Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 16.06.20  21:17

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Dany: Se zájmem (ne že bych to chtěl kupovat) jsem si přečetl recenzi na HD LiveWire. Všichni to odmítaj....dokud se nesvezou. >:D

    Ale cena je naprosto šílená.....
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 16.06.20  20:17

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    WL: tak to ho budeš musieť chipnúť >:D >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 16.06.20  17:06

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Dany
    Tak to je na stovce ještě o 0,2 s dřív, než GTS.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 16.06.20  16:02

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Iudex, zas tak "veľkú" radosť mať nemusím. Aj s menším počtom valcov/kolies sa dá zahrať pekné divadlo ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 16.06.20  15:56

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Ahá, dvojkolka. :-) Práve som cestou do BA debatil s klientom, že si spravil radosť a kúpil si V12... osemkolku... T813. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 16.06.20  15:37

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    WL: Rozjede sa to určite dosť. Na 100 za 3,5 s ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 16.06.20  15:28

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Dany
    Bacha ať se ti to moc nerozjede, jestli je to příliš intimní, napiš do SZ. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 16.06.20  15:09

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    WL: Snažím sa to potlačiť a nende to. Ešte chvíľu tíško počkám...
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 16.06.20  15:07

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Štofi zajazdill s GTI P za chladnejšieho počasia 2:37,12. Aspoň máme etalón >:D
    V nedeľu tam bol aj Maťo Homola s E30
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 16.06.20  15:02

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Dany
    Mysli na to, že máš rodinu! A jestli tě něco pálí, skoč si na na kožní... >:D ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 16.06.20  14:42

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    WL: modrá je zatiaľ dobrá aká je. Teraz ma páli iná myšlienka a nechce to prestať.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 16.06.20  13:25

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Dany
    Jo, ber modrou a sousedi si ani nevšimnou, že máš jiného/nového kombíka. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 16.06.20  13:18

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Dany: no tak hanbím sa to sem dať, bieda. V nedeľu cca. 2:53 min. Teda napriek vyššiemu výkonu skoro o 100k som sa na 3er ani nepriblížil ku GTI, nieto ešte prekonal (s tým si pamätám tuším 2:48). Ako píšem, hmotnosť (+250 kg), gumy a brzdy prevážia prínos výkonnejšieho motora.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 16.06.20  13:14

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    čierna nie. Na moje truhlárske začiatky musí stačiť modrá >:D
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 16.06.20  12:57

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Dany
    FoST v kombíku a v černé? ;-)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 16.06.20  12:50

    « Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Iudex, aké časy si robil na Ringu? Golf/3. Viem že si sem nejaké časy dával, len si to nepamätám. Rosina, keď jazdil v porovnávačke RS230/MGT tak spravil na Octávii 2:41,40 a na GT 2:46,78 cez obedné horúčavy.
    Túžiť? Iste. Momentálne asi pohrebák ST ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Market

    Market 16.06.20  12:44

    « Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Clapci, kolko ste mali na tachometri v najazde do zatacky c. 2?
    Vraj je na Slovakiaringu ta najtazsia, lebo je rychla...
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 16.06.20  12:33

    « Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Dany: Ako píšeš, viac než prípadné nedostatky áut (nízky výkon) sú to nedostatky nás šoférov. Ani GTI s "len" 230k ma neobmedzovalo, iní borci na tom istom aute robili časy o 12s lepšie ako ja, takže zlepšovanie potrebuje predovšetkým vodič. :-)
    To mi ale nebráni túžiť po výkonnejšom aute. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 16.06.20  11:38

    « Re: Re: Re: Slovakiaring

    Woody, WL: Chipa by som mu pod nos netlačil. Ak by som mal okruhové ambície, tak inú káru. Na trati som bol v každom prípade slabším článkom ja, auto celkom držalo.
    Ak by môj rodinný pohrebák potreboval čip, tak pre suverénnejší prejav v nižšom pásme otáčok.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 16.06.20  11:38

    « Re: Re: Re: Re: Re: Slovakiaring

    Leg
    Takové prachy za hb se signiFIKantním logem?
    To je pořádně drahá TTčovina (doslova). ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…