Peugeot 306 (2000)

19.4.2009

Původně jsem chtěl koupit Renault Scénic, ale po rozmluvách a odrazování jsem od něj upustil. Pak následovalo projíždění autobazarů, dá se říct už s…

Peugeot 306 (ghotic.ghotic (ghotic team))

Poustnik 22.04.2009  01:58

Veliká radost z nového "starého" auta čiší z recenze,

objem kufru uvádíš se sklopenými zadními sedadly, předpokládám...Tak ať slouží a nezlobí! Hoj! :-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 22.04.2009  02:16

« Re: Veliká radost z nového "starého" auta čiší z recenze,

Ano se sklopenými, protože z toho mám největší radost:-) Akorát mě zarazilo, že u Tvé mazdy pět vychází menší objem kufru je to možné?

Poustnik 22.04.2009  02:23

« Re: Re: Veliká radost z nového "starého" auta čiší z recenze,

Je....Třetí řada sedadel ubírá na hloubce. Když je máš složená, zabírají ti nějakých 20cm.....Ona Mazda 5 se jen tváří jako veliké auto, ale má jen 4.5m, takže je to takový běžný kombík....Ale je relativně vysoká, takže se toho dá do ní naskládat celkem dost...ale žádná dodávka to není. Jinak to tvoje zrychlení asi není tovární hodnota, že??? :-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 22.04.2009  02:27

« Re: Veliká radost z nového "starého" auta čiší z recenze,

Zrychlení je dle katalog-automobilu.cz zítra ovšem plánuji na nějaké rovince zkusit 0-100 dle mojí nohy... Je pravda že v techničáku je V-max také 165 a já dal 155 na 4 a pak jsem dával 5. Tipuji že 180 bych z té 1.4 vymáčknul... Ale kupoval jsem to spíš jako rodinné auto. Takže nemůžu chtít po té 1.4 kdovíjaké výkony... Jak jsem psal-jezdím za 7,5 a to ten motor ždímu, až budu jezdit na spotřebu snad se na těch udávaných 6,9 dostanu

Poustnik 22.04.2009  02:37

« Re: Veliká radost z nového "starého" auta čiší z recenze,

Tak já jel za 7.5l jen jednou v životě, styl ekořidič.... >:D Ale jasně, netrap ho moc....na katalog-automobilu mají asi veliké voči....vždyť třeba 80kW i30 má zrychlení přes 11 vteřin, ale to je celkem jedno....rozhodně je to z Favorita /taky jsme ho měli/ skok kupředu....

ghotic.ghotic(new Mazlík) 22.04.2009  02:42

« Re: Veliká radost z nového "starého" auta čiší z recenze,

Zkusím a napíšu ;-) Mě osobně by to taky zajímalo. Je fakt že já s Fávem ze začátku jezdil taky za 7 pak najednou 8 a jak motor víc a víc zlobil i za 9 a pak šel pryč. Ale u těch amerik tu spotřebu chápu >:-[]

Poustnik 22.04.2009  02:55

« Re: Re: Veliká radost z nového "starého" auta čiší z recenze,

Tak oni jsou to japonci, ale u amerických verzí se na spotřebu tolik nehledí....v Čechách se pětky prodávají v 80 procentech s diesly...Jinak ta tvoje žena vypadá velice štíhle a křehce...dáš jí pořádně najíst??? >:-[]

ghotic.ghotic(new Mazlík) 22.04.2009  03:01

« Re: Re: Re: Veliká radost z nového "starého" auta čiší z recenze,

No ona je štíhlá ale tak nemáme si co vyčítat-já mám taky 58 >:D No ono v Americe už asi taky trošku začínají hledět na spotřebu ne? Už to není jak dřív u Dodgů s šestilitrama a tak :-) Každopádně na tu zítřejší zkoušku se těším. A propos je opravdu zajímavý pocit když se u 4,4 m dlouhého auta utrhne zadek-nedávno se mi to povedlo na mokrých dlážkách a "kdesi vzadu něco vlálo" >:D

Poustnik 22.04.2009  03:12

« Re: Re: Re: Re: Veliká radost z nového "starého" auta čiší z recenze,

58 kg??? Ho hó!!!! Já mám 190cm a 97 kg! >:-[] A mokrá dlažba je zrádná. Pro každé auto. Já když poprvé v Mazdě zkusil rychleji projet esíčko, myslel jsem, že strachy vypustím duši....ale jak si to časem člověk osahá, zjistí, že všechno jde, když se chce.... >:D [odkaz]
                    A je pravda, že i v USA se prodávají i menší auta....jo, jo...přišla bída na kozáky... :-)

foto BatoNR

BatoNR 03.05.2009  18:47

Vyzera to dobre

na to ze ma auto najazdenych 150000 vyzera zachovalo.

ghotic.ghotic(new Mazlík) 03.05.2009  18:49

« Re: Vyzera to dobre

No jo no v Itálii nejsou tak tuhé zimy jak u nás na vysočině-a asi o něj bylo staráno ;-)

foto BatoNR

BatoNR 03.05.2009  18:51

« Re: Re: Vyzera to dobre

Ono zalezi aj na tom, ze z ktorej casti ITA bolo dovezene. Nech ta poslucha aspon dalsich 150000.

foto Matt26

Matt26 03.05.2009  19:15

« Re: Re: Re: Vyzera to dobre

Naozaj je veľmi pekný, červená na Peugeotikoch sa mi vždy páčila ;-) . Nech slúži :yes: ten points >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 04.05.2009  22:22

Nové fotky

Konečně jsem přidal pár fotek ať je na co koukat ;-)

Dylan McKay 09.05.2009  22:42

Vysočina

Jestli to není tajný, odkud přímo? Kdyžtak do SZ...

zip2016 10.05.2009  10:10

Přečetl jsem si u Dadánka, že se ti zdají některá auta na tomto servru jako ze sna. Nic si z toho nedělej, nejsi sám. A neboj se, že by si tady byl se svým autem někdo méněcný. Na to se tady nehraje, teda mezi partičkou, která se motá kolem šviháka určitě ne. Uvidíš a budeš mít možnost sám posoudit, že je to všechno v pohodě. Tady je každý vítán. ;-) :yes: Jinak moc pěknej Peugeot. :yes: :yes:

ghotic.ghotic(new Mazlík) 10.05.2009  23:49

« Re: Ahoj

Díky za pochvalu a za upřesnění... Je pravda, že pokud si člověk o některých člověk může tak maximálně přečíst v nějakém plátku sponzorovaném výrobcem, nic mu to nedá. Když se může člověk s někým, kdo takové auto vlastní, třeba sejít a popovídat se o něm, kouknout se na něj z jiných úhlů, než z jakých je na vyumělkovaných reklamních fotkách, dá mu to víc...
      A vyděsila mě první fotka u tvé recenze na Octávku >:D Jinak Focus moc pěknej! Až teda na ty polepy na boku-it isn´t my cup of tea ;-)

zip2016 11.05.2009  20:49

« Re: Re: Ahoj

Jo já jsem ty polepy už jednou někde vysvětloval. Je to pozůstatek z doby kdy jsem měl tendence závodit s každým a všude. Dnes už plní úplně jinou roli. Podle těch polepů hledá moje milovaná naše auto před supermarketem, ale pšššt, ona to nechce přiznat. >:D >:D
        A jak tě vyděsila ta fotka u turbíny? Je policejní, to je moje zaměstnání. ;-) :yes:

ghotic.ghotic(new Mazlík) 11.05.2009  20:52

« Re: Ahoj

Jako proti policajtům nic, ale čekal jsem jak kouknu na krásnýho dvojkovýho kombajna a ono toto >:D Jinak je fakt, že teď jsem narazil na víc hodných policajtů, než blbců... Je fakt že já uznávám styl tuningu, který není vidět... Měl jsem favo, které vypadalo normálně, jen podvozek jiný, podložky, motor a když jsem pak předjel Vectru tak čuměl >:D

Poustnik 12.05.2009  22:22

Tak ujet na jednu nádrž 700km,

to se mi ještě nepodařilo...gratuluji! :-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 14.05.2009  01:06

« Re: Tak ujet na jednu nádrž 700km,

No teď se mi rozsvítila rezerva-720km myslím a rezerva je 6-7l? >:D Nahraju fotku do galerie bo to je nejvíc co jsem zadím dal s autem na jednu nádrž >:D

Brandon Walsh 18.05.2009  14:53

kola

pisal si mi ze kde su fotky na novych kolesach tak nech sa paci :-) ;-) [odkaz]

foto Cujo

Čujo 26.05.2009  17:49

306break

velmi pekne auto...sa mi zda ze s nasou xsarou sesterske modeli vsak? :-) dokonca ten isty motor..neocari to vykonom ale spotrebou hej a aj dobrym sprevodovanim do mesta..pri 50 na 4 :-) je to za 10(som francuzs) >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 26.05.2009  18:24

« Re: 306break

Je pravda, že ta 1,4i stačí, dokud člověk jezdí sám(což já jezdím většinou), ale v pěti lidech už je ta "síla" motoru znát... Kdybych měl lehčí nohu, těch 6,9 bych dal... Teď jezdím za 7,14. A průměrně za 7,4l ale to je tím že vždycky v noci chvátám z práce-13km za 6-7 min. Jedu na hranicích auta >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 29.05.2009  21:04

Dneska jsem se zamiloval

Vím co bude mým dalším autem... Poprvé jsem viděl Peugeot 308 SW a byla to láska na první pohled. Až ho uvidím znova nechám si ukázat interiér... Nebo rovnou zajedu do Peugeota a svezu se :-)To ne pak by mě štvalo jezdit s Mazlikem. Ale ta třistaosma mě štve už teď jelikož má větší kufr a lepší motor >:D Sakra...

