09:57

super

luxus :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 09.02.2008  21:44

Hodnocení + staniolový rohože

Slušná recenze,dobrý foto,supr kára,ale ty rohožky jsou k zblití :no: .Okamžitě bych je vyhodil,polil benzínem a zapálil!! >:-[]

neregistrovaný: "patbrno" [89.102.2.XXX] 11.02.2008  16:17

Krásná

kdysi sem chtěl taky a6 pak mě prodejce svezl v RS4 a volba byla jasná ale a6 je krasavec ale tyk hnusný koberečky bych si nedal ani do škody 120 natož do tohodle mazla fůůůj jinak krásná kára ..... co foto na novejch kolech

neregistrovaný: "MickeyMon" [194.121.90.XXX] 11.02.2008  20:05

FSI

Pekne auto, uzivaj si ho. Len bacha na tankovanie ... FSI nemozu spalovat ani len palivo E10 (10% alkoholu). To je oficialne stanovisko VW Germany. Nemci nemaju realne ziadne slusne benziny (aj FSI defacto kupili) a posledny relativne spolahlivy motor je obstarozny 1,6. Nie nezavidim ti ho (audi vlastnim - a na 99% posledne), skor ma stve ta ich politika.

neregistrovaný: "audinář" [195.47.2.XXX] 15.02.2008  12:17

good car, ale u A6 byh si ted dal jenom diesel a když už benzin s 2,0 TFSI přimázl bych si QUATTRO - stojí za to
    A kola :-) tyhle jsou fakt ošklivý.

neregistrovaný: "audinář" [195.47.2.XXX] 15.02.2008  12:26

jo a na koberce jsem taky zapoměl.))

neregistrovaný: "audinář" [195.47.2.XXX] 18.02.2008  18:51

JO KOLA

ty nový 18?. jsou fakt krásný O NEČEM JINÝM NEŽ TY EKÁLNÍ 16 .))) GOOOOOD WOOOORK MMMAAAN :yes: :yes: :yes: :yes: A CO KOBERCE ? NE TO JE JEN DETAIL třeba jsou new ne.) >:-[]

"-- skrytý --" 18.02.2008  19:04

« Re: JO KOLA

:-) jojo hned to vypadá líp... až bude lepší počasí tak udělám nějaké pěkné fotky - dnes bylo dost zamračeno a foťák to nepobral. Koberce? Mnooo už se na nich pracuje... :-)

Ronnyp (RSKa) 18.02.2008  21:17

Ronnyp

zdravicko mooooc pekna audinka ty koure a kola ji jenom pridaly na vzhledu moc ji to sekne!!!vidim jizni morava???mozu se zeptat odkud??? :-|

Ronnyp (RSKa) 20.02.2008  20:36

« Re: Ronnyp

nemohl sem te dnes videt v Hlinsku pod Hostynem okolo 17hodiny??? :-|

"-- skrytý --" 20.02.2008  22:03

« Re: Re: Ronnyp

nene :-) pohybuju se v okoli Brna

Ronnyp (RSKa) 20.02.2008  22:13

« Re: Re: Re: Ronnyp

aha no ja jel z vedlejsi krizovatky ale byl sem daleko a na hlavni se prohnala A6ka s kourema tak sem si na tebe vzpomnel!!!

"-- skrytý --" 21.02.2008  18:09

« Re: Re: Re: Re: Ronnyp

Tak to díky :-)))

neregistrovaný: "klozet" [77.100.60.XXX] 21.02.2008  02:09

Nuda

Ty rohozky jsou fakt desny!A6 je pohodlnej manazerskej autak,stejne jako passat nebo superb,ale jizdni vlasnosti nejsou nic zvlastniho.V teto cenove relaci patri k sedemu prumeru! Jako u veciny VW.Fadni,nudne a nesporovni!Proste VW... ;-\

neregistrovaný: "klozet" [77.100.60.XXX] 21.02.2008  02:11

tmavy skla patri na skodovku aby se za ni ridic nemusel stydet!

