Nissan Navara (2008)

27.5.2008

Nissan Navara Double Cab 2008, výbava LE, navíc vybaveno - originál hardtop, zadní parkovací asistent, boční a přední lemy dveří, resp. blatníků a…

Nissan Navara (medvedi)

Chobot 28.05.2008  17:12

Pěknej kočár.

ještě by to chtělo nějakou fotku bez hardtopu a nějakou ještě.......
    Jinak ty sedačky na rohlík asi nic moc ale asi lépe ´dejchaj´ a nepaří se na nich tak ř.i.ť, ne?
    Jen jsem zvědav kdy se i tomuhle začne díky sklopené zádi říkat kupé...viz CLS, X6 atd >:D

medvedi 29.05.2008  08:39

« Re: Pěknej kočár.

prijdou fotky z radeni ( nahon na zadek, lehka zad a trosku nestabilnejsi povrch dela sve ) no a snad neco i z te redhoste mozna pribude i videjko.....

foto mate59

mate59 28.05.2008  17:39

Nissan

Pekné auto a pekne si to stvoril.Gratulujem! :-)

foto fusionman

fusionman 28.05.2008  18:11

pěknej rozmetač pseudoautomobilů ....

Zdravím , auto se mi v této kar.variantě hodně líbí (ten šikmí zadek) dal jsem za 10 , ikdyž na fotkách by bylo třeba ještě zapracovat . PS , jestli budeš mít čas a chut tak prosim koukni ke mě na mondeo , dík :yes:

foto Vette

Vette 28.05.2008  21:04

Navara

Ahoj, blahozelam ku kupe auta. Navara bola jeden z kandidatov ked som kupoval Pathfindera. Ja som presedlal tiez z kombika, ale aj som sa k nemu hned vratil. Cim viac na nom jazdim, tym viac zistujem, ze mi nesadlo. Auto ma teraz cca, 20.000km, takze skusenosti mam uz trochu viac. Sedadla su na dlhe cesty nepohodlne. Postavou sme si dost podobny, ale ak idem dlhsie, tak ma sedadla zacinaju tlacit a ta poloha mi nie je pohodlna. V zadu je to este horsie. Oproti Navare nie su take kolme a su urcite pohodlnejsie. Ale na dlhu cestu do Zenevy som dal prednost Mondeu, lebo som sa bal ze by som v zadu nevydrzal. Miesta tam mam dost, vzdy sedim za osobou ktora ma sedadlo posunute dozadu. Problem je ze tvar sedadiel a vysoka podlaha ten komfort znizuju. Auto sa dost naklana co sposobilo, ze cestou na lyzovacku do Terchovej sa sediaci na zadnych sedadlach stazovali, ze im je zle. Pri jazde po klukatych cestach to sposubuje krutenie hlavy.
    Radio: Uplny standard, nic extra okrem toho ze ma menic na CD. Dal som tam Parrot, ale radio nema pamat na uroven hlasitosti a preto misim pri kazdom telefonate pridavat hlasitost lebo to klesne na povodnu slabu uroven :-( Je toi dost ortavne. Teraz je Parrot napojeny na PHONE vstup radia, ale asi ho napojim priamo na reproduktory aby to bolo lepsie pocut.

Nechcel som ta znechutit, len som sklamany, ze namiesto postupneho spoznavania pozitiv toho auta nachadzam len negativa :(

medvedi 29.05.2008  08:44

« Re: Navara

ja zatim na jeden zatah cca 600km a slo to, uvidime ty sedacky co bude dal - mas bederni operku - ja jo a zatim me zada nebolela, s tim mistem vzadu mas pravdu. ja jsem musel kombik opustit hlavne kvuli tomu psovi, to fakt neslo.....a hlavne ma tvuj PF lepsi pohon 4x4 - rychla ctyrkolka, no ale zase tam neni sprea......a ja asi vic ocenim tu speru a pevne spojeni 4x4 a hlavne to bylo diky DPH o dost levnejsi a taky jsem dostal krasnou slevicku pri nakupu. zatim spokojenost, hlavne me medi ta spotreba a servisni interval. dale jsou tam super takov blbustky jako automaticke sterace, svetla a troji bliknuti blinkru pri lehkem tuknuti na packu ( napr pri prejizdeni z pruhu do pruhu ) no zatim jsem az na vyse zminene drobnosti chyba nenasel........ dal budu doplnovat zklusenosti

foto Vette

Vette 29.05.2008  22:21

« Re: Re: Navara

Hlavne ze si pokojny. U mna ta zlava tiez do st rozhodla. Nemozem povedat ze to je zle auto, mozno som od len od neho viac ocakaval. Spotreba je od 9 do 10,5L. Podarilo sa mi aj 8,3L ale to nebol moj styl jazdy :-) Prajem vela statnych km.