David Silver 29.05.2009  21:15

>:D >:D >:D >:D >:D
      Ale takhle asi nejede, žene? ;-) [odkaz] prvních 15s. Když jsem na to kliknul, tak jsem málem si ducnul do monitoru jak jsem se udivil. Protože jsem myslel že MSpeed je něco nebo nějaký pořad podobný Autosalonu nebo AutoMotoStylu... takže jsem čekal origo Cayman... >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 29.05.2009  21:20

Co to sakra je? >:D >:D >:D
        Takhle ne ale chtěl bych to s tou 1,6THP a to už by mělo 209km/h dát-takže trochu rychlejší stěhovák než mám teď >:D

David Silver 29.05.2009  21:29

« Re: Re: Dneska jsem se zamiloval

To je super rychlá střela... >:D tyn Cayman co se tam s nim honil (černobílej) tak ten by měl být stejnej, akorát modrobílej...
          Počkej, nenapal jsi to špatně? Není to 1,6HTP? >:D Oni už berou motory od Škodofky a ještě upravený 1,6ky na HáTéPéčka joo? :-O >:D
          To je slušnej stěhovák. Náš stěhovák tohle nedá ani ze skály...na to je moc lehkej >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 29.05.2009  21:33

308 SW 1.6THP 150k
            Celková cena: 625 800 Kč

Základní cena: 564 900 Kč
            Barva a potahy 12 000 Kč

* - Exteriér: Černá Perla Nera / Metalický lak (12 000 Kč)
            * - Interiér: Látka Kawana

Doplňky 48 900 Kč

* - Alarm + superzamykání (12 300 Kč)
            * - Automatická dvouzónová klimatizace (11 000 Kč)
            * - Hliníková kola 18` (9 000 Kč)
            * - Rádio CD MP3 + Handsfree sada Bluetooth (8 000 Kč)
            * - Samostatně otevíratelné okno 5. dveři (6 000 Kč)
            * - Tónovaná skla + zatmavené zadní sklo (2 600 Kč)

Jsem si hrál
            >:D

David Silver 29.05.2009  21:38

Re: Re: Dneska jsem se zamiloval

>:D >:D to je slušný :yes: :-) Já když si hraju s konfigurátorem, tak ještě před tou šestkou je alespon jednička ještě :yes: Už nevím co to bylo za automobilku, ale do konfigurátoru mi odepřeli přístup... :-| :-( myslím Land Rover...

editace: a že to tady hooodně funguje. Dám odpovědět na Tvůj příspěvek a on se pošle úplně novej 8-s 8-s 8-s

ghotic.ghotic(new Mazlík) 30.05.2009  10:48

« Re: Re: Re: Dneska jsem se zamiloval

Asi to poznalo, že nemáš v compu zastrčenou zlatou Visa kartu >:D

David Silver 02.06.2009  08:22

« Re: Re: Re: Re: Dneska jsem se zamiloval

>:D >:D >:D >:D To je možný >:D >:D Já mám leda kartu na obědy ve škole a potom zdravotní. To ve velikosti bankovní karty... A kdoví jestli rodiče mají, ale asi jo. Jak by vlastně mamka vybírala účet. Ikdyž, pořád tady hlásejí že někdo se vloupal do Waldviertler Sparkasse Dačice :yes: >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 03.06.2009  00:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Dneska jsem se zamiloval

ono je vybírat účet a vybírat účty >:D >:D >:D to je rozdíl

David Silver 08.06.2009  14:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dneska jsem se zamiloval

Ahá >:D >:D >:D tak to už nevím jak to je >:D >:D

"-- skrytý --" 31.05.2009  19:22

Přepravky na vejce

Nedá mi to, abych se nezeptal, za jakým účelem shromažďujete přepravky na vejce ;-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 02.06.2009  00:03

« Re: Přepravky na vejce

Babička ještě chová slépky a nám potom dává vajíčka, jenže jelikož už asi dva roky dává vajíčka stále do těch samých papírových přepravek, už jimi jaksi propadávají >:D Tudíž jí vozím nové. A jelikož se tam dostávám málokdy, tak to takto vypadá >:D

"-- skrytý --" 02.06.2009  00:32

« Re: Přepravky na vejce

Tak to chápu ;-) Vajíčka od babičky jsem si taky vozil, ale už tomu budou tři roky, co babička není, a nejsou tím pádem ani slépky, ani vajíčka. Přepravky na vajíčka jsme ovšem shromažďovali taktéž, neb má předchozí partnerka je používala jako materiál pro modelování figurek při činnostech s dětmi. (Do kýblu se naleje lepidlo na tapety, do toho se nahází hafo přepravek od vajec, nechá se to rozblemcat a paxe z toho rukama ňahňá cokoli. Po vyschnutí lepidla tvrdé jak socha. Děti jsou pěkně upatlané a maminky mají radost ;-) )
        No a tady jsem proto, že pomalu musím myslet na nákup nového vozidla, přičemž 306 Break je pro mě i současnou partnerku horký kandidát. A shodou okolností teď jezdíme taky favoritem, ovšem má to spočítáno s termínem STK, nedá se svítit ;-\ Takže dík za pěknou recenzi.
        A pokud můžu radit: na tu babičku si občas udělej čas; já to taky moc neřešil, a ono to za pár let přijde tak nějak líto, když už je pozdě...

ghotic.ghotic(new Mazlík) 02.06.2009  01:45

« Re: Přepravky na vejce

Tak to jsme na tom byli stejně. Já měl technickou do března a v únoru jsem ho prodal-kamarádovi za 6tis. bo kvůli ekodani za něj dal stejně nakonec 16000. Ale byl v dobrým stavu fanoušek. A navíc já byl vždycky na větší auta, ale nikdy bych neřekl, že koupím francouze-teď už asi vždycky-pokud mě nezklame. 306 break bych Ti doporučil, hlavně to chce narazit na dobrý kus. A 307SW se Ti nelíbí? Už jsou v bazarech taky za dobré ceny. A je fakt, že na 306 se strašně rychle zvyká. Je to sice, veliké, ale sedí to a parkuje se s tím jedna radost. Teda občas trochu vyčuhuješ ale dá se to ;-)

"-- skrytý --" 02.06.2009  22:47

« Re: Přepravky na vejce

To já už ho nikomu neprodám, je to ročník 1990 a karoserie to má za sebou, prahy pomalu mizejí ;-\ Ledaže na rozebrání, páč jinak to jezdí spolehlivě, najeto jen asi 140 tis (první majitel slušný, takže nepředpokládám přetočené počítadlo, navíc motor pěkně chytá za každých okolností, olej nikdy nedolévám atd.). Prostě kdyby ho nesežrala rez, tak zlaté auto (jsem skromný a konzervativní), ale co se dá dělat, další STK už neprojde.
            Původně jsem myslel, že pořídím nějakou slušnější felicii, ale automechanik mi to rozmluvil, že potřebuju pozinkované plechy, jinak to skončí stejně jako s favoritem. Do té doby jsem absolutně nevěděl, co jezdí po silnicích, peugeotů, citroënů atd. jsem si vůbec nevšímal. A když jsem to začal zkoumat, vyšel mi z toho ideálně 306 Break. Různé 307 vypadají taky dobře, ale ty ceny jsou zatím mimo moji představu, zůstanu raději na zemi. A abych pravdu řekl, 306 Break se mi teď stejně líbí víc ;-)
            Jedna praktická: když jsi převážel ty 2metrové dveře, musel jsi je mít předpokládám nad hlavou, co? ;-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 03.06.2009  00:39

« Re: Re: Přepravky na vejce

Nad hlavou ani ne-končily na opěrce. Teda hodili jsme je na opěrky tak, že byly dost přes, ale pak jsem zavřel kufr a zapřel jsem je o zadní dveře takže byly o ty opěrky jen opřené.
              Je pravda že hledal auto hlavně s velkým zavazadlovým prostorem. Původně to měla být 406 break, ale ta je taková "až moc"... No a jelikož Octávií je v čechách jak mravenců na žvejkačce, vyhrála 306 break. Těch po facelivtových v této barvě jsem zatím moc nepotkal(ani jednu) >:D
              Jinak na nákupy auto opravdu ideál-pod sítku strčím dvě rozkádací bedýnky a...(největší nákup zatím 4 kartony coly, 2 kartony mléka a dvě ty plné bedýnky a ještě zbylo místo tak na dvě cestovní tašky) >:D

David Silver 05.06.2009  08:52

Světla a foťák

Možná by to chtělo na to noční focení trochu upravit vyvážení bílé. Přední svítí nějak dočervena, řekl barvoslepec :yes: >:D ;-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 07.06.2009  01:03

« Re: Světla a foťák

Je to doupravované v počítači >:D Potlačené stíny, vytažené světlo a hrany myslím... Nevím už co jsem s tím dělal... ale ta modrá vypadá dobře ne? :-!

