Renault Vel Satis 3,0 V6

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Renault

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.08.11  14:41

    « Renault Vel Satis 3,0 V6

    Dobrej,
    Pokud máte , nebo jste někdy měli tu možnost jet v dnes už nevyráběném modelu Vel Satis od francouzkého Renaultu, dobře víte že exterier tohoto modelu je nevšední , ale v dobrém slova smyslu , já se s niím seznámil tím že ho měl můj otec a do té doby než ho prodal na mně působil dojmem luxusního hatchbacku.
    Nicméně táké docela rychlého luxusního Hatchbacku.Já sám jsem ho za tu dobu viděl jen párkrát jezdit po ČR a je to možná tím že se moc lidem nelíbí právě kvuly exterieru,ale originalitě se nic nevyrovná . Je hezké a hodně lidí ho prodává hodně levně .. za cenu tak levnou si prostě lepší ojeté auto nekoupíte .Říkám ojeté protože se vyráběl od roku 2001-2009, já měl možnost jezdit v modelu 2002 byl to 3 litrový šestiválec.Ted interier ,klasický Renault, volant stejný jako u novějšího modelu espace ale celý interier je v luxusním provedení , výbava je na rok 2002 hodně kvalitní, například CD měnič pro 6 CD, palubní počítač a nebo automatická převodovka a kožené potahy .. a ty jsou opravdu pohodlné a mají i vyhřívání, možná si řikáte kdo to píše, je pravda že se snažím psát aspon trochu záživné články a tento je můj první.. ale doufám že se vám článek od 14 letého pesimisty líbil a ještě něco na závěr ... Je lepší si koupit auto jako je Renault Vel Satis , než třeba Fabii a vlastně je to za stejné peníze ... jen Satis je luxusnější výkonější a originální ... Děkuji za přečtení a přeji šťastnou cestu na našich PŘÍŠERNÝCH dálnicích ... ;-) :yes:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…