Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.05.20  11:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    Na kapotu motoru, nebo na víko kufru?
  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 02.05.20  11:03

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    asi si kúpim to “prkno” a zalepím ho na kapotu. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 02.05.20  10:50

    « Re: Re: Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    pd7
    Je verze GTA a ještě ultimativnější verze GTAm a právě ta má (místo zadních sedaček) velké křídlo/prkno.
    P.S. A u těch lemů je taky pěkně vidět, že když dva dělají totéž..., i když už to nějaký pátek zpátky bude.
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 02.05.20  10:22

    « Re: Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    mkt......GLC je pro moji potřebu kapku velké. V této velikosti bych raději volil GLE nebo potom Macana. GLA je velikostně pro moji potřebu ideální. Což je také Q3 nebo X2.
    Nejraději bych měl AMG A45 S....ale časté nasedání/vysedání (NV) už by se mnou asi "nesouhlasilo"... ;-)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 02.05.20  09:50

    « Re: Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    Tož zdá se, že GTA bude nabízet podobně jako Honda i "civilizovaný" zadní spoiler.... :-!
    [odkaz]
    Ale jak už tady jednou zaznělo...."když cirkus, tak pořádný"...... ;-)
    [odkaz]
    [odkaz]
    S tím lemem zadního blatníku na GTA jsem se ve vzpomínkách vrátil do roku 1977.....
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Market

    Market 01.05.20  21:52

    « Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    Moj vkus SUV (hodnotim iba design, nic ine):
    Keby som si mal vybrat medzi X6 a X4, tak vyhrava X4. Design novej X6 je uplna katastrofa.
    Nad GLA by som ani neuvazval, ak Mercedes, tak sa mi paci GLC.
    Stelvio QV pekne odprezentoval R. Chvala.
    Macan bude jazdne urcite fajn, ale mne sa design paci tak na urovni tej X4.
    Audi sa mi paci Q7.
    Ale ziadne SUV kupit v blizkej buducnosti neplanujem...
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.05.20  21:12

    « Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    Market
    Líbí/nelíbí bývá často subjektivní záležitost. Mně se moc nelíbí ani jedna X4, ale ta předchozí snad ještě o něco méně. Ale nelíbí se mi ani její konkurent od MB.
    Třeba Macan, nebo i Stelvio, mi designově sedí víc.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.05.20  21:03

    « Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    Leg
    Jsem z toho designu verze GTA(m) dost "na větvi" (s křídlem i bez). Už když vyšla verze QV, líbila se mi, ale vadil mi trochu předek, 4 výfuky ala Lexus, nebo opticky nepřiznaná/zalakovaná karbonová střecha. Jenže teď je všechno bezvadně dotažené přesně podle mého gusta, líbí se mi i to, že ty karbonové lemy blatníků dali jen dozadu. Nebo to zakomponování dvou (kdo jich proboha potřebuje víc) koncovek výfuku do parádního karbonového difuzoru, to je doslova majstrštyk, a to "neviditelné" křídlo/prkno nakonec taky.
    Celkově to auto neuvěřitelně prohlédlo, vypadá aktuálně i nadčasově. Nikdo teď nemá pěknější, ryze sportovní verzi sedanu střední třídy, ani D3.
    Normálně jsem se do designu Giulie GTA(m) zamiloval! :yes:
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.05.20  20:44

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Type R po faceliftu

    pd7
    Mám jich určitě méně, než ty, ale pokud nemáš žádného, máme jich oba stejně.
    Říká se, že fotka vydá za tisíce slov:
    [odkaz]
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 01.05.20  20:16

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    Leg - HRE P101 ale stojí několikanásobně více, také jsou o dost lehčí !! >:-[]
    Jel jsem s X4 M40i a M40d, oboje super svezení!
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 01.05.20  20:09

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    tms.....kola pasují.....ale k modré kastle by mě víc seděly ve zlatém odstínu...ala STi.... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 01.05.20  20:00

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    Thom: pekné, trochu ako moje obľúbené HRE P101 [odkaz]

    S minulou X4 som mal česť iba raz, keď som v rámci servisu využil bezplatný rozvoz po meste. Posadili má do X4 v úplne nemožnej konfigurácii - biela, mpaket, obrovské čierne kolesá, takže to auto naklepávalo viac ako moja jednotka, samozrejme tmavé okná a čierny interiér, takže vzadu jak v kobke. Na “šporťák” ešte akceptovateľné, človek si povie. Len potom naštartoval... dvojlitrový diesel. Načo také auto, tomu fakt nerozumiem.
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 01.05.20  18:31

    « Re: Re: Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    Tak jsme konečně Rebelce nasadili nové kolečka a papučky. Tedy 19" BBS CI-R (FlowForm) a Michelin PS 4S 235/35 + 255/30 R19 :-) Nyní o 5mm více ven díky menšímu ET a dalších 5mm díky širším pneu o 1cm >:-[] Je to teda tak tak, ale ještě budu dávat malinko větší odklony, takže se to o chlup zlepší. Jako hned bylo poznat, že to sedí o kousek lépe !! A také jsme byli včera na výměně oleje a vyzkoušeli nový BMW servis CarTec Brno. [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 01.05.20  17:38

    « Re: Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    mkt......ano, je to tak. Základ je v A Class......
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Market

    Market 01.05.20  17:18

    « Re: Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    Tu aspon vidno, ako je design uplne subjektivna vec. 100 ludi, 100 chuti.
    Mne sa minula generacia az tak nepacila no a tato nova sa paci viac.

    pd: a nie je GLA stvorkolka urobena z predokolky?
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 01.05.20  17:08

    « Re: Re: tip na auto pre dochodcu

    Leg....X4 minulé generace se mě líbila. [odkaz]
    Kdybych mohl v roce 2014 zrušit objednávku na X5, tak jsem jezdil s X4 M40i. Tato nová mě už bohužel neoslovuje......... ;-\
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 01.05.20  16:47

    « Re: tip na auto pre dochodcu

    Market: možno je to dobrý deal, ale na to auto sa nedá pozerať. Ako sa mi minulé generácie x4/x6 síce nepáčili, ale nejak som dokázal chápať, že niekomu imponujú, táto nová generácia mi cez oči nejde ani za otca. Postav vedľa toho Stelvio a to je úplne iný svet. Dravo-agresívne bez toho, aby muselo ustupovať elegancii.

    Inak, ako píše label, keď robia dvaja to isté... alebo to GTAčko - na auto navešajú karbón, krídla, laufy a zabalia to do nálepiek a ono to stále vyzerá perfektne... to dokážu len Taloši.
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 01.05.20  15:37

    « Re: tip na auto pre dochodcu

    mkt.....barva na univerzál parádní......... ;-) Ale provedení nic moc...... :-! V takové barvě AMG GLA bych bral hned dnes odpoledne..... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 01.05.20  15:32

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Type R po faceliftu

    wl....docela by mě zajímalo, kolik těch sádrových trpaslíků na zahrádce máš?..... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 01.05.20  14:07

    « Re: tip na auto pre dochodcu

    Market
    To by měl děda stejné stádo koní jako má speedfredQVa Julča.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…