David Silver 07.06.2009  08:19

« Re: Re: Světla a foťák

Aha >:D Jj, modrá vypadá dobře :yes: Akorát, nejsou to modrý žárovky? modrý jsou zakázaný...
        Ale xenony jsou xenony. Ale když se ted' dívám na xenony do 306 tak ty světla sou pěkně hnusný... ;-\
        Tyhle nevypadaj špatně [odkaz] ale není to na r.v.2000 ;-\

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  01:25

« Re: Re: Re: Světla a foťák

Jsou to klasické 55W žárovky jen trochu do modra. Pokud nemají více jak 55W můžou být. Právěže tyto asi [odkaz] A když už jsi ukazoval ta přední světla, mám vyhlídlá tato [odkaz]

David Silver 08.06.2009  07:22

« Re: Re: Re: Re: Světla a foťák

Aha, tak to potom jo. Já že jsem někde četl že jsou modrý zakázaný... Ono když Tě zastaví policajt na kontrolu, uvidí že to svítí modře tak to bude chtět třeba vidět... (němělo by to být zapsaný i v techničáku?)
            Ty světla nevypadají špatně, červená a černá je vždycky krásná kombinace :yes: :yes:

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  11:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Světla a foťák

V techničáku to ani není, ale jinak na autě máš mít kecnu H7 o výkonu 55W což tyto jsou... Jen je škoda že na 306 se nedělá čirá aj na zadek...

David Silver 08.06.2009  13:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Světla a foťák

hatchback a SW mají rozdílná světla asi žeo?
                Tak to potom jo :yes: :yes:

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  14:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Světla a foťák

Bohužel mají a bohužel jsem je ještě na žádném autě neviděl-jen zatmavená a to nechcu. Řešil jsem to aj na peugeot clubu a tam je taky neviděli ;-\

David Silver 08.06.2009  14:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Světla a foťák

Aha, tak to asi nebudou. Ale co, já myslím, že je hezký červená+červená než červená+bíla(stříbrna)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  18:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Světla a foťák

To asi ano no... Uvidíme, třeba je někdo začne vyrábět:-) A nemusí být zrovna stříbrné ne? [odkaz] pro příklad

David Silver 08.06.2009  20:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Světla a foťák

Ajo. Ty mě ani nenapadly, s ledkama jsou některý fakt pěkný :yes: Třeba na Audi A4 r.v. 2003-05 :-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  19:09

Sobota v Dačicích

Pokud by někdo plánoval program na sobotu a nevěděl co a kde tak doporučuju přijet do pizzerie U Veselého kmotra v Dačicích ([odkaz]%20U%20Vesel%… Otevíráme zahrádku, bude kapela, masa na grilu a co je nejdůležitější-za barem budu já >:D

David Silver 08.06.2009  19:41

« Re: Sobota v Dačicích

Počkej, já myslel, že tenhle víkend máš mít volno?

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  19:42

« Re: Sobota v Dačicích

To jsem Ti ještě neříkal že volno je pro mě pojem zcela neznámý? >:D
        Bude to od 5ti tak vem přitelkyni a zajdi! ;-)

David Silver 08.06.2009  20:02

>:D >:D Čoveče, to jsi mi neřekl... >:D
          Bych musel nějakou mít ;-)

Kdy má být ten sraz nakonec? Si nějak nevzpomínám a v tej haldě přísěvků u Šviháka se mi to moc nechce hledat...

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  20:04

« Re: Sobota v Dačicích

švihákovi ještě musím napsat... Říkal že se dohodnem až pár dní před...

David Silver 08.06.2009  20:08

« Re: Re: Sobota v Dačicích

Aha, tak toj :yes: Myslel jsem, že bych za Tebou zašel o5 ve středu, ale dneska sem se ve škole dozvěděl, že jedem na vejlet...

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  20:15

« Re: Sobota v Dačicích

Ve čtvrtek su taky v práci a právě přemešlim, že kdyby byl ten sraz v pátek sjeli bysme do Telče do myčky aby se Mazlik blejskal, zašli bysme na kafe, sbalili nějaký kočky a počkali na šviháka >:D >:D >:D

David Silver 08.06.2009  20:50

V Telči je myčka jo? :-O
                  >:D >:D To zajímavej text :yes: >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  21:46

« Re: Re: Re: Sobota v Dačicích

A není snad? Na té benzině u centrálního parkoviště:-)

David Silver 08.06.2009  21:54

« Re: Re: Re: Re: Sobota v Dačicích

Ajo tam. Tam asi je :yes: Tam je to ted' hezky předělaný ale těma ostrůvkama to pěkně pos**li. Zabrali tak hodně parkovacích míst. To v létě v sezoně bude masakr. Už když to bylo spři starým tak tam byly autobusy všude kde se dalo ted'ka budou moct parkovat leda tak u zdi parku...

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  22:24

« Re: Sobota v Dačicích

No vidíš tak pojedeš se mnou? Já to tam ještě neviděl >:D

David Silver 09.06.2009  07:14

« Re: Sobota v Dačicích

My přes Telč jezdíme celkem často, tak to vidím skoro každej druhej tejden :-) Budu se muset ještě dohodnout s rodiči.

ghotic.ghotic(new Mazlík) 08.06.2009  20:05

« Re: Sobota v Dačicích

A to Ti mám jako sehnat nějakou kost? Hele v kolik končíš v pátek?

David Silver 08.06.2009  20:09

« Re: Re: Sobota v Dačicích

Neříkám, že mi jí máš sehnat >:D ;-) Né že by se nějaká kočka nehodila, ale myslím že na tu chvíli to nemá cenu. za 3měsíce budu v ČB
              13:30

David Silver 11.06.2009  18:37

K dnešnímu srazu

Jsem si vzpomněl, že jsem zapomněl, že jsem Ti chtěl říct jak jsi říkal o tý holce co jsi jí na MotorCafé vysvětloval proč silný motor do auta...
    -> jsem chtěl říct: Že musí asi jezdit jenom autobusem, protože silný auto mít nemůže jinak by asi nebyla proti a slabý taky ne protože nechápala o co je to silný lepší... :-) V takových maloobjemech jako je třeba naše kangoo a naložíš do něj 500kg je kurňa znát to zatížení a na předjetí kolikrát potřebuje člověk 100m i víc :yes:

Jinak díky za super popovídání i s, s, cože to bylo za slečnu? ... Bylo to good :yes: :yes: :-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 12.06.2009  02:15

« Re: K dnešnímu srazu

Jo to přesně nemohla pochopit. Ona řešila to, že kdo má silné auto nutně si na silnici honí ego, že předjíždí všechny bez rozmyslu... Já se jí snažil vysvětlit, že člověk může jezdit bezpečně i se silným autem, kde může přejíždět na kratším úseku...

To byla kamarádka :-) To je taková parta děcek z gymplu a tak co tam chodí a jsou známí děcek co jsou u nás na brigádě a tím pádem i nás no... ;-) A zítra-teda dnes to nahodíme do placu.

David Silver 12.06.2009  07:16

« Re: Re: K dnešnímu srazu

Silný je lepší a hlavně bezpečnější právě kvůli rychlosti :yes: :yes:

Aha. Chápu :yes: :-) OK. Já v asi 13:45 - 13:55 přídu ze školy, tak tak nějak se připojím na ICQ :yes: :yes: Ale budu tam skoro celý odpoledne

foto Special-line

Special-line 18.06.2009  20:47

Žjooooo

Kde se vzala u nás v Třebíčí na náměstí taková Tatra? Fakt čumim prostě NÁDHERA!!!!! :yes:

ghotic.ghotic(new Mazlík) 24.06.2009  11:35

Song pro dnešní den

Přeju všem krásnou středu, o víkendu ještě hezčí počasí a posílám něco na uklidnění na dnešek ;-) [odkaz]

David Silver 28.06.2009  10:36

srazový fotky

Zdravím. Pěkný fotky :yes: :yes:

David Silver 29.06.2009  07:45

29.6.

Všechno nejlepší a mnoho št'astných km k dnešnímu svátku přeje Kysky

foto Martin-Happy

Martin_Happy 05.07.2009  00:58

ghotic team

tak koukám že sis založil vlastní team. Co tě k tomu vedlo?

ghotic.ghotic(new Mazlík) 06.07.2009  00:54

« Re: ghotic team

Diskuse s Richardem, Mojitem a dalšími. Protože mě brali jako posla švihákovců, a já tam psal věci, se kterými ani švihák nesouhlasí(myslím Ti, že v něčem se mé a jeho názory liší) tudíž jsem chtěl psát za sebe ;-)

David Silver 07.07.2009  17:58

Ford GT

[odkaz] To je on na 90% ;-)

foto Martin-Happy

Martin_Happy 07.07.2009  21:16

Shánim tě, psal sem ti i SZ a na ICQ ale nemůžu tě dohnat. Ozvi se please

"-- skrytý --" 07.07.2009  23:51

uvaha hodnoceni...