medvedi 29.05.2008  08:46

FOTKY prosba

zkuste prosim apsat jak zapracovat na fotkach, ne technicky clona cas atd, ale spise obsahove, mel jsem dojem, ze recenze ma ukazat auto, ne umeni photoshopu tak jsem fotil to o cem jsem psal, budu vdecnej za pripominky, diky

foto Kubyyyk

Kubyyyk 29.05.2008  11:11

« Re: FOTKY prosba

Mě by selíbili fotky v terénu. Na nějakém výjezdu či sjezdu, křížení náprav (pokud to umí) a pořádně zablácený auto. A jak už psal uživatel Smart, chtělo by to určitě foto motoru a podvozku ;-)
      Pak ti mile rád dám za fotky 10 bodů :-)

"-- skrytý --" 29.05.2008  18:11

« Re: Re: FOTKY prosba

jj, taky to tak vidím, fotky ve photoshopu dělat nemusíš... Já je taky nedělal a snad nejsou nejhorší :-)

foto cb

cb 29.05.2008  11:07

Fotografie

Pěkný Nissánek,ale chtělo by to foto motoru a podvozkových skupin,když je to také dělník do terénu.Spolehlivé km přeju.

foto George-Hill

George Hill 29.05.2008  22:17

Navaru znam dobre

Zdar,
    Tak Nissan Navara je auticko, kt. budi respekt:) Prace tatik ho dostal tak pred pul rokem jako nove sluzebni vozidlo... 2,5TDI uplne nove:) V te tmave modre barve,ale mam jen 2+2 provizorni mista zbytek je prostor pro naklad, popr. casem zavedu nejake to foto tohoto medveda do sveho profilu, tak at slouzi!!!!

foto corsa396

corsa396 01.06.2008  23:29

navara.

Máš na tom fakt super spotrebu, asi jazdíš dlhé trasy, ja sa pod 10 L neviem dostat. Si si istý, že máš medzinápravový diferák? V manuály je písané nejazdit so 4x4 na pevnom povrchu, ked som tak jazdil, bolo cítit aj počut určité pnutie v pohone. Dávaj si pozor na vtáčí trus na karosérii, vždy to čo najskor umy, lebo Ti to zožere farbu !!! Ked ideš priamym smerom, tiež máš volant nakrivo? riadenie má takú volu, že v servise nevedia napravit ten volant, aby bol rovno, ked idem v priamom smere. Aký rozmer pneu máš? 255/60 r 17?

foto corsa396

corsa396 01.06.2008  23:37

« Re: navara.

ešte som zabudol, pod sedadlom spolujazdca je fakt navi, tam je cd mechanika. a pripomienkovač nezapnutých pásov je len na mieste vodiča, na spolujazdcovom sedadle nieje, naštastie.

medvedi 02.06.2008  14:22

« Re: navara.

zdarec, diferak urcite ano - problem s rychlou ctyrkolkou na suchem terenu - nelze. proste chybi rezim neco jako AUTO kdy by se sila presouvala tam kam je potreba a pouze tolik kolik je potreba. tady bud zadek, nebo pevnych 50:50 - coz je na suchu problem, ani to radsi nezkousim, no a na mokru zadokolka s lehkym zadkem nic moc, zato krasne driftuje - pridam fota jen co sezenu nekoho kdo pojede se mnou a budu ochoten mu to pujcit a jeste bude schopen jet tak jak ja chci...jinak volant rovne a vule zatim nic co by me desilo - ani me to nenapadlo dokud si to nenapsal, pujdu to omrknout.

medvedi 10.06.2008  14:45

« Re: navara.

