Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 24.06.20  17:16

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Ale stihneš dojet tímto. Aktuálně se slevou ;-)
    [odkaz]
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 24.06.20  16:56

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Pripájam sa aj ja. Kľudne môže byť sobota.
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 24.06.20  16:15

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    .....tak s tímto to do soboty 11.7 asi nestihnu...... ;-\
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 24.06.20  09:32

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    WL a spol., takže předběžně v sobotu 11.7. na 14 hod ??
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 24.06.20  08:57

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Ja by som tiež mal mať voľno, takže by som zrejme dobehol v sobotu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 23.06.20  23:52

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Já bych asi mohl spíše tu sobotu, nicméně zítra a nebo ve čtvrtek bych rád dokončil rozpis služeb, takže dejte vědět ostatní případní
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 23.06.20  20:46

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Pokud chcete jít ke mně na kafe a zákusek, tak určitě spíš v sobotu, než v neděli.
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 23.06.20  19:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Přijeď čím potřebuješ, ale jestli bude některý z těchto dvou víkendových dnů doma i WL, rád dojedu a můžeme se u něj potkat v kavárně na kafe a nějaký dobrý zákusek :-) A třeba se připojí i IUDEX a Ronault. White Labele, napiš pls který z těchto dvou dnů se ti to hodí.
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 23.06.20  19:53

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Thom: V Beskydech jsme od 10. do 16.7. Se srazem nevím, zatím na to nikdo nereagoval. Nabízí se víkend 11. a 12.července. Každopádně přijedu Leonem, to by mi rodina neodpustila, kdybych je nacpal do SSS. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 23.06.20  19:24

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Jsou objednané, tak uvidíme :-! Origo disky byly hodně úzké, jen 7" (x18") a pneu 225/50 na tom byly jako balóny. Teď to bude 8" a nakonec jsem nechal průměr 18", ikdyž jsem si pohrával s myšlenkou dát to na 225/45 R19. Ale nechci do toho moc cpát peníze (objednávat i pneu), kdyby to někdo koupil, tak tyto kola mohu použít na jiné koncernové auto (Golf, Leon, Kokta..), nebo půjdou v pohodě prodat. Teď bude ET o 5mm více ven (ET40 proti původnímu ET45), aby nebyly tak zalezlé :-) Pošlu pak foto. Schválně jsem volil tento design kol, aby opticky nepůsobily tak malé ;-) >:-[]
    A taky se naskytla možnost za rozumné peníze koupit brzdy z GTI Clubsport S (příplatkové pro Golf R, bi-materiálové), jak kotouče, tak třmeny a destičky (jiná směs pro tyto brzdy), takže by to mohlo už taky pořádně brzdit ;-) Teď už jen kratší pružiny a snížit těžiště a je z toho slušný warm-hatch >:D
    [odkaz] / [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 23.06.20  17:58

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Th
    Na tyhle levný kola říkám: "nicht schlecht".
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 23.06.20  16:31

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    LEG - tak nevím, jestli mám gratulovat, nebo kondolovat. Z mého pohledu tedy: "upřímnou soustrast" >:-[] >:-[] Ale jsem zvědavý na dojmy :-)

    WOODY - kdy že to jedeš do Beskyd a plánujete nějaký ten sraz u WL ?

    Mimochodem, co říkáte na tyhle levný kola AEZ Crest Dark pro červenou Atecu FR ? ;-)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 23.06.20  16:30

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Leg: Gratulace.... :yes: Dojmy určitě napiš...jen nevím, jestli tomu budeme rozumět. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 23.06.20  16:27

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Náhodou pánové, elektřina je kult a v autě se vždycky hodí. ;-)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 23.06.20  14:48

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    iu
    Doslova, to budou jiné "kopance"... >:-[]
    P.S. Zapomeneš si vzít nabíjecí kabely a zpátky jedeš autovlakem...
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 23.06.20  14:34

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Leg: blahoželám. :yes: Tak napíš dojmy, verím, že to bude elektrizujúci zážitok. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 23.06.20  14:32

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    Leg
    Konečně pořádná "kára na baterky"! :yes: >:-[] ;-)
    Pořád je to koncernovwý sourozenec.
    e-UP! jsem řídil, ten minulý s menším dojezdem.
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 23.06.20  14:05

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    No vy dvaja ste teda marketingoví experti, to by to s vami Porsche dopracovalo. >:D

    Späť od Porsche na zem (label sa milosrdne zníži k nám plebsu), E-UP! včera dorazil. Ak bude čas, večer sem dám prvé dojmy plné bzučania elektriky, spálených pneumatík a adrenalínu pumpovaného rovno di žily. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 22.06.20  16:11

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    pd7
    Ale mohlo by tam být napsáno třeba: "Při stejné rychlosti budete v zatáčkách s PTVP Plus ve větším bezpečí, než bez něj, stejně jako ostatní účastníci silničního provozu, které zrovna potkáte. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 22.06.20  14:45

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Macan

    wl....no jasný.. "pro optimální trakci a přesnost řízení"....politická korektnost v praxi. Těžko by si někdo v dnešní pomatené době troufl napsat....."s PTVP budete na okreskách řezat zatáčky jako by tam ani nebyly".... ;-) >:D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…