Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
pradeda777 07.04.20 18:10
« Re: Re: Re: Re: Re: M6
Dany/Freddie........co vy na to? Myslím, že to bylo v roce 2009 nebo 2010, kdy na startu Slováckého Kopce byly 3 generace borců z mé rodiny. Táta, 2 synové a 2 vnuci....myslím, že by to bylo na nějaký rekord.... ;-)
Jinak závody do vrchu pokračují. Ujal se toho Maverick Rescue z.s pod Alešem Gansdorferem a funguje pod jménem Maverick Rescue Euro Cup.
[odkaz]
Tož ono by to nebylo marné venue na ten probíraný budoucí sraz. Silnice je v cajku (Tms to potvrdí) a ani není moc frekventovaná. Stačily by nějaké walkie talkie (start - cíl - vůz na trati) a mohlo by se i chvíli rozumně bláznit.. ;-) Buchlovské kopce jsou také prima, ale je tam většinou šílený provoz...hezká restaurace avšak.. ;-)
....jinak v Čejči, kousek od Slováckého Kopce, je možnost ubytování přímo ve vinném sklípku... -
iudex 07.04.20 15:49
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: M6
Social distancing je dôležitý aj v manželstve. ;-) Nech Tvoja polovička berie tú sólo túru ako príspevok k šťastnému a spokojnému manželstvu bez hádok a ponorkovej choroby (a že to v súčasnej dobe, keď sú ľudia nútene doma začína byť problém vidím v rámci práce). >:D -
iudex 07.04.20 11:16
« Re: Re: Re: Re: Re: M6
wl: tak keď si chcel nejakú fotku, tak tu je pár z mojej včerajšej rýchlej túry:
[odkaz]
Vybehol som po práci na Záruby (najvyšší vrch Malých Karpát) a hrad Ostrý kameň, kde som bol práve v dobe západu slnka. Stretol som za celú 10 km túru 4 ľudí a čriedu muflónov. A ako bonus jazda po prázdnych okreskách už na prezutých letných. :-) -
white label 06.04.20 16:25
« Re: Re: Re: Re: Re: M6
Dany
Berete to poctivě, včetně zdravé a vyvážené domácí (spišská klobása?) stravy... >:D ;-)
Oheň parádní, na opékání/grilování. :yes:
P.S. Udržet se v sedle při ryze sportovní jízdě (v zatáčkách) může být "problém" i pro zdravého člověka, tím spíš s klasickým manuálem, kdy potřebuješ obě nohy na pedálech téměř neustále a přitom často řídíš jen jednou rukou
Proto pokud máš pouze klasický tříbodový pás (s běžnou sportovnější sedačkou), je i v tomto ohledu dvojspojka typu PDK poměrně výraznou výhodou, což někoho, kdo to nezkusí přímo porovnat, možná ani nenapadne.
Se skořepinami a pětibodovými pásy "napevno" je to samozřejmě něco jiného. Vysoké postavy zase můžou mít problém kam nahoře s případnou helmou/přilbou. -
Dany 06.04.20 15:55
« Re: Re: Re: Re: M6
Pradeda: úprimnú sústrasť.
Vyzerá, že ste boli celá rodina celkom slušne načuchlý benzínom. :yes:
Môj obdiv k bratovi, ako to so svojim handicapom dával. Čítam Labelove "v sedle" a pokyvujem hlavou, že dokázal vyhrávať. Ako som dočítal, že to vlastne myslí doslova, tak mi dochádza, aké to muselo byť náročné. Ručné ovládanie je ručné ovládanie, ale presné dávkovanie plynu a bŕzd, to je iný level...
My sme v Karpatoch skoro denne. Máme to tu za humnami a decká treba nejako venčiť, inak by nás zožrali za živa. Trénujeme rovnováhu, jemnú motoriku, cvičia s nami...
[odkaz]








