Jak odhlásit moji Lágušu

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Renault

• « 00 Reagovat !

foto Jiri-Domansky

Jiri Domansky 17.02.16  16:48

« Re: Eko likvidace v Německu

Zkusil bych se poptat v kovosrotech u vas.
  • 00 Reagovat !

foto Fidell

Fidell 19.01.16  12:18

« Eko likvidace v Německu

Mám dotaz na likvidaci auta v Německu. Přestěhoval jsem se do Německa i s autem, po 4 měsících je auto na odpis a do Čech se s ním nedostanu, jak mám auto zlikvidovat?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Joker navedl Supermana k zabití těhotné Loise Lane! Minirecenze filmu Injustice

Joker navedl Supermana k zabití těhotné Loise Lane!…

Sérii animovaných filmů se superhrdiny z vydavatelství DC rozšířil nový snímek Injustice (Nespravedlnost). Ten…

První vánoční cukroví k rozležení: Recepty na tlapky, zázvorky, perníčky i cantuccini

První vánoční cukroví k rozležení: Recepty na…

Začal adventní čas a s ním i plánování pečení vánočního cukroví. Právě teď je ideální čas na ty druhy, které se…

iSport.cz

Skvělá Samková! Na olympijské trati vyhrála úvodní závod sezony

Skvělá Samková! Na olympijské trati vyhrála úvodní…

To je paráda! Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála úvodní závod sezony Světového poháru. Na trati v čínském…

Vytočený Svědík: Kolaps a ostuda. Závěr jsme jednoznačně podcenili

Vytočený Svědík: Kolaps a ostuda. Závěr jsme…

Kolaps, podcenění a hlavně ostuda. Tak hodnotil závěr utkání 16. kola první ligy v Českých Budějovicích trenér…

Reflex.cz

Pět památníků pro Josefa II.: Před 240 lety bylo v českých zemích zrušeno nevolnictví

Pět památníků pro Josefa II.: Před 240 lety bylo v…

Prvního listopadu 1781 spatřil světlo světa výnos římského císaře a českého krále Josefa II. „o tělesném…

Vláda ničí malé podnikání, zrušení vánočních trhů nedává smysl

Vláda ničí malé podnikání, zrušení vánočních trhů…

Vláda Andreje Babiše nepolevuje v sérii covidových lapsů. Promeškala ochranu nejrizikovějších skupin, Česko je…