Mimochodem,proc bych si mel na autak davat tmavy skla? Jen at vydi kdo tam sedi,no ne?

neregistrovaný: "zorro" [89.176.114.XXX] 22.02.2008  10:59

Co ty rohožky???

auto je hezké, kola, okna, dvy výfuky vzadu, kůže, manuál(chválím:), ale ty rohožky jsou špatný vtip, že jo!?

neregistrovaný: "micko" [89.102.195.XXX] 21.03.2008  09:09

« Re: Co ty rohožky???

Souhlasim úplně bomba auto to gratuluju ta výbava je skvělá motor taky :-) .....ale ty ¨koberečky¨ to je teda opravdu hodně špatnej vtip bez urážky ;-) :-)

neregistrovaný: "Secu" [80.242.33.XXX] 24.02.2008  01:09

Co sa mne nepacilo

Tych pozitivnych ohlasov mas dost a tak ti teraz nieco poviem z tej druhej stranky. Za prve ten motor je sice pekny symbol pokroku, ale nevyhody, ktore so sebou nesie su nezanedbatelne(min. 98oktanovy benzin, traktorovity chod-ten sa tyka skor tych FSI bez turba, mensia zivotnost). Dalej sa mi nepaci, ze nekomunikativnost auta s okolim sa povazuje v dnesnej dobe na vyhodu(fyzikalne zakony sa nedaju oklamat a subjektivne vnimanie rychlosti je zradne). po tretie brzdy- ABS NEZVYSUJE BRZDNY UCINOK!!! ABS umoznuje manevrovanie s autom pri prudkom brzdeni za znizenych adheznych podmienok. V skutocnosti abs znizuje brzdny ucinok, cize teoreticky keby si tam to abs nemal, tak zabrzdis este skor, ale zase keby si chcel vytacat, tak musis odbrzdit. Ten EDS tiez nieje nic svetaborne(brzdy sa nerovnomerne opotrebovavaju, castejsie ich musis menit a aj tak to funguje iba do 40km/h)
    Dufam ze som tu vela ludi nenahneval a ak sa v niecom mylim tak ma opravte, niesom vseved. Inac recenzia a fotky su velmi pekne a zelam vela najazdenych kilometrov bez nehody:)

"-- skrytý --" 25.02.2008  14:18

« Re: Co sa mne nepacilo

1) FSI (TFSI) běžně papá 95 oct. a dokonce mám na samolepce na víčku od nádrže možnost tankovat 91 oct.
      2) traktorový chod? je to nejtišší motor jaký jsem zatím slyšel
      3) fyzikální jevy se nedají oklamat, ale určitě se dají posunout... pokud nejsi magor a nejzdíš do zatáčky 200km/h tak je tohle auto nesrovnatelně bezpečnější a stabilnější
      4) proč myslíš, že má FSI kratší životnost? :-) Okruhový speciál, ze kterého vychází R8 jezdí už několik let s FSI motory a díky nim také vyhrává (nižší spotřeba, podstatně více výkonu a dlouhá životnost). To je to samé jako bys tvrdil, že starý diesel má větší životnost než moderní TDi - nesmysl! :-) Nové motory se nekonstruují proto aby měly sníženou životnost. Alespoň ne u Audi. :-) FSI je aktuálně to nejlepší a nejmodernější co můžeš v sériovém benzínovém autě koupit. Tyto motory se tuším prodávají od roku 2006.
      5) ABS podstatně snižuje brzdnou dráhu na kluzkém a nerovném povrchu a má takřka stejnou účinnost i na suchém. Vždycky zabrzdíš na kratší vzdálenosti, když při tom nebrousíš pneumatiky o asfalt - dá se to bez problémů přirovnat ke zrychlení z 0 - pokud to osolíš tak budeš stát na místě, ale pokud se rozjedeš plynule, ale razantně, tak zrychlíš ideálně a bez prokluzu.
      5) EDS opravdu funguje do 40km/h (u Quattra do 80km/h), ale EDS je součástí ASR, které pak hlídá a přibržďuje vozidlo při jakékoliv rychlosti.
      6) pokud bys chtěl nerovnoměrně optřebovat jednu stranu auta/brzd tak bys musel jezdit pořát jen po kruháči :-)

Díky za hodnocení a Tobě také přeji spustu km bez nehod...

