Fabia II - Dveře

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA Fabia

• « 00 Reagovat !

foto BigBang

BigBang 29.06.13  19:49

« Re: Jak postupovat??

nevim, co máš za barvu, ale radši bych zašel na vrakáč a dveře si tam sehnal. Pokud nemáš nějakou příplatkovou barvu, tak je seženeš i v barvě a vyměnit je pravděpodobně zvládneš sám (stačí si sehnat dílenskou příručku, ve který najdeš jak co odmotnovat atd.). Když s tim půjdeš na pojišťovnu, tak ti vezmou bonusy, takže si zvaž jestli ti to za to stojí ;-) :-!
  • 00 Reagovat !

foto Gordys

Gordys 01.06.13  14:06

« Jak postupovat??

Dobrý den, chtěl bych se s vámi poradit.Dne 31.5.2013 (včera) Stala se mi taková nepříjemnost. Nechal jsem zaparkované auto na parkovišti a druhý den ráno jsem k autu přišel a byly promáčklé zadní dveře za řidičem (Viník od nehody ujel). Auto mám od leasingové společnosti (škofin) a pořád ho splácím (mám ho od 10.4.2013). Mám Havarijní pojištění a povinné ručení od allianz (spoluúčast mám 1%/min.1000Kč). Chtěl sem se zeptat kolik by mohla oprava stát a jak postupovat. V pondělí se chytám na pojišťovnu, domluvit se s nimi jestli cenu odhadnou a pošlou mi peníze na účet, nebo to zaplatí rovnou servisu. Postupuji správně? Měli by mi to proplatit ne? Předem děkuji všem za odpovědi.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Joker navedl Supermana k zabití těhotné Loise Lane! Minirecenze filmu Injustice

Joker navedl Supermana k zabití těhotné Loise Lane!…

Sérii animovaných filmů se superhrdiny z vydavatelství DC rozšířil nový snímek Injustice (Nespravedlnost). Ten…

První vánoční cukroví k rozležení: Recepty na tlapky, zázvorky, perníčky i cantuccini

První vánoční cukroví k rozležení: Recepty na…

Začal adventní čas a s ním i plánování pečení vánočního cukroví. Právě teď je ideální čas na ty druhy, které se…

iSport.cz

Skvělá Samková! Na olympijské trati vyhrála úvodní závod sezony

Skvělá Samková! Na olympijské trati vyhrála úvodní…

To je paráda! Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála úvodní závod sezony Světového poháru. Na trati v čínském…

Vytočený Svědík: Kolaps a ostuda. Závěr jsme jednoznačně podcenili

Vytočený Svědík: Kolaps a ostuda. Závěr jsme…

Kolaps, podcenění a hlavně ostuda. Tak hodnotil závěr utkání 16. kola první ligy v Českých Budějovicích trenér…

Reflex.cz

Pět památníků pro Josefa II.: Před 240 lety bylo v českých zemích zrušeno nevolnictví

Pět památníků pro Josefa II.: Před 240 lety bylo v…

Prvního listopadu 1781 spatřil světlo světa výnos římského císaře a českého krále Josefa II. „o tělesném…

Vláda ničí malé podnikání, zrušení vánočních trhů nedává smysl

Vláda ničí malé podnikání, zrušení vánočních trhů…

Vláda Andreje Babiše nepolevuje v sérii covidových lapsů. Promeškala ochranu nejrizikovějších skupin, Česko je…