výběr naftového auta do 60 tisíc

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA Octavia

  • « 00 Reagovat !

    foto pazinho

    pazinho 17.02.17  21:53

    « Re: Re: Re: Re: Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc

    Jo tak auta z Rakouska jsou úplně někde jinde , ty lidi se o to jinak starají . Pak když se podíváš na silnice u nás a v Rakousku. Jako auto za 100 tisíc z Rakouska je někde jinde jak auto tady.
  • « 00 Reagovat !

    foto david13

    david13 15.02.17  10:09

    « Re: Re: Re: Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc

    Taky mám auto za 100 tisíc, jel jsem pro něho se známým do rakouska aby mě ho prohlídl ,protože tomu rozumí, vše bylo OK. Zatím jsem spokojenej , dva roky jezdím a jen malý závady zatím.
  • « 00 Reagovat !

    foto pazinho

    pazinho 07.02.17  10:21

    « Re: Re: Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc

    Přesně jak říkáš , do 60 tisíc sehnat kvalitní auto je zkrátka nemožné bych řekl. Já jsem si koupil za 100 tisíc a po dvou letech furt nějaký opravy.
  • « 00 Reagovat !

    foto david13

    david13 04.02.17  09:26

    « Re: Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc

    Jako auto za 60 tisíc , musíš počítat s tím , že do něho budeš vrážet prachy za opravy. A trochu kvalitní auto sehnat za takový malý peníze je hodně těžký.
  • « 00 Reagovat !

    foto JaraJagr

    JáraJágr 01.12.16  22:18

    « Re: Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc

    Skoč do áček a něco tam vyberete >:D
  • 00 Reagovat !

    foto abc-123

    abc 123 27.09.16  11:56

    « Volba auto, koncern vs ostatní značky do 60 tisíc

    Příjemný den, už dlouho uvažuji o koupi naftového auto do této nižší ceny. Jelikož mám řidičák 3 roky, tak si nechci troufat na dražší auto a proto se obracím sem. Ročně najezdím cca 12 000 km (ve 1.3 felicii) a nevím na jakou značku nebo model se fixovat, chci naftu,aspoň 60 kw+ protože jezdím po dálnici často, 5 dveří, aby sis tam aspoň sedli 4 lidi ( 5 vozím občasně). Jsem už rozumný řidič co nedriftuje, nehoní si ego rychlostí a mám rád nekdy konfortní jízdu, ale někdy ať je to auto hravé.Většinově jezdívám sám nebo ve dvou v autě, ale když auto tak jedině 5 míst :). vzhledově se mi líbí octávka (bez combu), mazda 3-6 2.0 100kw a možná nějáký opel v naftě. Ale spíš se mi líbí koncern ale ty ceny těch aut jsou strašně, auto staré 15 let a stojí i 100 tisíc (celkem debilita). Jaké auto by se dalo koupit okolo těch 60k v naftě ? abych nemusel potom dávat do oprav hned po koupit 20 tisíc, děkuji za rady a reakce :)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…