Volvo V70 (1999)

28.12.2008

Proč Volvo? Vzpomínáte ještě na křiklavě žluté 850T5-R s tmavými loukoťovými koly, které se vyráběly od roku 1995? Hranatá karoserie s výkonem…

Volvo V70 (element5)

foto murcix

murcix 28.12.2008  12:47

ADMIN CHRAPE...

Alebo si mysli ze z toho bude recenzia a ze to nieje reklama?

element5 30.12.2008  09:03

« Re: ADMIN CHRAPE...

Áť to bylo tak nebo tak, je dobře že mi to nesmáznul, protože reklama to opravdu není. Nenapadlo mě, že se recenze objeví v novinkách hned po založení karty auta a postupně jsem se propracovával k tlačítku zveřejnit, místo kterého jsem na konci ke svému zděšení objevil tlačítko skrýt. V té době už měla "recenze" dva komentáře a byla dvakrát zhodnocená. ;-)

FRPE 25.04.2010  02:02

« Re: ADMIN CHRAPE...

ne není, je to pěkná recenze :yes:

"-- skrytý --" 28.12.2008  12:53

bomba

ty blaho tak tuhle karku sem dycky obdivoval,doufam ze se i rozepises protoze tohle auto si zaslouzi to nejvyssi bodovani

element5 30.12.2008  09:04

« Re: bomba

Tak uz jsem se rozepsal, ale dokončené to ještě není. Každopádně dík za hodnocení a za to, žes mi věřil. :yes:

foto h-onzyk

h.onzyk 30.12.2008  12:10

« Re: bomba

Krásné auto, zvlášť tyhle hranatý modely považuji za nejhezčí Volva, gratuluji k výběru, z evropských značek je u mě Volvo hodně vysoko, ať slouží :yes:

element5 30.12.2008  20:56

« Re: Re: bomba

Jednoznačně souhlasím, nová Volva nejsou vůbec ošklivá, ale už to nějak tak není ono. Díky. :yes:

FRPE 25.04.2010  02:03

hm a mám ti věřit HGT? >:D

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 30.12.2008  12:21

Volvo R

Rková Volva jsou srdeční záležitost, chválím nádherné auto! Dost často potkávám úplně stejné V70R AWD kombi, jen v ostře modré metalíze a pokaždé se ohlédnu! Parádní auto...taky oceňuji Tvoji odvahu jít do něčeho takového. Recenzi máš skvělou, dávám rovnou Tip na nejlepší! Jinak vše za plných 10 ;-) Fotek ovšem není nikdy dost, kor u takového exotka... ;-) :yes: Ať Ti dělá jenom radost a ať ukážeš spoustě řidičů, s čím že mají tu čest >:-[]

element5 30.12.2008  20:51

« Re: Volvo R

Děkuji za hodnocení. :yes: Ta "ostře modrá metalíza" bude určitě Laser Blue, moc pěkná barva. Jedno takové eRko bylo loni k prodeji v Adusum - koupené v ČR, servisované v AutoHase s najetými asi 270K km. Kolik za něj chtěli si už nevzpomínám.
      Jinak odhaduju, že eRek třetí série je v Čechách tak kolem tří kusů.

foto Papir1

Papír1 26.02.2010  13:20

« Re: Re: Volvo R

Krásné auto!! v TDI je to koupě rozumu, v R je to srdcem!! Ať slouží.

element5 28.02.2010  00:32

« Re: Re: Re: Volvo R

Vždy když se na autě něco pokazí (a jako, že se často kazí), kontroluji velikost svého srdce, ale stále ještě v něm trochu místa zbývá. Každopádně být eRkem, moc bych to nepokoušel, aby ho v garáži nenahradila nějaká D5 >:-[]

foto Papir1

Papír1 01.03.2010  16:19

« Re: Volvo R

No u aut se pořád něco kazí (mimo fábie HTP) kór u našlápnutého jako je toto. Zde je větší pravděpodobnost. Kámoš má Saab Aero a taky je to kasička na prachy.

element5 10.03.2010  18:00

« Re: Re: Volvo R

To máš pravdu a možná i proto je milujeme :yes:

FRPE 25.04.2010  02:08

FRPE 25.04.2010  02:06

jj Scotere, až mě z toho píchlo u srdce ... >:D

[Vojťas] 30.12.2008  13:23

Petivalec

Mam velice krasny vztah k petivalcum od Volva at uz je to diesel ci benzin. Super recenze i fotky.

element5 30.12.2008  21:00

« Re: Petivalec

Kamarád má pár let starou V70 D5 s 185 koni a na diesela nejede vůbec špatně. Dokonce i docela pěkně zní. :yes: Jinak díky za pochvalu. :yes:

[Vojťas] 30.12.2008  22:29

« Re: Re: Petivalec

Presne tak. Nejvic se mi na nich libi zvuk, vsechny petivalce at uz ve starych Audinach nebo novym STecku od Forda kde je ten motor od Volva zneji krasne.

FRPE 25.04.2010  02:09

« Re: Re: Re: Petivalec

Přesně tak, zvuk z originál CD je lepší než plagiát

maiky81 30.12.2008  13:44

Parada!

Konecne som si mohol precitat slubovany clanok o tomto super priblizovadle. Na to, kolko ma najazdene vypada uplne super. Dufam, ze bude sluzit k plnej spokojnosti :yes: :yes: :yes: :yes:

element5 30.12.2008  20:53

« Re: Parada!

No vidíš, stihl jsem to dokonce dřív, než jsem sliboval. ;-)

FRPE 25.04.2010  02:09

« Re: Parada!

To se spolehni :yes:

foto Vasek-M-

Vašek M. 30.12.2008  14:44

Volvo

Tak to je krásné auto! A je vidět, že na recenzi sis dal záležet. A taky je to raritka, tudíž nelze dát jinak, než plnou palbu.. :yes:

"-- skrytý --" 30.12.2008  19:18

dělo

:-) skvělé,krásné,nádherné ;-) jinak když píšeš,že to máš spíš jenom na víkendy,máš ještě něco jako tak na normální ježdění? :-)

element5 30.12.2008  20:45

« Re: dělo

Díky za chválu. :yes: Na normální ježdění, (nákupy, nedělní cesty do kostela atp.), máme ... Pandu. :*)

foto EfineSS

EfineSS 30.12.2008  20:31

Srdcovka

Tohle je proste srdcovka. Na to ze má tolik naběháno je v krásným stavu. Recenze taky perfektni. Takze za 10 :yes:

element5 30.12.2008  20:54

« Re: Srdcovka

Díky. :yes: Všechna stará Volva jsou srdcovky. :yes:

foto EfineSS

EfineSS 30.12.2008  21:29

« Re: Re: Srdcovka

Ten design je paradni - typické Volvo s mirne agresivnim vzhledem. Kdyz dneska kouknu na oplacane Mondeo a Mazdu 6 posledni generace, zasteskne se mi prave po designu z 90tych let.
        A hlavne je to originalni kousek, kterych po silnicich jezdi hrozne malo. Neni to tuctovka jako napr. S Octavia (nic proti Octavce nemam).

FRPE 25.04.2010  02:13

« Re: Srdcovka

Jen jestli to myslíš upřímně Efinessi 8-s

foto m-z-

m.z. 30.12.2008  23:52

prima kára

Pro tyhle našlapané krávy mám slabost,nikdo u nich ten výkon nečeká >:-[] Spotřeba se mi zdá adekvátní výkonu motoru a váze auta.Ale Subaru sis měl aspoň zkusit,co se týče jízdních vlastností,hravě na Volvo výkonový handicap doženou(kromě maximálky má Subaru lepší jízdní výkony,ale nevím které ročníky srovnáváš) a hlavně bys měl 4x4 a ne kazovou náhražku.No s interiérem se nedá nic dělat, nevím na jak staré modely ses díval,je to věc vkusu,ale Volvo je určitě prostornější(než Forester určitě).

element5 31.12.2008  21:49

« Re: prima kára

Zhruba týden po koupi eRka, ještě nemělo značky, jsme byli přes víkend na Šumavě a u hotelu jsem parkoval vedle nádherného Forestra turbo v podobné vínové metalíze jako má Volvo. Hlavou se mi honila úplně stejná myšlenka, ... mohl jsem ho alespoň vyzkoušet. ;-) No nic, AWD dám dohromady a pokud ho vlastní hloupostí hned nezlikviduji, vydrží dalších 150K km.
      Dík za hodnocení. :yes:

FRPE 25.04.2010  02:14

« Re: prima kára

Nikdo výkon nečeká? :-O

"-- skrytý --" 31.12.2008  11:59

tvrde pristani

jou no nechcel by som tam sediet... :'-( no kazdopadne ti prajem aby ta nielen takato, ale akakolvek nehoda obisla a vela statnych km. tieto stare volva sa mi pacia (celkovo hranate starsie auta mam rad) aj ta farba je super.taka krabica na tryskovy pohon .tak nech sluzi :yes: :-)

element5 31.12.2008  21:40

« Re: tvrde pristani

Někde na netu jsem četl, že se nehoda stala v Anglii a tudíž řidič sedící vpravo přežil. Celkem neuvěřitelné ...
      A díky za přání. :yes:

foto jurajos

jurajos 31.12.2008  19:14

Zdravím...

...elemente. Aj keď sa mi od istého času pri predsatve Volva otvára nožík v kapse, v Tvojom prípade sa nedá než zložiť klobúk. Krásne auto. :yes:

element5 31.12.2008  21:38

« Re: Zdravím...

Ahoj jurajosi, vždyť jsem to také v textu recenze zmínil. ;-) Každopádně díky za pochvalu. :yes:

jmurjr (H22A7) 03.01.2009  01:54

truhla

pre tieto auta mam slabost. Volva su super v akomkolvek vydani. Nove, stare, male, velke. :yes:

"-- skrytý --" 11.01.2009  23:29

nice

sice osobně bych volil amg ale tohle je bez pochyby taky parádní svezení.

element5 12.01.2009  20:11

« Re: nice

Ono je to těžké a výběr mezi AMG a eRkem opravdu nejde rozhodnout rozumem, ale jedině srdcem. A k tomu mému má blíž Volvo. :yes:

"-- skrytý --" 12.01.2009  11:59

Erko

Erkový Volva já můžu :yes: Mám kladné vzpomínky na S60R ;-)

element5 12.01.2009  20:09

« Re: Erko

S60 jsou hezký, vlastně jsou to nejhezčí auta let 1990 - 1995. >:-[] Ale vážně, 300 koní v eRku určitě není k zahození a interiéry, zvlášť v té oranžové kůži, jsou dotažené skoro k dokonalosti. :-)

Mimochodem, tvé báwo je také moc pěkné. :yes:

FRPE 25.04.2010  02:16

« Re: Erko

Já mám kladnější vzpomínky na svůj se.x >:D

kuko 12.01.2009  13:52

Krasavec

Tak tohle je prosím nejhezčí Volvo ze všech Volv které kdy Volvo vyrobilo, a to prosím od doby co Volvo Volvo jest! :yes: :yes: :yes:

Zdar Elemente, já jsem tu recenzi četl už minulý týden a slintal a chrochtal blahem, bohužel mi nesecvaklo, že to jseš TY a nějak jsem nediskutoval.

Ano, tohle je přesně podle mého gusta. Z venku nenápadný, skoro až by se řeklo nudný velký stěhovák, uvnitř pohodlí a luxus. No a když nějaký drzek s votuňenou 1.4, celých 62.5 koní (značku jsem záměrně neuvedl, každý už na takové borce určitě narazil) na silnici nezná své místo, tak jen šlápneš na plyn a ani v levém pruhu non-stop jedoucí kvázi sporťáky se nestačí překvapení pratat do pravého pruhu >:-[]

Jo a samozřejmě kdybych nebyl líny, a dal jsem svojí supermašinu, tak bych mohl taky konečně bodovat. Jenže jsem líný, takže aspoň platonicky: kolik že je maximum? 10bodů, ok, takže dávám 110b a ani o jeden míň! :-!

element5 12.01.2009  20:01

« Re: Krasavec

No to je dost, že ses ozval kuko. Už jsem myslel, že moje eRko je výjimka potvrzující pravidlo a jako jediný zástupce V70tek první řady se ti nelíbí. ;-)

Co se týká votuněných drzků, snažím se chovat za volantem zodpovědně, ale musím se přiznat, že občas neodolám a v nějakém tom dlouhém táhlém někoho takového trochu poškádlím. >:-[]

Jo a jinak, moc díky za body. :yes: ;-)

kuko 13.01.2009  13:38

« Re: Re: Krasavec

není zač, vždyť ty body jsou bohužel jen virtuální ;-\

Moc moc hezké je to eRko. I ten interiér je krásný. Jak tam někdo výš psal o tom modrém, to byla moje oblíbená barva, ale tenhle bordó je taky moc fešný.

Jsem rád, že ti už zprovoznili AWD, teď se to určitě bude hodit. Good luck a hodně šťastných KM. :yes:

element5 22.01.2009  10:33

« Re: Re: Re: Krasavec

Kuko, ty mi lichotíš. ;-)

Laser blue je super barva, původně jsem chtěl auto pouze v tomhle odstínu, ale u těch co byly v nabídce buď nevyhovovala výbava nebo cena. Na prodej byly dva krásné kousky v NL, jenže jeden za €17k a druhý za €18,5k, což mi přišlo jako docela dost. ;-\ Pak se ale objevil vólvik a bylo rozhodnuto. :yes:

FRPE 25.04.2010  02:18

« Re: Re: Re: Re: Krasavec

Lichotníku jeden, jen abys to myslel vážně :-!

v3jc3 19.01.2009  14:55

Díky

Díky za chválu ;-) Tvůj Vóólvik je taky krasavec, takovej rychlej, nesmrtelnej a bezpečnej sob :yes: :yes: :yes: luxusní výbava, třeba to handsfree vidim poprve >:D

element5 22.01.2009  10:36

« Re: Díky

No nesmrtelnej asi ne, ale chvíli snad ještě vydrží. >:D :yes:

"-- skrytý --" 02.02.2009  09:24

super auto

Ahoj chcem ti pochvalit vyber auta, ocino ma take vo firme akurat to neni R ale len V70 2,5T AWD a bohuzial ma len 4 stupnovi automat ale aj tak velmi dobre auto na vozenie na dlhe trati po meste fu spotreba prilis vysoka no ale to asi patry k tomu ze to malo skoro 200 koni.

foto masO

masO 02.02.2009  09:47

No recenze no comment - 3x10b :-)

Taky bych se mohl zeptat proc si vybral volvo misto amg ;-) ale misto toho ti reknu ze si vybral spravne ;-) :yes:

P.S. Co me teda prekvapilo byla XC60, tak velky sousto si nabrala ??? to jako vazne neslo ani tam ani zpatky ? >:-[]

element5 02.02.2009  11:33

Díky za hodnocení. :yes:

No a ta XC60 seděla na břiše na takové zídce, která nebyla pod sněhem vidět. Opravdu se sama o sobě ani nehla.

"-- skrytý --" 15.02.2009  09:52

Volvo

Pekne auto a recenzia,zaujala ma tak uz ako davno ziadna nie. Nebal si sa pri kupe tych najazdenych km? viem, ze je to lepsie ako v CZ alebo na SK kupit auto so 120 tis. ktore ma skutocnosti tolko co tvoje, ale predsa?

element5 15.02.2009  21:24

« Re: Volvo

Ahoj, díky za pochválení auta i recenze. :yes: No, a co se týká těch kilometrů, trochu jsem se bál, ale vzhledem k servisní historii, přístupu prodejce a faktu, že se jedná o Volvo, jsem to riskl. Zatím se objevila jen ta úhlovka a tak to doufám i zůstane.

maiky81 15.02.2009  22:13

Kde sa ti to stalo?

Asi by som dostal infarkt keby som toto videl na svojom aute. Nenavidim takychto kretXnov. Daj to rychlo do poriadku a zorganizujeme konecne ten minizraz.

element5 16.02.2009  08:02

« Re: Kde sa ti to stalo?

Vždyť mě to také málem položilo. ;-) Na sraz jsem nezapomněl a už se těším, ale mám teď celkem dost práce, za týden dovolená a teď ještě tohle ...

FRPE 25.04.2010  02:17

« Re: Re: Kde sa ti to stalo?