...neni vubec spatna, spis naopak, jen bych mel vyhradu, ze by pak nebylo spatne do diskuze napsat co konkretne se Ti nelibi. Pro kupu lidi by to bylo plusem, jak pomoci druhym napriklad pri seznameni s autem (recenze) a nebo nastineni krasny a zachovalosti vozu (fotky). O samotnem aute by take nebylo spatne podiskutovat, proto tu ta diskuze je.
    Kdyz uz toto pisu, tak take zacnu:
    Auto: pekne, facelift urcite dobry, ale
    - motor - to bych bral do mesta, ne na cestovani. Snad zakladni jednotka o ktere si lide mysli, ze usetri a pritom jsou na omylu, protoze treba 1,8 za tech 7,5 bude jezdit urcite taky.
    - vybava - holota, na francouze temer nevidana. Jeste by tomu mohl chybet otackomer. Ja kdyz si auto kupuju, tak hledam cim by si me mohlo hyckat a nepremyslim hned o tom, ze by se mi neco mohlo rozbit. To asi taky neni uplne vyborne prirovnani. To by pak stare Skodovky byly bezporuchove a bezudrzbove
    - foto - zapad slunce pekny, ale pro lepsi fotak a trochu lepsi nastaveni, ktere je vhodne pro fotografa. Takto by to vyfotil i muj mobil a o vozu to moc nevypovida, proto u me treba nic podobneho nenajdes, protoze to neumim a proto se do teto "branze" ani necpu >:D
    Recenze - sucha data nic moc, spise si radeji poctu, trochu historie modelu apod mi tu taky chybi.
    Tot vse, preji hezky zbytek vecera

Johnny_P 08.07.2009  18:43

« Re: uvaha hodnoceni...

jestli si ještě vzpomínate na pana filutu jak tu dříve hodnotil, ten měl už předtím sepsaný svůj systém :-)
      viz. [odkaz]

ghotic.ghotic(new Mazlík) 10.07.2009  01:27

« Re: Re: uvaha hodnoceni...

Kovar děkuji za vysvětlení. Fotky spíš dávám co jsem nafotil, až jich bude víc a hezčí, horší kousky promažu. Já narozdíl od Tebe zas tolik peněz na údržbu nemám proto hledám každou závadu, která by mohla na čemkoliv přijít. A jinak na co tedy 1.8 když budu jezdit se stejnou, možná spíše s mou těžkou nohou vyšší spotřebou? Navíc je to i pár set navíc na povinném ručení a u mě se každá stovka počítá. A ta 1.4 pokud beru delší cesty spadne průměrná spotřeba při cestovní rychlosti 110km/h na udávaných 6,9 možná i méně...

Johnny koukal jsem na to jenže jeho systém hodnocení zavání opět samými desítkami a to není to kam chci směřovat. Pořád je co zlepšovat a pořád mohou přijít i hezčí automobily... :yes:

Poustnik 10.07.2009  10:00

« Re: Re: Re: uvaha hodnoceni...

Tak pan Filuta rozhodně jen nedesítkoval, já mám u Mazdice třeba 8,9,8.
          A jasně, že motor je ideál co nejsilnější a při tom co nejůspornější, což je samo logický paradox. ;-) Hoj!

Johnny_P 10.07.2009  10:08

« Re: uvaha hodnoceni...

nene, on nedesítkoval :-)
          Možná neměl ještě úplně dokonalý systém, ale byl to takový předvoj, už tenkrát jsme si z něj měli všichni vzít příklad :-)
          na druhou stranu lepší pozdě než nikdy ;-)
          Počkám jaké budou reakce na tvůj systém hodnocení, zatím nebudu hodnotit vůbec.
          A teď jdu umejt auto a fotit, ať mám od tebe desítku alespoň za fotky >:-[]

ghotic.ghotic(new Mazlík) 10.07.2009  10:20

« Re: Re: uvaha hodnoceni...

První ohlasy se už dostavily... Někdo se cítí ublížený, že jeho auto má prostě na 10. dle mého názoru ne... Ale tak rád vysvětlím...

Johnny_P 10.07.2009  11:35

« Re: Re: Re: uvaha hodnoceni...

s tím se musí počítat, vždycky se jistě najde někdo koho to naštve a oplatí ti to ještě hůř, Před delší dobou mi dokonce jednou od jednoho člena přišla přes SZ nabídka ať mu dám 3x10, že mi to dá taky >:-[]

Chobot 10.07.2009  11:42

« Re: Re: Re: Re: uvaha hodnoceni...

Nabídka? Tak to je pohoda. Mě většinou chodily rovnou výhružky. >:D >:D
                Však oni si na to časem zvyknou, že tu neni jen 10. Čim více nás bude hodnotit celou stupnicí, tím méně to bude provokovat. Jen tak dál.....

foto s-mike-RSKa-

s-mike (RSKa) 10.07.2009  11:48

« Re: uvaha hodnoceni...

chobote, my mame snad nejkou spolecnou auru.. >:D TED jsem to Ghoticovi psal. Akorat radeji do SZ ;-)

Chobot 10.07.2009  12:26

« Re: Re: uvaha hodnoceni...

Já jsem totiž tvé špatné já >:D >:D ;-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 11.07.2009  02:10

« Re: Re: Re: uvaha hodnoceni...

Právě, pokud si lidé zvyknou že 6 je "ještě dobrá známka" nebudou Ti pak chodit výhružné SZ a oplácení. Už se mi jeden případ stal kdy "jeho" hodnocení činilo 7,33 protože recenze nic moc-pár vět, pár fotek a hádejte kolik bodů jsem od něj dostal? A modří už vědí. Ano 7,33.

"-- skrytý --" 11.07.2009  12:00

« Re: Re: Re: uvaha hodnoceni...

Urcite az jich bude vic,tak klidne pisni, rad ohodnoceni zmenim. Vubec cely tento system hodnoceni je nespravedlivy. kupu lidi desitkuje a pak jen par hodnoti spravedlive... nerikam, ze na TOP 10 jsou auta, ktere tam nemaji co delat, jsou vsechny pekne a vetsine jsem dal 10 za vse.

Jinak ja jsem na tom stejne, mam stale status studenta, takze penez nemam hodne, ale otacim se, delam kazdy den do pulnoci, vikendy a pak az si obcas muzu udelat nejakou radost:-D jen tak na vysvetlenou:-) mej se a at slouzi

TurboKluk(smazat hodnoceni) 15.07.2009  19:51

HOJ

Co to je ohromě velká nádrž????

ghotic.ghotic(new Mazlík) 15.07.2009  21:39

« Re: HOJ

To je hlavně dojezd 800km... Zatím jsem dal 720km k rezervě při spotřebě 7,1l/100km. Tankoval jsem 53l+7litrů rezerva. Tudíž dojezd 800km není vůbec přehnaný. Zvláště až se dostanu na spotřebu 6,9l která je udávaná.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 15.07.2009  21:50

jsem ale škodoliby narž mam zhruba stejnou 62 ale dojezd přes 1000km

ghotic.ghotic(new Mazlík) 15.07.2009  21:51

To teda jsi škodolibý! >:D

Pořád říkám že mám radost i z blbostí a divíš se? Při přechodu z Favorita? Tam jsem dal 40l a ujel 400km >:D

foto Cobalt

"-- skrytý --" 15.07.2009  21:59

« Re: Re: HOJ

[potlačený obsah - obsah příspěvku zásadním způsobem odporuje pravidlům použití a byl administrátory potlačen]

ghotic.ghotic(new Mazlík) 15.07.2009  22:07

« Re: HOJ

Cobalt předně říkám, že reálnou spotřebu mohu dosáhnout. Protože když jsem zajel těch 7,1l byl jsem ten měsíc 2X ve větším městě na nákupech, což spotřebu trochu zhoršilo a jinak se má jízda skládá ze skoro každodenního dojíždění 13km do práce a 13km zpět. Takže start, studený motor, večer znovu studený motor... A mezitím občas delší cesta.
          A to jezdím za 7,4l i když občas blbnu... 0,5l oproti výrobci udávané spotřebě není špatné ne?

TurboKluk(smazat hodnoceni) 15.07.2009  22:09

« Re: Re: HOJ

Nic si z toho nedelej jsou mezi nami i takoví co mai nadrž na 80 litru a stoji u pumpy co 400km že dadanku >:D >:D >:D ,

foto Cobalt

"-- skrytý --" 15.07.2009  22:15

ghotic.ghotic(new Mazlík) 15.07.2009  22:22

« Re: HOJ

Já bych řekl že se k výrobcem udávané spotřebě mohu dostat ve chvíli, kdy pojedu dvakrát na delší výlet. 100km tam, 100km zpět a pak to moje courání. Protože při tomhle přejíždění je to jak kdybych pořád jezdil jen město. Ale pořád lepší za 7,5l s tímto autem než za 9l Favoritem >:D

foto Polda-cz

Polda_cz 16.07.2009  00:10

« Re: Re: Re: HOJ

No tak to si zase úplně nemyslim... Moje auto má mít ve městě spotřebu cca 10 litrů. A já mám reálnou okolo 8,2 - 8,3 naprosto normální jízdou...

TurboKluk(smazat hodnoceni) 16.07.2009  00:30

« Re: Re: Re: Re: HOJ

No hoši ty spotřeby vám nezávidím v momente kdy bych se bavil o benzinu se spotřebou kolem 10 litru okamžitě bych tam měl LPG

foto Polda-cz

Polda_cz 16.07.2009  10:38

« Re: HOJ

Nekupoval jsem si auto kvůli tomu abych řešil o litr víc nebo míň >:D Teď to vypadá že mám dlouhodobě 8l a jsem naprosto spokojenej, na ten výkon to jde.
                  A když jedu dálku tak vezmu dehtovýho Focuse, ale to zas až tak velkej rozdít taky není...