volant je v poho rovne, nejdriv jsem si teda musel sednout rovne do sedacky, na jeji stred atd a je to vsechno v cajku, volant rovne a vse v lajne, pneu standardni jak jsem koupil 255/65 R17

"-- skrytý --" 04.06.2008  11:43

navara

Je to pěkný auto,ale jenom chci upřesnit žádnej mezinápravovej diferák nemá a na kouli je bržděný přívěs 3 tuny.S tím nakládáním 850 kilo na korbu bych taky nepřeháněl já tento typ používám v lese a měl sem problém s naložením něco kolem 800 kilo tak mi prasklo zadní listové pero.jenak já mám navaru ve výbavě SE a spotřebou se točím tak kolem 10 litrů,máme ještě druhé auto a to je Toyota Hilux 3.0 a v terénu se mi zdá lepší a i spotřeba je kolem 8 litrů.

medvedi 09.06.2008  09:12

« Re: navara

Sem truhlik - zadni diferak, ne mezinapravovy......omlouvam se vsem za mystifikaci

medvedi 09.06.2008  09:19

« Re: navara

HI lux urcite je lepsi v terenu, najezdove uhly, prechodovy uhel, jo mas pravdu v terenu jednoznacne lepsi, vnitrek, pohodli a jizda na silnici bych jako viteze vyhlasil navaru ;-)

"-- skrytý --" 09.06.2008  13:00

navara

no abych byl úplně objektivní tak ten Hilux má stejný výkon jako navara teda 171 koní ale o dost menší krouťák v pohodlí taky není špatnej ale je fakt že má chudší výbavu,Navara je asi pohodlnější ale vadí mě u něj zelenej pruh co je nahoře na čelním skle sem vyšší a zavalitější postavy a sedačka mi nejde nastavit tak abych přes něj částečně nekoukal.Jenak kvalitou si myslím že na tom budou nastejno.Co se týče vzhledu má Navara určitě hezčí předek i když Hilux je s předním rámem ale není to ono.Já sem se rozhodoval dlouho než sem si vybral nakonec to dopadlo tak že máme Hilux i Navaru.A můžu říct že sem s oběma spokojený

medvedi 10.06.2008  14:19

« Re: navara

nepridal bys nejaky obrazek, nebo testik Hi luxu - teda esli ho tam nemas, pisu to driv nez koukam na tvoje auta....ja se rozhodoval dlouho mezi HL a NVR a pak jsem vzhledem k otmu ze s HL byl docela problem u prodejcu - asi vis o cem mluvim, tak jsem se bal to risknout a sel do NVR

medvedi 10.06.2008  14:26

Michael223

Teda slusnej exot, chtel bych se te zeptat co te vedlo k hodnoceni 1,1,1 - nemohl bys to prosim nejak zduvodnit, jestli mas nazor prosim sem s nim, jestli ne tak bys mel radsi nezasahovat do veci, ktere jsou mozna pro ostatni dulezite jako zdroj informaci, pokud jsou pro tebe pouze zdrojem zabavy bez nekam na kolotoce a toc se dokola na retizkaci, udela ti to vetsi radost, nez cvakat neco na pocitaci, Bez ven je tam hezky, dej si travku a uvidis on bude ten svet zase lepsi a neboj, pilne pracuj ( predpokladam, ze ty uz se nikde vzdelavat nebudes ) a klidne si vezmi vic zamestani¨- budes mit mene casu na provadeni blbosti a vic na vydelavani penez a jednou si mozna take koupis auto svych snu a treba se ani nenajde nikdo, kdo by te chtel nastvat jen proto, ze ti zavidi. Tak hodne stesti pri shaneni prace a tu rudou knizku co nosis v naprsni kapse zahod, prijde totiz doba, kdy pouhe clenstvi v KSCM bude trestnym cinem.

