Astra G motor Y20DTL

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > OPEL

  • « 00 Reagovat !

    foto JOB

    JOB 02.01.11  23:36

    « Re: rosení skel

    Tak se ještě mrkni jestli nejsou ucpané listím průchodky na odvod vody která stéká po skle kolem stěračů do prostoru kde je motorek stěračů. někdy se stane že se to tam ucpe a pak se tam hromadí voda a vlhkost jde přes topení do auta.Nevím jak to u Géčka přesně je ale budou tam na každé straně auta nějaké gumové průchodky zkrz podběh nebo tak nějak. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.01.11  23:14

    « Re: Re: rosení skel

    Je to G, jo koberce jsou dost vlhký, teď jsem sušil koberec kufru necháváme tam někdy kočárek, tak jsem myslel, že teď v zimě je to normální. Cirkulační klapku jsem nezkoušel pustit to asi chce zkusit. Chladící kapalina drží. Jde o to, že auto máme 2 roky a celou dobu to bylo v pohodě a najednou, jakmile se ohřeje topení tak mi připadá, že jde z ventilátorů extrémně vlhký teplý vzduch, co může být za zradu v topení nebo něco jiného, nevím. Do auta nikde nezatýká voda aspoň do interiéru, tak nevím....díky moc za pomoc
  • « 00 Reagovat !

    foto JOB

    JOB 02.01.11  22:34

    « Re: rosení skel

    Je to Astra F nebo G ? Počítám že to bude F protože to byla jejich slabost a co vím tak to nijak moc řešt nejde.Zkontroluj klapku vnitřní cirkulace.Neztrácí se chladící kapalina ? Nemáš promáčené koberce ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.01.11  20:54

    « rosení skel

    Mám Astru 1.6 benzín Caravan r.99 a trápí nás nadměrné rosení oken. Vyměnil jsem kabinový filtr, topení na první pocit topí normálně, rovnoměrně proudí ze všech ventilátorů teplý vzduch, jakmile se motor ohřeje na 80stupňů tak se okamžitě zamlží zadní okna a postupuje to i do předních, což je nepříjemné. Zkoušel jsem okna vyčistit a ošetřit sprayem proti rosení, ale nepomohlo to. Napadne někoho něco? Děkuju
  • « 00 Reagovat !

    foto Slavek-TDM

    Slavek-TDM 15.08.10  16:05

    « Re: Re: Občas netáhne

    Pokud je cerpadlo OK, muze byt problem klidne v jednotce nebo v jejich konektorech a nebo v kabelech - protoze mas pocit, ze se to deje casteji pri desti, sel bych po svazku kabelu. Nebo po regulatoru tlaku paliva. Rozklicovani chyby je jeste zde:
    P1220 Fuel quantity adjustment control - malfunction Fuel quantity adjuster, ECM
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.08.10  14:21

    « Re: Občas netáhne

    Díky,ale když to dám do překladače,tak je výsledek nejasný-kritické selhání systému,množství paliva úprava kontroly.Co s tím? Čerpadlo má svou řídící jednotku-nechce se mi věřit,že by to zase bylo čerpadlem...?S tím čerpadlem nic udělat nejde...P.
  • « 00 Reagovat !

    foto Slavek-TDM

    Slavek-TDM 11.08.10  13:19

    « Re: Občas netáhne

    Astra,2.0 diesel,1999,fault code P1220. engine code y20dth,critical system malfunction #1
    Fuel quantity adjustment control.
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.08.10  08:37

    « Občas netáhne

    Poraďte-tento motor občas(zdá se mi,že při dešti je to častější)nemá plný výkon a rozsvítí se žlutá kontrolka. Před 2 roky dostal nové čerpadlo,kontrola nastavení rozvodů byla provedena,váha vzduchu měněna,při diagnostice (Delphi)se objeví závada P 1220,ale nikdo neví,co to je za kód.EGR funkční,klapky v sání také,hadičky podtlaků v pořádku.Filtr nafty měněn,zkusil jsem i jet s otevřenou nádrží kvůli podtlaku-stále stejné. Protože zase po chvíli jede,myslím,že to nemůže být nic mechanického,ale elektronického. Díky,Pajk.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…