"-- skrytý --" 26.01.2009  21:17

« Re: Re: Co sa mne nepacilo

musim souhlasit TFSI nebo FSI jsou nejlepsi benzinaky ale mam rad audi ale v dieslech je BMW uplne jinde

"-- skrytý --" 20.03.2009  17:03

« Re: Re: Co sa mne nepacilo

samozřejmě že starý diesel má mnohem větší životnost než moderní diesely s turbem kreré pracují s podstatně většími tlaky.Jak můžeš takovou blbost napsat?

lordmystic 13.07.2009  13:16

« Re: Re: Co sa mne nepacilo

1) pokud nedáš 98 oktanů bude motor přepnut do chudé směsi a nepojede - nepotáhne. na běžné cestování pokud nemusíš na doraz žádný problém
        2) nejtišší není, ale chod je nádherně kultivovaný a naopak na čtyřválec asi nejhezčí zvuk.
        3) mám to samé v A4 s quattrem a ani není potřeba ESP - to se nedá urvat. jediná nevýhoda je uložení motoru, potažmo špatné rozdělení hmotnosti (velká váha na předku).
        4) je to moderní motor který je mnohem složitější (aby měl vyšší výkon a nižší spotřebu) a tím pádem je tam větší riziko že odejde nějaká součást (hlavně vstřiky). opravy pak budou také mnohem dražší. tuto pravdu si přiznejme, ale výhody jsou nemalé.
        5) zde jsi úplně mimo a to dvakrát - abs má na suchu vždy nižší účinost, alespoň u normálních aut než ty bez abs (jen se to dnes už moc nevidí). a s tím hrabáním při sprintu také nemáš úplně pravdu, já s dieselem (mondeo) jsem měl rychlejší starty díky hrabání, protože při řazení dvojky mi nespadly otáčky moc nízko a zůstali v lepším spektru krouťáku než když sem je neprotočil.

jinak dobrá pěkný auto, pěkná recenze.

neregistrovaný: "arzilipen" [83.208.200.XXX] 03.03.2008  14:34

Dobry motor

... ale pro Oktavii nebo Golfa, mam ho ve sve OII RS a je tak akorat pri hmotnosti OII cca 1.400 kg. Audi 6 bude vayit min. o 200 kg vice, takze to uz musi tahat radeji sestivalec, coz zase stoji vice penez pri porizeni i pri provozu. Zacarovany kruh. Osobne spise doporucuji polosportovcum a mladym klukum jit do 1-2 roky stary OII RS nebo Golfu GTI, v Nemecku se na vyseuvedenych strankach nechaji sehnat do 18.000 Euro, coz je 450.000Kc. A jedou o dost lip nez obtloustla A6. A treba takovy interier OII RS je nejen dle meho nazoru min. stejne hezký jako u A6.

foto Johny-Rico

Johny.Rico 08.03.2008  10:52

Nepovídej, že jen 9

Přidej přidej:-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 11.03.2008  21:07

Úprava hodnocení

Chci tě přehodnotit,jsem přihlášen,když změním hodnocení tak stránka s tvojí audinou blinke,skočí zpět a hodnocení je stále stejný,trošku nechápu ;-\.Napiš,až ti to pofrčí,jinak s tím nic neudělám (zkoušel jsem to 3 x a to z PC i noťasu)

"-- skrytý --" 11.03.2008  21:10

« Re: Úprava hodnocení

mě to taky nešlo,ale nakonec to tam nějak skočilo.

neregistrovaný: "Petr56" [89.176.88.XXX] 13.03.2008  13:46

kola

Nové kola a fólie.Snad umíš česky!Nová kola a fólie!!!!!!

