Dlouhá cesta - jak udržet pozornost za volantem ?

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Potřebuji poradit

  • 00 Reagovat !

    foto Jacob-8

    Jacob_8 20.10.16  14:11

    « Při krizi zastavit

    ja když mám krizi, tak si prostě někde zastavim a udělám si pár dřepů a umeju si xicht studenou vodou.
  • 00 Reagovat !

    foto robinslav

    robinslav 19.10.16  13:22

    « Čerstvej vzduch

    Jednoduchý, otevřít si okýnko občas a on vas ten čerstvej vzduch probudí. Samozřejmě energy drinky, ovoce, kafe, zelenj čaj nebo guarana taky pomáhá ;) a dobrá muzika, která vás baví!
  • 00 Reagovat !

    foto vojtad

    vojtad 29.06.16  14:38

    « Zpívaníííí

    Někde jsem slyšel, že nejlepší je mluvit s někým, já bohužel jezdím většinou sám tak si alespoň zpívam nebo žvýkam >:D
  • 00 Reagovat !

    foto Ben41

    Ben41 21.06.16  12:24

    « bonbony

    Já můžu doporučit takový ty bonbony energy něco nevim, maj to na bezinkách v plechový krabičce, je tam nějaká ta guarana nebo jak se to píše >:D Tak to mi jako jediný fakt pomáhá :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto Jiri-Domansky

    Jiri Domansky 21.06.16  11:33

    « Vytrvalost

    Já mám odzkoušený odpočinek pár dní před jízdou, během jízdy káva, samý sacharidy (banány, jablka, těstovinový saláty apod.) a dobrá hudba, která mě neuspí :-)
  • 00 Reagovat !

    foto SoSko70

    SoSko70 20.06.16  14:11

    « I bez kafe to jde

    Mne třeba kafe nepomáhá vůbec, a už vůbec bych se nespoléhala na energetické nápoje.. A z možnosti žvejky - mentolky, rozhodne žvejky
  • « 00 Reagovat !

    foto Milosko

    Miloško 20.06.16  12:40

    « Re: Re: Kafé

    ok, tak kompromis - ledová káva ;-) >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto TomBel

    TomBel 20.06.16  12:38

    « Re: Kafé

    Já bych spíš doporučil studený nápoj, ale jo ty žvejky, jo (případne mentolky)
  • 10 Reagovat !

    foto Milosko

    Miloško 20.06.16  12:32

    « Kafé

    Litry a litry kávy :yes: pokud nepiješ tak žvýkat..ale rozhodně se nepřeceňuj, neriskuj :-!
  • 00 Reagovat !

    foto FranPet

    FranPet 20.06.16  11:57

    « Nějaké tipy ?

    Zdar, čeká nás cesta na dovolenou a nerad bych za tím volantem v noci usnul. :yes:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…