Fiat Punto Actual

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 17.01.14  21:03

    « žádný problém

    Tak mám najeto 60 tisíc a světe div se, žádný problém :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 14.10.11  12:24

    « Re: Skříňky na pojistky

    Je to dobrý, až na ten nejvyšší točivý moment až ve 4 tisících.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 21.08.11  20:59

    « Re: Skříňky na pojistky

    nevím, čím jsi jel, asi s civikem, s 1.2 v pandě a ani 1.4 v bravu se nedá srovnat, jsou líný. Jazz s 1.4 a 100 koní je rychlejší než bravo s 1.4 90koní.
  • « 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 20.08.11  09:08

    « Re: Skříňky na pojistky

    To já jsem chtěl tu Hondu 1.8, nabízel mi slevu 100 tisíc. Ty jedna čtyrky a 16 ventilů jsou pocitově jako 1,2 fire od fiatu. Jel jsem s hondou 1,4 73 KW a proti Puntu co mám to není téměř žádnou rozdíl (pocitově)Horší je to na dálnici, tam to nejede

    A ty takovej fiaták a koupí si japonce...
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 20.08.11  07:38

    « Re: Skříňky na pojistky

    jj, život je otázkou priorit. Pro mě bylo 73 kW a průměr 5.5l jasnou volbou. V-tec je v-tec.
  • « 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 19.08.11  14:00

    « Re: Skříňky na pojistky

    Hmm, tak jsem taky chtěl Hondu Civic, ale nakonec jsem koupil Punto...to jsem ale vůl. Ale ušetřil jsem 150 tisíc, což je benzín na 5 let.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 19.08.11  12:14

    « Re: Skříňky na pojistky

    čau, ja za to nemůžu, že si koupíš káru kterou nemám, koupil jsem Hondu Jazz, to by jsme mohli pokecat, sorry punto........
  • « 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 13.08.11  16:25

    « Re: Skříňky na pojistky

    On se tady se mnou nikdo nebaví :'-(
  • 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 08.08.11  13:40

    « Skříňky na pojistky

    Zdravím,
    v manuálu jsem se dočetl, že v GP (u mně tomu říkají Punto Actual) jsou tři "skříňky" na pojistky. Jedna pod kapotou vlevo, tu jsem pochopitelně našel. Druhá vlevo u řidiče pod volantem a třetí někde v kufru. Ty pod volantem se podle příčky zpřístupní tak, že se odšroubují 2 šrouby pod tím odkládacím otvorem. Já tam ale žádné šrouby nemám. To je divný, protože pojistky tam opravdu jsou, když se podívám od spodku, tak je tam vidím.
    No a ty v kufru jsem vůbec nenašel. Nevíte někdo jak je to?
  • « 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 08.08.11  09:24

    « Re: Čidlo zavřených dveří

    Tak už to vím. Čidlo je součástí zámku dveří a není z venku vidět.
  • 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 06.08.11  19:59

    « Čidlo zavřených dveří

    Zdravím, nevíte jak funguje to čidlo zavřených dveří? Dnes mi svítilo při jízdě a přitom jsem měl všechny dveře zavřený. Tak jsem zastavil, všechny dveře otevřel a zase zavřel a kontrolka dveří zhasla. Nevíte, kde ten kontakt na dveřích je? Dík
  • « 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 29.07.11  18:52

    « Re: Hever

    Už jsem to vyřešil. Opravdu musí zapadnout ta mezera na hlavě heveru to toho lemu na podvozku. Udělal jsem si z dubového dřeva podložku, kterou podložím mezi hever a ten lem na podvozku. Auto se krásně zvedne a nic se neponičí. Dělají to tak v pneuservisu v Písku a celé auto takhle zvednou na 4 špalcích.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 27.07.11  21:45

    « Re: Hever

    jana je v pohodě, mám ji rád. :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 27.07.11  18:36

    « Re: Hever

    To si mě tedy nasral...blondýna je ta největší možná urážka :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto m-z-

    m.z. 27.07.11  14:02

    « Re: Re: Hever

    Myslím, že na všechny tvoje dotazy tady, by ti stačila půlhodinka vyptávání v servise, tam ti snad všechno řeknou. ;-)
    Promiň, ale někdy mi přijde, že se ptá blondýna...
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 26.07.11  18:21

    « Re: Hever

    :-) jestli chceš muj názor na hever. Fakt nevím.
  • « 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 26.07.11  11:52

    « Re: Hever

    Je tu někde gtv6?
  • 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 23.07.11  09:45

    « Hever

    Zdravím,
    zase otravuji :-) koupil jsem hever a klíč na kola. U pandy byla rovina od toho lemu, který se táhne po obou stranách podvozku a v pneuservisu pod něj dali 4 dřevěné špalky a auto zvedli. Já jsem Pandu zvedal tak, že jsem nad hlavu heveru podložil dřevo, který akorát zapadlo mezi lem a kraj prahu (byla tam rovná plocha)
    Jenže GP tam má takový podélný výstupek aby ten hnusný lem nebyl z boku vidět. V návodu je napsáno, že má mezera na hlavě heveru zapadnout právě do toho podélného lemu. Mě to připadá dost drastický. Stačí tedy jako v servisu podložit pod ten lem kus tvrdého a silného dřeva a ze spodku tlačit hever? Samozřejmě vše v oblasti té šipky na boku práhu.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 22.07.11  20:17

    « Re: Ráfek

    Tak když jsme u tý váhy, přestaň vymýšlet nesmysly, anebo se od toho pořádně obuj a začni vyměňovat plech za karbon a neřeš 15 kilo, řeš 150 kilo. Pokud motor je poháněn od kol a jeho otáčky neklesnou pod volnoběžné otáčky a nemáš šlápnutý na plyn tak nic nežere, brzdíš motorem, pokud by spotřebovával nějaké palivo, tak budeš zrychlovat - LOGIKA. Na palubní počítač hoď bobek.
  • « 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 22.07.11  09:34

    « Re: Ráfek

    No já se nechci hádat, ale každé kilo navíc musí mít vliv na spotřebu, hlavně při jízdě do kopce. Z kopce údajně při brzdění motorem je spotřeba nulová. Podmínkou je zařazený rychlostní stupeň a nemít nohu na plynu. Nevím, při taková jízdě z kopce mi ukazuje počítač aktuální spotřebu 2 litry na 100km. Tak nevím jak to je.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…