Já už ležím od pátka, ta pražská vodka je ale s.vině 8-s

Ajin(MoDo Team) 23.02.2009  13:06

Poslední pravé VOLVO

jezdil jsem stejným, ale sedanem a slabší motor 2.5 20v, je to už 10let a nemůžu na něj zapomenout :yes: Škoda toho důchodce co se proti mě hnal v protisměru na dálnici, byl to mega crash test ;-\

element5 26.02.2009  13:02

« Re: Poslední pravé VOLVO

Máš štěstí, žes seděl ve Volvu. Sice jsi zlikvidoval pěkné auto, ale ty jezdíš dál. :yes:

FRPE 25.04.2010  02:18

To je ONO. :-) Tomu se teda říká inspirace. :yes:

foto filko

filko 03.06.2009  14:56

« Re: Re: Filkova inspirace

Sdílím tvůj automobilový vkus. Ještě raději než tvé volvo mám tvého Forda. :yes:

"-- skrytý --" 10.03.2009  14:26

Další důkaz toho, že i se silnými benzínovými auty se dá jezdit úsporně. Já jel do rakouska za 9,4l s 3,5 V8... Mrkni na fotky, jak jsem dopadl s počasím já.....

v3jc3 10.03.2009  15:14

« Re: spotřeba

Samozřejmě že dá. Jen TDíčkáže a vyznavače malých obsahů o tom nepřesvědčíš ;-)

element5 12.03.2009  07:34

« Re: Re: spotřeba

Jo, věty jako, co sis to proboha koupil za auto, proč ne třeba audinu TDI, jezdil bys do šesti za sto, slýchám celkem často. >:D

element5 12.03.2009  07:37

« Re: spotřeba

Všechno jde, když se chce. ;-) Jinak stejný počasí jako vy, jsem zažil v Rakousku před pár lety. Sjezdovky byly zavřené, tak jsme vyrazili na výlet do Innsbrucku ... a zpátky nás už nepustili. Byla to celkem akce. :-)

maiky81 12.03.2009  19:48

Zraz

Cauko,
    buduci mesiac uz musime spachat ten zraz. To by som uz mal mat Blacka na alu diskoch a aj po servisnej prehliadke (kazdy vecer cakam telefonat zo servisu).
    Co dvere? Uz OK? (z fotografii som to nepoznal)

element5 13.03.2009  09:01

« Re: Zraz

Ahoj maiky, mám toho teď, že nevím co dřív. Na letní přezouvám o příštím víkendu a do té doby musím stihnout ty dveře, (ještě nejsou hotové), komplet brzdy a malý servis. Třiadvacátého jedu s klukama z macz do Mostu a když tam eRko neroztřelím, uděláme sraz hned poté. Co říkáš?

maiky81 13.03.2009  22:17

« Re: Re: Zraz

Hej, to mozeme. Okrem 28.3. to zase nemozem ja :-) ... ale inak sa mozeme "zrazit" aj v niektoru nedelu. Stastnu cestu do Mostu a uzi si tam vela zabavy :yes:
        Potom teda napis termin do SZ... dame vediet Kukovi a Martinovi s 9-5k a snad sa prida aj exkolega.

v3jc3 20.03.2009  09:28

Brzdy

pekné koutouče :-) Ty hadice můžu doporučit, měnil jsem je také a super spokojenost, brzdy s tím mají lepší dávkování a při prudkém brždění neupadá brzdý účinek. Ale chce to brzdovou kapalinu s vysokým bodem varu ideálně DOT 5.1 :-)

element5 20.03.2009  21:30

« Re: Brzdy

Nejenom pěkné, ale hlavně kvalitní. ;-) A na ocelové brzdové hadičky jsem slyšel jenom samou chválu, tak doufám, že nezklamou.

jmurjr (H22A7) 18.05.2009  13:01

novinky

Pozeram, pozeram a stale mi to ide do hlavy takto: ,,Při úklidu flašky sem našel." >:D

element5 18.05.2009  15:59

« Re: novinky

No víš, někdo hledá na dně láhve pravdu, někdo jiné věci. Já tam našel zapomenuté fotky. ;-)

kuko 25.05.2009  15:04

« Re: Re: novinky

já mám ve všech "flaškách" jenom opici >:-[]

Fotečky hezké, vidět tolik Švédů pohromadě je vždy příjemné :yes:

Nepohybuje se ta 700-tovka s americkým čumákem v prostoru Prahy, mám pocit že jsem jednu takovou nedávno potkal?

No a Capri? Ses nepochlubil že jsi měl i takové krasavce :yes: Pro rodinný život je to asi velice nepraktický vozítko, ale když jsi byl ještě mladý eurodrzek, tak si s ním musel být největší frajer široko daleko :yes: >:-[]

element5 25.05.2009  20:24

« Re: Re: Re: novinky

Jo flaška, to je hluboký téma, téma na blog. Asi poprosíme o pár řádků doktora. ;-)

To sedmikilo jsi v Praze mohl potkat, sice není odtud, ale předpokládám, že stejně jako ostatní Volva po záruce jezdí na servis k marrovi.

A Capri? Je to dávno, vlastně jak správně píšeš ještě v dobách kdy jsem byl mladý eurodrzek, ale nezapomenu na ně nikdy. :yes:

[Vojťas] 26.05.2009  15:19

Volvo The Game

[odkaz] rozhodně to stojí za stáhnutí ;-) Myslím si, že zajezdit si s okruhovou 850 [odkaz] nemusí být špatný.

element5 26.05.2009  19:57

« Re: Volvo The Game

To vypadá moc zajímavě. :yes: Průšvih ovšem je, že to můj ntb neutáhne. ;-\

foto Mari-pilot

Mari pilot 30.05.2009  09:20

celkově pěkné

Poustnik 11.08.2009  10:55

Ale, ale, to je škoda, teda Volvo, co bylo chvíli první,

teď třetí, to se muselo promáznout nějaké starší špatné hodnocení, ávšak katapultáž na první místo takovéhoto vozu se hnedle znelíbila a už Volvo pomalu klesá, jak je tu zvykem.....jen jsem ti to Elemente5 zachytil, aby sis mohl odfajfkovat - BYL JSEM PRVNÍ NA MACZ! Sice jen pár minut, ale jo!!! >:D

element5 11.08.2009  20:01

« Re: Ale, ale, to je škoda, teda Volvo, co bylo chvíli první,

Bylo to trochu jinak, je vidět, že jsi nečetl poslední novinku. ;-) Ale být chvíli první bylo i tak hezké. >:D

"-- skrytý --" 11.08.2009  22:41

Co je tohle za typ? Ve starších Volvech se nevyznám... ;-)
    Díky.

foto Honza-Micka

Honza Mička 11.08.2009  23:52

super

Nadherny kus,skvela barva,krasne erkove kola...nekterym lidem se volva nelibi,ale me moc,akorat na zadne zatim nemam ;-\ Preju hodne stastnych kilometru a at vse dobre slouzi!Jo a davam vsude 10..bez reci.. :-)

element5 12.08.2009  09:38

« Re: super

Díky za hodnocení. :yes: A ano barva je skvělá, vlastně jsem kvůli ní auto koupil. Jsem horší než ženská. >:D

Ronault. 14.08.2009  13:09

Ronault za volantem eRka

Otáčím klíčkem žlutého V70 R, slyším jemné pobrukování, tichý zlý ďábel schovaný pod kapotou.
    3, 2, 1... GO! Řadím jedna, plný plyn, 50, šup tam dvě, kola mírně prokluzují... jsem na dvoupruhovce ve malém městě, silnice je prázdná, neuběhlo ani osum vteřin a ve stovce řadím trojku...
    Město po pár set metrech končí, silnice se sbíhá do jednoho pruhu a mírnou 3x lomenou zatáčkou kolem nábřeží se * na čtverku asi 150 km/h...
    cítím silný adrenalin... přes dvě plné bez mrknutí oka doslova přeskakuju Citroen...
    Celou sílou brzdy... tady cítím rezervu, mohlo to být lepší... dávám za tři, dlouhá levotočivá špatně naklopená zatáčka v cca 110 mi zvedá tep do nebeských výšin... a co tepve když na jejim výjezdu v naprosto nepřehledném místě beru z leva M-B, v té rychlosti ani nevím, co to bylo...
    Opravdu pořád řídím rodinéné kombi a vrchol bezpečnosti? Doufám že ano, protože silnice se opět roztáhla do dvou pruhů a na mostě dělám myšku mezi autobusem a Jeepem... milimetry... klesání z mostu, 190...
    prudce na brzdy... těžká dlouhá pravotočivá vracečka, stáhnutí opět do jednoho pruhu... dobrzil jsem málo, smykem se * do protisměru, naštěstí tam nikdo není...
    cítím chlad a tu pomyslnou nezničitelnost svodidel.. tentokrát to vyšlo...
    na výjezdu dávám dva a plnou, 100, 130, 180... ani nevím jak... jednouproudovka se příjemné vine bez zatáček... nemám konkurenci, ani kličkovat v provozu není třeba, letím v protisměru...

Adrenalin se vyplavuje do krve v litrech... a to by se mi dozadu vlezla složená skříň z Ikey, geniální...

200, řadím pět... blíží se prudká pravá, předemnou Transporter, v protisměru BMW, prudce na brzdy... dávám za dva, otáčkoměr někde v červeném a přes dvě čáry mizím v dáli... cesta se příjemně vlní v douhém mírném stoupání ve dvou pruzích... příjemnou 190 se ří-tím levým a občas pravým pruhem, někteří prostě nechápou, že vlevo je o pro ty rychlejší...

Blíží se vrchol, silnice ubírá jeden a prudce klesá... ručička rychloměru přelézá za 200 km/h, dávám pětku... Přes dvě plné s využitím dvou pruhů v protisměru předjíždím kolonu, kterou vede asi děda v Golfu

Tenhle švédský tank letí rychlostí 245 km/h, pravotočivá, mírně ubírám na 220, jemné stoupání, vrchol a klesání mě zvedají do vzduchu, jen s pomocí boží se vyhýbám autobusu... brzda, prudká pravotočivá ve 120 zcela na hraně...

Jsem opět ve městě, řadím tři, 140, krátká prudká levotočivá, rovinka, prudká pravá na dvojku a pak serie pěti krátkých zatáček ve 150... ještě v tunelu neru zprava pick-up...

jsem v cíli...

Propotil jsem snad i trenky, adrenalin už mi žádný nezbyl...

Vkládám R O N A U L T

Třetí nejlepší čas!

Jo Need For Speed 2, to byla super hra! >:D >:D >:D

P.S.: Máš tam hodnocení, nic rozumného, co by zde nezaznělo mě k tomu autu nenapadlo napsat ;-)

foto Ricardo

Ricardo 14.08.2009  13:13

« Re: Ronault za volantem eRka

>:D :yes: :yes:
      Ale jaks dostal do NFS2 Volvo?

Ronault. 14.08.2009  13:23

« Re: Re: Ronault za volantem eRka

Musíš mít cheaty ;-) Ale to jsem hrál před 12 lety, teď jsem to nehrál snad několik let, byl to problém sehnat na netu abych si to zopakoval

element5 14.08.2009  19:53

« Re: Re: Re: Ronault za volantem eRka

Já NFS2 snad ani nehrál... Několik let jsem ale pařil Most Wanted a ještě teď se občas projedu. >:D

Ronault. 15.08.2009  01:03

« Re: Re: Re: Re: Ronault za volantem eRka

No, tohle jsem jezdíval kdysi, ale málo, bylo to dost na nic a to Volvo tam bylo jen jako kulisa, ale po použítí kódů se to dalo řídit a kupodivu se ty auta chovaly dost realisticky až na to Volvo, což mi hlava tehdy nebrala, že to jezdí tak rychle a třeba ostatní ne... a teď mi to docvaklo, tak jsem to po letech zas stáhl a pro tebe ještě jednou zajel... chceš i popis jiné tratě? >:D

Jinak já moc hry nehrával, z aut jen Colin McRae a pak dlouho nic, neměl jsem dostatečně výkonný počítač. Teď hraju jako relaxaci jednou za čas 18 Wheeles of Steel, což je simulátor jízdy tirákem, docela mě to vzalo :-) >:-[] Kdysi jsem spše hrával strategie nebo hledání min >:D

element5 15.08.2009  10:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Ronault za volantem eRka

Popis další tratě mi určitě pošli, ale do SZ - vložím to do recenze. ;-) >:D

Strategie jsem taky občas hrával, ale chyběla mi při nich trpělivost a vždy jsem je po čase vzdal. Na odreagování u mě nejlépe fungují policejní honičky ve zmíněné NFSMW. :yes:

Ronault. 15.08.2009  18:16

No jak chceš... >:D

Já hrál Age of Empires, u toho jsem byl schopen být i celé odpoledne

element5 17.08.2009  20:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronault za volantem eRka

To víš, část jízda v mé recenzi je taková nijaká, tak jí s tvou pomocí trochu okořením. >:D

Age of Empires mám rozehranou v počítači. Už několik let jsem to nespouštěl... ;-\

Ronault. 17.08.2009  21:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronault za volantem eRka

Zítra dopoledne to teda sjedu, musím počkat a se pročistí ovzduší. >:-[]

FRPE 25.04.2010  02:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronault za volantem eRka

Nedělej chytrýho Ronaulte :no:

FRPE 25.04.2010  02:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronault za volantem eRka

Na strategii nekoukej, žij realitou!

"-- skrytý --" 17.08.2009  21:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Ronault za volantem eRka

Zkus 18 Wheels of steel Haulin. ;-)

Ronault. 17.08.2009  21:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronault za volantem eRka

Však právě Haulina jezdím. nechápu proč, ale vzalo mě to 8-s >:D Chtěl jsem Eurotrucker, protože ty americké cesty se mi nelíbí, ale nestíhá mi noťas :-(

element5 18.08.2009  10:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronault za volantem eRka

Že bych taky vyzkoušel jaké je to být králem silnic?

Jinak podobnej problém s ntb mám také. Někdo mi výše doporučoval Volvo the Race, ale na tom mém dědečkovi to bohužel nerozchodím. ;-\

element5 14.08.2009  19:47

« Re: Ronault za volantem eRka

Teda Ronaulte, málem jsi mě dostal. :yes: Poskládal jsi to parádně, díky. :-)

foto jersey-se

jersey.se 18.08.2009  12:49

Hehe, koukám že máme společné nejen švédské plechy, ale i totálku z 307 >:D
    Mám rád Saaby i Volva, třeba se někde potkáme a poměříme sobíky pod kapotou...

element5 25.08.2009  21:02

« Re: 307

Ten sraz nám snad někdy vyjde, rád bych protáhl tvé Aero. :yes:

foto Jeronimo-

Jeronimo_ 31.08.2009  23:22

prostě nádhera

Moc pěkné vozítko. z videa jsem paf !!!! takovej tah :-) to je něco....asi vim co chci jako budoucí auto. pěkně útulnej interiér a z toho handsfree v opěrce taky nemůžu.... >:D to je hračička. perfektní recenze, fotky nemaj chybu a auto je taky na 10 bodů máš tam plnej počet. mrkni na mýho laurina ;)

element5 03.09.2009  09:31

« Re: prostě nádhera

Díky za hodnocení, :yes: eRko je klasickej vlk v rouše beránčím. Provozně sice není nejlevnější, ale když ji miluješ... Však to znáš. :-) Na tvého Laurina jsem koukal už mockrát, je neuvěřitelné, jak dobře se o něj staráš.

v3jc3 06.09.2009  00:04

« Re: prostě nádhera

až budu potřebovat rodinný kombík neváhám ;-)

Ronault. 06.09.2009  19:12

Kdepak jsou

slíbení dinosuaři, ať můžeme srovnat :-)

element5 06.09.2009  20:12

« Re: Kdepak jsou

Tak jsou tam. Obávám se ale, že jsou surové, neboť čas na HDR hrátky se mi lehce nedostává... ;-)

Ronault. 06.09.2009  20:28

« Re: Re: Kdepak jsou

I tak jsou docela fajn, hlavně děti v tlamě dinosara jsou perfektní, lepší než já.

HDR chce klid při focení, teda aspoň já potřebuju postavit stativ a pak exponovat... a třeba děti u toho hlídat, to se opravdu moc nedá.
        Ale měli jste aspoň hezky, to my měli pod mrakem a místy i káplo. Dinosauři vypadají dost podobně, ale jsou jiní. Ale určitě tam měli stejný 3D film Příběh mláděte, který byl.. no... až na začátek nic moc

element5 06.09.2009  20:37

« Re: Re: Re: Kdepak jsou

Počasí nám vyšlo parádně, ale Vyškovský prales vypadá autentičtěji než plzeňské paneláky, které tam z některých úhlů mezi stromy prokukovaly. Příběh mláděte fakt nic moc, ale dceru celkem vyděsil výbuch sopky na začátku a měl jsem co dělat, abych jí v sále udržel.

Ronault. 06.09.2009  20:49

« Re: Re: Re: Re: Kdepak jsou

Tak hodně dokreslilo zeleň HDR, tak to vypadá jak v pralese, ale dookola není žádná stavba krom železnice, takže je to lepší. Jen jsem si myslel, že tam těch dinosaurů bude více, ale i tak docela solidní. Hlavně spojení s tou ZOO Vyškov je pro děti, ale i pro milovníky domácích zvířátek, docela dobrá kombinace.

element5 06.09.2009  21:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Kdepak jsou

V Plzni je to vlastně také součástí ZOO, ale zvířata, nejenom domácí, tentokrát zůstala stranou zájmu. Sára byla natěšená na dinosaury a prcka nejvíc zaujali vrabci, kterých tam všude poskakovalo velké množství. ;-)

Ronault. 06.09.2009  21:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdepak jsou

Tak ve Vyškově mají taky nějaké velbloudy, dromedáry, pár opic apod., jen mám pocit, že pro dnešní děti z města je někdy ten vepřík i vzácnější než ta opice.

"-- skrytý --" 16.09.2009  18:37

Volvo 300 koni

Na morave teraz mate tiez zaujimavy kusok na predaj, mat tie peniaze... [odkaz]

Ronault. 19.10.2009  20:09

Novinky

Ještě bys měl dopsat jakýmpak spolehlivým autem, které Tatry zvládlo dva weekendy po sobě, jsi nakonec do Tater dojel >:-[] Určitě to mého zelenáče potěší >:D

element5 19.10.2009  20:15

« Re: Novinky

Spoléhal jsem na tvou vrozenou skromnost, ale když jinak nedáš. :-) Tedy, do Tater jsem nakonec dojel koncernovým zázrakem, jmenovitě Ronaultovou Škodou Favorit 135 LX. A to že jsem dojel byl vskutku zázrak. :yes: >:-[]

Ronault. 19.10.2009  20:17

« Re: Re: Novinky

Ano, byl to zázrak, přecejen než jsi dojel ke mně, jel jsi Octaviou TDI, což je vyloženě hazard >:-[] >:D Zdravím Matheasova Chrochťáka >:-[]

Mimochodem místo to byl adrenalin, ne? >:D

element5 19.10.2009  20:21

« Re: Re: Re: Novinky

Místo čeho? Nebo místem myslíš celou cestu? >:-[]

Ronault. 19.10.2009  20:24

« Re: Re: Re: Re: Novinky

Překlep, mělo tam být "místy", i když vzhledem k povětrnostním podmínkám a mému obutí to byla asi celá cesta. Nejvíce asi ten výlet do Popradu. Počítám s tím, že ještě dnes se Flammer budí ze spánku a válí se smíchy >:D >:D

A čím teď jezdíš? Jsi netopýr? Čili mastnou tyčí?

element5 19.10.2009  20:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Novinky

Jj, netopýr to jistí. >:D

element5 19.10.2009  20:33

« Hospoda

Škoda že jsi tak daleko, zítra se koná výlet do hospody - já, kuko, pierro, marek.g a webpaja. :yes: Dottore ale asi nedorazí...