"-- skrytý --" 13.03.2008  14:30

« Re: kola

To je opravdu podstatný... :-!
      >:D

"-- skrytý --" 14.03.2008  13:43

« kola

A není to náhodou dobře tak i tak? ;-)

Poustnik 14.03.2008  17:44

« Re: kola

Ne, dobře je nové kolo a Kólie.

"-- skrytý --" 17.03.2008  11:18

« Re: Re: kola

Nebo nová kola od traktora, že? :-)

foto Konwi

Konwi 13.03.2008  14:11

Audi

To je tak pěkný auto! :yes:

foto Dave-SK

Dave SK 13.03.2008  19:46

nadherne

10 b ohodnot aj moje >:D

foto 20TFSI

20TFSI 14.03.2008  15:48

fsi traktor

honziss : FSI a kort TFSI maj opravdu tvrdsi beh a mezi benziny (brano 4 valce a z venku) nepatri mezi nejtissi. Sam to u auta pozoruju, na volnobeh to dost "klape" a pripomina diesl. Pokud rikas, ze ne, tak si to venku poslechni, v interieru to samo neuslysis.

Poustnik 14.03.2008  17:57

Auto je to pěkné, ale připadá mi, že

dizajn navrhovali podle pravidla - HLAVNĚ NEURAZIT. Je usedlý, což není v rámci koncernu žádná výjimka. A přiřadil ses k zástupu chipařů tady, to je nějaká móda poslední dobou, hlavně u Audi. Asi proto, že to dělají přímo oni se zárukou na motor. Tak ať ti slouží a máš z ní nadále radost jako teď. Fotky budou jak říkáš, časem lepší, tak jsem zvědav. Hoj! :-)

"-- skrytý --" 14.03.2008  18:04

Buď rád že nás VW Group nijak neuráží... >:D
      Ono taky kdyby auto vyšší střední třídy vypadalo třeba jako nová Honda Civic... :-)
      Podle mě je to akorát,vždyť třeba takový pětkový BMW už je prý pro některý zákazníky s kloboukem moc odvážné... >:D

Poustnik 14.03.2008  18:26

« Re: Auto je to pěkné, ale připadá mi, že

To jsi napsal pěkně...pro zákazníky s kloboukem...jasně že je to "tak akorát" kvůli prodejnosti a cílové skupině. Auta dělají aby vydělávala, ne aby měli fajnšmekři povyražení. Ale líbilo by se mi to. :-)

"anonym" [62.4.97.XXX] 14.03.2008  19:02

« Re: Re: Auto je to pěkné, ale připadá mi, že

Mně osobně se design líbí moc - jinak bych si ji za ty prachy asi nekoupil... :-) Dřív se mi líbilo i BMW, ale od "nové" 5 řady, kdy si začali designéři hrát víc s trojúhelníkama než kružítkama, se mi nějak přestalo líbit... Mimo M6 :-)

Poustnik 14.03.2008  19:24

« Re: Re: Re: Auto je to pěkné, ale připadá mi, že

Jestli jsi nepřihlášený majitel, tak je to jasné. Málokdo si koupí auto, které se mu nelíbí. >:D

"-- skrytý --" 14.03.2008  19:26

« Re: Re: Re: Re: Auto je to pěkné, ale připadá mi, že

Souhlasím... ;-)

"anonym" [62.4.97.XXX] 14.03.2008  19:03

« Re: Auto je to pěkné, ale připadá mi, že

Jinak škoda, že nehodnotíš fotky z dřívějška, myslím, že na amtéra to není vůbec špatný... >:D

Poustnik 14.03.2008  19:29

« Re: Re: Auto je to pěkné, ale připadá mi, že

Nevím co myslíš termínem fotky z dřívějška. Fotek je dost, jsou ostré a v dobrém rozlišení. Určitě na amatéra dobré. Pro ilustraci naprosto dostačující. Jen mi tam chybí jedna jediná, která by mě něčím zaujala, chytila za srdce. Devítka je myslím, pěkná známka a já jsem na fotky pes!!! ;-\ ;-)

"-- skrytý --" 16.03.2008  15:47

To je plavda, i tátofi dal Poustnýk za fotky 9b. :-( :-(

"-- skrytý --" 17.03.2008  10:57

« Re: Re: Re: Auto je to pěkné, ale připadá mi, že

To víš v lednu je problém něco zajímavého nafotit... Jakmile trošku vyleze Oskar a bude sucho tak něco vymyslím... :-!

