Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
pradeda777 23.04.20 16:10
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
iu.....pomaly prestáváš byť vyhranený..... ;-) Tož jen aby ti neujel vlak.....CTR má také nahnuté.....v Británii Honda příští rok končí a právě tam se CTR vyrábí. No a pak ten never ending tlak na nižší emise....doesn´t look good.....já být tebou, tak bych neotálel... :-! -
Thomasino 23.04.20 16:02
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Jako Megane R.S. Trophy je tak o 200 tisíc levnější, ale podle mě není tak dobrý. Hlavně nemá adapt. podvozek, který je hlavní plus pro mě u CTR. Ani tak dobrý manuál, ani motor. Tam je ta 1,8T prostě slabší část auta.
Na Slovakiaring bych asi rád, ale jednak mám na M240i najeto jen 3300 km, takže to je moc brzo na okruh a taky máme stále zakázané vycestovat :-( Ikdyž dneska soud rozhodl o tom, že nějaká 4 nařízení nejsou v pravomoci Ministerstva zdravotnictví a že jsou neplatná, ale ikdyž šlo o omezení pohybu, nemysleli tím zřejmě do zahraničí, takže to asi nemá vliv na možnost si zajet na SK ring :-O Ještě uvidím až to někde vysvětlí. -
pradeda777 23.04.20 15:46
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
tms....tož na to ty polštářky mám. Na přejezd po dálnici. A fungují perfekt. Udělal sem s nimi Vary i Chomutov a záda byla v pohodě a to se počítá. Barva? Who cares..... ;-) -
iudex 23.04.20 14:39
« Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Za mňa sa tá výrazná modrá bije so základným zmyslom Sportlinu, teda byť nenápadnejší a decentnejší. Ak chceš understatement, resp. menšiu expresívnosť ako klasický type R, tak jedine v tej šedej. Za mňa je Sportline v modrej výstrednejší ako klasika (s červenými linkami a krídlom) v šedej. Len môj názor. ;-)
Inak pomaly aj ja už prestávam byť taký vyhranený voči type R, niežeby sa mi to začalo páčiť, to rozhodne nie, ale v tom Sportline je to také znesiteľné (aj keď blbé zase je, že v tejto orezanej verzii je paradoxne drahšie, ako klasické type R vo verzii GT). A tiež myslím, že jedného dňa sa k HH vrátim. Aj tak pri súčasných cenách nie je pravdepodobné, že by som sa od 340i posunul vyššie (resp. asi ani len k tomu istému), manuál v silnejších bavorákoch bude zrejme iba v M3 a to je mimo môj dosah. Takže možno o x rokov, keď 3er doslúži, budem opäť hrabať prednými (ak ešte nejaký HH s manuálom bude).
EDIT: Slovakiaring otvára pre verejnosť tento víkend, poldňový vstup (resp. 3 hod.) len za 70 eur vrátane transpondéra (bežne je 30 min. za 30 eur). Čo vy na to? -
Thomasino 23.04.20 14:01
« Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
WL - Tady v albu najdeš asi tak v půlce za F1 se Sennou faceliftovaný CTR 2020 v nové modré a ve verzi Sport Line s menším křídlem a bez červené linky kolem auta. Jako barva zajímavá, ale asi bych bral spíše tu nebarvu šedou: [odkaz] -
Thomasino 23.04.20 13:18
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Ty joo, tak takhle hluboko klesnout nechci, abych tam měl takové barevné polštářky !! >:-[] >:D A když už náhodou na chvilku na přejezd po dálnici, tak nějaké takové BMW ;-) [odkaz]
To ti soudružka mohla dávno spíchnout >:-[] -
white label 23.04.20 13:04
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
-
pradeda777 23.04.20 12:08
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
tms....jasný...nech si hezky pohodlnou "atacku" a zbav se "zádobola" báva. Stejně jak si "čuchneš" k tajpáru, tak bude bávo jen v garáži "gather dust". Sedáky v tvoji 2er budou ty samé jako v mojí 1er...čili na ho.wno.. ;-\ Podvozek to nespraví. Věř mi. Borci na "baby bmw" zkoušeli všechno možné a nepochodili. Já už také vyzkoušel všechna možná nastavení a nakonec skončil s peřinkou pod pr.delí...
[odkaz] -
pradeda777 23.04.20 11:26
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Yaris X už je tady, ale prodej až příští rok..... ;-\ [odkaz]
Edit. ...woodie mě předběhl....:-D -
woody-alien 23.04.20 10:41
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
iudex: Nemáš pravdu s Atecou. Praděda nás tady totiž celý měsíce pouze "lakuje", tahá auta jak králíky z klobouku kouzelníka Pokustóna.....ale ve skutečnosti jenom natahoval čas a čekal na tuhle pecku. A konečně se dočkal ! Sbohem Macane, GLA i vy ostatní.
>:D ;-)
[odkaz] -
Thomasino 23.04.20 10:32
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
No musím tě IUDEX pochválit, napsal jsi to pěkně a hlavně přesně! Tak s M2 to už nestihneme (ale jistě ti ji u BMW rádi půjčí, když budeš tvrdit že by sis chtěl udělat radost), ale s M240i bychom to mohli ještě stihnout. Ikdyž po 3 dnech ježdění "dejlynou" si říkám, že Ateca je fajn, teda kromě toho že by to mohlo lépe brzdit (což se dá řešit lepšími kotoučemi z Leonu Cupra nebo GTI Clubsport S, bratru za 15-20 tisíc) a že na můj styl ježdění se to celkem naklání. Ale to se dá taky vyřešit tužšímu kratšími pružinami (tak za 5-6 tisíc). Pěkně to jede ten motor, zvláště když k tomu člověk začne řadit pádly a převezme si to do manuálního režimu a šlápne trochu na plyn (převodovku do Sport režimu přepínám hned po startu). Nejraději bych jen přikoupil třetí auto, ale to bohužel nejde, jedno bude muset asi z domu. No jo, ale které. Báwo je sice dost tvrdé a trochu mě ze sedaček bolí záda, ale to zřejmě vyřeší ten podvozek KW V3, co je výhledově v plánu :-!
iudex - tady máš alespoň virtuální svezení s M2 na brněnském okruhu (když se teď vše děje jen digitálně a vzdáleně) a zatím můj nejrychlejší čas s autem na značkách (nepočítám X-Bow a 2:21,8, to je přece jen závodní auto): [odkaz] -
iudex 23.04.20 09:50
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkání s novým Civicem Type R po faceliftu
Thomasino mi nepožičal a ani ma nezviezol na svojej M2 (a to by som bol rád vyskúšal), ani na žiadnom inom svojom aute (to je jediná forma úplatku, ktorú akceptujem). >:D
But seriously, nemám pravdu s tou Atecou? Spĺňa všetky požiadavky. [odkaz]









Ale koukám na ty rozměry, Ateca je proti tomu malý prcek. Délka 458cm a hlavně šířka 188cm >:D >:D