Ronault. 19.10.2009  23:06

« Re: Hospoda

Tak to závidím :yes: Dottore asi má moc práce, to víš, s krizí černých pasažérů přibývá >:-[]

Ajin(MoDo Team) 20.10.2009  09:03

To je nemilé

Tak ať poloosa brzo dorazí ;-)

element5 20.10.2009  12:46

« Re: To je nemilé

Díky, :yes: mělo by to být opravené tento týden.

element5 20.11.2009  08:37

AXA-PNEU

Teď jsem viděl reklamní banner Axa-pneu na hlavní stránce a nedá mi, abych nereagoval.

Včera jsem u nich zakoupil sadu zimních pneumatik a nechal si je rovnou namontovat na auto v jejich servisu. Před vlastní objednávkou jsem dostal všechny požadované informace po telefonu, objednávka na internetu proběhla bez problému, pneumatiky pro mě byly připravené a přístup mechaniků v servisu byl velice vstřícný a profesionální. Systémem hodnocení macz je to jednoznačně 3x10. Jaké jsou vaše zkušenosti s prodejci?

FRPE 25.04.2010  02:22

« Re: AXA-PNEU

Reklamní bannner? To je co? :-O

FRPE 07.12.2009  22:27

Děkuji ...

... ti za tip. No nějak to musím fakt vážně pořešit, 5x přestupků je 5x přestupků. Největší pr.ča je to, že v té koloně aut převážně z Prahy jsem jel naprosto normálně jako ostatní.

No asi jsou městský strážníci v Praze alergičtí na mimopražské ... ;-) >:D Právník mě radil osobu blízkou - takže zaženu Babi aby udělala papíry na auto a svedu to na ní ... >:D

element5 10.12.2009  08:01

« Re: Děkuji ...

No jo chlape, nemáš zač... Hlavně, aby se ti podařilo z toho nějak vybruslit což by nemělo být těžké :yes:

Když o tom teď tak přemýšlím, já jsem kvůli rychlé jízdě ještě žádné problémy neměl (klepu do stolu jak divej), zatím vždycky kvůli parkování. Jezdím totiž jak Babi - pomalu a při parkování nevidím kde zastavuju >:D

FRPE 12.12.2009  16:01

« Re: Re: Děkuji ...

Zeptám se z tvých fotek - píšeš Rabí, zmunješ i další - ty máš nějaký vztah k Plzeňskému kraji? Příbuzný, známý, milenka nebo snad budoucí kamarád Frpe? ;-) >:D

Jináč pěknej malej pomocník a i fotky máš moc pěkný a velký hafo jich je :yes:

element5 13.12.2009  18:14

« Re: Re: Re: Děkuji ...

K Plzni vlastně vztah nemám, snad jen, když jsem tam byl posledně povolila na jakési hadici na eRku převlečená matka a vytekla kapalina z posilovače řízení... Dá se říct veselé vzpomínky ;-) Na případný sraz s Plzeňskou frakcí macz snad budu vzpomínat v lepším >:D

A díky za pochvalu fotek.

FRPE 13.12.2009  18:16

« Re: Re: Re: Re: Děkuji ...

Neříkej mě Elemente, že jsi nikdy v životě nepolkl plzenský pivo, vyráběné u Prahy a s japonskými majiteli pivovaru? 8-s ;-)

element5 13.12.2009  18:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Děkuji ...

Tak tuhle Plzeň jsi myslel >:D to je něco jiného, k té mám samozřejmě vztah velice vřelý :yes:

FRPE 25.04.2010  02:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děkuji ...

No tak to je řeč chlapa :yes:

Poustnik 28.12.2009  01:51

Oblíbená kratochvíle

je moc pěkná série fotek, Elemente5. Pokochal jsem se. Hoj! :-)

element5 28.12.2009  18:18

« Re: Oblíbená kratochvíle

Díky za pochvalu, Poustníku a příště taky doraz :yes:

Wiii 28.12.2009  22:55

« Re: Re: Oblíbená kratochvíle

Cau Elementíku :-) Moc pěkné fotky, obvzlášt se mi líbí tretí fotka v sade "na vyjížďce" :yes: :yes: Jinak jsem koukal na první fotku v Oblíbené kratochvíli >:D Prej Subaristů >:D A čí jsou ty hrabané koleje v popředí první fotky, huh? >:D >:D >:-[] :yes: Jinak super sraz, diky bejku!! ;-)

PS: Ano poustniku, ten Elík má pravdu, doraz priste taky!! nejlépe na Jay-Dee >:D >:D :yes:

PPS: Nemohu ti tu třetí fotku "na vyjížďce" zčořit do svého profilu, samozrejme s tvym nickem pod ni? :-)

FRPE 28.12.2009  22:59

« Re: Re: Re: Oblíbená kratochvíle

Ahojda pánové - Poustník se drží té písničky od Jarka Nohavici - jsem starý muž ... ;-)

Pěknej srázek! :yes: Kdybych Vás zval já k nám na náves, tak nepřijedete což? Ale jakmile pozvánku pošle sukně tak vyrazíte jako ,,elementí,, >:D >:D

Wiii 28.12.2009  23:01

« Re: Re: Re: Re: Oblíbená kratochvíle

FRPE, ja doufal ze taky dorazis!!! :-( nejdrive jsi u Petry psal jak pojedes a kdyz se zacalo bavit o terminu, tak jsi najednou nikde nebyl :-!

FRPE 28.12.2009  23:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Oblíbená kratochvíle

Vojtíšku - já byl o svátcích 1,5x dne pryč a 1x noc a ten sraz, respektive konání jsem si přečetl pozdě ... 8-s

Ale snad to nebyl poslední srázek, na další už určo dorazím, pokud teda není dnes od 24h ... >:D to bych z Plzně do Choratic s Cupřicí nedal ... :-)

Wiii 28.12.2009  23:19

« Re: Oblíbená kratochvíle

To je skoda :-( Ale musim te upozornit ze dalsi sraz je 29.12. v 00:10 v Jevanech... Tak na to dupni >:D >:D

ne sranda... nevim kdy bude, organizace neni ma silna stranka, nechavam to na ostatnich, ale vsak vis, ze nekdy ke konci nebo v polovine pojedu do te plzne (to jsem ti uz nekde psal) takze se staci jen domluvit pak presne na miste a case :yes: :yes: :-!

FRPE 28.12.2009  23:21

Není to problém - som zo SPLZNĚ a rád tě uvítám chlebem a solí ... ;-) >:D

Wiii 28.12.2009  23:28

A voda by nebyla? :'-( Admine >:D >:D :yes:

element5 29.12.2009  13:27

« Re: Re: Re: Oblíbená kratochvíle

Tak rychle něco uspořádej a taky dorazím.

PS: Vodu si dovezu vlastní ;-)

element5 29.12.2009  13:24

« Re: Re: Re: Oblíbená kratochvíle

Nazdar, fotku klidně zčoř, ale když mi na sebe dáš mail, pošlu ti jí v plném rozlišení :yes:

Jo a z pole jsi odjel moc brzo, to stříbrné WRX na rozloučenou vystřihlo parádní kolečko >:D

Wiii 29.12.2009  13:35

« Re: Re: Re: Re: Oblíbená kratochvíle

No a já při odjezdu v klidu projel a nechal to na vás >:D Příště, ale to doufam nebudu mit ciste auto, protoze jsem si pak vsiml, ze mam cast kapoty uplne zahazenou trávou >:D :no:

Poustnik 29.12.2009  02:07

« Re: Re: Oblíbená kratochvíle

Jasně, příště...pokud se dožiju. Balím na hory, čas není a voda stoupá... :-)

element5 29.12.2009  13:25

« Re: Re: Re: Oblíbená kratochvíle

Bacha na laviny a příště ;-)

FRPE 25.04.2010  02:21

Pouštíče nedorazí :*)

FRPE 02.01.2010  19:40

14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Počítal jsem správně? :-! Jináč fotky pěkný ale z Vašeho děcka čiší úplná zima ... >:D

element5 02.01.2010  19:45

« Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Vidíš, já vlastně ani auta nepočítal, ale co se týká dětí, máš dobrej postřeh >:D Pořád tvrdil, že mu zima není, ale když se začal klepat tak, že už jsem ho ani nemohl udržet, rozloučili jsme se a byli první, kdo ze Džbánu odjel ;-)

Poustnik 02.01.2010  19:45

« Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Vypadá to tak,taky jsem to přepočítal.... >:D A já byl tedy patnáctý, jen jsem zmizel ještě než se to rozjelo....škoda, že elementík nejmladší spinkal na začátku srazu, zařídit si tohle splašené Volvo mě láká...ale lepší to bude stejně někdy v létě. Hoj! :-)

zip2016 02.01.2010  19:49

« Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Malej Elementík, je ale úžsnej, že zapíral zimu jen aby se mohl pokochat krásnejma autama. Hlavně aby to neodstonel!! ;-) :yes:

element5 02.01.2010  19:53

« Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Dík! Ještě nespí a vypadá OK, tak snad bude v pořádku :-)

Poustnik 02.01.2010  19:58

« Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Taky je taková noční sůva jako bývaly naše holky? Ty chodily spát až po desáté, ale člověk toho pak večer moc neudělá...

element5 02.01.2010  20:01

« Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

No jo, nejhorší ale je, že navíc i brzo vstává >:D

FRPE 02.01.2010  20:08

Zkus Rohypnol po tetě ... >:-[] :yes:

element5 02.01.2010  19:58

« Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Rád tě v létě svezu :-) to už budou hotové všechny opravy a úpravy a eRko bude jezdit tak, jak má ;-)

zip2016 02.01.2010  20:05

« Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

R-ko se sice tváří jako rodinné kombi, ale je to R-aketa jak má být. Zase jsem si pustil to video a jede to jak blázen!! Kdyby to vyšlo, tak bych se taky nechal svést, prosííííím!! ;-) :yes:

element5 02.01.2010  20:29

« Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Jj, proč ne :-) jenom budu muset pořídit nějakej laděnej vejfuk, abych eRko ve zvukové kulise tvého Focuse slyšel >:D

FRPE 02.01.2010  20:31

>:D >:D >:D :yes: To to Zipovi tak řve??? :-O

element5 02.01.2010  20:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

STanda by se červenal rozpaky >:-[]

zip2016 02.01.2010  20:36

Zipovi to neřve. To je simfonie!! >:D

element5 02.01.2010  20:41

>:D :yes:

PS: Simfonie je to, když si dva Simové telefonujou? >:-[]

Simfonie není jako symfonie >:-[]

white label 25.04.2010  02:31

« Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Vidím, že ses "kousl", tak dobrou... ;-)

ypsilon 02.01.2010  20:34

« Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

presne,bylo to dost frustrujici,kdyz se vedle me objevil "fofo" a ja neslysel nic jinyho >:D ;-)
              jinak maly elementik ma muj respekt a nalepku motoristickeho nadsence :yes: i kdyby mu usi a nos zimou upadly,tak by na otazku: "Je Ti zima?", odpovedel "Ne." >:D >:D :yes:

element5 02.01.2010  20:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Jel jsem vedle něj na Evropský a musel jsem zesílit rádio >:D tak jsem ho nechal ujet. Nebo to bylo naopak? ;-)

FRPE 02.01.2010  20:40

No nos a tváře má Elementík červený jako děda Mrazík ... >:D

element5 02.01.2010  20:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Ale pryč se mu vůbec nechtělo. Pozoroval klouzající se auta a dorážel na strejdy z macz >:D

No nic, mějte se, vyrážím se občerstvit :yes:

zip2016 02.01.2010  21:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Hoši, začínám se červenat!!

element5 - přeju přijemnou zábavu!! :yes:

Wiii 03.01.2010  17:45

« Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Zipe, tomu nevěřím >:D S tebou by musel jet krokem.. Teda aspon podle doslechu >:D >:D

zip2016 03.01.2010  18:00

Nemusel, já bych zavřel oči a připravil bych si blicí pytlík!! >:D >:D >:D >:D

Wiii 03.01.2010  18:02

Tak to já tě teda taky svezu... >:D :yes:

zip2016 03.01.2010  18:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Tak jo, ale až bude sucho. Jinak by si ten interiér už asi nikdy nevyčisti!!! >:D >:D

Wiii 03.01.2010  18:06

To je jasný, pojedeš hezky na igelitu >:D >:D >:D >:D :yes:

zip2016 03.01.2010  18:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

A s igelitem na hlavě! >:D

Wiii 03.01.2010  18:14

Snad ne >:D Se domluvíme na jaře.. A udelame si nejaky maly krajsky srázek >:D

FRPE 25.04.2010  02:23

No to bude PARÁDA!!! :yes:

FRPE 25.04.2010  02:35

Blicí pytlík? Was ist das? 8-s

element5 03.01.2010  18:14

« Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

To bude v pohodě, já jezdím jako důchodce >:D Vždyť jsi mně viděl na srazu ;-)

Wiii 03.01.2010  18:15

« Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Na srazu jsi mel v aute prcka, to bych taky jel jak duchodce... Ale na prvnim srazu jsi celkem jel ;-)

element5 03.01.2010  18:19

« Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Právě první sraz jsem myslel, vždyť jste na mně s Petrou pořád čekali :*)

A loni v Mostě jsem byl za pojízdnou šikanu >:D

Wiii 03.01.2010  18:22

Tak náš to: "Už mi není 20 let, už mi není ani 25..." >:D >:D

ZonixX 03.01.2010  19:42

« Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

cus Elemente, teda ja ti nevim jak tvoje Rko "lita", stacilo mi jak jsem to osolil na Evropsky a ty ses mne porad drzel >:D ale jestli to bylo takove to "lechtani" plynu, tak chapu, ze to byla ta duchodcovska jizda >:D

element5 04.01.2010  20:39

« Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Úplně přesný termín zní - dýchavičná důchodcovská jízda >:D turbo se na těch pár metrech ani nestačilo pořádně nadýchnout ;-)

element5 04.01.2010  20:36

Hele, zase nepřeháněj, psal jsem "jako důchodce..." >:D

FRPE 04.01.2010  20:53

>:D >:D :yes: Na penzistu máš docela malý a mladý děcko ... :yes:

element5 04.01.2010  21:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

To víš, moderní medicína dělá divy >:D

ZonixX 04.01.2010  22:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

na mne ta kratka chvile udelala dojem, tesim se na nejakou pristi akci, rad bych ten tvuj ponekud "sviznejsi" kombik videl v poradne akci ;) (motoristicke pochopitelne) :*) >:D >:D

element5 05.01.2010  20:34

Jj, taky se těším :yes:

FRPE 05.01.2010  20:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Zonnixi - kdybs ho chtěl vidět nemotoristicky - musel bys být blondcka, 6-ky ňa.dra, miniskuně a pak bys viděl i jak se sklápí přední sedadla, plmo úložných tajných prostor - kde má pan Element pátý kon.domy atd ...

PS : Elíku - sorry - trdel

ZonixX 05.01.2010  21:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

FRPE - chlivaku!! 8-s >:D ..eRko v nemotoristicke akci by mohlo poslouzit leda tak jako kulisa >:D byt blondyna, tak bych byl lesbicka :*) >:D element, neelement >:D

FRPE 05.01.2010  21:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

Ty voe Zonixi - kdybys viděl jak se já těším na teplejší počasí a budu moct jezdit s čuprou. Móóc se těším. :-)

element5 05.01.2010  21:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 14x aut na srazu + malý synek Elementík?

FRPE, já sice radši černovlásky, ale kdyby byl Zonixx blondýna s šestkama... no, asi bych to překousl >:D

Wiii 04.01.2010  22:28

Však si z tebe dělám srandu >:D >:D :yes:

Ajin(MoDo Team) 08.01.2010  10:06

Originality

Super fotka, skoda, ze uz AutoHase ze sve originality dost ztratilo, cetl jsem ,ze ho koupil Auto Dolak, prodejce Toyot :no: , ale aut se to samozrejme netyka. ;-)

element5 08.01.2010  17:53

« Re: Originality

Jo, je hezká, mám jí v galerii v lepším rozlišení a slíbenou v plném :-)

Co se týká Auta Dolák, skoupili toho hodně a patří jim kde co, nejenom auto-dealerství. Jednoho z jednatelů firmy jsem poznal a musím říct, že obchodník je to více než schopný ;-)

ypsilon 08.01.2010  12:07

volvik celebritou

gratuluji ke zvecneni Tvehob "volvika" v magazinu :yes: doufam,ze se s nama budes jeste bavit,kdyz je ted "volvik" celebrita >:D ;-) btw.sidlo Vaseho klubu nemam zrovna daleko..

element5 08.01.2010  17:49

« Re: volvik celebritou

No, jestli se s vámi ještě budu stýkat opravdu nevím, pořádně si to ještě rozmyslím... >:D

element5 12.01.2010  21:08

Co to je?

Copak jsem si to včera objednal? (foto v galerii) ;-)

PS: Botička to není >:D

FRPE 12.01.2010  21:14

« Re: Co to je?

Zdravím Elementa i malého Elementíka! No podle mě je to ,,něco,, co ukazoval doktor Uzel - na tu erekci ne? :-!

Wiii 12.01.2010  21:16

IPD Heavy Duty Turbo Control Valve >:D >:D :yes:

element5 12.01.2010  21:18

Tak to jsem nečekal... máš 10 bodů :yes:

Wiii 12.01.2010  21:19

« Re: Co to je?