"-- skrytý --" 17.03.2008  18:52

nová recenze

nazdárek lidi, koukněte, uživatel Kubyyyk stvořil novou recenzi.
    Příjemný zbytek dne

"-- skrytý --" 18.03.2008  21:46

7-10-10

Tohle auto je pro mě poněkud nudné, bezpohlavní manažerská limuzína. Máš skvělé foto i recenzi. ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2008  22:30

auto

docela pekna kara ;-)

"-- skrytý --" 25.03.2008  22:31

gumy

ty nexen bych radsi nebral :no:

foto NoSwear

« Re: Máš tu body,,,,

Chutná ti ? >:D

"-- skrytý --" 18.07.2008  12:09

« Re: Máš tu body,,,,

Body jsem nějak přestal řešit, ale díky :-)

"-- skrytý --" 21.04.2008  12:34

« Re: gumy

Mno už jsem na nich najel cca 3tis a jsou to, dle mého názoru, dost slušné gumy. Tenhle víkend jsem s nima v dešti letěl na dálnici do zatáčky v cca 220 a auto neprojevilo ani náznak aquaplaningu... Ty směrové dezény mají něco do sebe...

"-- skrytý --" 08.05.2008  23:18

« Re: Re: gumy

Cau,
        predem bych Ti chtel potvrdit zkusenost s tema Dunlopama. Ja je mel original na novem aute a auto vibrovalo jak krava. Po mesic trvajici reklamaci jsem nastesti dostal nove a ty jsou uz ok.
        Jinak ja si moc sluzby Audi nechvalim. Servis jsem s 1,5rok starym autem navstivil uz asi 8x. Nedokazi najit zavadu nesviceni svetla v kufru.

Chobot 02.04.2008  20:43

Parádní auto.

Přesto za něj bohužel devět, protože není quatro......Ale jinak :yes:

"-- skrytý --" 20.04.2008  16:05

Já kdybych

Kupoval A6 tak jedině v černý barvě ve stříbrný to není vono. Jinak dobrý :yes: .

"-- skrytý --" 20.04.2008  17:57

« Re: Já kdybych

stříbrná je právě nejpraktičtějsí....černá barva se muže brzo "oj.ebat" (kamínky,škrábance,parkoviště...) - přece jenom na světlý barvě nějakou malou provozní oděrku člověk ani nezaregistruje.

"-- skrytý --" 21.04.2008  12:23

« Re: Re: Já kdybych

tak tak.... jen podotýkám, že auto není stříbrný, ale original barva se jmenuje - křemíková šedá

foto petrzel1

petrzel1 12.05.2008  17:33

Vše super, takže superdeset!!!! Blahopřeji! Vynikající recenze!!!!

foto ZiP2150

ZiP2150 23.05.2008  11:09

OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Páni, poďte... aj súdruhovia z diskusie... poďte sa registrovať ak môžete.
    Ďakujem.

Chobot 20.06.2008  18:39

Mě jen zarazilo

nemělo být: ´takřka pravotočivou zatáčku´ spíš: ´takřka pravoůhlou´? Jinak dobrá recenze :yes:

"-- skrytý --" 18.07.2008  12:09

« Re: Mě jen zarazilo

Detail :-)

"-- skrytý --" 06.11.2008  20:26

me zkusenosti

Musím říct, že několik postřehů v tvé recenzi je naprosto totožných s mými. Vezmu to postupně.
    1. S pneumatikami Dunlop jsem měl naprosto stejný problém. Při rychlostech kolem 120 auto strašně vibrovalo. Reklamoval jsem je a za měsíc jsem dostal nové. Stejně se mi zdá, že zase vibrují. Poradili mi jet několik km vyšší rychlostí(>120), že se to srovná (moc tomu nevěřím).
    2. Zrovna jsem absolvoval servisní prohlídku a je to přesně jak píšeš. Ceny 2-3x nadsazené. Také mne zarazilo množství oleje, které mi účtovali. Žeprý něco sežral olejový filtr.
    Jinak se vším souhlasím, i když brzdy mi přijdou jako průměrné. ABS zasahuje až nečekaně často. A standardní audio systém co mám v autě mi příjde jako podprůměr.