medvedi 10.06.2008  14:36

« Re: Michael223 same jednicky

Prosim ADMINa, zda by vymazal hodnoceni ostatnich recenzi clovicka jmenem Michael223 - dava bez duvodu vsem kolem v hodnocenich cisla 1,1,1, bez duvodu a mozna by stalo za to ho odstrihnout, jeho prinos ostatnim ctenarum tohoto webu je 0 a navic skodi, snazime se vsichni o co nejlepsi recenze, venujeme tomu cas a energii a takove individum nasi snahu posle ke dnu, prosim admina o zasah, diky

jmurjr (H22A7) 10.06.2008  14:39

pickup

hmm, auto je velmi pekne, len sa mi nepaci vzadu hardtop. radsej ako slantback by som dal nieco, co by vyzeralo trocha viac ako pathfinder, ale to je jedine, co by som zmenil :yes:

jmurjr (H22A7) 10.06.2008  14:40

« Re: pickup

a prezyvka auta je genialna >:D

N15m0 17.06.2008  18:14

« Re: Re: pickup

a hadej jak se menuje tahle barva >:D

medvedi 18.06.2008  09:15

« Re: Re: Re: pickup

SEDA HIPPO ( jasne nebyl jsem moc originalni ) ale jmeno krome barvy vybral i malej syn, kterej miluje hrochy a rekl je to je Slavek ( slavek je hroch v ZOO Praha )...a jmeno bylo jasny, Je to slavek, obecneji hroch :-)

medvedi 10.06.2008  14:53

« Re: pickup

co myslis tim slantback......hardtopy jsou ruzne, me se libil tenhle, jednak byl origos a vedel jsem jak bude pripevnen ke korbe ( zadne vrtani plechu apod a pak "vypada jako hummer" >:D )

jmurjr (H22A7) 10.06.2008  16:30

« Re: Re: pickup

zda sa mi, ze takyto typ zadnej casti sa prave pri hummeri vola slantback. ale inac plny pocet bodov ;-) :yes:

"-- skrytý --" 11.06.2008  11:34

Navara

Je pravda že s Hiluxem to není až tak jednoduchý protože se do Česka oficionálně nedováží,ale se servisem už je to v pořádku s tím si už Toyota poradila mám tam čelní rám který je u nás již zakázaný,ale to auto už s ním bylo přivezený tak mě snad nikdo pokutovat nebude.Fotky dodám trochu ho omeju a vyfotím.Do Hiluxu sem taky šel proto že tyhle auta jezdí v KRNAPU a nestěžují si na ně akorát tam je mají 2,5D a ty mají pouze 88kw což na tak těžký auto málo tak já sem koupil 3,0D.I cena nebyla tak strašná vyšel ve výbavě SOL na 722tis bez DPH,ale má pouze manuální klimatizaci,je prostě chudší.Servisní intervaly stejný jako u Navary a záruka je taky srovnatelná.Řekl bych i když mě možná někdo opraví že sou to dvě nejlepší auta tohodle typu u nás.

medvedi 11.06.2008  14:20

« Re: Navara

souhlas s tim hodnocenim, i kdyz pohon 4x4 u mitsu je fajn da se jezdit i ctyrkolkou na suchu ale zase ten zadni diferak chybi, no jinak mitsu na me bylo maly, proste jsem sem tam nedokazal poskladat.......jinak tvoje volba s motorem jednoznacne dobra.... koukej udelat ten test a fotky dotlac, a klidne to i nemyj, me v dobrem bylo zduvodneno, ze kdyz mam terenni auto a fotky jsou neterenni a auto cisty tak nemuzu öcekavat nic nez "jen" 9 :-) takze ja zase spinim a cekam az bude jak cune, teren mam vytipovany takze prasaka pak nafotim i "off road" a snad zlepsim hodnoceni fotografii :-)

foto hudryhudry110471

hudryhudry110471 12.04.2013  10:53

« Re: Navara

Ahoj, jen chci reagovat na poslední větu: "Řekl bych i když mě možná někdo opraví že sou to dvě nejlepší auta tohodle typu u nás. ".
      Ve firmě nám prošlo rukama stovky pick-upú na zalesňování, obsluha harv.uzlů, apod. (Hilux, L200, Navara, Nissan DC, ...) a co se týče spolehlivosti tak Hilux a L200...i ten DC, ale Navara...bohužel. Každé druhé se kolem 150.000 km vysypala převodovka, el.přiřazování 4koly, zastoupení v Maďarsku, nevstřícnost dealerů - situace tak 2 roky zpět, teď u nás už dožívají.
      Každopádně designově asi nejpovedenější a ať slouží ;-) .

