Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 13.07.20  12:04

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Th
    Neblbni, tím spíš příště nepřijedou... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 13.07.20  11:13

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    V sobotu proběhl fajn srazík za účasti: White Label, Woody, Iudex, Speedfred, Ronault, Thomasino :-)
    "áčko" za neúčast ze stálých mají: LEG, DANY a Praděda. Příště platí všem kafe >:-[] >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 11.07.20  10:31

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Rone - a jako bonus vezmu sebou notebook a pustíme si jedno video ;-)
    Tebe by mohlo zajímat i z profesního hlediska >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 10.07.20  23:35

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Ale no tááák. Po dlouhé době to vypadá na pořádný sraz MACZ :-O :-( Pochlap se a přehodnoť to ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 10.07.20  23:28

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Ja to zajtra nestíham. Veľa plánov na málo času. Dobre sa bavte ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 10.07.20  23:18

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Máme v plánu dát v jednu v Rožnově nějaký oběd. Nějaké tipy, prosím? Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 10.07.20  22:49

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    w-a : ako som počúval v rádiu “zelenú vlnu” tak zrovna dnes si si vybral asi najhoršiu cestu v celej strednej Európe.
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 10.07.20  22:32

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Rone - umytí neřeš! Taky jsem to nestihl umýt a cestou asi zmokneme, takže to nevadí (cestou se to ještě odmočí). Jak píše správně WL, max. jestli chceš honit lehce parádu, tak rychle opláchneš na wapce ;-) Dojeď aspoň na hodinku na kafe, když už bude taková sešlost, máš to kousek!
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 10.07.20  20:24

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    w-a
    To ti věřím, ale jak píšeš, konec dobrý... ;-)

    Ron
    Když bude pršet, bohatě bude stačit, když si to tady na OMV ostříkáš (až dojedeš).
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 10.07.20  20:13

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Uvidím jak to zítra budu stíhat, máme toho dopoledne nějak moc v plánu, budu po službě, před službou a v pondělí mámě v plánu odjezd na pár dní k moři... vypadá to, že před srazem u WL Polo nestihnu umýt... Ale jestli bude pršet....
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 10.07.20  19:26

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    wl: No byl to dneska zážitek. Až do Hradce to přitom vypadalo na pohodu, ale pak jsem se dvakrát vracel abych objel totálně ucpané úseky u Vysokého Mýta a u Moravské Třebové. No a dovršilo to 50 minut čekání na dálnici před Olomoucí, uzavřeli odbočku na Ostravu, Hranice atd, a bylo vymalováno. No ale teď už jsme po bazénu, po večeři...takže konec dobrý,znáš to. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 10.07.20  17:20

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Dnes tak maximálne slnečník. Prídeme na kávu za chvíľu.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 10.07.20  17:08

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Deštníky s sebou... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 10.07.20  17:05

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Hlásim Rožnov. :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 10.07.20  12:35

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Th
    Ty máš novou "babu" - Drahušku? To bude Renču zajímat a "veselá" z toho asi spíš nebude... >:-[] ;-)

    Chudák woody, dneska v tom počasí, taková štreka..., a zítra se probudí a za chvíli začne chcát... 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 10.07.20  10:11

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Počasí prý asi nebude žádná sláva, ale stejně mám auto ještě zaflákané z minulého prodlouženého víkendu v Kutné Hoře. My dojedeme s drahuškou na tu 14 hod.
    A přivezeme vzorek Korony z Kutné Hory (nové malé centrum nákazy hned za Kutnou Horou) ;-) >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 10.07.20  07:23

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Ron,......tož esli ti ten test robili a vyhodnocovali s tema čínskýma hračičkama, tak asi budeš jen "prý negativní"............. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 10.07.20  01:01

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    Ron
    A proč si necháváš dělat testy v nějaké studentské jídelně, a proč za jeden kvartál? To sis dělal na cholesterol? ;-)

    w-a
    Jj, tam je to samý (ha)syčák a pyRoman... >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 09.07.20  21:07

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    WL: dneska mi dělali ten test a prý negativní... Ale nevím, jestli jsem byl správně, na dveřích bylo napsáno Menza IQ 8-s :-O
    Média vs realita:
    [odkaz]
    A abyste věděli, že i my otázku toho rasismu řešíme [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 09.07.20  17:02

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OT: knižné okienko

    iu.......
    S tím koupáním v moři v tropech to není až tak tragické. A určitě nejsou problém krokodýli, ale spíš jedovaté ryby a mořští hadi ale hlavně jellyfish, která tě nepříjemně popálí svými dlouhými chapadly. Tyto svině se vyskytují po celém východním pobřeží Austrálie, ale obvykle na ně beach hlídka upozorní, když se objeví. Proto se doporučuje koupání v moři jen na hlídaných plážích. U jižního pobřeží jsou to spíš obávaní žraloci White Pointers, kteří občas napadnou surfaře. Napadení koupajících se u pláže je velmi vzácné. V Melbournském zálivu za těch 40 let, co sem tam žil, sem o žádném případě neslyšel ani nečetl. Ale v Adelaide a v Perthu se to stalo.
    Australian Outback........some nice shots............
    [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…