Audi A1 defekt

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Audi

  • « 00 Reagovat !

    foto lorenzlubos

    lorenzlubos 21.11.11  22:53

    « Re: Re: A1 defekt

    Ale teraz by ma celkom zaujimalo, ako sa to vlasnte vyriesilo. Nudzova rezerva je nanic takisto ako plnohodnotna - kym teda sa nestane toto. Tak max. raz za zivot, povedal by som. Takze pre Teba uz asi nikdy :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.11.11  19:27

    « Re: A1 defekt

    Vše vyřešeno a vše O.k :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto johny555

    johny555 09.11.11  12:55

    « Re: A1 defekt

    A to v servisu nemají nějaké dojezdové náhradní kolo, které by zapůjčili, než by to originál došlo? Je poškozený i ráfek nebo jenom pneumatika? Prostě bych si někde vypůjčil kolo podobných rozměrů, vyměnil a to poškozené odevzl do pneuserisu ať se na to kouknou. Odtah do autorizovaného servisu je zbytečný a chápu, že ho nikdo neche proplatit (pokud pojišťovna vyloženě něco takového nezajišťuje).
    Jinak je pro mě nepochopitelné, že "prémiová" značka nedává do svých vozů alespoň nouzovou rezervu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.11.11  17:53

    « A1 defekt

    Všem dobrý den,

    v pátek jsem měl s Audi A1 defekt. Nebo spíše možná průraz pneumatiky protože jsem vjel na "dolík" v naší České silnici, který byl bohužel hlubší než jsem předpokládal. Snažil jsem se to nějak vybrat, zadním jsem do něho už nevlítnul ale přední (levé) to odneslo dosti těžce. Po nárazu mi šel volant mírně doleva. Myslel jsem, že jsem si podělal geometrii, protože ani po ujetých 20km mně Audi neupozorňovalo na únik v pneumatikách ( i když jsem si za to tlačítko připlatil, když jsem Audinu kupoval ) . Zhruba po 25 km se mi během sekundy kolo vypustilo a já jsem to taktak ukočíroval na okraj vozovky.. Z kola dým jak prase. V té situaci jsem nevěděl co dělat. Jediné, co jsem totiž v kufru měl byl ten sajrajt do kol, který by mně v mém případě zřejmě nepomohl a rezervu jsem neměl. Tudíž jsem zavolal asistenčku, která mi během zhruba dvou hodin zajistila odtah s tím, že mně nijak jinak nepomůžou, ale asi celá ta platba bude na mně, protože se na "defekty" a "průrazy pneumatik" záruka mobility a další věci, co Audi nabízí netýká. Auto tam je doposud, protože kolo mých rozměrů neměli a museli objednat.

    Ale teď k mému dotazu. Opravdu musím vše platit já sám? Oprava, odtah a práce s tím spojená? Máte s tím někdo zkušenost?
    Nerad bych jako "nepoučený" nechal tisíce, možná desetitisíce Kč autorizovanému servisu.

    Děkuji předem za odpověď
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…