"-- skrytý --" 12.06.2008  11:59

navara

taky souhlasím L200 je prostě malá,taky sem se tam nevešel.Fotky dodám tenhle víkend až bude víc času.S tím terénem opatrně to auto toho zvládne víc než si myslíš já se pohybuju v Krkonoších a Podkrkonoší a vyjede to skoro všechno ale bacha na ty gumy co ti to s tím prodali na silnici asi dobrý.Ale my jsme přezouvali obě auta ty gumy do terénu rozhodně moc nejsou.K tomu Hiluxu sem si nechal dodělat i uzávěrku předního diferáku a myslím že úplně zbytečně,ještě sem nepoužil ani zadní.Jo a ještě k těm prodejcům,můj známý v nejbližší době bude kupovat asi taky navaru tak sme objeli pár autosalonů a překvapilo mě že na navaru ve výbavě SE je mezi prodejci rozdíl i víc než 100 tisíc korun což je opravdu zarážející.

medvedi 15.06.2008  12:10

« Re: navara

naprostej souhlas ty gumy jsou na silnici a podivam se po nejakych "řádících", jinak s tím prodejem, nejlepší je vzít za ruku nekoho kdo uz nissan má a jít do prvního roomu, otec má X-trail tak to nebyl problém no a první room vykopne nabídku se slevou tak kolem 5% a pak už jen obíhat a nechat je at se predhaneji ja se takhle dostal na slevu LE verze az 15% proti ceniku ;-)

N15m0 12.06.2008  14:44

pěkný

Pěkný autíčko.. :-) Otec má tu samou barvu, ale akorát jinou nástavbu :-) Má ho rok a už má 60 000 Km a drží :-) žádný problémy jen svolávačka kuli airbagum. Ať slouží

medvedi 15.06.2008  12:11

« Re: pěkný

airbagy jasny to kvuli tem NCAP testum asi ze jo.....hardtopy jsou ruzny to je fakt jak rikam tenhle se mi libil taky proto ze ho kazdej nema ;-) ;-) ;-)

N15m0 16.06.2008  22:35

« Re: Re: pěkný

jo jo bylo to kuli airbagum :-) K ty nastavbě. Každej to má jinak.. otec to má na práci, takže tam vozí kytky (křehký) vostaní má na přívěsu (jednou táh prej okolo 4,5 tuny za tim autem >:D ) (mel tam nalozenou zeminu, která zmokla)

N15m0 17.06.2008  18:13

rychlost

jak neska píšeš s tou rychlostí.. tak 3 lidi + zvazadla, sekacka na travu a 3 kola. 184Kmh podle garmina

medvedi 18.06.2008  09:20

« Re: rychlost

tak to je husty....... ja uz se kolem tech 180 uz bal - garmin hlasil 180....mam ho tam taky.......rikal jsem si, ze by to chtelo nejakej progresivni posilovac rizeni - ale to jsem asi mel chtit jine auto :-) hele kdyz mas navaru jak to ze tady nemas recenzi, vis jak to bylo tezky sehnat info od uzivatelu, nez jsem ji koupil a rozhodoval se......koukej se polepsit a pridelej ji at tam ta moje neni sama a co teren zkousel si???? ja trat v Redhosti ( motokros ) a spis sem vymekl ja nez auto ( byly useky kam mi to nedovolil muj "moral" ) a pak v Trebizi....stejny zaver.....auto to co jsem mu rekl projelo v poho a tam kam se ho neposlal tak nevim.....chystam se do Bratronic - byvala raketova zakladna u Kladna - jezdeni povoleno, kdyz tak vytahnou V3S nemel bys chut, teda jestli to nemas daleko, mohli bysme udelat par spolecnych fotek :-) - jinak mas hardtopa, nebo jen korbu??? eventualne jakyho - no proste pridej tu recenzi a fotky

N15m0 18.06.2008  15:51

« Re: Re: rychlost

Bohužel auto neni moje, ale otcovo :-( takže nemůžu sloužit :-(. A recenzi auta které není moje.. Znáš to tady nechci bejt obětí jako jistý 14ti letý kluk co psal recenzi na humříka :-)
        K terenu :-) V zimě v orlickejch horách když napadlo okolo těch 30ti čísel to jelo v pohodě, sice to pak chtelo redukci :-) a parada :-) Da se s tim autem dokkonce i vyřádit :-) ale bacha při vyřazování redukce musíš chvíli počkat, než se to zas přepne :-) Otec přehodil šlapnul na plyn a na 4ku sme jeli 60 :D. Sme se divili, protože kontrolka redukce už nesvítila. Jinak tušim nic nezkoušel jen to klasický bláto který má tak maximálně 15 čísel + zapřaženej vozejk, s trakcí auto nemělo problémy, a to bylo na gumách co na tom byly nahozený už od výrobce.