No tak dřív nebo pozdeji by ti to nekdo napsal >:D >:D Jsem te prekvapil co >:D :yes:

Vim o tom hodně [odkaz]

Ronault. 12.01.2010  21:23

Koukám, že jsi vygooglil stejnou stránku jako já >:D >:D

Teda až na to, že já jsem to zkoušel aspoň přeložit a pochopit k čemu by to mohlo být >:-[]

element5 12.01.2010  21:24

« Re: Re: Co to je?

No jo, kdo mohl tušit, že zrovna majitel BMW ví něco o IPD... 8-s ;-)

ZonixX 12.01.2010  21:26

« Re: Co to je?

cus Elemente ;-) tohle byla hadanka pro zacatecniky.. tech je na MACZ plno >:D >:-[]

element5 12.01.2010  21:29

« Re: Re: Co to je?

Ty začátečníku, objednal jsem to hlavně proto abych, až se zase budu nahánět s nějakým ST200, nepůsobil jako důchodce >:D

Ronault. 12.01.2010  21:32

Tak to si nemáš hlavně kupovat Volvo >:-[] >:D

PS: Ne že by moje auto nevypadalo důchodcovsky, měl bych ho přiblížit mladistvému věku a ověšet ho aspoň 3 spojlerama >:D

FRPE 12.01.2010  21:33

« Re: Re: Re: Co to je?

Elemente - uber nějaký fotky, než se sem skrz ně vždycky prohrabu tak je po soutěži ... 8-s

ZonixX 12.01.2010  22:11

« Re: Re: Re: Re: Co to je?

Elemente, nepusobis :-)

Proc si vlastne kupoval ten ventil?

element5 13.01.2010  18:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Co to je?

Sice dole Ronaltovi píšu, že se mi původní ventil rozbil, ale není to úplně pravda. Spíš mám jen pocit, že už nefunguje tak jak by měl (unavené selenoidy) a turbo díky tomu nemá šanci ukázat svůj plný potenciál.

Namontuju ho příští víkend, tedy jestli do té doby přijde a pak poreferuju :-)

FRPE 25.04.2010  02:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Co to je?

Aby ho měl přece né?

element5 13.01.2010  18:40

« Re: Re: Re: Re: Co to je?

Už jsem o tom přemýšlel, dokonce jsem se do toho málem pustil, ale pak jsem se k tomu nějak nedostal... ;-)

Ronault. 12.01.2010  21:22

« Re: Co to je?

Buď to je nějakí sexuální pomůcka, nebo se ti klasicky na tom tvém Volvo něco... po... >:-[] >:D

No a vážně je to taková fičura k turbu, která zlepšuje jeho vlastnosti-

element5 12.01.2010  21:26

« Re: Re: Co to je?

Nevím jak to děláš, ale zase máš pravdu. Je to fičura k turbu, kterou bych si rozhodně neobjednal, kdyby se na tom mém Volvu nic nepo... >:-[]

Ronault. 12.01.2010  21:30

« Re: Re: Re: Co to je?

Elemente? Jak to dělám? Jednoduché. I ve svém na první pohled nízkém věku jsem došel k poznání ohledně automobilů: Koupit si takové auto, které nic nemá a nic neumí, tedy se na něm nemá co pos... a když, tak ať je to v záruce >:-[] >:D

FRPE 17.01.2010  19:32

Who is Sumava?

Zdárek pane! Kde přesně jsi pofotil na šumavě? :-)

element5 17.01.2010  19:43

« Re: Who is Sumava?

Na Horních Hrádkách kus nad Srním... U Kamenného domu na Klostermannově stezce, jestli to tam znáš :-)

Poustnik 17.01.2010  19:56

« Re: Re: Who is Sumava?

Tam to neznám, ale fotečky hezké!!! V podkérkonoší slunko nesvítilo, ale bylo tam taky dobře!!! :-) [odkaz]

element5 17.01.2010  20:17

« Re: Re: Re: Who is Sumava?

No jo, nám počasí vyšlo, ale na tom tvým jelenovi bych si zablbnul i pod mrakem ;-)

talio2 17.01.2010  19:58

« Re: Re: Who is Sumava?

tam to znám :-) jestli máš rád takové výlety tak doporučuju výjezd na Kleť, ale nééé lanovkou -> autem :-) .. já to vyjel :-) tak pro tebe to nebude problém :-)

Přeju hodně krásných výletů :-)

FRPE 17.01.2010  20:03

« Re: Re: Re: Who is Sumava?

Horní Hrádky? No dokonale - byli jste v tom malém penzionu mezi Srním a Modravou? Tam my jezdili s manželkou nejčastěji - klid, samota v lese ale kousek u cesty ... nádhera.

Až příště pojedeš s ,,dětma,, dej mě vědět - vezmu sebou pro nás takový dvě tety ( max. 23let, brunety, 175cm vysoký, 3x pr.sa a nebo blondýny, 165cm vysoký, 5x pr.sa ) no to už se spolu domluvíme na vkusu. No a pojedem na pánskou jízdu s dětmi ... ;-) :yes:

PS : Jinak Šumavu znám jako svý boty. :-! Fakt.

Poustnik 17.01.2010  20:13

« Re: Re: Re: Re: Who is Sumava?

Ta vyšší má 3 prsa a ta menší pět prsou??? To jsou feny nějaké???? :-O >:D

talio2 17.01.2010  20:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Who is Sumava?

obdivuhodný FRPEho vkus.. to by mě zajímalo jak asi vypadá Frpinka >:D >:D

element5 17.01.2010  20:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Who is Sumava?

Mutantky z Měsíce, to je snad jasné, ne... >:D

element5 17.01.2010  20:15

« Re: Re: Re: Re: Who is Sumava?

Jj, to by měl být právě ten Kamenný dům :yes: byli jsme jen na den, takže jsme se tam jenom najedli, ale jestli seženeš ty tety, tak to uděláme přes noc, jasná věc >:D

element5 17.01.2010  20:19

« Re: Re: Re: Who is Sumava?

Díky za doporučení, někdy to vyzkouším, ale teď bez kardanu bych to asi nezvládl... ;-\

FRPE 17.01.2010  20:23

Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Nominace :

1. Frpe + krásná neznámá ( no žádnou nemám asi vezmu naší babku )
    2. Talio + jeho pr.satice
    3. Element + jeho spaní - teda jeho paní -:)
    4. Wiičko + Yčko
    5. Kubýk + Xganga
    6. Poustník + Johny

A kdo ještě? ;-)

Wiii 17.01.2010  20:28

edit:
      4. Wiičko + krásná známá
      4a.Ypsi + jeho mladé řezivo >:-[]

Jinak kdy by to bylo? :-)
      Celkem bych nekam vyrazil ;-)

element5 17.01.2010  20:31

Jj, proč ne :yes:

PS: Do editace seznamu se zatím nepustím, ale kdo ví ;-)

FRPE 17.01.2010  20:34

« Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

No to je jedno kdy, třeba za 14x dní weekeend - dle toho jak se domluvíme a kolik lidí by skutečně jelo.

Sice nevím koho vezmu sebou, mladé a ani staré řezivo nemám asi budu mono a nebo parazitovat na vašich přítelkyních ... >:D ;-) PS : Sorry = ne!

My jsme takhle vždycky 1x za 3-6x měsíců jezdili a byla to úžasná trdel. Nemusí to být zrovna šumava - můžeme kamkoliv ...

Wiii 17.01.2010  20:38

Šumava mi vyhovuje, je to to nejhezčí co tu v ČR máme ;-) :yes:

Jinak za 14 dní mi to taky vyhovuje, čili 29-31 leden? ;-) Já to domluvím s Ypsim a ten určitě pojede... Otázka je, jestli bude počasí na to, abych tam jel bramborem >:D Kdyžtak konečně ukažu MACZ RX 450h ;-)

element5 17.01.2010  20:45

« Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

RX nech rozhodně doma, přece nechceš, abych zůstal pod kopcem sám >:D ;-)

element5 17.01.2010  20:43

« Re: Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Víkend (a místo) mi taky vyhovují, tak jak už jsem napsal, proč ne :-)

FRPE 25.04.2010  02:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Tak pojedeme znovu? :yes:

Ondřej Šámal 17.01.2010  20:38

« Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Wii: Hele, a nechceš vzít i ségru? Má vůbec někoho? Bylo jí už 15? >:-[] >:D >:D

Wiii 17.01.2010  20:41

xganga:
          hele nechci ji vzít, hlavně kvůli sobě >:D >:D Však jsi komentoval to mé přidání do skupiny na FB >:D >:D

Jinak bylo ji 20 nikoho ted nema, ale kazit si vikend svoji sestrou nehodlam >:D >:D :no: :no:

Ondřej Šámal 17.01.2010  20:43

Neboj, celej víkend bys jí, a mě, neviděl >:-[] >:D >:D

Wiii 17.01.2010  20:45

xGay:
              To mi nezaručíš >:D To nehodlám riskovat :-!

FRPE:
              Na žádnou trojku s moji mladou nemysli >:D >:D Si to domluv treba s elementem >:-[] >:-[]

element5:

FRPE 17.01.2010  20:47

XG - >:D >:D :yes:

FRPE 17.01.2010  20:41

« Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Dobrý veče pané X- veliký gango! >:D jak je chlope?

No heleď plán to špatný není - ještě by to ale chtělo aby jelo víc lidí, zatím já, ty a tvoje řezička = malá účast ale kaňourská trojka no né? >:D

PS : Alespoň bychom se pořádně seznámili, takzvaně intimněji než s ostatními uživateli co Vojtíšků? >:D

Ondřej Šámal 17.01.2010  20:46

« Re: Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Dobrý kačer, pane ;-) Mám se dobře, včera večer byla menší sambucca party, ale přežil jsem, ani mi nebylo blbě :-! Jinak já bych jel taky, jen bych se musel s někym svízt, páč jsem momentálně bez auta ;-\

Wiii 17.01.2010  20:48

xGay:
              Jestli budeš v Prahé, tak tě můžu nabrat :-)

Dobříš je z ruky >:D :no: Ale vlastně se tamtudy da taky jet na Šumavu :-)

Ondřej Šámal 17.01.2010  20:49

« Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

V Prahé budu, to nebude sebemenší problém ;-)
                Tak po Strakonický (R4) je z Prahy na Šumavu asi nejlepší cesta ;-)

Wiii 17.01.2010  20:52

xganga:
                  Tak cajk, já to zítra domluvím s Ypsim ;-) Pokud on pojede tak te vezme ten kdo pojede sám ;-) Pokud pojedeme oba ve dvou, tak Alkáče (xGaye) vezu teda já >:D >:D

PS: Záleží na tom kam na Šumavu ;-) :yes:

certina 17.01.2010  20:56

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Přesně tak, záleží kam na Šumavu ;)

Ondřej Šámal 17.01.2010  20:57

Cajky cajk ;-)

Wiii 17.01.2010  20:58

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Cau Certino ;-) Pojedeš taky? :-)

FRPE: tak honem kam se pojede? :-)

certina 17.01.2010  20:59

« Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Jel bych, ale záleží na spoustě dalších faktorů ;-) teda na lokalitě, datumu a čase atd.

Navíc obě auta, které mám jsou zadokolky >:D ale řetězy mám a lano taky >:D

Wiii 17.01.2010  21:02

Poustnik:
                          Urcite pojed, at te taky konecne víc poznám.. >:-[] >:-[] Minule jsme to nestihli ty metrouši jeden >:D >:D

Certina:
                          Aspon bude koho tahat >:D >:D :yes:

FRPE 17.01.2010  21:02

« Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Záleží dle financí. Hodně levná je Družna na Hojsovce - skoro nikdo tam moc nejezdí - noc cca 150Kč ale nic luxus. My pak jezdili do Ź. Rudy na penzion od ČEZU, počkej jdu zagůglovat, nevím ted z hlavy to jméno - tam máš lepší vybavení, vaří tam narozdíl od Družby a je tam masáž, kulec, pinec, solárko atd.

Ale můžeme kamkoliv - vyberte něco - já pojedu kamkoliv - teda pokud nebude stát noc 2000Kč a víc ... 8-s

certina 17.01.2010  21:04

« Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Já jako chudý student taky nemám na rozhazování >:D

Wiii 17.01.2010  21:44

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Hele vyberte něco rozumného a já jsem pro... Když to bude do 1400 za dvojlůžkáč se snídaní, tak nemám problém ;-) Jinak kulec a další blbosti jsou vzdycky velké plus ;-) :yes:

Ondřej Šámal 17.01.2010  21:46

« Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Já bych bral něco ve stylu 4* menšího hotelu s vnitřním bazénem, saunou, hernou (kulec, fotbálek, možná i bowling), příjemným barem tak v cenové relaci 250,- za noc. Samozřejmě all inclusive >:D

Wiii 17.01.2010  21:51

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Hele to bych taky bral >:D Ale jako jel bych někam kde je to prověřené ;-)

PS: plánujete to s lyžováním, nebo jen s chlastáním? Protože jestli jen chlast, tak s Kubyyykem a Xgangou tam nejedu >:D >:D 8-s

Ondřej Šámal 17.01.2010  21:55

Chlastání a maximálně sáňkování za autem, lyží mám tuhle zimu dost 8-s

Wiii 17.01.2010  21:57

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Já ještě žádný lyže neměl :-( Jinak za autem te na bobech klidně potahám, ale nejdřiv ty boby pevně přivážu k autu a tebe k bobum >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]

Ondřej Šámal 17.01.2010  21:59

Já bych radši, abys mě přivázal k něčemu jinýmu >:-[] >:D :yes:

FRPE 17.01.2010  21:59

« Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Dejte ubytování na šumavě a vyberte něco. My byli v hotelu Šumava+Srní na Srní ( natáčela se tam Dagmara ) a je tam bazén a další chujoviny cos psal. Lyže já asi neberu, ale sáňky přibalím ... >:D
                              Šumava hotel je prověřenej a je to tam super - i raut + ostatní taky. Případně mohu mrknout do vzpomínek a jel bych i klidně na Prášily, tam jsme taky byli ubytovaní. Srní a okolí je téměř centrální šumava = plno pěkných míst na výlety a vystřízlivění. Každopádně mě osobně je jedno kam, záleží s kým a jak to tak tady vidím, mohla by být docela trdel. Wii a mě bys ségru na weekem půjčil ... >:-[]

Ondřej Šámal 17.01.2010  22:05

Tady je odkaz [odkaz] Vypadá to tam slušně a ceny jsou taky v pohodě ;-) :yes:

FRPE 17.01.2010  22:06

Ano to je on :yes:

Prověřeno! Takže jedem?

Wiii 17.01.2010  22:11

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Takže Hotel Srní ;-) Ok... Tak mám s tím počítat? :-) Abych si tam kdyžtak tenhle tyden hodil rezervačku :-) A jak to vidíte... najet tam už v pátek večer? nebo až v sobotu dopoledne? :-)

PS: FRPE, nejde o to ji pujčit, ale o to ji vzít s sebou >:D :no: :no:

Ondřej Šámal 17.01.2010  22:12

« Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Wii: Dyť sem psal, že jí celej víkend neuvidíš, a já jsem muž, který dostává svým slibům. Vždyť ani nemusí jet s tebou v autě >:D

Wiii 17.01.2010  22:14

neznáš ji >:D navíc si tě chci užít, takže nemáš nárok >:-[] >:-[]

Ondřej Šámal 17.01.2010  22:15

« Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Ty seš ale zlej :-( >:D Ba ne, když to dobře vyjde, tak možná vezmu taky slečnu ;-)

FRPE 17.01.2010  22:13

« Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Nechal bych to do zítra - nic proti elementovo diskuzi ale tady v tom stromu se to špatně čte, co jí slušně přenést jinam? Možná by jelo víc lidí ... :-!

Wiii 17.01.2010  22:14

Přesouvám e se ke mě >:-[] >:-[] :yes:

element5 18.01.2010  10:42

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Srabi, takhle utéct z mý diskuze 8-s ;-) ;-)

A FR-PE, ;-) můžeš si vybrat, jestli si příspěvky zobrazíš "ve stromu" nebo "chronologicky." Podle toho, jak to máš radši :-)

element5 17.01.2010  20:55

« Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Mám to radši přes Rožmitál, ale je fakt, že po Strakonický je to rychlejší.

FRPE 17.01.2010  20:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Přijeď Student Egency do Plz a tady odsud pojedeme spolu Alteičem - pojedu sám ... :-!

talio2 18.01.2010  11:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

taky bych se na téhle akci rád podílel..tak mi kdyžtak do diskuse napište co a jak,kdy a já se vyjádřím, díky kucí

joo a jsem momentálně bez pr.satice :no:

Wiii 18.01.2010  11:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Talio pojd ke me do diskuze ;-)

element5 18.01.2010  11:19

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Ty si o tu jedničku fakt koleduješ >:D

Wiii 18.01.2010  11:30

Elemente proč? >:D >:D Já nic, já muzikant >:D >:D

element5 18.01.2010  12:08

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Neříkej, že nevíš 8-s konečně se to tady trochu rozjelo a tys to hned zkazil >:D >:D

Wiii 18.01.2010  12:11

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Co jsem zkazil? >:D To si stěžuj u FRPEho, ten s tím přišel, já jen navrhl, že tada muzeme diskutovat u mě >:D :yes:

element5 18.01.2010  12:21

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

No jo, vždyť si dělám legraci :yes:

Wiii 18.01.2010  12:25

Jan aby >:D >:D

Aby jen >:D >:D

FRPE 25.04.2010  02:32

« Re: Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Prstit můžeš i mladší né?

Poustnik 17.01.2010  20:58

« Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Tož já ani Džony asi nepojedem, ale nic nemůžu vyloučit. Tak aspoň vím, že se něco děje.

FRPE 17.01.2010  21:03

« Re: Re: Kdo všechno byl jel z MACZ na víkend na ŠUMAVU?

