Renault thalia - brnění nohou od pedálů

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Renault

• 00 Reagovat !

foto majki0711

majki0711 11.03.13  13:10

« Prosím o radu.........

Ještě bych řekl, že nikdy jsem z žádného jiného auta tyto problémy neměl.
  • 00 Reagovat !

foto majki0711

majki0711 11.03.13  13:00

« Prosím o radu,

asi po několika měsících, co jsem si koupil Renault Thalia II, mám potíže s brněním nohou od chodidel až po lýtka. Podle mě je to daný ošizenou konstrukcí auta a přenosem vibrací od motoru až na pedály. Pokud autem nejezdím, tak se mi potíže hned zmírní. Nemáte někdo podobné zkušenosti?
    Díky
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Rodiče střelce ze školy v Michiganu se dali na útěk: Policie je dopadla!

Rodiče střelce ze školy v Michiganu se dali na útěk:…

Policie v Detroitu zadržela rodiče patnáctiletého Ethana Crumbleyho, kterého považuje za pachatele střelby z 30.…

Přípravy na StarDance vrcholí: Nastěnka Kostková, bolavé koleno farářky a testy na covid!

Přípravy na StarDance vrcholí: Nastěnka Kostková,…

V osmém kole mělo bojovat pět párů, ale Mirai (29) a tanečnice Lenka Nora Návorková měli pozitivní testy na…

iSport.cz

VIDEO: Liberec - Hradec 1:0. Další výhra pod Kozlem, rozhodl Tupta

VIDEO: Liberec - Hradec 1:0. Další výhra pod Kozlem,…

V 17. kole FORTUNA:LIGY doma Slovan Liberec porazil Hradec Králové 1:0 a vyhrál pátý z posledních šesti zápasů.…

Hledání majitele Plzně drhne. Nabídky jsou jen dvě, Šádkovi moc nevoní

Hledání majitele Plzně drhne. Nabídky jsou jen dvě,…

Pečlivě chystaný plán Plzně získat nového majitele či strategického investora do konce roku podle všeho…

Reflex.cz

Ruský bizár: 10 nejdivnějších lidí bez jakýchkoliv hranic studu z ruských seznamek

Ruský bizár: 10 nejdivnějších lidí bez jakýchkoliv…

Hledáte partnera nebo partnerku přes aplikaci Tinder? Na tom není nic špatného. Buďte ale rádi, že nejste v…

Ve Špindlerově Mlýně počítají ztráty za zrušený turnaj a věří, že letošní sezonu nezmaří lockdown

Ve Špindlerově Mlýně počítají ztráty za zrušený…

Už za pár dní měl ve Špindlerově Mlýně ve svatopetrském areálu vypuknout hokejový svátek pod širým nebem Winter…