N15m0 28.06.2008  19:21

fotky

Tak co budou zase nějaký fotecky? ;-)

"-- skrytý --" 28.11.2008  01:07

servisni intervaly olej

Jo servisni intervaly jsou fajn ,ale ta vymena oleje po 30tkm ne !!! Tento motor neni jeden z nejvic povedenych a uz jich dost odeslo je to jak kterej nekterej najede 300tkm a nekterej ani ne 40tkm hodne ztoho dela prave ta vymena oleje a samo zrejme majtel dokud se neohreje nevytacet a taky dochlazovat po rychly jizde... Takze mezi povinou prohlidkou po 30tkm tak po 15tkm vymen olej. Ty 30tkm vymeny oleje je brutus pro motor. Takle ten motor je dobrej ,ale uz se jich par oddelalo a hlavni pricina je prave olej.

"-- skrytý --" 04.12.2008  18:59

Nej autíčko, hlavně pro Hafana

Lucka: Ahoj, tohle auto je mooooc super. Přemýšlela jsem mezi Navarou a Pathfinderem. Pathfinder je praktičtější, ale v Navaře by se náš měl úžasně. Máme totiž ovčouna, co miluje jízdu v autě. Teď máme GOlf IV 4 motion 3dvířko, takže máme hrozně málo míst v kufru a Brit je tam cudáček, takže chci i pro něho, i pro sebe velký auto. Hlavně je to bezpečnější, už mě dvakrát někdo v Golfu srazil a dneska mě málem sejmula X5 na dálnici, neviděla mě, když sem jela s Golfem vedle ní. Ta Navara je takový krásný monstrum. Líbí se mi SUVka od Nissana, ale X-Trail je moc malý a Patrol už je moooc velký. Takže Navara nebo Pathfinder, jen se rozhodnout, který, chjo. Trošku mě u Nissana mrzí, že odflákl interiér a že Pathfinder v plný palbě stojí skoro jako X5 v chudší výbavě, to mě trochu mrzí, no, ale jinak je to super auto. Jezdila jsem s Navarou i Pathfinderem a ta Navara má o hodně tužší pérování a hrozně moc žere, ta, co jsem s ní měla možnost ject, ta žrala okolo 15 l a to mi přišlo hodně, to bych ji asi dlouho neuživila. Co si myslíš o srovnání mezi Pathem a Navarou? Jinak super pes :):)

medvedi 02.02.2009  13:51

« Re: Nej autíčko, hlavně pro Hafana

Spotreba - jezdim denne cca 100km takze jsem po 8mesicich najezdil 30.000ka - behem tydne jdu na prvni garancku. Spotreba vzdycky ujedu na nadrz 800km a vzdycky beru 72 ltr. pocitac uz pise ze mam "vypito" ale keca dojezd mu pocitat moc nejde kdybych to mel odhadnout v okmazik kdy mi napise poprve dojezd , pote co upozorni na poslednich 50km tak se da ujet jeste 100km..... proste dlouhodobe to jezdi prumerne za 9ltr - 10% teren, 20% mesto, 20% okresky a 50% dalnice. Jezdim normalne nijak to nehrotim, kdyz chci "sporit" a kochat se tak to necham jen tak prevalovat kolem 1600 ot a jedu odhadem tak za 7ltr. pokud zavodim a honim Ochcafky f dizlu voe.... tak to jede pres 180 a papa tak 15 ltr. Ale dlouhodobe ferovych 9ltr na 100. no a misto pro hafika vzadu je super, jeste jsem se nedokopal udelat mu kotec pod boudu, abych tam jeste mohl vozit nejake veci, ale jinak v poho. Proti PTF se asi hur jezdi - chybi ESP a "plovouci" prenaseni vykonu dle potreby na ruzne napravy tady bud jen zadek nebo 50/50 - jen zadek je v zime legracni, rychlesji pridani plynu a driftujes specialne na krizovatkach pokud se rozjizdis a odbocujes.....je to "lechtiva" potvora. tak dej vedet jak ses rozhodla, mimochodem aktualne sleva v AuTech 15% plus origo bouda zdarma k tomu.......super cena a jeste bych smlouval no a vybava platinum je fajn........

