Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Thomasino 05.06.20 19:29
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hranice
Market - měl bys zájem o koučing od Honzy Červenky? Mluvil jsem s ním dneska kvůli něčemu jinému (M2c versus Cayman T) a zmínil se o té příští neděli a on bude zrovna v sobotu v Bratislavě, tak kdyby se nás pár našlo, mohl by v neděli přijet. Já bych si to rád zase zopakoval, iudex taky. Mě to na začátcích hodně pomohlo, odbourali jsme postupně pár špatných letitých návyků. Běžná cena je 1400 CZK/52 EUR za půl hodinky, nyní by to bylo za 1200 CZK/45 EUR. -
-
Thomasino 04.06.20 20:52
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hranice
Musíme se ještě s Iudexem a Danym domluvit, jestli chtějí jet na dopolední ježdění od 10 hodin, nebo odpolední od 14 hodin. Já bych navrhoval dopolední. Mohu aspoň dojet v sobotu navečer, přespat tam a po ježdění jet kolem 14-té domů. Navíc Market to bude mít daleko, tak asi by to takto taky uvítal, pokud pojede.
Rone - po 2000 km bych auto na okruh asi taky nebral, já počkal na 4000 km u MRS a skoro 5000 u M2 i M240i >:-[] Nevím jak to máš daleko, spíše jsem myslel na projížďku v rámci zajíždění a přijet se podívat ;-) Však uvidíš jak se ti bude chtít. -
Ronault. 04.06.20 20:07
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: hranice
market: Slovakia není Nurburg >:D
Co se týče mé návštěvy... mno... Na sobotu 13.6. mám plánovanou školu smyku v Ostravě a už bych tam fakt měl jít, protože voucher končí v teď v červnu. A ještě jsem si k němu doplácel delší verzi.
To by pak znamenalo buď vyrazit v neděli v 5h (pokud bych koupil slovenskou známku, tak asi později) nebo až odpoledne po škole smyku s noclehem na místě.
Proti se taky staví to, že Polo bude mít po dojezdu na Slovika ring najeto tak 2000 km, což není mnoho na drcení po okruhu... :-| No a samozřejmě finance, ne že by nebyly, ale jak jsme byli včera vybírat vybavení kopelen.... 8-s ..to si bude muset hypoteční banka pěkně šáhnout do kapsy >:D >:D >:D -
-
pradeda777 04.06.20 12:34
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hranice
tms.......tož aj bych dofrčel, ale enom čumět jak si na okruhu užíváte to bych těžce nesl. A huntovat pneumatiky, když budu brzy prodávat (folii na nárazníku mám již opravenou), to by nebylo rozumné. A jen tak "kroužit" na okruhu to neumím.... ;-) -
Thomasino 04.06.20 10:51
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hranice
Ano, pochopil jsem že příští neděli. Už jsem to oznámil doma, ani moc neprotestují, jen se diví, že mě to zase nějak chytlo. Ještě mám koupenou jízdu v Brně na 9.6. za týden.
A možná tam v sobotu večer přespíme, aby to záda lépe zvládala. Takže můžeme s Marketem udělat v sobotu večer večírek někde na penzionu nebo hotelu ;-) >:D
Myslím, že i Speedfred přijde na to, že je potřeba někdy vypnout a dojet za námi už v sobotu večer :-) Nebo aspoň v neděli zajezdit na SK ringu. A White Label by si mohl minimálně udělat projížďku a dojet na pokec, pokud by nechtěl zkusit opatrně Brouka na okruhu :-) Nakonec i Ronault by mohl dojet ukázat Mini-GTI v rámci zajíždění ;-) Tož i Praděda to má kůůůsok.. -
Dany 04.06.20 09:19
« Re: Re: Re: Re: Re: hranice
Ja potrebujem tiež vypnúť. Tak ako? Budúcu nedeľu, 14.6.? Túto nedeľu nemôžem.
Hneď vedľa je malá zoo, kto by potreboval vyvenčiť rodinku. Dá sa tam aj prespať.
[odkaz]
Cez víkend som išiel sám na Oravu, tak som si to strihol cez Čičmany a pekne si pojazdil.
Po dlhom čase som vytiahol aj zrkadlo, tak hodím aj nejaké fotky








Este som nikdy nebol, ale laka ma to skusit (dufam, ze tam nebude milion ludi, ked to bolo dlho uzavrete). Aj mi je luto auta, ze bude trpiet :-)