Ale nejkrásnější by bylo asi Srní, Modrava, Kvilda, Borová Lada - jak psal Elementík - ale můžeme kamkoliv. :yes:

Nebo Boubín ale tam ...

foto Subaru4ever

Subaru4ever 19.01.2010  13:01

Krásné chlapácké auto, výborná recenze, super fotky. Nejde hodnotit jinak, než za plný počet :yes:

element5 19.01.2010  14:00

« Re: Hodnocení

Díky :yes:

FRPE 25.04.2010  02:36

« Re: Re: Hodnocení

Ježíš šmarjá, neděkuj porád!

FRPE 25.04.2010  02:40

« Milý ELEMENTE pátý

Chtěl bych tě ze srdce poděkovat za dnešní hezký a pohodový pokec, grilčo kurčo und vepř, snad rande vyšlo a přeji chodně úspěchů v dalším životě.

Vidím, že dnes byla tvá diskuze napjatá a konečně a toužebně jsi dosáhl 400ks příspěvků.

Gratuluji! ;-)

element5 25.04.2010  09:50

Děkuji :yes: ;-)

Já nejdřív myslel, že mi někdo příspěvky smazal a teprve po chvíli mi došlo, že se stal pravý opak - FRPE konečně provedl to, co slíbil už na Srní a dokázal to sám >:D :yes:

white label 25.04.2010  10:24

« Re: Milý ELEMENTE pátý

Počkej, úplně sám ne, taky jsem vlastně přispěl svou (nepatrnou) troškou do mlýna... ;-) :-)

element5 25.04.2010  10:46

« Re: Milý ELEMENTE pátý

To je vlastně pravda, ještě tedy přiobjednám jednu medaili. Bude na ní stát: Drahému WL za zásluhy na rozvoji diskuze u elementovy recenze na macz >:D

FRPE 25.04.2010  11:10

« Re: Milý ELEMENTE pátý

Elemente - medaile? Vždyť na Srní jsi sliboval co příspěvek to 5OOKč né? >:D Nebo myslíš že jsem těch 51x příspěvků a Label 1x psali zadarmo? 8-s Ale že seš to ty budoucí "krajánku z Plz" tak ti slevím na 4OOKč >:D

Jsem rád že se "to" povedlo a snad jsi štastný. Jináč kdykoliv oba můžete přijet, jste vítáni, jen mě dej vědět dříve abych stihl nakládací proces u masa.

Frpe Polrajch

white label 25.04.2010  11:31

Ale já psal min. 3x! :-O >:-[]

(a nezapomeň na noční příplatky a příplatky za neděli...)

Brandon Walsh 25.04.2010  11:37

« Re: Milý ELEMENTE pátý

keby to element tusil radsej si vas da na hejt list >:D

FRPE 25.04.2010  11:37

Jo jo, Labele, povídali že mu hráli viď? >:D

To jste vy "muži", ve všem si přidáváte, ve výkonu auta, ve výši platu, ve výšce svého těla, v délce jistých partiích těla >:D
                      ale ono těch tvých udávaných 27cm je ve skutečnosti teda 3cm?
                      Teda co to zase píšu, 3x příspěvky? Kde? >:-[]

FRPE 25.04.2010  11:38

« Re: Milý ELEMENTE pátý

Zino - nene, pleteš se brat moj, ti sa nepametáš ako Element na Srnisku upratoval Frpeho a prosil abych mu přispíval do diskuze, že by rád dosáhl svého "vrcholu" oněch 4OOks příspěvků? >:D

Brandon Walsh 25.04.2010  11:46

« Re: Milý ELEMENTE pátý

nepamatam si ale som rad ze si mu splnil sen z detstva >:D

element5 05.05.2010  08:41

« Re: Milý ELEMENTE pátý

Sen z dětství >:D hele, vždycky jsem si přál Lego a na rozdíl od Ronaulta jsem ho nikdy nedostal... Co s tím uděláte? ;-)

FRPE 10.05.2010  17:50

« Re: Milý ELEMENTE pátý

Vybírám nový vůz a zaujalo mě Volvo, je to bezpečný vůz a spolehlivý [odkaz]
                              Můžeš doporučit? >:D >:D

element5 11.05.2010  20:48

« Re: Milý ELEMENTE pátý

FRPE, kdo ví, jestli to bylo ještě opravdu Volvo a ne už nějaká čínská napodobenina ;-) >:D

element5 01.02.2010  10:22

FRPE TOURS Šumava 2010

Zjistil jsem, že máme možnost získat zajímavou slevu na ubytování v námi vybraném hotelu Srní. Je ovšem nutné vědět, kolik lidí a kdy skutečně dorazí, a to nejlépe ještě v průběhu tohoto týdne. Dáme to dohromady? :-)

PS: Sleva bude platit i pro námi již objednané pobyty!

PeT-a (RSKa) 01.02.2010  10:33

vážně??....To zní zajímavě :yes:

FRPE 01.02.2010  10:36

Sopa no sopa tady používáš moje jméno Uličníkůůů >:D

element5 01.02.2010  10:51

« Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Potřeboval jsem úderný lehce identifikovatelný titulek, abych přitáhl pozornost >:D třeba na "Element na horách" by se nejspíš moc lidí nechytilo ;-)

Brandon Walsh 01.02.2010  14:27

« Re: FRPE TOURS Šumava 2010

prave som rozmyslal ze by sa mi patrilo zarezervovat izbu takze poprosim jednu dvojlozkovu na nick zino >:D :yes:
            btw: to chces rezervovat ako skupinu ? by nam mohli tym padom dat aj nejaku polpenziu >:D

FRPE 01.02.2010  16:06

« ELEMENT spí s FRPEM?

Když jsi chtěl být in, tak tento název je dle mě lepší a navíc to bude 19-20.2.10 i pravda nebo né?

PS : A večer přijede možná mezi ,,nás,, (dva) i Subaristka ...

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

element5 01.02.2010  16:35

« ELEMENT má rýmu ...

... a možná nikam nepojede >:D Né, slibuju, že se vyléčím ;-)

FRPE 01.02.2010  16:39

« Re: ELEMENT má rýmu ...

No záleží ,,brácho,, s který ,,nosní,, dírky tě ten ,,malvaz,, teče ... 8-s

Dle toho lze celkem snadno rozlišit rýmu od kapavky :yes:

element5 01.02.2010  16:58

« Re: Re: ELEMENT má rýmu ...

Neboj, naházím do sebe nějaké prášky a na Šumavě budu jako rybka, plně ti k dispozici :-!

element5 01.02.2010  16:58

« FRPE TOURS Šumava 2010

Haló, tak co na to říkáte?

FRPE 01.02.2010  17:03

« Re: FRPE TOURS Šumava 2010

O jakou slevu se jedná? Pokud je to tzv. sleva 100% tak jedu a pokud je to sleva Grátisovka + Element platí útartu po barech - tak si to ještě promyslím ... >:D

element5 01.02.2010  20:17

« Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Jedná se o úplně obyčejnou Slevu Obecnou, ty náš galantní rytíři ;-)

FRPE 01.02.2010  20:30

« Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

No hale s tou Subinou by to nebylo špatný né? :-!
            Bereš sebou i Elementíka? :yes:

element5 01.02.2010  20:36

« Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Vůbec to nebylo špatný, naopak :yes: pan Motejl nemůže být všude a proto je dobré, žes roli ochránce utlačovaných převzal na macz ty :-)

Elementíka neberu, neb nevím, kdo by ho hlídal, až mne tam opijete ;-)

FRPE 01.02.2010  21:42

Jak to myslíš s motejlem? Jo tys četl ten příspěvek u Vesmírnýho? :-! >:D

Jasný že ošklivé ženy, malé děti a vykastrovaní pesani by nám překáželi, né? >:-[]

element5 02.02.2010  14:09

« FRPE TOURS Šumava 2010

Tak ještě dneska zkouším, jestli se někdo chytí a zítra na recepci zavolám, že jsme grandi, a že žádnou slevu nechceme >:D

element5 04.02.2010  19:46

« Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Dopoledne jsem mluvil se slečnou recepční a i po telefonu jsem poznal, jak v ní hrklo, když jsem jí oznámil, že sice přijedeme, ale slevu nechceme. Myslím, že se s podobným přístupem určitě nesetkává každý den... :-!

Wiii 04.02.2010  20:09

« Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Ať si zvyká, přijede ta nejvyšší společnost :-! :-! Sleva je pro póvl >:-[] >:-[] >:D >:D

FRPE 04.02.2010  20:12

« Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

borejť jo, je ta ,,krize,, tak at se hoteliéři taky na těch ,,zbohatlících z Prahy,, nakapsujou ... >:D

Brandon Walsh 04.02.2010  20:16

« Re: Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

no ako tak citam my tam ideme dvihnut ekonomiku ? >:D a dufam ze maju velke parkovisko lebo take nieco este nezazili >:D >:D v prahe som este nebol a uz sa radim medzi prazskych zbohatlikov >:D >:D

Wiii 04.02.2010  20:31

« Re: Re: Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Zino, tam te radíme my >:D Ale taky nejsme pražáci.. Tam zbohatlíci nežijou >:-[] >:-[] :no:

FRPE 04.02.2010  20:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Zino - Wii je Jevanskej buráček ... >:D

Wiii 04.02.2010  20:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Ty jsi zase Plzeňskej metař a nikde to nevyprávim >:-[] >:-[]

Brandon Walsh 04.02.2010  20:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

tak to ja zijem v lukrativnej stvrti pod tatrami >:D

FRPE 04.02.2010  20:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Plzenskej metař - momentálně na pracáku ... ;-)

element5 04.02.2010  21:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Koukám, že tam z nás budou mít radost >:D

Wiii 04.02.2010  22:09

TO každopádně >:-[] >:-[]

PeT-a (RSKa) 04.02.2010  23:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Tak mi tam zamluv ten pokoj....pro dvě osoby (prosim odelene postele >:D )

Dík

FRPE 09.02.2010  00:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Ahoj Eldo - zamluvil jsi něco a nebo jsi se na mě vypral? :'-(

Mám nabídku od jedný chezký slečny, že by mě dělala sparingpartnera ... >:D

element5 10.02.2010  12:20

« Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Já už kvůli tobě odmítl slečny dvě tak doufám, že ani ty nadáš přednost nějaké rachejtli! >:D

Zamluvené to už samozřejmě je ;-)

FRPE 10.02.2010  12:28

« Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

OK brácho, pošli mě to na mail, kde ležíme, ve kterém patře, zda mám výhled z postýlky na okno a ty na wc nebo obráceně, zda je na pokoji TV, bar, lednice, konvice, slunečník, matrace, lehátko, sluchátko, párátko ... Všechno mě to popiš, zda chrápeš, prdíš, krkáš, jak líbáš ... >:D

Jsi trapnej Frpe :*)

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRPE TOURS Šumava 2010

Si piš

FRPE 23.02.2010  20:13

Hele Pr.dko

Nechceš už mě odšestkovat? ;-) Nic tak hroznýho krom kanady a šikanu jsem tě na šumavě neprovedl ne? >:D >:D A to žes mě nosil svačinu, pití, dával kačky, to kluci vědět nemusí ne? ;-)

element5 23.02.2010  22:43

« Re: Hele Pr.dko

To, že jsem ti musel připravovat svačinu, míchat drinky a platit za tebe ubytování bych bez reptání skousl, ale to, že po tom co jsi odpadl, jsi mi na krk hodil svoji slečnu a já se jí musel celou noc věnovat ti do smrti nezapomenu. Buď za ty šestky rád >:-[] ;-)

foto tobi

tobi 05.03.2010  10:17

good choice

Skvělá volba. Miluju starý přeplňovaný a hlavně nenápadný auta.
    Po tomhle Volvu jsem se koukal, když sem si pořizoval auto, ale je jich vážně málo a sehnat nějaké v dobrém stavu za rozumnou cenu bylo nad moje síly.
    Motor co v tom máš je jeden z nejlepších, které se kdy vyráběly a můžu jenom slintat :-)
    Mých 147kW se může jít klouzat, zvlášť teď kdy pokud nemáš 4x4 tak ti je cokoliv nad 80 koní k ničemu :-)

GRatuluju ke krásnému stavu a super autu!

element5 10.03.2010  18:04

« Re: good choice

Díky za gratulaci :yes:

Tvůj Rover ale také není vůbec k zahození. Někdy kolem roku 98 si podobný pořídil kamarád a tenkrát jsem z něj byl úplně unešenej... A to měl diesel ;-)

FRPE 25.04.2010  02:26

« Re: Re: good choice

Neděkuj, zasloužíš si to!

ypsilon 18.03.2010  20:12

sraz volvozidel

pekna sebRanka ;-) :yes:

element5 18.03.2010  20:21

« Re: sraz volvozidel

Příště to bude mnohem větší, tohle se domlouvalo den, dva předem ;-)

ypsilon 18.03.2010  20:26

« Re: Re: sraz volvozidel

jakoze cela strach poseta "volvozidly" ;-) musim Ti ale rict,zes mel na srazu zdaleka nejhezci barvu "volvozidla" :-)

btw. uz ma Tve R pohanena vsechna 4kola? ;-)

element5 18.03.2010  20:57

« Re: sraz volvozidel

Jj, ale jenom proto, že nedorazil nikdo se Saffronem :-) Velký R sRaz bude, jestli se uskuteční, někde u Brna. Počítáme totiž i s účastí našich východních bratrů ;-)

A nemá, teď bohužel vrážím peníze do úplně jiných věcí... ;-\

Poustnik 18.03.2010  21:17

To byl takový večerní čajíček, že, žádná drsnější akce....[odkaz] ;-\ >:D >:-[]

element5 18.03.2010  21:35

Jasně, my jsme slušní kluci ;-) >:D

ypsilon 18.03.2010  21:37

« Re: Re: sraz volvozidel

no tak ta volvacka saffron zlata je taky :yes: aaa,takze to bude "mezinarodni sraz volvozidel(MSVV)" :-)

aha,tak to se neda nic delat..aspon Ti to takhle zere min ne?

kazdopadne jsem se zakoukal do [odkaz]

z ktereho urcite cerpala c30 :-) krasavec a jeste tady [odkaz]

element5 18.03.2010  21:43

« Re: Re: Re: sraz volvozidel

Ypsi, zkratku jsi vymyslel, nechceš ještě vytvořit logo? Nebo ten sraz sponzorovat? >:D Že by mi to totiž žralo míň se mi zrovna nezdá a k Brnu je cesta dlouhá ;-)

ypsilon 18.03.2010  21:50

« Re: Re: Re: sraz volvozidel

no jasne,rozbiju prasatko(keramicky vw brouk) a snad bude na pronajmuti brnenskeho vystaviste >:D to by melo stacit ne? :-)

poustnice, je to krasavec pro fajnsmekry :yes:

element5 18.03.2010  21:53

« Re: sraz volvozidel

Jé, já věděl, že jseš super kamarád, máš to u mě >:D

ypsilon 18.03.2010  21:55

no nestoji za rec..staci,kdyz mi das volvo 1800es >:D :yes:

FRPE 25.04.2010  02:30

Ale stojí to za řeč 8-s

Poustnik 18.03.2010  21:45

« Re: Re: Re: sraz volvozidel

Zajímavé, že na to, jak je to auto dlouhé, jsou dveře docela krátké....ale je to fešák, auto pro fajnšmekry. :-)

element5 18.03.2010  21:51

« Re: sraz volvozidel

Jestli se nepletu, tak v ČR není, na rozdíl od kupé, ani jeden kousek...

FRPE 25.04.2010  02:25

Ale je, ty kecale :-!

Ronault. 18.03.2010  22:15

« Re: sraz volvozidel

Pěkné pěkné, elemente... přijeli všichni po svých nebo jako se sluší a patří na odtahovce >:-[] Sakra, já jsem takový zlý posměváček zpropadený... kaju se >:-[]

Nicmeně jak koukám na fotky, tak červené a kombi vypadá z eRek nejlépe.

FRPE 19.03.2010  15:09

« Re: Re: sraz volvozidel

Vy pošádáte Elemente pátý slazy na střeše? :-O Tak plosím tě k nám na slaz nejesděte, my máme na RD slabý tlámy a křehkou kritynu Bramac Max a ta by určo ten nápor nevidržela ... :-(

PS : Fe školce ted běžý chádanka : výš kdo vymislel VOLVO? ;-) Ono se zpočátku jmenovalo Vulvo, napovím ještě trochu : VULvo ;-) >:D 8-s

element5 19.03.2010  16:32

« Re: Re: Re: sraz volvozidel

Hele Frpíčku, vyřiď tátovi, ať to kouká honem rychle zpevnit a ať postaví pořádný pozvolný nájezd, abychom si až dorazíme neodřeli spojlery ;-)

Ronault. 19.03.2010  20:37

« Re: Re: Re: sraz volvozidel

VULvo - tak to je pecka! >:D >:D >:D :yes: :yes: :yes: To si s dovolením okopíruju

PS: Nepochopí to jen ti, co nemají znalosti anatomie >:D

FRPE 25.04.2010  02:32

Jsi chytrý kluk Ronaulte

element5 19.03.2010  16:29

« Re: Re: sraz volvozidel

Bohové nám byli nakloněni a tak, pokud vím, dorazili všichni dokonce i domů po svých >:D

A že děkuju ;-)

Ronault. 19.03.2010  20:35

« Re: Re: Re: sraz volvozidel

Já se posmívám a sám mám teď poslední dobou problémů nějak hodně. Dneska jsme 4 chlapi, z toho tři pod vlivem slivovice a jeden pod vlivem penicilinu (já bohužel), řešili startérovou záhadu. Popravdě jsme se tak do toho zamotali, že ani nevím, jestli teď auto startuje díky původnímu startétu, novšímu, jestli je cívka z toho, nebo je to tou kratší z toho a proč to nejelo v Brně taky nevím... prostě... 8-s

element5 19.03.2010  20:38

« Re: Re: Re: Re: sraz volvozidel

Zrovna odcházím do hospody a zkusíme tam s kamarádem tu vaši zamotanou hádanku vyřešit >:D pak dám vědět ;-)

Ronault. 19.03.2010  20:40

« Re: Re: Re: Re: Re: sraz volvozidel

Děkuji! Ale ještě větší radost byste mi udělali, kdybyste cestou z hospody nějaké Felicii (má výkonnější startér a taky pasuje) startér nenápadně odcizili >:-[]

FRPE 25.04.2010  02:35

Neposmívej usměváčku

Poustnik 24.03.2010  18:31

Elemente5, koukám, že jsi fotil na úplně stejných místech

jako já minulý týden! Pod Palackého mostem! :-) [odkaz]

element5 24.03.2010  18:41

« Re: Elemente5, koukám, že jsi fotil na úplně stejných místech

No jo, většinou tam parkuju, když jedu do práce autem a byla by škoda toho nevyužít :-)

foto Subaru4ever

Subaru4ever 24.03.2010  18:57

« Re: Re: Elemente5, koukám, že jsi fotil na úplně stejných místech

Na těch černobílých fotkách na kamenném nábřeží skoro v centru starobylé Prahy to té "retro krabici" opravdu moc sluší ;-) :yes:

Denně tam jezdím tramvají, tak budu Volvíka vyhlížet :-)

element5 31.03.2010  20:41

« Re: Re: Re: Elemente5, koukám, že jsi fotil na úplně stejných místech

Díky, také se mi zdá, že to na nich eRku celkem sluší :yes: Jinak moc často tam na něj nenarazíš, ale třeba budeš mít štěstí >:D

« Re: Re: Re: Re: Elemente5, koukám, že jsi fotil na úplně stejných místech

Skoda, bolo to jedno z mojich najoblubenesjich Volv... RIP

element5 31.03.2010  20:46

« Re: V70 es muerte

Je to škoda... :-(

Statistický údaj o tom, že víc kusů V70 než XC70 se prodalo naposledy v roce 2000 (jednalo se ještě o "mou" hranatou verzi) a od té doby XC70 podle mě hezčího sourozence V70 v prodejích drtí, mě ale celkem překvapil.

