Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Dany 24.07.20 09:52
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: slovakiaring
Poniektorí tu už vedia, alebo aspoň tušia, kam smerovali moje posledné kroky.
Na začiatok snáď, po vzore WL len rozkódujem poznávaciu značku.
TT, to je snáď jasné, kráľovské mesto, obchodná križovatka, Malý Rím... samá ku... samý kmín
140, optimálna rýchlosť na okresky
IH, najčastejšie používané citoslovce úžasu predbehnutých >:D -
Market 24.07.20 08:37
« Re: Re: slovakiaring
Ale vobec nie si smely :-)
V stredu po 18tej su na Slovakiaringu volne jazdy, stale mi to neda pokoj a rad by som si to auto vyskusal na okruhu.
Ale je tu jedno velke ALE, nejak sa mi vobec nechce drbat sa tam 300 km a 300 km zase po 20 hodine naspat :-(
A hlavne preto nie, lebo v pondelok idem sluzobne (nie na CUPRE) do Serede a v utorok do Kosic... -
-
-
white label 21.07.20 12:03
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Koronocestopis
iu
A kolik po těch třech hodinách potřebuješ času na "rekonvalescenci"?
Takový mladý sportovec-turista a neusedí víc jak tři hodiny za volantem...
A co dovolená v ČR, třeba na Valašsku..., viz woody, mohli bychom udělat další sraz. ;-)