David Silver 19.07.2009  21:29

Stará Alfa

Čau Pavle. Normálně, to bys nevěřil :no: Jak jsme u Lídlu potkali tu hnědou Alfu cabrio a tak jsem dneska viděl takovou ale stříbrnou! Jsem tuhle Alfu v životě neviděl a ted' za měsíc ji vidím už po druhý :yes: >:D

PeT-a (RSKa) 27.07.2009  20:27

stovku na dvojku :)

sorry ale nevěřím :-)

Poustnik 27.07.2009  20:29

Měl tam dvojku bílýho..... >:D
      A proč ne??? Tak 90km určitě.

ghotic.ghotic(new Mazlík) 27.07.2009  20:31

« Re: stovku na dvojku :)

Sorry ale věř... PeT-o ale jestli chceš zítra to zkusím znovu a pak napíšu že to bylo jen 95km/h >:D

A Poustníku piju vodku s colou kdyžtak ;-)

David Silver 27.07.2009  20:36

Na kolika zasahuje omezovač? 8500? >:-[]

ghotic.ghotic(new Mazlík) 27.07.2009  20:40

« Re: stovku na dvojku :)

6250 >:D Což mě překvapilo bo červené pole je až do osmi >:D Nekdy to zas projedem Kysky co Ty na to? ;-)

David Silver 27.07.2009  20:44

« Re: Re: stovku na dvojku :)

>:D Celkem slabý tyjo >:D Červený pole znamená rozpadání motoru a černý pole bez přerušování bílou ryskou znamená výbuch >:D ;-)
              J mohli bysme...

zip2016 27.07.2009  20:47

« Re: Re: Re: stovku na dvojku :)

Já mám otáčkoměr do 7 tis. a točí mi to až kousíček za. Až pak zasáhne omezovač. A červené pole nemám!! ;-) Takže výbuch a rozpadání motoru nehrozí. >:D >:D

David Silver 27.07.2009  20:49

« Re: Re: Re: Re: stovku na dvojku :)

To u nás v Kangoo hrozí výbuch asi hodně brzo, proto tam radši otáčkoměr není >:D >:D :no:

Prase 27.07.2009  20:32

« Re: stovku na dvojku :)

ja bych rekl ze to mozne je se stodvacou jsem na dvojku vytahl neco mezi 70-80.... je mozne ze pezotovi se uz varily pisty ale asi to zmaknul >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 27.07.2009  20:33

« Re: stovku na dvojku :)

Pet-o ale je to mučení a to nepreferuju chcu aby mi motor vydržel...

PeT-a (RSKa) 27.07.2009  20:49

« Re: Re: stovku na dvojku :)

hej vážně se mi to nezdá....

i vysokootáčkový 1,8 16V se s těží dostane přes 110 a obyčejná (sorry za to označení)1,4 dá 100 (ikdyby těch 95), jako záleží na hodně věcech, zpřevodování, atd....ty jestě píšeš do kopce. No natoč to a když se dostaneš přes 80-90 uznám svojí troufalost >:-[] >:D platí? :-)

foto MilE3ater

MilE3ater 27.07.2009  21:00

« Re: Re: Re: stovku na dvojku :)

dá se... můj stařičkej Swift dal na 2. něco přes 115kmh při nějakých 6.700otmin, každýmu jsem to ukazoval pač do tý doby něvěřil, takový GTi to zvládalo ještě líp - na sprint jako dělaný >:D

PeT-a (RSKa) 27.07.2009  21:06

« Re: Re: Re: Re: stovku na dvojku :)

no možná máte pravdu borci, právě sem si to ověřoval u jednoho známeho, může to být pravda...

Takže sorry ;-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 27.07.2009  22:13

« Re: stovku na dvojku :)

PeT-o dneska jsem to dával cestou a měl jsem 90km/h a omezovač nic... Kdyžtak Ti to zítra natočím ;-) Stejně jsem chtěl udělat videjko při "akci" >:D

A jinak tohle auto má fakt zvláštní převody- čtyřka bere od 40 do 145 pětka od 60 do 180

PeT-a (RSKa) 28.07.2009  00:31

zajímavé :-)

pěkné parametry...

Kvuli mě to točit nemusíš, ale budu rád ;-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.07.2009  00:41

« Re: stovku na dvojku :)

Uvidím, manželka má zítra nějaké zažizování v Třebíči tak se pojedu projet :-)

Poustnik 28.07.2009  00:47

Když je kočka v Třebíči, myši mají pré... >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 28.07.2009  07:45

« Re: Re: Re: stovku na dvojku :)

Taky přidám svoji trošku do mlýna 1.8T 20v na 2 cca 110 jeste to neni onezovač a na 3. cca 180.
                        A superb na 3 z bidou 110

Brandon Walsh 28.07.2009  08:59

« Re: Re: Re: Re: stovku na dvojku :)

moj leon na 2ku okolo 102 tachometrovych cize nejakych 95 realnych ale je to mucenie omezovac 7000 otacok

GooF (RaceFans) 28.07.2009  10:00

« Re: stovku na dvojku :)

Muj Leona frci 120 na 4ku >:D Ale zase petka je od 70 do 190 :-) A muj starej Kadett dal 120 na trojku... takze jestli to takhle pujde dal, tak moje dalsi auto nepojede na petku vic nez 120 >:D

Brandon Walsh 28.07.2009  10:07

« Re: Re: stovku na dvojku :)

tak to novu generaciu leona nechcem mne da na 4ku 160 >:D tak to si musis dalsie auto kupit skodovku prerobenu na 5 rychlosti >:D >:D

GooF (RaceFans) 28.07.2009  10:20

« Re: stovku na dvojku :)

Ono to asi tahne vic, ale v 5500ot/min uz to moc nejede, tak uz jsem to nezkousel. Az se vratim v patek z prace, tak to schvalne vyzkousim :-) A zjistil jsem, ze u seatu docela dobre naladili vyfuk a pri ubirani plynu docela dobre praska :-) Zjisteno diky Zipovi ;-)

Brandon Walsh 28.07.2009  10:23

« Re: Re: stovku na dvojku :)

>:D >:D :yes: ja sa na naladenie vyfuku taktiez nestazujem dobre sa to pocuva :yes: ;-)

GooF (RaceFans) 28.07.2009  10:25

« Re: stovku na dvojku :)

Jen mi u Leona chybi paradni vychytavka co mame v C4. Kdyz tam dosahnes omezovace, cely otackomer se ti rozsviti na cerveno :-) Je to kravina, ale je to efektni :-) Ale C4 stejne nemuzes moc vytacet, protoze ma zvuk jako vysavac a pri 4000ot/min to vypada, ze motor kazdou chvili exploduje...

Brandon Walsh 28.07.2009  10:31

« Re: Re: stovku na dvojku :)

no ja si spominam prvy krat ked ma "vypol" omezovac nahanal som sa s nejakou oktavkou a dost som sa zlakol co sa stalo >:D >:D (od vtedy sem tam na ten otackomer pozrem) a ako vysvetlim otcovi ze som odkuril motor >:D >:D >:D mal som 18 nast bol som mlady a bl.by >:D

GooF (RaceFans) 28.07.2009  10:33

« Re: stovku na dvojku :)

To jsem taky zazil >:D Ale co jsem myslel, ze se vazne pose*u, tak kdyz jsem na novem Cayennu spocital zuby na automaticke prevodovce. Myslel jsem, ze si rovnou hodim lano kolem krku...

Brandon Walsh 28.07.2009  10:37

« Re: stovku na dvojku :)

ja som cayenne este nikdy nesoferoval takze nad samovrazdou zatial neuvazujem >:D >:D

GooF (RaceFans) 28.07.2009  10:41

« Re: stovku na dvojku :)

Nikdy pred tim jsem neridil automatickou prevodovku, ale ted uz vim, ze kdyz chci zastavit, tak tam dam P az kdyz OPRAVDU stojim >:D

Brandon Walsh 28.07.2009  10:50

« Re: stovku na dvojku :)

ja som automat este nikdy neridil a zrejme ani tak skoro nebudem kedze okolo mna su ludia ktory to nechcu lebo by zaspali za volantom >:D tolko citacia >:D >:D

GooF (RaceFans) 28.07.2009  10:53

« Re: stovku na dvojku :)

Neco na tom bude, otec mel Voygera s automatem a porad rikal, ze u toho spi >:D Ale DSG neni spatne, zkousil jsem si ho v kombinaci 2.0 TFSI a musim rict, ze PARADA! Jen ta leva noha porad chtela mackat spojku >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.07.2009  11:00

Mazlíkův úraz a podložka pod myš

Mazlik měl úraz... Já o té závoře za mnou věděl jen jsem netušil, že auto sklouzne po té mokré trávě... Promiň Mazliku... Světlo dodáme a tu rejhu taky nějak zamaskujem :-)

A mám novou podložku pod myš >:D Pardon za kvalitu

Poustnik 28.07.2009  11:15

No jo.....mokrá tráva se nemá hulit..... :-! :-|

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.07.2009  11:17

« Re: Mazlíkův úraz a podložka pod myš

No jo já nehulil ani nepil jen nás bylo plný auto a mez a pod mezí závora... no jo no...