FRPE 25.04.2010  02:26

« Re: Re: V70 es muerte

Statistické údaje ...

foto Erl

Erl 05.04.2010  19:21

Foto

Hoj Elemente. Fota moc hezký :yes: Mohl by jsi mi je pls poslat? Hlavně ty z toho klouzání :-! :-) Prosím Prosím Prosím :yes:
    A ty "vyblitý" vypadaj hodně zajímavě :yes: :yes: >:-[]

EDIT : V SZ zasílám můj e-mail ;-) :-!

FRPE 05.04.2010  20:23

« Re: Foto

Jojo, řekl bych že jedny z nej fotek ze šumavy, pěkný.

foto Erl

Erl 05.04.2010  20:30

« Re: Re: Foto

A kdy se s nima pochlapíš ty? >:D >:D >:-[] >:-[]

element5 05.04.2010  20:36

« Re: Foto

Děkuju klucí, zítra ještě nějaké přibudou - zastavil mě denní limit :-)

FRPE 25.04.2010  02:27

« Re: Re: Foto

Denní limit, nezmá pro sebe žádný limit :*)

ypsilon 06.04.2010  20:33

sumava fotos

maczdarek :-)

moc hezky fotky ;-) :yes: Ti dam,ze uz to hulit nebudu >:D :-! ;-) opravdu jsem se pobavil,diky :-) :yes:

p.s.:prosim o nake fotky v plnym,napisu SZ ;-)

element5 06.04.2010  21:00

« Re: sumava fotos

Děkuju za pochvalu, fotky pošlu :-)

Brandon Walsh 06.04.2010  21:06

« Re: sumava fotos

taktiez som sa pobavil pekne fotky a hlavne vela ;-) >:D

Ondřej Šámal 06.04.2010  21:12

Taková Fantomas edice >:D Jinak fotky parádní, jen co je pravda ;-) :yes:

FRPE 06.04.2010  21:29

« Re: Re: sumava fotos

jo dost dobrý ale Ypsi dlužíš mě karton brkaček cos mě vykouřil, bo si zabudol? 8-s

Okomentoval bych to slovy : bylo nám tak zle až jsme zbělali "úzkostí" z alkoholu :-!

Ondřej Šámal 06.04.2010  21:33

« Re: Re: Re: sumava fotos

Mně bylo dobře, to spíš odpadlíci Wii a Certina, ti se vypařili nějak brzo >:D

element5 07.04.2010  08:14

« Re: Re: sumava fotos

Taky děkuju :yes: Jenom je škoda, že zbytek odpadl a nemohl jsem zvěčnit i je >:D

FRPE 06.04.2010  20:39

Jo NEJlepší kamarádi chlapečku?

To jsem teda překvapený ... :-O >:D Ale asi jo, když jsme sdíleli jednu loži, jeden pokojový hotel, jednu ženu ... 8-s

Ocitoval bych to tou písní z tvého pohledu :

Na Srní s Frpem a cizí ženou v jednom pokoji,
    mě samotinkého Elementa při souloži nechtějí,
    kořalky a piva lil jsem do Frpeho v hospě Na nároží,
    ten usnul jak špalek a já mu nasadil pěkné paroží,
    nyní jsem spokojen, juj to jsem si užil,
    jak to jen zamaskovat, aby Frpe něco prožil?

Na nálepku paroží, dáme jsme NEJ kamarádi ... ;-)

element5 06.04.2010  20:59

« Re: Jo NEJlepší kamarádi chlapečku?

Lepší být kamarádi, než vzájemně soupeřit a bojovat, ne? A navíc, jak ostatně sám píšeš, už jsme spolu něco zažili a i vztah na jednu noc je vztahem... >:-[] ;-)

PS: Rýmovačka se ti povedla :yes:

FRPE 09.04.2010  16:42

Nerozčiluj se "táto"

Četl jsem tvé novinky ... No raději spíše poděkuji za SZ a rovněž popřeji k tvým narozeninám vše NEJ. :yes: ;-)

element5 09.04.2010  17:34

« Re: Nerozčiluj se "táto"

No jo, no... Mám dnes blbou náladu, jsem rozmrzelej a vůbec... Prostě mě vytočilo, že se tady někteří jedinci rozčilují, když se jim někdo opováží dát známku nižší než 10 a automaticky ho pak urážejí. Víš, kolik sedmiček a osmiček tam mám za auto já? A nadával jsem někomu? Psal SZ? Ne, nenadával a žádné osočující či prosebné SZ jsem nepsal. Tím nechci říct, že by mě nižší známky nemrzely - mrzí, ale odsud potud. Stahovat svou recenzi a trucovat z tohoto důvodu rozhodně nebudu.

Jestli jsem se někoho dotkl, jestli se někdo v mých slovech poznal tak je to možná jen dobře, protože jsem tady rád, spoustu uživatelů znám osobně a myslím, že tady tak nějak vycházím ze všemi, ale občas mě to tady opravdu rozčiluje...

A diky za přání :-)

Poustnik 09.04.2010  19:08

« Re: Nerozčiluj se "táto"

Jen si ulev..... >:D >:D ;-)

FRPE 09.04.2010  23:46

« Re: Re: Nerozčiluj se "táto"

Papír a net snesou všechno, když to nepomůže, zkus boxovací thajský pytel, když ani to ne udeř Frpeho do nosu ... >:D ;-)

FRPE 19.04.2010  16:53

SZ

Pěkný fotky ( a ). Já tu o víkendu nebyl na MACZu, takže jsem to viděl až nyní. ;-)

Nechceš přijet na kus řeči ve středu? Jdeme s Kubýkem na pivo + ten kdo se připojí ... :-!

element5 20.04.2010  19:43

« Re: SZ

Rád bych se stavil, ale koukat se na vás jak lijete se mi nechce a bohužel musím ve čtvrtek do práce... ;-\ více po SZ

foto Martin-Happy

Martin_Happy 11.05.2010  08:56

Tak to sem si pošmák

Takhle má vypadat správná recenze. Aby jí člověk přečetl a auto, i když z prvu nezajímavé, mě rázem začalo nahlodávat. A přesně to se taky stalo. Po přečtení tvýho textu mám chuť vlastnit Volvo. >:D Nejspíš se to v budoucnu nestane, ale pokud bude opravdu ten sraz v Plzni, tak bych prosil jedno svezeníčko

element5 11.05.2010  20:54

« Re: Tak to sem si pošmák

Martine, užeň FRPEho ať nakoupí klobásky, naloží kuřátko a narazí soudek a rád se za vámi do Plzně nějaký víkend vydám. Pak tě svezu a pokecáme. FRPE nás mezitím bude obskakovat - připravovat a servírovat jídlo, dolévat půllitry a když nám dojde řeč, bude nás bavit svými psími kusy >:D >:D

Jo a díky za pochvalu :yes:

FRPE 11.05.2010  21:01

« Re: Tak to sem si pošmák

>:D >:D Elemente - to je doblí nápadýček, jak kdyby cho vimislel sám Frpýček :yes: >:D

Bude nás obskakofat a mi budeme chodovat, jýst, pýt a tančyt! :-!

Fesmeš plo mě i slečnu dcerku? ;-) >:D

Ronault. 11.05.2010  22:26

« Tolik kol...

Ale jen 2 poháněné... budeš mít >:-[] ;-)

PS: Nebo už je to zase čtyřkolka

"-- skrytý --" 11.05.2010  22:31

« BBS Propus

Tyhle kola chválím, na V70 budou vypadat hodně dobře. Zajímalo by mě, kolik ti stály?

element5 11.05.2010  22:58

« Re: BBS Propus

Taky si myslím, že eRku slušet budou :-) co se týká ceny, nebyla to špatná koupě (ostatně jako většina dílů z UK), ale je nutné počítat s vyššími náklady na dovoz...

element5 11.05.2010  22:32

« Re: Tolik kol...

Čtyřkolka to není, na léto přece stačí pohon přední nápravy... :-)

Na to, proč mám na léto dvě sady "zimních" kol, se mě ale neptej, asi bych se na rozumnou odpověď nezmohl >:D

FRPE 11.05.2010  22:34

« Re: Tolik kol...

Já už bych jen poháněný předek nechtěl ani za život ... :-(

Ronault. 11.05.2010  22:36

FRPE: Tak jezdi Áviou. >:-[]

element: A to je tady ještě to globální oteplování >:-[] >:D

ypsilon 11.05.2010  22:56

nova bbs

moc pekna ;-) :yes: jakou budes mit teda barvu stredu(pavucin)?...

element5 11.05.2010  23:00

« Re: nova bbs

Ypsi, ještě nevím, mám stříbrné, ale asi nechám vyleštit límce a střed stříknout do malinko tmavšího odstínu. Podobně jako je to u té modré V70 na fotkách.

ypsilon 11.05.2010  23:02

« Re: nova bbs

to bude vypadat zajimave :yes: a co pneu?uz mas nake vybrane?..

element5 11.05.2010  23:06

« Re: nova bbs

Půjdou na to zimní Nokiany co jsou teď na Satellitech v garáži... Jsem vrah, takováhle kola na zimu, co? ;-)

"-- skrytý --" 11.05.2010  23:08

« Re: nova bbs

Na zimu je nedávej, je jich opravdu škoda :'-(

Brandon Walsh 12.05.2010  11:19

dalsie kola pomalicky otvaras pneuservis ? >:D uz si ako ypsiho skorobracha >:D

Chobot 17.05.2010  20:10

Nazdar

pane. Tak kdepak máme ty fotečky ze srazu. Já čekám :-) ;-)

FRPE 17.05.2010  20:28

Elemente - stojím ve frontě hned za panem Chobotem ... >:D

Kde? Kdy? Dnes? Zítra? :-( Pozítří? 8-s Nebo až naprší a ushne?P Pošli mě pleas do mílu jak ti myji vůz a tvá paní se směje, fotíš a ona ukazuje toho "žána" dětem a nakonec když jí požádám o 105Kč za precizní ruční umytí tvého vozu, dělá že mě nerozumí ... ;-)

Na finance kašli ale pošli mě to fotos, díky! :yes:

element5 17.05.2010  20:35

« Re: Nazdar

Vydržte chlapi, pracuju na tom >:D

Chobot 17.05.2010  20:41

« Re: Nazdar

Ty si rychlík sakra. Stačí si říci a už to tam lítá >:D :-)

FRPE 17.05.2010  20:47

« Re: Nazdar

No ale nebýt tvé kolkované žádosti tak tadyhle pana Elementa nerozhýbeme ...

PS : Elíku bez obličejů a ksichtů = děkuji. ;-)

Chobot 17.05.2010  20:49

« Re: Nazdar

Taková kol(í)kovaná >:D žádost dokáže divy.

FRPE 17.05.2010  20:52

« Ruční myčka u Frpáčů ...

... ty voe já se s tebe poderu ... >:D :yes: Hale pošli mě pleas taky nějakou fotku, ostatně jste ujeli bez placenky ... 8-s ;-)

Co malej Elementík? Chybí mu plzenskej strejda ve hře s pivními tácky? >:D

element5 17.05.2010  20:57

« Re: Ruční myčka u Frpáčů ...

Už to posílám :yes: hned pak přidám ještě něco z parkoviště ;-)

Chobot 17.05.2010  20:58

Jupíííí :yes: :-)

Ronault. 17.05.2010  21:00

« Re: Ruční myčka u Frpáčů ...

Škoda že je to tak z ruky :-(

FRPE 17.05.2010  21:07

« Re: Ruční myčka u Frpáčů ...

Ron - máš doma hadici, tekoucí vodu, autošampon a nějaký starý koštátko a houbu, naše firma dojede k vám a umyje Favorita, tátu, mámu, děti, psa a i si pak posléze poradí s umytou přítelkyní třebas ve vymydlené vědárně ... nejprve je nutno podotknout, že bude vymydlena vědárna a poté přítulka ... >:-[] >:D ;-)

PS : Jak se daří "doktore"? :-!

Ronault. 17.05.2010  21:15

« Re: Ruční myčka u Frpáčů ...

FRPE: No mě by stačilo to auto. Vodu, kýbl, autošampon ti klidně dám, přítelkyně bydlí naštěstí 40 km daleko >:D

Jak žiju? Mám mokrou pravou nohu, zatíká mi do auta a kape to přesně nad plynový pedál 8-s >:D Jsem to zkoušel ten tok alespoň odklonit než příjdu na to, kudy to do auta vtéká a odklonil jsem si to na nohu >:D >:D
                          Jinak žiju celkem... no studijně se snažím.

element5 17.05.2010  21:41

« Re: Ruční myčka u Frpáčů ...

Z ruky to sice je, ale jak píšu, stojí to za to :yes: >:D

foto Aspire

Aspire 17.05.2010  21:45

« Re: Ruční myčka u Frpáčů ...

Zdravím, pěkné umývání :yes: ale strašně se mi líbí popis těch fotek to je jak super reklama >:D Možná bych se i stavil :-! >:D

element5 17.05.2010  22:05

Fotky z plzeňského srazu

jsou v galerii ;-)

Aspire: Klidně se stav - mytí důkladné a nakonec to nestálo ani korunu, ;-) i když chvíli žebral >:D

Ronault. 17.05.2010  22:20

« Re: Fotky z plzeňského srazu

elemente: A myslíš, že by mi to i navoskoval?

element5 17.05.2010  22:28

« Re: Fotky z plzeňského srazu

Těžko říct, záleží v jakém ho chytneš rozpoložení, ale radši bych s tím nepočítal ;-)

FRPE 17.05.2010  22:34

« Re: Fotky z plzeňského srazu

Hele heleme se ... člověk se na chvíli vzdálí od compu a vidím že by si pan Ronault nechal něco navoskovat že? A co by to asi tak bylo? Tu úzkou krátkou řekněme "radičičku" ... >:D

Aspire - dojeď, umyju tě auto, umyji ti krk, ušiska i nožiska, promažu ložiska ... :-)

Elík mě dělá reklamu to je pravda ale vytočil jsem asi 6m3 vody, spotřeboval asi 1xlitr šamponu a ošoupal koštátko po babičce, umokřil si kalhoty a nike staré botky = to by ještě šlo ale co mě vadilo jak si mě u toho fotil, žena jeho jak se mě z auta smála a nejhorší na tom bylo, že se Element vžil do role "nespokojeného neplatícího zákazníka" a neustále vykřikoval a sekýroval : Frpe, ještě ten přední levý disk by si mohl přelíznout, Frpe a tadyhle blatníček jsi špatně ostříkal, Frpe a támhle je šmouha ... ggggggrrrrrrrrr >:-[]

foto Aspire

Aspire 17.05.2010  22:51

« Re: Fotky z plzeňského srazu

A na mém vozítku by jsi se tolik nenadřel není možná ani poloviční jako Volvo, ;-) pěkné rýmy v jedné větě, už bych začal pracovat na nějaké té sbírce FRPEho rýmů :-)

element5 17.05.2010  22:54

« Re: Fotky z plzeňského srazu

FRPE no jo, ale sám víš, jak by to dopadlo, kdybych tě nesekýroval... Takhle byl výsledek parádní a mohls na sebe být pyšný. To je přece pocit k nezaplacení >:D ;-)

Ronault. 17.05.2010  22:56

FRPE: No co, alespoň si Elementovi umyl Vulvu, tedy Volvo >:D >:D >:D

Chobot 17.05.2010  22:57

No to mi posol bulvu >:D - skvělá hláška

Jinak si toho moc Frpe nedomlouvej. Moje auto čeká na to slíbené přezutí >:D

FRPE 17.05.2010  23:12

Ano šéfe :

Sloužím všem a celému Máčku,
              Element si v ne přijel pro omáčku,
              pak jsem jeho auto doma pomyl,
              kdybych tušil ten výsměch ... no jsem deb.il,
              avšak ouha čistí na sraz dojedeme k Tescu,
              už zdáli vidím na zimácích Chobotovu Vétřiesku,
              lekl jsem se toť si piš, neumyté auto bmw série tři,
              ale panáček oblečen jako elegán to se hned tak nespatří,
              myslel jsem že překvapení je již konec,
              když tu náhle uživatel Krtek vytáhl zvonec,
              otevřel Fiestu, pustil subwofer a stroboskop,
              lekl jsem se že na mě běží lidoop,
              čili přátelé milý, moje debi.lní rýmy,
              mají jedinný účel, jaksi pobaviti.
              Jinak hoši myji auta, myji paničky,
              přece si vy nebudete špinit ručičky,
              a že Element vychovává v rodině Frpa
              a že Aspireho víc než dívka zajímá Chrpa?
              Mějme se tu rádi, vždyť už i my s Smikem jsme kamarádi.
              A že řešíš body, der na ně, přivez auto, vezmu kýbl vody ... ;-)

FRPE 26.05.2010  21:38

« Tak copak je nového?