"-- skrytý --" 10.12.2008  10:59

« Re: me zkusenosti

Naprosty souhlas ceny jsou u Audi premrstene,proste se plati znacka...jinak opravdu audio system je prumerny.Me predchozi auto Lexus IS220D bylo po audio strance vyrazne lepsi. Mam ted A6 3.0tdi a chtel jsem se te zeptat jak si resil mp3. V jinaci diskuzi pises cituji ''na iPod se vykašli - budu z Thaiwanu za pár tisícovek objednávat CarVideoInterface s DBTV tunerem a nějaký DVD přehrávač s USB a SD/MMC vstupem''...uz si to objednal diky za odpoved ,mam zajem ;-)

"-- skrytý --" 04.12.2008  19:15

WOW!

Teda jestli v 25 budu jezdit necim podobnym, tak se tesim! Nadherny kousek!

"-- skrytý --" 16.01.2010  00:23

« Re: WOW!

diky, urcite budes !

foto Deutscher

Deutscher 09.02.2009  12:17

vnutorne spätne zrkadlo

cau mas vnutorne spätne zrkadlo aj s funkciuou automatickeho stmievania ??? dik ;-) PS: 10 bodov

"-- skrytý --" 16.01.2010  00:23

« Re: vnutorne spätne zrkadlo

ahoj, nemam, diky za body

"-- skrytý --" 28.02.2009  17:07

gsx-r

krásný auto a za gsx-ero další velký plus, je tvoje?

"-- skrytý --" 16.01.2010  00:22

« Re: gsx-r

jojo byvalo... ted uz R1 ve stejne barve jako auto :-)

foto Deutscher

ET 35 - vic vytažené

foto filko

filko 13.06.2009  20:43

Filkovo hodnocení

Tmavé fólie na přední skla, koberce imitující pracovní plech, podložky pod kola, čip, nejlepší recenze.

"...Zatím jsem se odvážil jen na několik testů jeho stability a byl jsem velmi příjemně překvapen, když jsem projížděl takřka pravotočivou zatáčku v cca 100km/h. ..."

Prosím, rozepiš se trochu o tom čip-tuningu z originálního servisu a o podložkách pod kola.

lordmystic 13.07.2009  13:22

chip

Mám stejný motor v A4 v základu se 147kW a 280Nm. Také uvažuji o chipu, protože na takto velká a těžká auta je 200hp relativně málo - pokud tedy bereme v potaz sportovnější jízdu - manželce to třeba stačí bohatě, stejně mi to netočí víc jak 3000rpm - je holt zvyklá z dieselu :).

Ze zvýšení výkonu na životnost motoru strach vůbec nemám, ale spíše mám strach o spojku, převodovku a setrvačník. To jsou věci které mi odešli na Mondeu a nevím, jak to mají Audi dimenzované aby přenesly zvýšený krouťák. Ono z 280 na 350Nm už je znát. Co ty spokojenost? Co spotřeba, co pružnost, co prudké starty, neklouzne občas spojka? Co olej, žere to hodně, protože TFSI si pápnou na oleji již v základu bez chipu... Pls napísni nějaké zkušenosti. Jo a zkrátil jsi servisní intervaly?

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 18.07.2009  20:49

« Re: chip

A4 bych nepovažoval za velke a těžké auto, ale je to jen muj nazor

lordmystic 20.07.2009  07:02

« Re: Re: chip

Jasně A6 bude těžší, ale i A4 ve větší výbavě s quattrem např. tu co mám já má v TP psáno 1747kg! A to nebude lehké auto.

