Pomoc s výběrem vozu-tipy, rady, apod..

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Ojetá auta

  • 00 Reagovat !

    foto Ondrej-Jilek

    Ondřej Jílek 16.12.22  11:23

    « 4x4 kolem 100tis

    Zdravím, sháním auto na práci kolem domu, myslivost, ryby... potřebuji i aby něco uvezlo (naložený vozík)
    Rozhoduji se mezi starou Rav4 2.0D 2004 rv
    Nebo Jeep Cherokee 2.5D 2007rv

    Máte někdo tip na co si dát pozor nebo proč zrovna to auto nekupovat?
    Roční nájezd cca 5-8tis km
    Díky 
  • 00 Reagovat !

    foto Daniela-Blahunkova

    Daniela Blahunková 08.01.20  14:37

    « Starší Fábie

    Já musím říct, že se starší fábií, kterou jsem pořídila na pobočce aaa auto v Brně jezdím každý den do práce, a sem tam v sobotu na výlet, auto jezdí za krásných 7 litrů, a startuje skvěle i teď v mrazech.
  • 00 Reagovat !

    foto Gabriela-Malacova

    Gabriela Maláčová 02.01.20  11:29

    « Fabie

    Hledala jsem vhodné vozítko na denní dojíždění do práce 2x15 km po dálnici, když jsem přišla do AAA auto, tak mi prodavač doporučil Fábii s motorem 1,0 auto jezdí krásně, a na tuto kratší trasu skoro nic nežere.
  • 00 Reagovat !

    foto Rene-Lendl

    René Lendl 01.01.20  21:14

    « Ojeté auto

    Potřeboval jsem rychle vyřešit koupi nového auta, kdy jsem se rozhodl pro ojetinu, a zašel jsem do autobazaru AAA auto, kde mi jejich pracovník představil vhodný vůz v cenové kategorii, kterou jsem mu určil.
  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 27.01.16  22:50

    « Re: Pomoc s výběrem vozu

    Divej koukni na www.cebia.cz tam ti radi pomohou s vyberem automobilu :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 24.01.16  22:09

    « pomoc odborniku

    urcite bych volil pomoc odborniku jsou firmy na tohle specializovane ktere vam pomohou prohledat na kupovanem aute chybky a doporuci vam jestli koupit nebo ne :-)
  • 00 Reagovat !

    foto karkulin

    karkulin 11.09.14  13:40

    « Audi A4

  • 00 Reagovat !

    foto Sebastian88

    Sebastian88 24.07.14  09:32

    « Pomoc s výběrem vozu

    Zdravím všechny,
    měl bych prosbu. Rád bych si koupil ojety vůz do částky 200 000 Kč. Stáří max. od 2007, nejto do 150 000 km. Uvažoval jsem o několika variantach jedna by byla Audi A4 ve 2.0 TDI a nebo Ford Mondeo také ve dvoulitru. Zajímali by mě vaše názory na tyhle dvě auta nejlépe vlastní zkušenosti ..spolehlivost, kvalita, poruchovost, spokojenost, servis apod..... dále náklady na údržbu porovnání ( nebudu jezdit do autorizovaného servisu . Prostě cokoliv a jakékoliv informace. Samozřejmě pokud by jste někdo dal tip na jiný vůz s podobnýma parametrama budu rád.

    Děkuji
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…