foto krovakus

krovakus 12.03.2009  10:34

Brzdy

Krasny kousek. :yes: Mel jsem moznost se v tom svest a je to jak ridit tank. Ani v MB ML jsem se tak necitil. Akorat hned prvni krizovatku, na kterou jsem najel, se mi povedlo dokonale probrzdit. Mackal jsem pedal a do pulky se prakticky nic nedelo. Tak by mi zajimalo, jestli to je pripad jednoho kousku nebo to ma tvoje taky?

medvedi 17.03.2009  10:47

« Re: Brzdy

no nezapomen ze to je nakladak kterymu nalozis tunu na korbu a 3,5 tuny muze tahnout na kouli takze brzdy musej bejt jak v "tatre" stejne jako kulisa saltpaky proste troskmu "rozvolneny" musis na to poradne hamtnou :-) :-)

foto XDOMINIKS

XDOMINIKS 31.05.2011  20:57

Tohle je hrozně nádherný auto. Řekl bych to asi takhle: auto pro pořádnýho chlapa. Trochu mě zklamaly plasty v kabině - přijdou mi, jako kdyby se to vyrábělo z obalů od Jaru a podobných mycích prostředků. Docela i nevzhledný, prostě nic moc no... ale ten zbytek auta: exteriér a motor, to je paráda a nemluvim o toho kvanta místa na kabině... O:-)

"-- skrytý --" 05.06.2011  17:16

Rada

Zdarec, maš tu bezvadnou recenzi 10b jako cloveku co palnuje navaru koupit vic rikajici než recenze některých webu. Ve fotkach bych rad videl trochu terenich zazitku 9b to k hodnoceni.

Teď k těm radám zajímalo by mě jak se auto chová v zimě hlavně pokud je prázdná korba počítám že nemáš celou zimu zapnuté 4x4 nebo ano? Jak ti vyhovuje výkon motoru v terénu hlavně když táhneš přívěs kolem 1,5t + naložena korba. Hlavní využití bude 80% teren 20% okresky na dálnici se snad ani nedostane :-D. Jaký je výhled na strany auta hlavne na manévrováni +parkováni ve meste (počítám že bez čidel to nemam ani kupovat). Četl jsem recenzi kde hodně hanily kryt korby že se mezi zadní okno a kryt chytá špína a nejde odsud dostat zajimala by mě tvá zkušenost.
    Diky za odpověď a přej uhodne bezproblémových kilometrů.

medvedi 13.09.2011  15:40

« Re: Rada

4x4 - no jak jsem psal - pokud je suche jezdis jen na zadek, pokud naprsi - nebo je nekde nejaky lupeni a ty "v zatacce" pridas neurvale plyn razem mas zadek vedle sebe a mavas vsemu co masna korbe. takze na mokru s dvojkolkou opatrne, pokud tam das 4x4 tak je to ok - i v zime s tim muzes jezdit furt, jen to nema rado,stejne jako kdykoliv a kdekoliv jinde plnej rejd a jizdu na 4x4 - proste se to krouti a nechce se tomu vubec jet - to koneckoncu da rozum. v zime a v desti jezdim s 4x4 - jen kdyz parkuju tak to vypnu. je to proste na teren , na pevno secvakly, zadna elektrika a to se proste jezdi s kolama rovne- teren v poho i s nakladem - opet stejne omezeni jako na cokoliv jineho - kola rovne, a pozor na prechodovy uhel, ale jsou pod autem takovy lyze podel cele delky, takze se (pokud netrefis hrb na kardan,nebo prevodovku,nebo jen na prostredek auta) jen sklouznes po tech lyzinach. jinak visis. vyhled vpred do strany v poho a jen na zadek to chce pipaky, nebo kouli ja mam pipaky a v poho ani mi to neprijde,ale parkovani v nakupaku v poho. chce to jen zvyk proti osobaku to ma malej rejd, ale to je o zvyk. kryt korby - mam origo, jeste jsem ho nesundaval, a kdyz to chci umejt tak to vezmu wapkou a umeju to.no akorat to nevylestis- nebo muzes korbu jednou za rok shodit - ma tam asi 6 nebo 8 takovejch celisti a umejt to. jinak jsem premejslel co budu delat az to doplatim a co si koupim - nic nebudu delat a necham si ho :-)))))) jen poznamka - 4 chlapi a cesta do Norska na ryby - plna korba vetese a beden na ryby,na strese dve rakve a uvnitr 4 poradny chlapi - 2500km v poho, a na dalnici v nemecku dle navigace i 175,- docale jsme vsichni koukali jak to hrosik vali.........

