Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Thomasino 13.07.20 11:13
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko
V sobotu proběhl fajn srazík za účasti: White Label, Woody, Iudex, Speedfred, Ronault, Thomasino :-)
"áčko" za neúčast ze stálých mají: LEG, DANY a Praděda. Příště platí všem kafe >:-[] >:-[] -
Thomasino 10.07.20 22:32
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko
Rone - umytí neřeš! Taky jsem to nestihl umýt a cestou asi zmokneme, takže to nevadí (cestou se to ještě odmočí). Jak píše správně WL, max. jestli chceš honit lehce parádu, tak rychle opláchneš na wapce ;-) Dojeď aspoň na hodinku na kafe, když už bude taková sešlost, máš to kousek! -
Ronault. 10.07.20 20:13
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko
Uvidím jak to zítra budu stíhat, máme toho dopoledne nějak moc v plánu, budu po službě, před službou a v pondělí mámě v plánu odjezd na pár dní k moři... vypadá to, že před srazem u WL Polo nestihnu umýt... Ale jestli bude pršet.... -
woody-alien 10.07.20 19:26
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko
wl: No byl to dneska zážitek. Až do Hradce to přitom vypadalo na pohodu, ale pak jsem se dvakrát vracel abych objel totálně ucpané úseky u Vysokého Mýta a u Moravské Třebové. No a dovršilo to 50 minut čekání na dálnici před Olomoucí, uzavřeli odbočku na Ostravu, Hranice atd, a bylo vymalováno. No ale teď už jsme po bazénu, po večeři...takže konec dobrý,znáš to. ;-) -
white label 10.07.20 12:35
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko
Th
Ty máš novou "babu" - Drahušku? To bude Renču zajímat a "veselá" z toho asi spíš nebude... >:-[] ;-)
Chudák woody, dneska v tom počasí, taková štreka..., a zítra se probudí a za chvíli začne chcát... 8-s -
Thomasino 10.07.20 10:11
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko
Počasí prý asi nebude žádná sláva, ale stejně mám auto ještě zaflákané z minulého prodlouženého víkendu v Kutné Hoře. My dojedeme s drahuškou na tu 14 hod.
A přivezeme vzorek Korony z Kutné Hory (nové malé centrum nákazy hned za Kutnou Horou) ;-) >:-[] -
-
pradeda777 09.07.20 17:02
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko
iu.......
S tím koupáním v moři v tropech to není až tak tragické. A určitě nejsou problém krokodýli, ale spíš jedovaté ryby a mořští hadi ale hlavně jellyfish, která tě nepříjemně popálí svými dlouhými chapadly. Tyto svině se vyskytují po celém východním pobřeží Austrálie, ale obvykle na ně beach hlídka upozorní, když se objeví. Proto se doporučuje koupání v moři jen na hlídaných plážích. U jižního pobřeží jsou to spíš obávaní žraloci White Pointers, kteří občas napadnou surfaře. Napadení koupajících se u pláže je velmi vzácné. V Melbournském zálivu za těch 40 let, co sem tam žil, sem o žádném případě neslyšel ani nečetl. Ale v Adelaide a v Perthu se to stalo.
Australian Outback........some nice shots............
[odkaz]









Neblbni, tím spíš příště nepřijedou... ;-)