Poustnik 28.07.2009  11:23

« Re: Mazlíkův úraz a podložka pod myš

Aha. Ale tak zkoušet jet stovkou na dvojku s plně obsazeným autem...... >:D Ne, já tě nechám, samo, že každý škrábanec zamrzí.

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.07.2009  11:33

« Re: Mazlíkův úraz a podložka pod myš

Ale... To je to co jsem říkal... Kdybych to ve 130 poslal do pole řekl bych že jsem to čekal ale při otáčení udělat takouto kokotinu... ;-\

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.07.2009  21:33

Filmy

Teď koukám na film Redline a tak si říkám jaké znáte filmy o rychlosti a motorech? Doplňte můj seznam... Nevím na co koukat.

Redline, 60 sekund, V zajetí rychlosti, Rychle a zběsile 1, 2, 3, 4, Torque, Bullitův případ, Ronin, Taxi, taxi, Cars:-D, Zběsilá jízda... co dál?

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 28.07.2009  21:55

« Re: Filmy

Určitě si někdě sežeň Vanishing Point, ale tu původní verzi, ten remake s Vigo Mortensenem kvalit originálu zdaleka nedosahuje ;-)

Prase 28.07.2009  22:04

« Re: Filmy

doporucuju ti yes man a pokud chces fatalni motory tak wanted... >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.07.2009  22:23

« Re: Filmy

zdendo myslíš Wanted s Angelinou?
        A Yes man neznám.

xganga o Vanishing Pointu jsem taky slyšel díky...

A nebyl aj nějaký film o autech Nothing hill či tak něco???

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 28.07.2009  22:27

« Re: Re: Filmy

Notting Hill je s Julií Roberts a Hugh Grantem, to zrovna moc o autech neni >:D Ale holky tenhle film určitě zaume ;-)
          Já bych ještě přidal Italian Job, taky tu původní verzi, i když i ta nová celkem ujde.

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 28.07.2009  23:03

« Re: Re: Re: Filmy

Únos aut, starej film ale scéna kdy jede přes 40 ukradnutejch Porsche ranní Paříží je nezapomenutelná... :yes:

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.07.2009  23:08

« Re: Filmy

Jo Italian Job prej že všechny scény s Miníkama natáčeli natvrdo bez triků...

A Únos aut neznám! seženu!

David Silver 29.07.2009  13:42

« Re: Filmy

Tajný závod (Gumball 3000), Milionový závod (ten mě ale moc nebavil, je to celkem trapárna...)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 31.07.2009  11:58

Jak se Mazlik pracantem stal, aneb dnešní výlet do lesa

Tak jsme se dneska jeli s Mazlikem podívat do přírody. Trochu jsem ho přepkvapil když jsem uprostřed lesa začal sklápět sedačky a házet do něj dříví. Postavil se k tomu však statečně a ani špalky v kufru [odkaz] ho moc nerozhodily. Jen si z toho trochu sednul na zadek [odkaz] >:D Ale cestou zpět hezky seděl v zatáčkách ;-) Odměnou mu budě odpolední svižná jízda směr Třebíč a možná i myčka a tankování :-)

Poustnik 31.07.2009  12:08

« Re: Jak se Mazlik pracantem stal, aneb dnešní výlet do lesa

Copak, bude táborák??? :-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 31.07.2009  15:56

« Re: Jak se Mazlik pracantem stal, aneb dnešní výlet do lesa

Poustníku nene, zásobujem na zimu a já se dopoledně nudil ;-)

Kysky uveze to v kufru 500kg to vím(dle jedné recenze uživatele) a tolik toho fakt nebylo >:D

David Silver 31.07.2009  13:46

« Re: Jak se Mazlik pracantem stal, aneb dnešní výlet do lesa

nedal jsi tam toho víc než má unýst?

David Silver 02.08.2009  20:15

aktivní na MACZ

Zdravím všechny.
    Mám vyřídit, že Ghotic.ghotic zde min. 1měsíc nebude aktivní, důvod zatím neznámý, Pavel všechny pozdravuje :yes: :yes:

Prase 02.08.2009  21:26

« Re: aktivní na MACZ

ja vim proc chytil praseci chripku a je v karantene >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 27.08.2009  17:10

« Re: Re: aktivní na MACZ

Nene žena ho vyhodila z domu ale už je zpět:-)

Poustnik 27.08.2009  18:47

« Re: Re: Re: aktivní na MACZ

Vyhodí tě dveřma a ty vlezeš oknem? :-)

David Silver 27.08.2009  19:21

« Re: Re: Re: aktivní na MACZ

Tak dlouhá etapa pracovní doby skončila? Jsem si ráno všiml, že před pizzerkou neni auto a ted' taky ne...

PS: včera jak jsem profrčel na kole, když jste vystupovali, to byla manželka?

Poustnik 27.08.2009  20:13

« Re: Re: Re: Re: aktivní na MACZ

Nebyla....pššššš!!!!!! >:-[]

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.08.2009  08:15

« Re: Re: Re: Re: Re: aktivní na MACZ

Ne to byla kolegyně... Sim Tě to je moc mladý na manželku. Jinak včera jsem si zase dával Třebíč, svezl jsem se ve 308sw, tajně v nové Kia Cee´d, a potkal Hyundai i30 cw-vypadá moc dobře. Nad jedním z nich přemýšlím bo si tchán koupil úplně nové Berlingo. A tak trochu mě naštval ;-) [odkaz]

David Silver 28.08.2009  08:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: aktivní na MACZ

No, já jsem jel tak nějak dost rychle, že jsem moc nestíhal koukat >:D Jinak na vraždě byla M5 E39 předevčery :-O :-O
                tady u nás v ulici stála zlatá 380SW, jsem Ti to chtěl říct až se setkáme... A poprví jsem viděl na silnici (v Rakousku) 3008. tyjo, hochu, to je mazec!!! Já zepředu když jsem ji viděl, tak říkám, jé, co je to za Peugeot? Pak sem si všiml že je dost vysoká, tak mi doblesklo že by to mohla bejt 3008 a ono fakt. Nádherný auto :yes: :yes:
                Totakhle rychle chceš Mazlíka vyměnit? Nový berlingo je pěkný, ale tvůrci sou blbcci :yes: >:D To co v "levných" krabicových dodávkách měl jenom Partner a Berlingo, tak to tam zrušili. Co je to? Víc než 1200 mezi podběhama. Normální magoři. Když jsme byli v showroomu že bychom ho koupili, tak jsme tam zkusily dát dvě pepravky co jsme měli v kangoo a hle, nevešly se na šířku, museli by se dávat stejně jako v našem Kangoo... Takže Kangoo II asi nástupce.

fotky M5: [odkaz]

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.08.2009  08:39

« Re: aktivní na MACZ

No my když už byli v showroomu Citroenu tak se manželka zamilovala-a já možná taky-Citroen C3 picasso v černé metle je fakt kus! [odkaz]

David Silver 28.08.2009  08:41

« Re: Re: aktivní na MACZ

Ježkovy oči 8-s Sorry, ale tohle auto sem viděl jednou a jsem rád že za tím né výckrát >:D :yes: Mě se vůbec nelíbí....

Brandon Walsh 28.08.2009  09:16

« Re: Re: aktivní na MACZ

mne sa to tiez paci s priatelkou mat rodinu uz je v garazi >:D inak tchan je na tej fotke fakt borec >:D :yes: >:D

zip2016 28.08.2009  11:20

« Re: Re: Re: aktivní na MACZ

Mě se tohle C3 Piccaso taky líbí. Ale v bílé barvě. Jen mě zatím osdrazuje, že je to novinka, takže bych doporučoval ještě tak 2-3 roky počkat. ;-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 29.08.2009  00:44

« Re: Re: Re: Re: aktivní na MACZ

zipe vystihl jsi můj plán-ještě mi bude chvílu trvat než Mazla splatím, a za tu dobu klesnou ceny jak C3 tak ostatních-zatím asi nejvíc koukám na nového Cee´da. Ale to Picasso mě okouzlilo. Vypadá to jako nadupanej mazel-teda motory to na to nemá, ale když máš dítko není kam chvátat...

ghotic.ghotic(new Mazlík) 06.09.2009  17:14

Huž jsem zase tu

s menší novinkou ;-) Koupil jsem si nový mobil-teda mobil...multifunkční zařízení- Samsung S8000 Jet [odkaz] Hodil jsem do galerie fotky z něj a je úplně dokonalej-teda jsem s ním spokojen!

No a to je asi tak vše co jsem vám chtěl říct >:D

David Silver 06.09.2009  17:32

« Re: Huž jsem zase tu

Gratulace. Ať slouží :yes: ;-) Fotí pěkně :yes: :yes: Koukám, taky Tě berou dotykový mobily; LG, ted' Samsung :-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 06.09.2009  21:55

« Re: Huž jsem zase tu

Kysky ještě jsem uvažoval nad tvým UFONEM >:D Ale mám nějaký despekt k OS X...