Nazdárek pane, je potřeba tento víkend umýt vůz příbramského pána? 8-s

Jo už jsem si dneska zabukoval letenku na letní dovču, letím Thajsko, protože je drahý tak bez jídla ... ;-\ >:D
                Budu tam muset sehnat nějakou kuchařinku, nebo si vezmu naší babku ... 8-s ;-) :-)

Poustnik 26.05.2010  21:40

« Re: Tak copak je nového?

Nedělej si starosti, prý jsou tam k mání levné a kvalitní psí konzervy.... ;-)

element5 26.05.2010  21:44

« Re: Tak copak je nového?

Jj, Poustnik má, jako ostatně skoro vždy, pravdu. Každopádně babku bych tam s sebou nebral. Víš přece jak se to říká o tom dřevě a třískách... nebo je to něco s uchem? :-O ;-)

Poustnik 26.05.2010  21:48

« Re: Tak copak je nového?

Myslíš tu - Tak dlouho se chodí s babí pro vodu, až se Van Goghovi ucho utrhne? ;-)

FRPE 26.05.2010  21:54

« Re: Tak copak je nového?

Dobře babku brát nebudu, nechceš letět ty?

Poustnik 26.05.2010  21:57

« Re: Tak copak je nového?

Jako co? Jako kuchař, pobíječ much, nebo nosič zavazadel? :-!

element5 26.05.2010  22:00

Poustníku, nebuď drzej nebo si tě dám na hejta a napíšu o tom do novinek 8-s

Poustnik 26.05.2010  22:04

« Re: Tak copak je nového?

Já a drzý???? Vždyť já ani nevím, jak se to dělá!!! Jsem jen prostý pobiječ much.....

FRPE 26.05.2010  22:14

« Re: Tak copak je nového?

S Elíkem mě pojí "vášnivá noc" na Srní v manželském loži, šeptal mne něžně do ouška druhý den ráno po mazlivém probuzení že jsem lepší jak některé ženy ... 8-s

Pobíječ much = >:D :yes:

element5 26.05.2010  21:59

« Re: Tak copak je nového?

Že bysme tam pokáceli les a píchli nějaký třísky? Proč ne >:D ale nesmíme o tom moc mluvit, aby se neutrhlo ucho ;-)

Dylan McKay 28.05.2010  14:44

telefon

Ahoj, to číslo s 007 na konci jak ti dnes dopoledne volalo, to jsem byl já, ne žádná milenka... ;-)

FRPE 28.05.2010  17:06

« Re: telefon

Přidávám se, mě zasejc tadyhle pan uživatel prozvonil cca před půl hoďkou a nic = tzn. mám ti zavolat aneb došel kredit? >:D ;-)

Jo už jsem pochopil ... prozvonils abych připravil plzeňskou wapku na příbramský vůz anó? 8-s ;-)

element5 28.05.2010  19:05

007 teda patří švihákovi :-O to je zklamání, myslel jsem, že mi volal Bond >:D

A ano, FRPE, nemám kredit, všechno jsem totiž narval do eRka a teď nemám ani na rohlíky :-( wapku připrav, ale vlastně nevím, jestli dojedu, mám skoro prázdnou nádrž...

Brandon Walsh 28.05.2010  19:10

« Re: telefon

svihak ma policajno agentovske cislo >:D ja som si prvy krat myslel ze mi vola vypalnik >:D

element5 28.05.2010  19:41

« Re: telefon

A co ty, Zino, jak se máš a co děláš? (když zrovna nekolaboruješ se západními agenty) ;-)

Brandon Walsh 28.05.2010  19:43

« Re: telefon

v poslednej dobe mi nic nevychadza takze mal som sa aj lepsie no psychicky sa drzim >:D ;-)

element5 28.05.2010  19:54

« Re: telefon

Nikdy není tak špatně aby nemohlo být ještě hůř >:D tak se drž! ;-)

Brandon Walsh 28.05.2010  19:56

« Re: telefon

>:D uz mam v hlave aj krizovy plan cize jeste hur moze prist >:D

element5 28.05.2010  20:34

« Re: telefon

Krizové plány se občas hodí a obávám se, že pokud u nás zítra zvítězí debbil, budu také jeden potřebovat... Zatím ale naneštěstí žádný nemám 8-s

kuko 21.06.2010  14:01

Zmršené fotky

Nazdar

Až teď jsem si všiml, že jsi tam vystavil i pár fotek ze srasu na "Šestce". Škoda, že jsou zmršeny tím žabáckým lowcost alibabovským sedanem >:-[] :yes:

element5 22.06.2010  20:13

« Re: Zmršené fotky

Ty fotky visí už nejmíň rok 8-s A co se týká toho Renaultu, víš, dorazil v něm kamarád a jaksi jsme ho nemohli poslat pryč >:-[] ;-)

"-- skrytý --" 03.08.2010  14:32

Velmi pěkné

Zdravím,
    velmi pěkné vozítko a recenze.Fotky super.Holt je to kára jak se patří :-)

element5 06.08.2010  18:50

« Re: Velmi pěkné

Hele, příspěvek, už jsem myslel, že mi to tady definitivně umřelo >:D

Díky za pozdrav a pochvalu :yes: Tvá 407 také není vůbec špatná. Hloupé narážky na nedochůdče v jejím motorovém prostoru neposlouchej, každý od auta očekává něco jiného :-)

ypsilon 19.08.2010  19:14

bbs propus

jsou krasna,fakt parada,slusi... :-) :yes: ..

element5 19.08.2010  20:04

« Re: bbs propus

Sice si teď říkám, jestli jsem neměl počkat na osmnáctky (BBS Triton), ale hezký ty Propusy jsou, to je fakt >:D

Ajin(MoDo Team) 27.08.2010  08:05

« Re: bbs propus

Fakt nádhera, úplně jsem se posadil na zadek po shlédnutí fotek.
      Myslel jsem na tebe Elemente před 14 dny na nordschleife, kde jezdil borec s 850 kombi asi na slickách takovou pilu, že i s M3 jsem měli co dělat aby jsme mu ujeli, pak mu dokonce šel plamen z výfuku :-) , někde ho má vyfocené tak dám pak odkaz.

element5 27.08.2010  21:09

« Re: bbs propus

ERku to na těch kolech sluší, ale že se z něj někdo posadí na zadek je příjemné překvapení ;-) Nordschleife bych také někdy rád dal, ale bojím se, abych to tam někde neposlal do svodidel. Přece jenom mám obě ruce levé >:D

Ondřej Šámal 27.08.2010  21:14

« Re: bbs propus

Jj, pavučinový BBSa jsou krásný snad na všem :yes: I když teda ty původní pětipaprskový mi na to padnou asi víc (BBS vypadaj opticky menší), ale jen o kousek.
          A propos, nevíc, co je s Frpáček? Už se tady dlouho neobjevil ;-\

element5 27.08.2010  21:20

« Re: bbs propus

Co je s Frpíkem bohužel netuším, nejsi ostatně první, kdo se na mne s tímhle dotazem obrátil... Snad je v pohodě, každopádně teď nijak nereaguje ;-\

ypsilon 29.08.2010  19:29

fotky ze srazu a starsi

moc pekne fotky ;-) ..jsem rad,ze jsi sem dal foto s mym novym synovcem >:D ;-) pekne :-) ..

taky jsem si prohledl fotky ze srni a prisla na me nostalgie i slzu jsem uronil,to byly casy :'-( :-)

Ondřej Šámal 29.08.2010  19:34

« Re: fotky ze srazu a starsi

Tě chytla slina na čulko a na Staráče, co? >:D >:D >:D Jj, to byly časy, sněhu 3 pr.dele, zima, prostě nádhera >:-[]

element5 29.08.2010  19:59

« Re: fotky ze srazu a starsi

Na mail ti pošlu tu z pódia ;-) moc vám to tam sluší, taková spokojená rodinka >:D

ypsilon 29.08.2010  22:39

« Re: fotky ze srazu a starsi

xganga-to mi povidej >:D ..kvuli statnicim uz nakej ten patek zadny culko,ale zase jsem ted rychlejsi nez hamilton >:D ;-) ..no spis jsem myslel to volnicko,blbnuti na snehu,culko,pivo,bandicka macz,sranda,certina vysmatej jak leco,xganga skoro bez oci vysmate sedici,frpe turujici studeneho cupruse,zeleneho wii-jaye...vlastne jak pises >:D

btw. co motokary v tydnu?nekdy k veceru teda ale..

element-jen posilej ;-) na oplatku Ti muzu taky poslat par fotek tech Vasich ratolesti :-)

Ondřej Šámal 29.08.2010  23:15

« Re: fotky ze srazu a starsi

Jó, byla to paráda, jen škoda, že jsme se tam víc nezhulákali (myslim alkoholem >:-[] ). Ten první večer vypadal nadějně, ale Wii a Certina zklamali a odpadli, srabíci >:-[]
          Hele, motokáry bych dal, ale tenhle týden asi nebudu mít moc času, možná o víkendu ;-)
          Uvidíme, musíme něco domluvit, chci zas vyzkoušet svoje racing skills >:D

element5 30.08.2010  17:44

« Re: fotky ze srazu a starsi

Ypsi, fotky pošli, těch není nikdy dost :-)

A co se týká Srní, taky si ty fotky občas procházím a jímá mě nostalgie. Musíme to někdy zopakovat :yes:

Poustnik 15.10.2010  18:49

Ahojky Elemente! Zdravím z nabroušeného Bruselu!

Tak už mám internet,jak jsem avizoval, díky za příjemné setkání, doufám, že tě po mých špagetách nebolelo břicho! Hoj!!! :-)

element5 15.10.2010  20:21

« Re: Ahojky Elemente! Zdravím z nabroušeného Bruselu!

Hoj, Poustniku! Ještě jednou děkuji za ukázkovou hospitalitu, špagety mne v daleké cizině zachránily od potupné smrti hladem a navíc byly výborné :-) Už se těším na další porci, kterou si vyberu někdy v druhé polovině listopadu :-)

Poustnik 16.10.2010  00:23

O.K. Snad bude ten největší hrnec stačit..... :-O >:D

element5 16.10.2010  00:42

« Re: Ahojky Elemente! Zdravím z nabroušeného Bruselu!

Záleží, jak velký je ten největší hrnec >:D ... pro jistotu si na Ruzyni koupím bagetu ;-)

Brandon Walsh 25.10.2010  14:52

« Re: Ahojky Elemente! Zdravím z nabroušeného Bruselu!

gratulujem k 7 memu miestu v topke ale nam rasties asi by som ta mal zajednickovat >:D >:D

Poustnik 25.10.2010  15:38

Taky na to koukám, zino! Kam se s tou krabicí hrabe????? :-O >:D >:D

Brandon Walsh 25.10.2010  15:42

« Re: Ahojky Elemente! Zdravím z nabroušeného Bruselu!

>:D suhlasim to macz uz vazne nema uroven >:D

element5 25.10.2010  19:30

spálit to tu >:D ;-)

FRPE 26.10.2010  23:47

« Re: Ahojky Elemente! Zdravím z nabroušeného Bruselu!

No dlouho jsem tu nebyl, jak se vede ty naše devítko? >:D

element5 27.10.2010  13:02

« Re: Ahojky Elemente! Zdravím z nabroušeného Bruselu!

No ne, FRPE žije! Tady to jde od desíti k pěti, ale jinak pohoda. Co ty?

Poustnik 27.10.2010  20:41

Autoworld Brusel

No jo, pravda, loni vyvěsila uklízečka tu naši vlajku správně! >:D

element5 28.10.2010  09:32

« Re: Autoworld Brusel

Jsou dvě možnosti: buď začala chlastat, nebo ji (belgickou uklízečku) v rámci snižování nákladů vyměnili za uklizečku z kdovíjakého zapadlého kousku (snad naší) planety... tomu by ostatně odpovídal celkový, mírně zanedbaný, stav expozice >:-[]

Poustnik 28.10.2010  19:58

« Re: Autoworld Brusel

Proč je tam ta poznámka snad naší???? >:D Máš nějaké statistiky o nižší produktivitě marťanů???? >:-[]

element5 28.10.2010  20:23

« Re: Autoworld Brusel

To ne, >:D ale já ostatně ani neměl na mysli produktivitu. Spíš mi připadalo, že to tam svěřili někomu, kdo se v expozici vyzná právě jako marťan... ;-)

Poustnik 28.10.2010  22:19

« Re: Autoworld Brusel

Hele to nebude marťan, asi to tam řediteluje nějaký vysloužilý šermíř, který chtěl původně muzeum šermu, ale nějak se to nepovedlo..... 8-s Proto ta výstavka šermířských trofejí!!! >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 09.11.2010  17:24

Zázitok

Raz som stal za Volvom V70 s motorom T6. Vtedy som mal este Feliciu 1.6. Naskocila zelena a vodic volva vypalil dopredu ako strela. Ja som vypalil tiez ale v porovnani s nim som mal pocit ze stojim :-)
    Toto je zrejme podobne zrýchlovadlo. Tak klobuk dole. A celkovo je to pekne vozitko.

element5 14.11.2010  19:13

« Re: Zázitok

SELM: T6 nejsou vůbec špatné, jsou to šestihrnky s dvěma turby a jezdí celkem fajn :-) Problémem těch starších (S80) jsou převodovky Geartronic, které se neskutečně sypou a podle posledních informací nejsou žádným zázrakem ani převodovky v nových (S/V70)...

foto gumball-cz

gumball.cz 13.11.2010  18:31

Tak to jsem koukal, co se dá napsat o jednom autu, klobouk dolů :yes:

element5 14.11.2010  19:15

« Re: Recenze

gumball.cz: tvůj příspěvek mě donutil si mou recenzi po dlouhé době zase přečíst a opravdu jsem koukal, jak se postupnými aktualizacemi rozrostla... :-) naštěstí pořád dává smysl ;-)

Wiii 14.11.2010  20:20

M400

:yes: :yes: :yes: Dokonalost!

foto Psychobolos

Psychobolos 01.12.2010  20:20

Volvo

Volvo je Volvo - málo platné! Však jsou Švédi kovářský národ... Kvalita a výkon jsou ve Švédsku běžné věci. V které jiné zemi máte na veřejných záchodcích zrcadlo z leštěné oceli? :-)

(a benzín mu sedne; ať dobře slouží!)

Poustnik 01.12.2010  23:38

« Re: Volvo

Psychobolos, určitě jsem leštěnou ocel na záchodě viděl někde jinde. Asi v Německu, nebo USA. Teď si nemůžu vzpomenout......ale já si vzpomenu! ;-)

ZonixX 10.12.2010  21:57

Ferrita

ten zvuk na videu je paradni - jsem zvedav, jak to zni nazivo >:-[] kazdopadne sis poridil prima vanocni darek >:D

element5 10.12.2010  22:05

« Re: Ferrita

Naživo je to hodně podobné :yes: v podstatě úplně stejné, a to se to má ještě zlepšit, až se trochu vypálí ;-)

Poustnik 11.12.2010  20:38

Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Ou! Jak bych tě potěšil....ty máš pech...a celé čelní sklo? Tak cizí neštěstí-.....Mě se to samé loni stalo se střechou na atelieru.....doufám, že to letos nebude to samé....Relativizace-......Hlavně že jsi živej, ještě jsi tam mohl sedět a dostat infarkt....A vtip? Žádný mě nenapadá....tak cizí neštěstí ještě jednou....[odkaz] ...dvakrát...[odkaz]

element5 11.12.2010  21:24

To druhý video mě pobavilo >:D dobrej pokus :yes:

Poustnik 11.12.2010  21:34

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Tohle by taky mohlo....[odkaz] ;-)

element5 11.12.2010  21:47

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Poustnik: A já jako malej chytal ryby? :-O Ještě, že jsem toho nechal, mohl jsem skončit podobně >:D

Poustnik 11.12.2010  21:56

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Já jako malej ryby chytal....ale neříkej, že ses nezasmál, jak tam kvedlal s tím motorem....to byla doba, než ho přemohl.... >:-[]
            A já třeba pojištěný auto nemám ...tak bych všechno musel platit z rodinného rozpočtu...fuj tajbl! 8-s

element5 11.12.2010  22:03

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Smál jsem se, ještě teď se směju, ale jako pár ostatních mne přemohly pochyby, zda to nebylo "nahrané" :-)
              Co se týká eRka, tak mě to pěkně "štve", zrovna jsem do něj narval celkem dost peněz a udělám takovou hloupost... Garáž zela prázdnotou a já byl línej tam auto uklidit... ;-\

Poustnik 11.12.2010  22:12

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

To je jedno,jestli nahrané....nesmíš tolik přemýšlet.... :-)
                A jasně, pak vždycky říkáš co by kdyby...ale to je k ničemu. Prostě stalo se....Však ty ho opravíš, že bude ještě krásnější. Já taky odřel ženě auto v podzemních garážích a rval jsem si vlasy jak jsem mohl.....A měsíc na to ho odřela v garážích ona, celá nešťastná mi telefonovala....že to snad není možný....tak jsem jako plus alespoň přišel s tím, že odřela ten samý bok co já, tak to bude časem opravené při jednom.... 8-s >:-[]

element5 11.12.2010  22:21

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Otevřel jsem si láhev červeného a snažím se na to nemyslet, ale moc mi to nejde ;-) je to hloupost, ale fakt mi to auto přirostlo k srdci...
                  Jak je v Bruselu? Sněží?