"-- skrytý --" 16.01.2010  00:17

« Re: Re: Re: chip

1520 kg v TP ;-)

"-- skrytý --" 16.01.2010  00:27

« Re: chip

Spojka a převodovka je stejná jako u Octavie RS, tzn. je dělaná na 147kW takže zvýšení na 165kW si myslím není problém. Spojka neklouže, pružnost skvělá, olej papá pořád cca 1l mezi výměnou, servisní interval si hlídá PC, tzn. podle stylu jízdy vyhodnocuje data a pak tě pošle na servis. Zatím mi to vychází cca +- po 20tis (v servisce je 30tis), takže myslím, že vpoho.

lordmystic 16.01.2010  16:06

« Re: Re: chip

tak jsem to také zjišťoval a převodovka když je to 6.stupňová tak úplně v poho a spojka když to člověk nebude krutě tejrat tak taky v poho. jen mi prokluzuje lamela, tak si na ní nechám nanejtovat polosportovní povrch. pak čekám na dvouhmoťák kdy odejde, počítám že o něco dřív, ale s tím počítám. ty výměny mi také řídí počítač, navíc je ještě zkracuji o pár tisíc km pro jistotu.

"-- skrytý --" 17.01.2010  19:05

« Re: Re: Re: chip

Jedinej problém mám s řazením 1. Dřív to nenebylo tak častý, ale teď se mi stává takřka pořád, že tam na první pokus nezařadím 1. Musím buď protočit motor nebo znovu vymáčknout spojku (někdy několikrát). Je to dost nepříjemné např. v křižovatce. V servisu Audi mi řekli, že je to normální, že to prostě Audi dělají. To samé mi řekli ve škodovce, ale postupem času se to evidentně zhoršuje. Jsem domluvenej ve škodovce, že se mi na podívají. Tak jsem zvědavej co by to mohlo dělat?

lordmystic 17.01.2010  19:14

« Re: Re: Re: Re: chip

no tady ti možná poradím - zrovna min. týden jsem měnil olej v převodovce. ano vím, je to bezůdržbový olej který se nemusí měnit celou životnost auta - ale radím každému - vyměnit po cca. 150-200 tis. km. přijde to na cca. 3000kč dle množství oleje a mě se chod řadičky zlepšil. také doporučuji promazat kulisu převodovky, někdy se tam dostane sníh a vlhko a v těch mrazech to zamrzá a jde to tam špatně. doufám že budeš mít jedno z těchto prkotin, načatá převodovka by byl teda problém...

"-- skrytý --" 17.01.2010  19:39

« Re: Re: Re: Re: Re: chip

No to taky doufám, ale já mám najeto 73tis. Jsem domluvenej, že se mi na to podívají v servisu, jelikož to dělá jen při 1. stupni tak to snad bude OK.

foto Dave-lamino

Dave-lamino 18.07.2009  20:36

225HP

MOŽNÁ BY BYLO DOBRÉ ZAČÍT OD KVALITNICH PNEUMATIK ........

"-- skrytý --" 16.01.2010  00:16

« Re: 225HP

Co je kvalitní pneumatika? Nexen je největší korejský výrobce pneumatik a troufám si tvrdit, že se tyto gumy vyrovnají i značkovým. Předpokládám, že mají převzatou technologii od nějakého světového výrobce tak jako všechny větší gumárny v Asii. Já obul celé auto v rozměru 245/40 ZR18 za cca 9tis. Najeto na nich mám cca 30tis a jsem v 60% vzorku na zadních a 30% na předních. Na vodě bez chyby, přilnavost a brzdy vynikající. Pneumatiky absolutně stíhají podvozku i motoru. Nemůžu na ně říct jediný křivý slovo. Zatím mě vždycky podržely i při agresivní jízdě. Nemám důvod vyhazovat 6tis za jednu pneumatiku od Pirelli. ;-)

