Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
iudex 20.04.20 08:37
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Tom: tak niežeby bolo čokoľvek s Tvojou Atecou zlé, naopak, motor, farba, výbava, všetko sedí. Len som si pomerne istý, že za cenníkovú cenu si to nekupoval, skôr za cenu blízku tomu, čo tu teraz pýtaš. ;-) -
Thomasino 20.04.20 00:39
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Upřesním otázku: Kdo z vás koupí ode mě svojí ženě Atecu 2,0 TSI 190 hp 7DSG 4x4, nebo pro sebe na důchod? Ceníková cena před 11 měsíci 885 tisíc, cena nyní řekněme 720 tisíc vč. zimních pneu ?? ;-) [odkaz]
Pradědo?? Ty si ode mě koupíš Atecu, já si koupím tebou oblíbeného Civica Type R a pak ti ho na odpoledne půjčím :-) -
pradeda777 19.04.20 23:41
« Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
tms....já tušil, že ti bude manuál chybět..... ;-) Malé "žehlící prkno" je přesně to, co CTR potřebovala, aby "přitáhla" i seniory......(nebo i kmety.... ;-) )
Barva? Tam jsme už byli. Mě se líbí ta šedomodrá Sonic Grey Pearl......tož já už 3 Hondy měl....Civic 4dr, Integra VTiR a Integra Type R. Ale Civic Type R mě vždy lákala..... ;-) -
Thomasino 19.04.20 22:45
« Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Dost váhám, jestli bych vybral méně nápadnou nudnou šedou, ve které není tak agresivní, navíc v té Sport Line výbavě s 19" koly (souhlasím že s mnohem lepším profilem), nebo verzi GT s velkým křídlem a červenými sedačkami (ty šedé ve Sport mi sedí více). Skoro mám strach, že to malé křídlo už k tomu tak nějak nepatří >:-[] >:-[]
[odkaz]
[odkaz] -
white label 19.04.20 22:20
« Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
iu
Jen jsem napsal, že na CTR mi sedí víc, než ta předchozí modrá, k tomu, že bych si ji vybral (stejně jako CTR) to má dost daleko.
A vzhledem k tomu, že Fo3RS vídávám výhradně v bílé, ve které vypadá nekonečně nudně, považuji i tu bazénovou modř, pro něj, jako lepší volbu, než bílou. -
iudex 19.04.20 20:48
« Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
wl: sa divím, že sa Ti tá modrá páči, lebo je veľmi blízka tej bazénovej modrej na Focuse Rs, ktorú si tu dlhodobo kritizoval: [odkaz]
Ja s ňou inak rovnako nemám problém, k nápadnému hotheču sa hodí. A osobne by som to auto rád vyskúšal. -
white label 19.04.20 19:41
« Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Th
Jak už jsem psal dřív, když cirkus, tak se vším co k němu patří. Za mě se tenhle vyzývavější odstín modré hodí k CTR mnohem víc, než ten předchozí tmavší/méně výrazný. I ty červené linky se tady opticky více ztrácejí, což je dobře. Před tím měl taky modrou barvu?
Alcantarový volant je sice super, ale bohužel ne příliš dlouho.
A těch 20" je nesmysl hlavně vzhledem na celkovou velikost obvodu kol (včetně pneu). Bude to hodně choulostivé na případnou deformaci disku kola i možný defekt pneumatiky. 19" by bylo mnohem rozumnější volbou, aniž by utrpěla stabilita. Na 911 GTS jsou taky 20", ale s vyšším profilem pneu. -
Thomasino 19.04.20 19:10
« Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Dneska jsem jel za známým, který vyměnil Civic Type R poslední generace za lehce novější model po faceliftu. Navíc v nové modré pastelové metalíze. Na živo lepší než na fotkách, rozhodně to není nenápadné auto (White Label bude jistě namítat že červené doplňky k modré neladí, ale těch červených doplňků je hodně, za mě je to na hraně, ale dobrý!). Majitel říká, že opravdu ten režim komfort upravili, jak Honda avizovala, auto je nyní i na 20" kolech 245/30 o kousek komfortnější a musím potvrdit, že je měkčí a kultivovanější než moje M240i. Ve Sportu je to pak podobné, plus má ještě režim Race pro okruh. Volant v alcantaře je super. Chvilku jsem to řídil, samozřejmě otáčky jen do 4000, je to v záběhu. Zvuk stále nic moc, jen v režimu Sport je to už lepší, něco tam pouští do repro :-) To řazení je pecka, nějak mi ten manuál občas chybí >:-[] >:D Za mě pěkne doladili již tak skvělou káru, začínám mít zase roupy >:-[]
Tady 3 fotky: [odkaz] -
pradeda777 19.04.20 14:42
« Re: ...aby bylo přímo veselo (P911/iP11)
iu.....job pro tebe......
Dnes 07:0900Reagovat
PRODEJ AUT PO ČESKU.Mazda poslední? Proč ne, když se chovají jako prasata.
Když člověk narazí na šmejdy tak nemá jistotu ani u nového auta!!!
Odhaduji to tak na cca 2500 podvedených!!!
Udělal jsem VELKOU chybu. Koupil jsem si novou Mazdu. Uvítám pomoc advokáta, novináře.
PRODEJ AUT PO ČESKU. BYZNYS ZA HRANOU.
Děkuji za SDÍLENÍ.
[odkaz]
[odkaz]
CHOVÁNÍ SMEJDU NEZNÁ HRANIC.
[odkaz]