David Silver 07.09.2009  08:48

« Re: Re: Huž jsem zase tu

Ufon nemá dotykovej displey ne? >:D Já si iPhone nemůžu vynachválit. Fotky z něj jsou lepší jak z rodinnýho digitálu, je v něm nehorázně místa, absence pamět'. karet mi vůbec nevadí, já nemění paměti u telefonů a čtečka co máme stejně neni na SD...A aplikace které se dají stáhnout i zdarma jsou suprový. operační systém je intuitivní a bezproblémovej. Akorát když fotím jak blázen - třeba naposled BMW M6, tak kolikrát mi sjede trochu prst a dotýká se displeye a pak mi na druhým konci nefunguje tlačítko na focení >:D Ale to je chyba mě.

ghotic.ghotic(new Mazlík) 20.09.2009  10:48

Změny

Tak zase zdravím... Co se tu událo za dobu co jsem tu nebyl? Už má švihák autíčko? Já potkal taky hezkýho bavoráčka v Jihlave u zoo [odkaz] jinak Mazlik pořád jezdí nezlobí... Jen mě čeká výměna gum a kotoučů na předku... Mojí peněžence se do toho vůbec nechce ;-\

ghotic.ghotic(new Mazlík) 12.10.2009  21:48

Dnešní návštěva u pana doktora

Tak jsme dnes navštívili pana doktora... Dolili jsme nemrznoucí kapaliny a (díky bohu) jsme zjistili, že brzdy jsou v pohodě, ale je špatný uložení tlumičů... Asi to může být i tím, jak jsem v 1 ráno u Teska moc rychle přejel obrudník... Kolik taková blbost stojí sakra? No a ještě sehnat zimní gumy... bóže :-( Prej že tu má sněžit už co co...

David Silver 09.12.2009  17:31

Hezký srázek...

... po delším čase :yes: :-) :-) Rád jsem Tě viděl :yes: :yes:

"-- skrytý --" 24.03.2010  13:47

306 dom

A je pokluzeno. Favorita jsem dal do sběru, a doma už je taky 306 Break. Snad nám bude dělat jen samou radost. ;-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 18.04.2010  18:13

« Re: 306 dom

Tak to gratuluju! Já teď budu měnit tlumiče, přední okno a olej-bohužel se mi to tak sešlo všecko najednou...

"-- skrytý --" 18.04.2010  18:37

« Re: 306 dom

Okno je nepříjemnost. Mě čeká zatím jen plánovaná výměna oleje a kromě detailů (gumy stěračů, ruční brzda, svítící airbag v důsledku konektoru pod sedačkou) chci snížit zdvih spojkového pedálu, což zatím netuším jak ani jestli to vůbec půjde. Podstata je v tom, že v klidovém stavu trčí docela vysoko, takže když tam cpu nohu, drbu už botou nějaké to kobercové obložení u spodku palubní desky. Navíc spojka právě někde tam úplně nahoře zabírá, takže je to celé při jízdě dost nekomfortní záležitost. Snad s tím něco půjde udělat... Jinak jsem zatím spokojen, a kufr: to je výborná věc, jen musím ještě nakoupit nějaká gumová lana na uchycení, aby mi tam nelítaly krabice ;-) Ještě přemýšlím, jaká délka bude nejlepší.

ghotic.ghotic(new Mazlík) 18.04.2010  18:50

« Re: 306 dom

Nekupuj lana kup síťku-univerzální ( [odkaz] ) - oka na dně zavazadelníku jsou :-) Je fakt že spojka vysoko je ale zaje já mám nohu pořád vlevo-protože spojku díky dlouhému záběru rychlostí skoro neotřebuju... Okno není nepříjemnost když platíš jen spoluúčast což mi snad vyjde ;-) Je fakt že u kufru je největší devizou snadné sklápění sedaček ;-)

"-- skrytý --" 19.04.2010  23:19

« Re: 306 dom

No jo, jenže já mám nafťák, a tam to bude se spojkou trochu jinak. Síťofka snad taky bude, akorát že potřebuju přichytit bednu se základním vybavením někde u sedaček v koutku, aby nepřekážela :yes:

"-- skrytý --" 29.04.2010  22:06

Síťofka do kufru

Pjekně prosím o rada: teď jsem viděl nějakou takovou stabilizační síťku v Lidlu, je na ní ovšem napsáno 77x60 cm, jenže já mám mezi oky v kufru asi 90x85 cm. Vůbec nevím, jestli to můžu koupit, respektive jestli se to přizpůsobí, nebo bude s takovým rozměrem k ničemu. Jak se ti to jeví, co tam máš ty?

ghotic.ghotic(new Mazlík) 05.05.2010  14:14

« Re: Síťofka do kufru

Nejlepší je zajít do mototechny a normálně ju vybalit a zkusit ;-) Řekl bych že ve většině ti to dovolí.... ale je fakt že já to měřil a taky mi to přišlo o dost menší a pak se mi tam vešla, ale jestli je 77X60 po natažení tak bych to nebral...

ghotic.ghotic(new Mazlík) 19.05.2010  11:31

Už je tam...

...už je tam už je tam, už je to hotový a ten zvouček nádhernej >:D

David Silver 19.05.2010  11:41

« Re: Už je tam...

:yes: :yes: >:-[] >:-[] Fakt mazec exhaust! :yes: Škoda že to není už origo :-!

ghotic.ghotic(new Mazlík) 19.05.2010  11:50

« Re: Už je tam...

Ještě zkusím natočit zvuk na video... :-)

David Silver 19.05.2010  12:09

« Re: Re: Už je tam...

kdoví jak Ti to veme mikrofon v mobilu nebo ve foťáku, tipnu si že bude lepší z foťáku... Ale u mě je to naopak >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 19.05.2010  17:16

Video se zvukem výfuku

konečně >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 19.05.2010  19:14

Fotky

tak jsem přidal ještě pár dalších fotek... >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.05.2010  20:02

Tož su zpět z toho vašeho štadtlu pod špilasem >:D

Pardon jsem si jen vzpomněl na jednu reklamu na nejmenované pívo... Mám v kolech(respektive Mazlik má) asi 300 km a musím říct že to Brno máte hezky rozkopané... Jet to bez navigace(mobilní Route 66) musím říct že bych to neměl šanci dát. Od Ivančic k Zelnému trhu, odsud do Avionu, zpátky do centra a pak k Olympii no jako ještě teď mi hučí v uších >:D Je fakt, že rozjezdy na semaforech mě s novým výfukem dost bavily! A pár automobilových zážitků jsem si také odnesl, třeba blondýnka v S4 Cabrio za kterými(autem i dívčinou) se i manželka otočila, Infinity G35, pár CLS, strašných baworáků s m paketama a pár porschátek >:D A už jsem rád že su rád. A všem přeji hezký večer :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 28.05.2010  22:40

« Re: Tož su zpět z toho vašeho štadtlu pod špilasem >:D

ghotic - je fakt ,že Brno vypadá jak po kobercovém náletu :no: 8-s ;-\ :'-(

ghotic.ghotic(new Mazlík) 29.05.2010  10:20

« Re: Re: Tož su zpět z toho vašeho štadtlu pod špilasem >:D

No jako jeden pruh tam jeden pruh zpět a ještě se mezi tím řadit do pruhů před semaforama a dávat bagrům přednost zpravu >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 29.05.2010  17:47

Juchajdá konečně to drží!!!!!!!

Tak dnes se mi konečně povedlo přidělat mobil v autě opravdu napevno!!! Jsem to ale kutil až jsem to vykutil >:D [odkaz]

"-- skrytý --" 02.06.2010  20:37

FM transmitter

Tak zase já, zachraň se, kdo můžeš >:D Tak zlé to nebude, jen jsem na jednom videu viděl, že máš ve voze FM transmitter, a pokud se nemýlím, je to tohle: [odkaz]
    A moje otázka: jak s tím jsi spokojen? Potřebuju něco takového taky pořídit, ale vím, že si kolikrát lidi stěžují: šum, rušení rádiovými stanicemi, zvuk bez výšek atd. Nepotřebuju nic super, ale aby to fungovalo a mělo displej, kde uvidím přehrávanou skladbu, a nemusí to být zrovna nejdražší. Vystavovat nové rádio zlodějům na obdiv taky nehodlám >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 02.06.2010  20:46

« Re: FM transmitter

Já ho pořizoval jako přechodné řešení-nešumí, nechchrochtá, hraje(jen v zimě je potřeba vzít ho do tepla-ale to je problém spíše flasky) i když jedu do většího města naladím 85,5FM a nemusím přeladit ani jednou-nešumí, funguje jak má. Dával jsem ho tam hlavně kvůli tomu, že mám ovládání origo rádia pod volantem tak takhle můžu zesilovat a zeslabovat alespoň...
      Když dáš mobil do držáku a propojíš přes aux je to skvělé na filmy! :-)
      JJ a je to ten z toho odkazu.

"-- skrytý --" 02.06.2010  20:57

« Re: FM transmitter

Díky, asi do Sencoru půjdu, zvažuju to od té doby, co mě lidi varují před Emgetonem. V nejhorším je to pár stovek, stanou se horší věci. Jo a máš ve výbavě vozu taky pěknou ženu, to se dá sehnat kde? >:D Škoda že je na videu jen tak krátce ;-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 02.06.2010  21:12

« Re: FM transmitter

Dragane je na fotkách... To nevím kde se shání ona si našla mě-byla jako host u mě v práci >:D No ono za 300... to za zkoušku stojí... Každopádně přes AUX mi přijde to hraje líp ;-) Kábl k tomu je(navíc se líp orientuje v mp3 než si pamatovat čísla skladeb)

"-- skrytý --" 02.06.2010  21:18

« Re: FM transmitter

Za 300 to za zkoušku stojí, to je fakt. Dal bych ti za ni i dvakrát tolik, kdyby ses jí chtěl zbavit. Tak dobře, už mlčím >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 02.06.2010  21:21

« Re: FM transmitter

Jako transmitter Ti za 600 prodám klidně ale manželku tak za ... hele když ona vyjde docela draho aj tak >:D Ale stojí to za to! Je fakt k nezaplacení...