"-- skrytý --" 30.07.2009  23:57

recenze

Vycerpavající recenze, takle by to melo vypadat jeste kdyz se k tomu prida takovadle kara tak to je dokonaly..uplne stejnou ma muj dedek, akorat 3 litra diesela quattro. Je to vzhledove krasny auto, ale nikdy bych nesel do evropskyho auta, at je to audi nebo bavorak, mi vlastne mame v rodine jenom samy japonce az na dedka, ten zase nemuze cejtit japonce >:D

"-- skrytý --" 01.09.2009  12:59

neobjektivní

auto máš super,ale takhle neobjektivní posuzování motoru a zrychlení???
    pokud má motor 165kw tak 0-100 ani náhodou za 6,5 :-) to neudělá ani TTčko a to je o víc jak 400kg!!! lehčí.
    BMW 530Xi má 190kw, stejnou hmotnost a udělá to za 7,1 :-)

pravda naštve co.Bohužel to je realita.

foto citrus

citrus 01.09.2009  13:50

« Re: neobjektivní

0-100 za 6,5 mě nepřijde zas tak nereálný... :-!

"-- skrytý --" 02.09.2009  10:42

« Re: Re: neobjektivní

fakt jo? :-) mě by taky štvali vyhozený prachy za čip a nic moc se nezměnilo,taky bych to potom objahoval.Nechám si čipnout Hondici, 5kw navíc, to bych mohl mít 0-100 tak do 5,5 co říkáš?nepřijde mi to tak nereálný >:D

"-- skrytý --" 16.01.2010  00:01

« Re: neobjektivní

Ahoj, original 8,2s s chipem se mi posunul výkon i krouťák dost vysoko a vážně to jede úplně jinak! Váha 1520kg není žádná hrůza a když v tom sedíš sám tak to zrychluje neuvěřitelně. Nikdy jsem to neměril, ale myslím si, že to o 1 - 1,5 sekundy šlo určitě dolů. ;-) Mimochodem TT má jen o 260kg míň a 147kW. 200kW verze má zrychlení 5,2s. :yes:

lordmystic 16.01.2010  16:02

« Re: Re: neobjektivní

no já mám svou A4 2.0tfsi upravenou na 178kw (242hp) a krouťák z 280 na 370Nm - a docela mazec. měřil jsem to jen stopky plus přes modul akcelerace na VAGu - tam je měření také relativně přesné a vychází mi zrychlení na stovku za 6.8 sec plus mínus tak desetina jako chyba. jenže mám quattro a to je pro sprint rozhodně výhoda. samozřejmostí je že stovku dáš na dvojku a nemusíš pro trojku jako u dieselu. těch 6.5s tomu teda u A6 a pouze fwd a slabším výkonu rozhodně takénevěřím, ale jak píšeš, je to jen tebou odhadnutá hodnota. 6.5s by mohla možná dávat upravená 2.0tfsi v OII RS také po úpravě na 240hp.

foto rooney

rooney 15.10.2009  20:42

Koberečky

Auto moc pěkný, posílám samý 10tky.. ale proboha ty koberečky jsou jak pěst na oko,nehledě na to že je to hrozně nepěknej doplněk snad do jakéhokoliv auta,pryč snimi .. ´=(

"-- skrytý --" 15.01.2010  23:56

« Re: Koberečky

Diky... ty uz tam davno nejsou :-)

FRPE 16.01.2010  00:40

Boduji. Za auto a mašinu ...

... jsme ti dal 11b a za ostatní 10b ... :-! :yes: Pěkný!

"-- skrytý --" 12.03.2010  22:26

kola

K těm kolům co říkáš ty problémy s obutím Dunlop. Tak můj táta měl naprosto to samé origo kola Dunlop co měl (vsice na mazdě), tak neustále odskakovali, poměrně dosti hučeli a taky se začali sjíždět krajní strany. Po reklamaci řekli, vadná geometrie, ale tu měl táta v třech různých servisech v naprostém pořádku. A reklamaci stejně neuznali.