Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
pradeda777 23.04.20 08:04
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
tms....křidélka nad mlhovkou jsou tzv "boomerang", což je "latest design craze", který se objevil na řadě modelů. To je ale "mucha", která se dá lehce zafoliovat jako jsem to udělal já na fake air intakes na mojí 1er.
[odkaz] -
white label 23.04.20 00:50
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Ale tady k této barvě mi to přeplácané červené linkování zase vadí. A červené! linky na kolech, to už je dnes brutálně profláklý optický tuning, jak na auto, tak na moto. Takže kola a interiér určitě z verze Sport Line.
Z ne barev tu šedou a z barev červenou. -
Thomasino 23.04.20 00:27
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
No právě! Když už by tomu chyběla barva, jak s oblibou říkám, tak aspoň takové malé "oživení" >:-[] A v jiných barvách se mi to až tak nelíbí. Možná v té nové modré, ta je na živo trochu jiná než na fotkách, celkem se mi líbí, ale je to trochu divočina a lehce mi tam vadí ty nové "křidélka" v předním nárazníku co jsou v barvě auta (kousek nad kulatou mlhovkou):
[odkaz] -
white label 23.04.20 00:15
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Th
Zrovna u téhle šedé tam ty červené linky tolik nevadí/neruší, nemají s čím "bít"...
Ty polepy půjdou koupit i origo (jako ND), otázkou je, za kolik/jestli se to vyplatí takhle kupovat. -
white label 23.04.20 00:10
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
pd7
A co je na podobně racionálním přístupu špatného, zrovna tobě (ve tvém zkušeném věku) už bych to vysvětlovat nemusel... >:D ;-) -
Thomasino 23.04.20 00:03
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Pokud bych šel do té verze Sport Line kvůli 19" kolům a z mého pohledu lepšímu rozměru kol 245/35 (proti 245/30 R20), která má i menší křídlo (ale asi jsem si zvykl už i na to velké), tak nevím jestli by mi tam nechyběly ty tenké červené linky dole na autě. Nicméně není problém je tam dolepit, vlastně jsem je podobně lepil tehdy na Meggie :-) Tady srovnání na té zvažované metalické šedé:
[odkaz] [odkaz]
[odkaz] [odkaz] -
Thomasino 22.04.20 23:15
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Na design u CTR jsem si nějak zvykl, dokonce se mi to skoro už líbí >:-[] Ale především se mi na tom líbí jak jezdí, jak to auto funguje jako celek, taky ty značné rozdíly v naladění adapt. podvozku (většinou jsou rozdíly malé), jak je stabilní ve vysokých rychlostech a také že umí být jak univerzální, tak i sakra rychlé na okruhu.
Ta CHR má možná lehce podobný designový jazyk, ale proporčně mi to tak neladí. Na tu malou velikost auta je těch prvků už moc. U CTR je většina z nich navíc funkční kvůli aerodynamice, u CHR tomu moc nevěřím. -
white label 22.04.20 22:58
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
pd7
Máš pravdu, že je to hodně podobný designový rukopis, ale Thomasino by asi chtěl CTR i přes ten design, ne k vůli němu... ;-) -
pradeda777 22.04.20 22:51
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
-
Thomasino 22.04.20 21:12
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Tobě se jako CHR fakt líbí !?? Jako GLA beru, stejně tak Q3 SB, nebo Macan. Ale CHR ?? Už to s tím vínem tak nepřeháněj !! :-)
Ateca je jinak normálně rozumně velké auto pro 4 velké lidi ;-) Jen díky konstrukci a výšce je tam prostor jako v Passatu.. Jen jsem na ni asi ještě moc mladý! -
pradeda777 22.04.20 21:08
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
tms....tož zírám.... :-O Na fotkách vypadá Ateca jako pořádný kus auta....a nakonec je to takový prcek.... ;-) Je dokonce o fous kratší než C-HR.....a jelikož jsem se o Atecu nikdy nezajímal, tak není na mém "Schidlerové listě", kde mám ke každému kandidátu uvedeny kritické parametry.
Btw....nová C-HR 2.0 l Hybrid je momentálně v nabídce v Edici Best za bratru 774 900 peněz..... :-! -
woody-alien 22.04.20 18:00
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
wl: Potvrzuji. DSG6 byla v tomhle naprosto bezproblémová. Zajíždím do garáže (v podstatě zastřešený dvůr) do kopce a GTI jsem navíc většinou parkoval až úplně na konci, kde mě čekal ještě nájezd do úzkého prostoru.
Tady je to celkem slušně vidět.
Vjezd do dvora [odkaz]
Za GTI jsou další el.vrata a na nich jsou vidět umístěné nájezdy z fošen. Ty se prostě shodí dolů a po nich se vyjíždí o cca 60 cm výš.
[odkaz]
A tady už je na místě. Vycouvávat nahoru se musí pomalu, místa tam nazbyt není. A s DSG to šlo bez problémů, s obstarožním 4-stupňovým HDM ve Swiftu taky dobře. Naopak HDM Aisin v Mondeu to zvládal o poznání hůř.
[odkaz] -
Thomasino 22.04.20 17:16
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Ateca velká ?? Vždyť má na délku ideálních 436cm. O dost kratší než Oktávka :-) Mimochodem SCALA je stejně dlouhá. Jen ta šířka 184cm je někdy lehký problém a nerad parkuji na kolmo mezi další auta >:-[]









Ale keby sa Ti predsalen ten výkon zdal nedostatočný (akože reálne nebude, ale keby si to porovnával papierovo s GLA AMG), tak je tu stále Ateca Cupra s výživnými 300 koňmi, no a to máš doslova "Macan Junior" (pardon, senior). :-)