BMW X1 - výběr výbavy

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > BMW

  • « 00 Reagovat !

    foto McGyver2

    McGyver2 19.01.11  16:32

    « Re: BMW X1 - výběr výbavy

    Kůži jste nechtěl na sedadlech, nepsal jsem tedy ani volant, na deštový senzor slyším různé názory, sedačky asi ano, koberce na zimu raději i gumové. Xenony si myslím, že jsou zbytečný a čidla asi ano.
    ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.01.11  16:14

    « Re: BMW X1 - výběr výbavy

    Tak to se více méně shoduje s tím co bych si zatím přál já.

    + multifunkční kožený volant, dešťové čidlo, vyhřívané sedačky, velurové koberce

    Zvažuji ještě xenony a zadní parkovací čidla...
  • « 00 Reagovat !

    foto McGyver2

    McGyver2 18.01.11  09:27

    « Re: BMW X1 - výběr výbavy

    Já bych osobně dokoupil
    Servotronic (216)
    Tempomat s brz.fcí (544)
    Automaticky zaclon. zrcátka (430+431) účinná věc
    Autom.klima (534)
    Rádio Professional (663)
    Hifi (676)
    Černá metla (457)
    17´´ al (2S7)
    Světelný paket (563)
    Látka Median AXDN
    Interiér 4CK

    ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.01.11  17:23

    « BMW X1 - výběr výbavy

    Zdravim,

    jsem pevně rozhodnut nad koupí BMW X1 xDrive 18d, byla mi na tento model nabýdnuta velmi slušná cena. Nejedná se o skladovku, ale o vůz ke konfiguraci. Vzhledem k základní výbavě, která je velmi slabá, ale na druhou stranu obsahuje vše důležité, rád bych ho ještě malinko dovybavil, řekněme tak za 100 000 Kč. Vejít se do této ceny po shlédnutí BMW X1 ceníku, který je dlouhý jako knížka je velký problém. Auto si kupuji tak na 6-7 let a najedu sním cca 17000 km za rok, nerad bych litovat, že jsem si nepřiplatil za nějakou maličkost za 5000 Kč.

    Jedno je jisté 17 Alu kola, černá barva.

    Poraďte prosím za co si připlatit?

    Určitě nechci navigaci (mám přenosnou) nebo kůži
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…