Koupě olejtého Ford Fusion - brzdy

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

• 00 Reagovat !

foto hejvl

hejvl 14.02.19  14:52

« Koupě olejtého Ford Fusion - brzdy

Ahoj,

plánuji si koupit olejtého Ford Fusion, má najeto cca 80 000 km,je z roku 2007, což není tak hrozné, byl jsem si ho projet a motoricky bylo všechno OK. Jen mě překvapilo, že při brzdění jsem musel na pedál brzdy tlačit o trochu více, než jsem musel u jiných Fusionů. Proto bych se Vás chtěl zeptat, čím by to tak mohlo být a jeslti bych se měl něčeho obávat. Prý auto prošlo normálně STK. Jen při tom brzdění musím víc stlačit pedál, aby to brzdilo. Může to být posilovačem nebo jen "málo natlakovaná brzdová kapalina" ? Nevím jak jinak to pojmenoval.

Dále mě zaujalo, že jsem musel použít i trochu více síli na točení volantu oproti jinýmu Fusionu. A volant se více silněji vracel do středové polohy. Měl bych se něčeho obávat nebo je takhle normální? Děkuji za jakékoliv odpovědi, moc mi to pomůže. Díky.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Přípravy na StarDance vrcholí: Nastěnka Kostková, bolavé koleno farářky a testy na covid!

Přípravy na StarDance vrcholí: Nastěnka Kostková,…

V osmém kole mělo bojovat pět párů, ale Mirai (29) a tanečnice Lenka Nora Návorková měli pozitivní testy na…

Kalousek vážně zvažuje kandidaturu na prezidenta. Chce být „dělníkem Ústavy“

Kalousek vážně zvažuje kandidaturu na prezidenta.…

Na listině kandidátů v nových prezidentských volbách by se mohl objevit i Miroslav Kalousek. Známá česká…

iSport.cz

ONLINE: lyžařky jedou v Lake Louise druhý sjezd, polepší si Ledecká?

ONLINE: lyžařky jedou v Lake Louise druhý sjezd,…

V úvodním sjezdu sezony to v pátek nebylo úplně ono, druhou možnost zavzpomínat na dva roky starý triumf má ale…

SESTŘIHY: Spartě pomohla hrubka, uspěla Slavia. Jarošík slaví body

SESTŘIHY: Spartě pomohla hrubka, uspěla Slavia.…

Fotbalisté Sparty v 17. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v Karviné 2:1, když první gól dal Matěj Pulkrab, který…

Reflex.cz

Návod na covid: Dvanáct doporučení pro novou vládu

Návod na covid: Dvanáct doporučení pro novou vládu

Ve středu 1. prosince uplynulo přesně 21 měsíců ode dne, kdy laboratoře v Česku potvrdily první případy…

Ruský bizár: 10 nejdivnějších lidí bez jakýchkoliv hranic studu z ruských seznamek

Ruský bizár: 10 nejdivnějších lidí bez jakýchkoliv…

Hledáte partnera nebo partnerku přes aplikaci Tinder? Na tom není nic špatného. Buďte ale rádi, že nejste v…