Poustnik 11.12.2010  22:25

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Hnusně....6 nad nulou, celý den mrholí....holky dělaly celý den doma bordel a asi budeme v pondělí kupovat hnusný plecháče na Mazdici za poslední peníze na Ježíška, protože chceme na vánoce do Čech, tož abych nedostal pokutu...ty budou blééé!!!!!!

element5 11.12.2010  22:32

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Poustniku, jak je tady jsi poznal z mých fotek, co já bych dnes za plus 6 dal... Hlavně mi dej včas vědět, skočíme na pivo a limonádu >:D

Ronault. 11.12.2010  22:23

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Elemente: Jéééj, tak to může nasštvat. Teď je otázkou, co to bude znamenat pro pojišťovnu... Ve čtvrtek jsem si sjednával pojistku na nové auto a teď koukám, že jsem udělal dobře, že jsem si připlatil i živel a vandalismus.

No snad to dáš dohromady, protože jinak by to už byla s eRkem opravdu smůla do nebe volající ;-\

element5 11.12.2010  22:29

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Ronaulte, zrovna jsem ti posílal SZ... Na přístup pojišťovny jsem opravdu zvědavý, protože jestli eRko ohodnotí sazbou V70 z roku 99, tak je to na totálku... ;-\

Ronault. 11.12.2010  22:37

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

element: Už jsem to psal do SZ. Jinak já to měl taky totálku, ale to nic nezanemená, auto je i tak tvoje, jen ti ho ohodnotí jako totální škodu a zbytkovou hodnotu odečtou, takže pokud se do jejich navrhnuté částky vejdeš, tak je to v pohodě. Problém asi bude ta střecha... ;-\

Poustníku: Kup jí alespoň nějaké pěkné poklice, já už si je i taťkovi pod stromeček taky nadělil :-)

Poustnik 11.12.2010  22:44

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Na poklice už nám nezbudou peníze..... >:-[] Jo...časem....A co tohle...[odkaz] a [odkaz]

Na limošku skočíme. ;-)

Ronault. 11.12.2010  22:53

poustník: Já koupil tyhle: [odkaz]
                        Teda stejné, ale jedny s logem Renaultu a jedny Peugeotu. Vypadají pěkně, zakryjí plecháče... snad jen budou držet.

To druhé video je pecka >:D

EDIT: A jak mě tak napadá... mě bys na limošku nepozval? V Beneluxu jsem ještě na výletě nebyl >:D

Poustnik 11.12.2010  23:00

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

151Kč bez DPH???? To mě zabije!!!! 8-s Ne....vypadají pěkně....Ale je fakt, že v zimě si nějak moc na estetiku nehrajeme....jak byla loni taky veliká zima v Praze, tak jsme od Peugeota postupně ztratili dvě poklice a do dneska jsme je ještě nedokoupili....hmmm...že bych je dal ženě k vánocům.....
                          Jo, to druhé video jsem viděl už někdy před dvěma lety, absolutně odbouranej moderátor....na propuštění..... >:-[]

Ronault. 11.12.2010  23:04

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Poustník: Tak si puč od homecreditu >:D No já právě i v zimě rád koukám na své auto... proto jsem si na fanouše koupil hlinikáče, které dopadly jak dopadly...
                            No já to chci vyřešit tak, že si koupím takové ty stahovací pásky v bílé nebo průhledné barvě a přichytím je tak přímo na disk, jinak bych je opravdu ztratil a to bych nerad. 8-s
                            Jo, takové romantické dárky ženy vždy ocení >:D :yes: :yes:

Poustnik 11.12.2010  23:06

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Že jo???? Zástěru, paličku na maso a poklice...to by mohlo stačit.... ;-)

Ronault. 11.12.2010  23:07

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Poustník: No naše mamka chtěla pod stromeček mop... >:D Pak si to ale naštěstí rozmyslela >:-[]

element5 11.12.2010  23:00

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Kam vy na ta videa a poklice chodíte >:D to s tím vysmátým moderátorem je fakt síla...

PS: dopíjím láhev limošky z Bordeaux a začínám se celkem dobře bavit :yes:

EDIT: na Ronaulta pozor!

Ronault. 11.12.2010  23:05

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Elemente: Jak pozor? Vzal jsem tě snad do špatné hospody? >:D Dokonce jsem ti sehnal někoho, kdo ti rozjel NTB... to že jsi měl další den problém se školením, tos neřekl předem... >:D

element5 11.12.2010  23:14

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Ronaulte, co školení, to bylo v pohodě, ale to ráno... Fakt příště půjdu radši s Poustnikem na dvě deci koly >:D

Poustnik 11.12.2010  23:19

Mladý medici, to je zběř nejhorší..... >:D A co ženy? [odkaz]

element5 11.12.2010  23:25

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Tohle video znám >:D takovou bych chtěl mít doma, stojí si za svým >:D

A co tohle: [odkaz] Je to sice z úplně jiného soudku, ale když jsme u té jůtůb, co na to říkáte? ;-)

EDIT: Ronaulte, však já vím... Hlavně si myslím, že to uscpané umyvadlo nemělo na svědomí těch 6 piv, ale ten přepálený čínský kebab...

Poustnik 11.12.2010  23:28

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Tak. Stojí si za svým. Remixy jsou tvoje parketa? Teď jsem tak listoval a našel ale jedno hrozně smutný. Ale zajímavý. Jestli se nechceš roztesknit, tak si to fakt nepouštěj. [odkaz] a najdu nějakou prčovinu.

element5 11.12.2010  23:35

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Ten remix je super :-) už originál je bomba (slyšel jsem ho naživo s Martine... tou co zpívala na prvním albu Trickyho... v Praze), ale Zeds Dead se vytáhli :yes:

Poustnik 11.12.2010  23:36

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Tady máš poněkud drsnější,jak to dopadá po nadměrném požití...[odkaz] A písnička hezká. :-) A jak to chodí v Rusku [odkaz] [odkaz]

Krispos 11.12.2010  23:40

zkus tohle [odkaz]

element5 11.12.2010  23:53

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Krispos, jestli si můžu vybrat ;-) radši zůstanu na domácím plácku: [odkaz] nebo [odkaz] >:D

Poustnik 12.12.2010  00:00

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

To je od Pardubických borců? Není to můj šálek kávy, ale poslouchat se to dá.
                                      Tady ještě kompilace, některé věci jsou hodně bolavé, ale některé absolutly neuvěřitelné... >:D [odkaz]

element5 12.12.2010  00:16

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Říkal jsem si, že bych nechtěl být na místě toho, kdo způsobil zřícení toho skladu, ale co by za to dali hlavní hrdinové následujících videí >:D Jedna scénka mi připomněla tohle video [odkaz]

Poustnik 12.12.2010  00:25

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Taky ti u toho skladu klesla čelist? Apokalypsa čistá....Ale ten autobus, to je síla...a všechno dokonale zdokumentováno. Vlevo je to muchlá jak papír....brrrrr!

element5 12.12.2010  00:36

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Poustníku, já se na to video musel dívat znova... jak se tam sypou ty krabice... to bych se třeba radši nechal katapultovat z toho člunu :-O >:D

Krispos 12.12.2010  00:22

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

No já do těchle tucáren moc nejsem, jen mě občas něco podobnýho zaujme :-) Na domácím písečku jsem zastydnul u kapel jako Kabát, MASH, Iné Kafé >:D

element5 12.12.2010  00:28

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Krispos: No vidíš, mně by vůbec nenapadlo říkat tomu tucárna >:D pod tímhle termínem si představuju úplně něco jiného... Co říkáš třeba na tohle [odkaz] ? Vím, sekerame se to tam zrovna nehemží... ;-)

Krispos 12.12.2010  00:38

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Zajímavý, ale já porstě potřebuju l písničce text, pokud to není [odkaz] nebo [odkaz] :-) Když už občas zabrousím do těchto vod, tak to bývá spíš náhodou. Třeba kdysi dávno na Vivě beželo [odkaz] a [odkaz] , tady [odkaz] zase zpívá Sharon den Adel z Within Temptation....

Poustnik 12.12.2010  00:58

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Apocalyptiku mám rád. A ta nám hezky svým názvem i dnešní rozptýlení uzavírá. Dobrou noc soudruzi v benzínu /a naftě/! ;-)

Ronault. 12.12.2010  11:26

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

když už jsme u hudby, to já poslední dobou trochu podlehl Gnarls Barkley, konkrétně téhle pecce: [odkaz]
                                              V autě jsem ji poslochal snad 6x za sebou >:-[]
                                              No ale i tahle je fajná: [odkaz]
                                              Jen obě písně způsobují "syndrom padající nohy", aneb při téhle hudbě člověk jede rychleji než by chtěl >:D

Krispos 12.12.2010  11:44

Tak to zkus, Rone, i tuhle pecku [odkaz]

Poustnik 12.12.2010  12:09

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Když chceš rychle řezat zatáčky, zkus i nejrychlejší dechovku na světě - rumunští cikáni a Fanfare ciocarlia! [odkaz] [odkaz]

element5 12.12.2010  12:32

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Když už jsme se dostali až k dechovce, co takhle zajít ještě trochu dál: [odkaz] ;-)

Poustnik 12.12.2010  12:46

já to mám kvůli autorským právům v belgii zablokované... 8-s

Ronault. 12.12.2010  12:48

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Teda pánové, vy jste tomu dali 8-s Ještě že v 17h bude on-line přenos adventního koncertu Jarka Nohavicy z Ostravského kostela, ten mi zvedne náladu :-) :yes:

Poustnik 12.12.2010  12:58

« Re: Lavina do Volva a muzika do uší!

Náhodou! Na Fanfare se perfektně tančí a chodí na ně pěkný holky! Zajdi si 17.1. v Praze do Akropole a uvidíš! ;-)
                                                        A co česká muzika? Teda kromě Kabátů - to je taková pop rock dechovka.... >:D Nohavica jo...a dál?

element5 12.12.2010  13:36

« Re: Lavina do Volva a muzika do uší!

Česká muzika? Kabáty nemám rád a stejný vztah mám k drtivému zbytku naší hudební scény... Z těch známých snad Tatabojs, ale jinak je to bída...

Poustnik 12.12.2010  13:46

« Re: Lavina do Volva a muzika do uší!

Jo, Tatabojs jsou moji milí, pak Dusilka, [odkaz] , Bárta - v autě mám k dispozici permanentně Entropicture, Narajama [odkaz] brněnská scéna jako je Vrm a pod., Psí vojáci, Švihadlo, Mimikry [odkaz] Dunaj [odkaz] a skoro všechny projekty jejích protagonistů - Bittová, Václavek, Fajt......za chvíli si vzpomenu na další. ;-)

Ronault. 12.12.2010  14:12

« Re: Lavina do Volva a muzika do uší!

Tak tak, Kabáty vůbec nemusím.
                                                              Co tak nějak z CZ scény poslouchám, tak Plíhala, Nohavicu, Kryla, to jsou folkaři, ty jsem měl rád od mala. Z Popu snesu Kryštofa, kdysi jako malý jsem poslouchal Chinaski, ale ty už taky nemusím.
                                                              No a teď často poslouchál Apatheiu:

Poustnik 12.12.2010  15:17

« Re: Lavina do Volva a muzika do uší!

To jsou kluci havířovský? Pěkně hrajou. Škoda, že výhradně zpívají anglicky. Nic proti anglině, ale mohli by to míchat s češtinou aspoň půl na půl....nechci jim kazit sny,ale do cizích hitparád asi neproniknou.... 8-s >:D A ten první videoklip je opravdu povedený. :-) Jinak všichni tihle kotlíkáři souhlas, píšou či psali fajné písničky.

Poustnik 12.12.2010  22:19

« Re: Lavina do Volva a muzika do uší!

Teď jsem shlédnul jednu perlu. Možná to znáš, má to skoro půl milionu shlédnutí, je to trochu moc dlouhé, ale je výbornej! [odkaz]

Ronault. 12.12.2010  22:36

« Re: Lavina do Volva a muzika do uší!

Jéééj, další skvělá parodie na Natalii Sedness či jak se ta hvězda netu jmenuje >:D >:D

Poustnik 12.12.2010  22:46

« Re: Lavina do Volva a muzika do uší!

Tu jsem ještě neviděl a při tom jsem si o ní četl v Reflexu....že bych to napravil? Jenže ona lepší než tenhle chlapík nebude, protože to myslí prý vážně.... 8-s

Brandon Walsh 19.12.2010  20:00

« Re: Lavina do Volva a muzika do uší!

dakujem za hodnotenie element paty nestihol som to >:D zatial je len skryta pretoze som zistil ze nemam ziadne jeho fotky v pc tak ked bude viac casu ulozim nejake z recenzie, aby ostala po nom pamiatka ;-)

Ronault. 11.12.2010  23:22

« Re: Týýýýýýý vo...!!!!! Tobě sníh roztřískal střechu???

Element: No já ti těch 6 piv nenutil, jen jsem ti doporučoval vyzkoušet všechny druhy >:D

ZonixX 11.12.2010  21:27

Padajici snih :((

u tech fotek mne zamrazilo 8-s :-( pevne doufam, ze se to podari vyresit, byla by strasna skoda aby takhle Rko skoncilo :'-( :'-(

element5 11.12.2010  21:46

« Re: Padajici snih :((

ZonixX: Jsem zvědavej na vyjádření pojišťovny... snad příjemně překvapí, ale moc tomu nevěřím... :-(

element5 25.06.2011  00:33

Máš to tady...

tak kontroluj, Poustníče... >:D (já jdu na Deera...)

Poustnik 25.06.2011  01:05

« Re: Máš to tady...

Jsem už trochu unaven, takže něco asi přehlídnu, ale vypíšu ti to tady a když na to nebudeš reagovat, třeba to pak i smáznu, jestli chceš.
      Subaru byla hned zpočátku vyřazena, kilometrový průběh - to mi přijde nějaké kostrbaté...., že nejde o to zda se AWD - chybí čárka za to...., 12,5 litry což není zlé - čárka za litry..., a dál už nemůžu. ;-)

element5 25.06.2011  01:12

« Re: Máš to tady...

Já jsem také "malinko" unaven a nejspíš proto jsem v tvé recenzi na traktůrek nic nenašel... Občas se mi nepozdává slovosled, ale to je subjektivní zjištění, takže můžeš jít spát s pocitem výborně odvedené práce... :-) Recenzi teď opět skryji a zítra se na ní podívám a zapracuji tvé nálezy. Dík ;-)

Ronault. 11.07.2012  22:50

Tak jsi to dokázal...

S kardanem či bez? Se stropem či bez? >:-[] ;-)
    Každopádně :yes:

element5 13.07.2012  10:50

« Re: Tak jsi to dokázal...

Se stropnicí, ale pořád bez kardanu :-) Budu s tím ale muset něco udělat, protože pod kapotou došlo k pár drobným změnám a za chvilku bych takhle zlikvidoval přední gumy...

Jinak co se týká výletu, byla to paráda a Stelvio rozhodně za navštívení stojí. I děti byly nadšené, když jsme se nahoře chvíli koulovali... Řidičsky mě dál docela nadchl příjezd serpentinami po dálnici do Janova. Jen teď doufám, že mi od Italské policie ještě nepřijde nějaký dáreček >:D

Ajin(MoDo Team) 12.07.2012  06:33

Pozdravy po letech :)

Ahoj Elemente, koukám, že Rko pořád slouží a jezdí na super výlety, tak jen tak dál. Při pohledu na tvůj podznačník, se mi připomělo jak neslavně po 20ti letech skončil i můj dealer Auto Hase, vím, jak jsme tu spolu diskutovaly, že podle mě spojení s Dolákem není dobrá volba a tady asi máme výsledek. Jak už jsem jednou říkal, Volvo už nikdy nebude tak jako dřív, tak hezky opečovávej tu nejlepší 70ku ať vypadá pořád takhle dobře. :yes:

element5 13.07.2012  10:54

« Re: Pozdravy po letech :)

Ahoj Ajine! Jak se máš, čím teď jezdíš? Rko pořád jezdí a po tom, co jsem do něj investoval, mu ostatně ani nic jiného nezbývá ;-) Podznačník plánuju sundat, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. Co s s Auto Hase stalo je smutné, spousta lidí přišla o dost peněz, ale mohlo to dopadnout ještě hůř...

Ajin(MoDo Team) 13.07.2012  17:31

« Re: Re: Pozdravy po letech :)

No já jezdím pořád Octavii a asi ještě dlouho budu >:D .Pokud bys mi aspoň ve zkratce mohl napsat co se v hase stalo budu rád, z netu jsem moc informací nezískal, ale jednu aspoň jo, že auto průhonice a teď teda i stodůlky a dejvice už nepatří volvu, ale soukromé firmě s čr vlastníky tak to klobouk dolů. Jiank mě velmi pobavil tento článek, doufám, že příště tam budeš ty [odkaz]

foto cinginho

cinginho 22.04.2013  17:13

foto Ja-Prvni-123

Ja Prvni 123 20.05.2013  22:15

jo jo. to bývaly doby...

masivní hmotnost, brutální výkon - a slabé brzdy... tomu říkám FAKT adrenalin!
    Lepší v tomhle směru byl už jen Renault 5 GT... ten se prostě nepokrytě celou dobu snažil svého řidiče zabít a tak bylo možné pokaždé slavit, pokud se mu to nepovedlo.
    Já jsem jezdil Volvo 740 sedan, a to už nebylo ono... jelo hezky, ale mělo i dobré brzdy.
    :-!