"-- skrytý --" 02.06.2010  21:28

« Re: FM transmitter

Věřím ;-) A ještě něco: pamatuje si poslední přehrávanou skladbu, když se odpojí? (ne manželka)

PeT-a (RSKa) 02.06.2010  21:29

« Re: Re: FM transmitter

FM transmitter za 600?? Jses zbláznil ne?? >:D

Seženeš všude za pár korun, ale raději si kup rádio za 1500 s AUXEM nebo USB.....

Mě stačilo vzít 1x FM tran. do Chorvastka a nepřežil, asi se přehřál a to byl taky SENCOR ;-\

"-- skrytý --" 02.06.2010  21:37

« Re: FM transmitter

Vystavovat rádio na obdiv zlodějům hodlat nedělám >:D

foto Ricardo

Ricardo 02.06.2010  21:46

« Re: Re: Re: FM transmitter

Já mám kazetu s konektorem AUX od Hama (ceníková cena 600, v Globusu to mívají za 300) a jsem spokojenej. Hraje dobře a dá se do toho zapojit všechno, co má výstup na sluchátka. Navíc díky delšímu káblíku se dá přehrávač dát i třeba do kastlíku nebo na zadní sedadla.

FRPE 02.06.2010  21:49

« Re: FM transmitter

to je rozumné, proto nemám rádio ve voze žádné ale při cestě si zpívám - když je zima tak koledy, když je máj, ta písně o lásce, když jsou velikonoce tak další kolednické popěvky ... 8-s >:-[]

"-- skrytý --" 02.06.2010  21:55

« Re: FM transmitter

Jo jo, na zpěv mám spolujezdkyni, ale transmitter potřebuju na to, abych si mohl přehrávat záznamy ze schůzí. To je ideální za jízdy nebo při mytí nádobí. Tolik nádobí ale nemám >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 11.06.2010  19:37

Prosba o doplnění recenze

Jelikož bych chtěl mít napsanou opravdu kvalitní recenzi, chci se vás zeptat, zda byste mi pomohli a řekli mi, co vám v mojí recenzi pokud byste 306 break chtěli koupit chybí. Děkuji ;-)

David Silver 11.06.2010  20:02

Cena. >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 11.06.2010  20:02

Já ho neprodávám >:D >:D

David Silver 11.06.2010  20:12

« Re: Re: Prosba o doplnění recenze

No, že jsi tak krásně sformuloval tu poslední větu. "co vám v mojí recenzi pokud byste 306 break chtěli koupit chybí." skoro jako co chceš ještě vědět aby jsi to už koupil >:D

Brandon Walsh 11.06.2010  20:08

« Re: Prosba o doplnění recenze

kysky presne to iste som chcel napisat aj ja >:D no nakoniec som si to rozmyslel >:D

David Silver 11.06.2010  20:14

« Re: Re: Prosba o doplnění recenze

>:D >:D zino, no mejt tebou tak to taky neodešlu. Leona bych bral taky radši, hlavně že je to new auto. Bud s tim motorem co jsi objednal ty, anebo ve verzi Cupra :-)

ghotic.ghotic(new Mazlík) 11.06.2010  20:16

« Re: Prosba o doplnění recenze

Dobrá tedy-tak jaké další informace, které v recenzi chybí, byste potřebovali před koupí jiného než tohoto avšak shodného modelu >:D >:D >:D

Brandon Walsh 11.06.2010  20:20

« Re: Re: Prosba o doplnění recenze

ghotic fotiek mas dostatok mne viac netreba u mna je to s autami ako zenami proste bud sa mi zapaci na prvy pohlad a musim ho mat alebo nema sancu >:D

David Silver 11.06.2010  20:25

« Re: Re: Prosba o doplnění recenze

Já nebejt automagor, tak bych chtěl přeložit výrazy jako je Combined, City, Highway >:D Né, vtip to si domyslí snad i blbec ;-) Zlepšit na recenzi asi nic dle mého názoru. Jediný co bych vylepšil, tak to, nejezdit tak nebezpečně jako minule se mnou, to sem fakt zapotil a málem i zahnědil sedačku >:D >:D ;-)

Brandon Walsh 11.06.2010  20:20

« Re: Re: Re: Prosba o doplnění recenze

kysky este bola lakava cena na 1,4 tsi ale aspon vyskusam ake to je mat diesel >:D

David Silver 11.06.2010  20:27

« Re: Re: Re: Re: Prosba o doplnění recenze

já ti něco řeknu. Je to skvělý! :-) já sjem z něj tedka nadšenej. Ačkoli ty otáčky mi trošku chyběj.Tady máš do prudkýho kopce v serpentýnách 3500 a omezovač a vyšší stupeň bych tam teda ale nedával... 3500 už to netáhne a dál to ani nevleze :-) Teda tak to je u našeho Dobla, dneska už to bude zase taky o trochu jiný... :-)

Brandon Walsh 11.06.2010  20:30

« Re: Prosba o doplnění recenze

len najviac mi bude vadit ten zvuk diesla na to si asi nikdy nezvyknem >:D

David Silver 11.06.2010  20:34

« Re: Re: Prosba o doplnění recenze

taky sem si myslel že bude nezvyklý a bude to blbý když to bude furt chrochtat, ale jsem mile překvapenej, že to chrochtá jenom za neutrálu :-) ikdyž takovej ten hrnčivej zvuk se tomu nedá odepřít když už jsou megavysoký otáčky a je motor dokonce slyšet :yes:

Brandon Walsh 11.06.2010  20:36

« Re: Prosba o doplnění recenze

uz sa tesim na turbo kopance >:D naposledy ked som siel do polska na opli zafira tak som sa vkuse kopal bavilo ma to celu cestu tam aj naspat >:D

David Silver 11.06.2010  20:39

« Re: Re: Prosba o doplnění recenze

>:D >:D >:D ty jsi divnej! >:D to má jenom tdi ne? >:D my máme turbo a nic nekope. Asi nefachčí ;-\ >:D Ale jo, funguje, obččas si krásně zasyčí :-)

Brandon Walsh 11.06.2010  20:42

« Re: Prosba o doplnění recenze

kysky neviem mna kope iba octavia a zafira >:D

David Silver 11.06.2010  20:43

zkus Fiat nebo Alfu >:D

Brandon Walsh 11.06.2010  20:45

« Re: Prosba o doplnění recenze

to si nemam od koho pozicat akurat tak ducato 3,0 jtd ale to je take ozrutne ze mam pred nim respekt >:D

David Silver 11.06.2010  21:24

Přijeď, půjčíme ti Dobló, ale jenom nachvíli! >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 11.06.2010  20:36

« Re: Prosba o doplnění recenze

zino víš co se říkávalo-nafta patří do kamen >:D

Kysky minule jsem se nechal trochu unést >:D Jinak co jsou u diesela "megavysoký otáčky"? >:D

David Silver 11.06.2010  20:41

Taktojo >:D
                      Megavysoký otáčky, to je u našeho JéTyDy 3500ot. protože dál už otáčky nelezou a motor už totálně ztratí výkon ;-)

Brandon Walsh 11.06.2010  20:48

« Re: Prosba o doplnění recenze

ghotic ale nezavadzas nas ty nahodou svojim nickom ? nemal by si tam mat ghotic.ghotic (new exhaust) ? >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 11.06.2010  20:52

« Re: Prosba o doplnění recenze

zino nene-to bylo kvůli tomu, že mám nové tlumiče, výfuk, olej, filtr, chystám se na nápravy atd...

Brandon Walsh 11.06.2010  20:52

« Re: Prosba o doplnění recenze

;-) aha tak drzim palce nech sa vsetko podari a mazlik poslucha :yes:

ghotic.ghotic(new Mazlík) 11.06.2010  20:54

« Re: Prosba o doplnění recenze

Musí hold ještě chvíli vydržet... Aspoň 3-4 roky... Což snad nebude problém... No i když >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 16.06.2010  23:44

Ad 100 na dvojku...

Jelikož jsem včera pročítal diskuzi pod Mazlikem a nedalo mi to tak jsem dneska Mazla cestou z práce potrápil (jelikož mě naštvali cestáři co opravují mostek a na semaforech nechají i přes noc na 100m úsek skoro 10 min. interval) tak jsem při rozjezdu dvojku vytočil k omezovači cca. 6600ot./min. a na tachometru bylo... 95km/h... no moc jsem se nemýlil >:D

ghotic.ghotic(new Mazlík) 28.08.2010  19:24

Doma ze srazu

DÍKY KLUCI a holky :-) :yes:

foto Dacanek

Dacánek 28.08.2010  22:16

« Re: Doma ze srazu

kurňa, takový pěkný auta, že já se tam nezdržel a aspoň nepočuměl ;-\ tak třeba příště, jo a jinak, myslim že fotka by se měla jmenovat "focení NA Lipnici" nebo teda u nas v Hampulci se vždycky jezdi na Lipnici a ne do Lipnice ;-)
      PS: příště se zas ozvy doufam že to bude dřív než po třech letech >:D