medvedi 13.09.2011  15:45

« Re: Rada

jeste poznamka - v provozu 3 a pul roku, najeto 140.000km - chodim jen na servisky a jinak se o to nestaram i tne olej nechavam na ne dle intervalu 30000km, jen jsem menil predni svetla - vse v zaruce - objevovaly se tam prasklinky - zrejme vysoka teplota zarovek atd. vymena zdarma a uz je to ok . pry to vedeli,nejaka spatna technlogie vyroby svetel - uz se to nezopakovalo. jo a jeste jsem v zaruce menil kriz kardanu.- ale to spis souvisi s tim jaky jsem prase.... :-))))

foto Herbi-TSI

Herbi TSI 07.06.2012  12:49

Navara jako ojetina??

Zdravím.
    Zvažuji koupi Navary jako lehce ojetého auta... S tím souvisí pár mých dotazů.Budu rád, když se tady klidně vyjádří i někdo další se svými zkušenostmi.
    V mém případě by tenhle pick-up měl sloužit výhradně k práci...tz. tahání vozíku min. 2-2,5 t. atd. Jako první má pozornost padla na jinou skupinu užitkových aut a to Vito nebo Transporter. U Vita mne odradil zadní náhon a cena. VW Transporter je do teď favoritem díky pro mne příznivé ceně za nový vůz (vyjde levněji než 2 roky staré ojetiny), Navíc objem nákladového prostoru je taky lákavý, ale mám strach, že ho tím těžkým vozíkem odrovnám. Naopak všichni mi o Navře tvrdí, že je to dokonalý tahoun.V žádném případě nechci tyhle dva vozy jakkoli srovnávat. Terénní schopnosti určitě nejsou prioritou, ikdyž je určitě časem ocením. Jak jsem zmínil, auto by mělo sloužit k podnikání, takže jakékoliv náklady také hrají roli. U Navary se bojím spotřeby a oprav spojených s 4x4..?? Mám vyhlídnuté auto : r.v. 2008 najeto 45 tis., cena cca. 380 tis bez DPH. Auto se jeví v pořádku, jen na dotaz nízkého počtu kilometrů mi prodejce odpověděl, že tyhle auta nejezdí takově vzdálenosti jako třeba Octavia, Passat TDi....V každé případě planuji auto nechat prohlédnout odborníkem na OFF-Roady. Samotný prodejce mne však už upozornil na korozi šasi. Je to prý problém všech aut toho zaměření, myslím tím ocelový rám a listové péra...Prosím jaký je tvůj názor na tyto případné problémy. Děkuji za odpověď Tobě i dalším.....

medvedi 03.04.2013  17:46

« Re: Navara jako ojetina??

Ojetina, zalezi od koho hmmm dost blba rada. Ja nemel problem s nicem a koroze neznam. Zadna garaz provoz v zime v lete 100 az 150 km denne dvakrat rocne Norsko a zpet nalozeno az po strechu - nevim . Ja prolem nemel a klido bych do ni sel znova ojeta zalezi na stesti muzes mit mrchu treba po mym strejcovi a to bych nechtel ani zadarmo a to ma najeto jen 50 tis ale jak :-(((( no a nebo mazlika jako byl muj Slavek a pak ani 200 tis neni problem.

foto Herbi-TSI

Herbi TSI 19.08.2013  23:46

« Re: Re: Navara jako ojetina??

Zdravím víc než po roce ;-) Tak nakonec jsem zvolil transportéra/100% spokojenost. :yes:
        No a Navaru mám objednanou novou k dodání za pět týdnů:) Jinak díky za odpověď :yes: