Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 30.09.20  07:57

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Koncern má na konf. spoustu zajímavých strojů.....
    napr.: Porsche, Lambo....
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 29.09.20  22:20

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Freddie.....bicykle jsem letos prodal. Oba dva... >:D
    Zdraví se utuží samo až budu tuhý.... ;-)
    Teď sem se díval na GGTE......koupím hybrid a budu in...... ;-) >:D Cena podobná jako GGTI i s wallboxem.... >:-[] :-! Koncern má na konf. spoustu zajímavých strojů..... :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 29.09.20  20:38

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Kúpiš si bicykel a budeš utužovať zdravie.
    tvl mňa asi picne z týchto nákupov.
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 29.09.20  18:22

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Mkt...to jo, to by bylo hezký, 2 HH by stály v garáži.....ale s čím bych kua jezdil..... >:-[] >:D ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 29.09.20  17:57

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu


    Hezký... :yes:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Market

    Market 29.09.20  17:48

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    pradedo, za lepsie peniaze ako stoji GGTi by si mohol mat moju CUPRU R a spolu s M140i by si mal dokonalu zbierku HH. Jeden RWD 250kw a druhy FWD 228kw...
    A oba s manualom :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 29.09.20  17:06

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Ano. Podmínkou je, že NV bude v cajku. Tak trochu si pamatuju, že posed nebyl tak nízko jako v 1er a sedadlo se dá ještě kousek zvednout, když by bylo potřeba....no uvidíme... :-! V tuto chvíli je to GGTI, ale může to být třeba jen Style s normálním podvozkem. Rozměrově je Golf perfekt a značkový servis je v místě.... :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 29.09.20  16:42

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Dedo: tak zrazu je univerzálnejším doplnkom k hotheču... iný hotheč? Zaujímavý mindflip. Ako beriem, že GTI bude trochu praktickejšie a vhodnejšie na poskakovanie po meste ako M140i, ale inak sme v tej istej lige, rovnako nízke nastupovanie a všetky ostatné nevýhody zníženého HH. Teda niežeby som HH odmietal, práve naopak, ale pri poslednom zameraní na vyššie, pohodlnejšie SUV, what´s the gain?
    (disclaimer ad woody: ja viem, Einstein, rovnaké vstupy a odlišné očakávané výsledky, ale mňa to baví >:D ).
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 29.09.20  15:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    M140i si zatím nechám....prodáme Yaris a koupím univerzál.....GGTi code DUMRJC
    Edit. Po nocích se budu učit operovat infotainment. "Starýho psa novým trikům naučit lze, ale trvá to kua dýl".... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 28.09.20  18:02

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Tak keď zoberiem, že menší T-roc R stojí 40t eur a je o štvrtinu drahší ako 2,0TDI, tak Tiguan R mi týmto koeficientom vychádza na 50t eur. Dosť za mainstream so štvorvalcom. Cupra Ateca je tuším za 44t.
    Inak dá sa predpokladať, že tento motor dostane Golf R, na neho a jeho cenu som viac zvedavý, najviac ale na GTI TCR (ale pri cene 36t za základné GTI nečakám zrovna lákavú cenu, tipujem TCR 42t a Rko 46t eur).
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 28.09.20  16:51

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    tms....Tiguan R ještě není na českém konfigurátoru. Akrapovič je v nabídce za příplatek i na T-Roc R za mizerných 96 000 Kč.....no nekup to..... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 28.09.20  15:48

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    tms....dotykové ovládání klimatice atd. GRRRR......jde z toho až mráz po zádech..... >:D
    Ale jinak by ten Tiguan myslím "sedl".....stavitel v ulici má už 2 roky modrého...parkuje na ulici....i soudružce se hned líbil...T-Roc R je také na seznamu...ale Tiguan by byl určitě pohodlnější...
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 28.09.20  15:40

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Leg.....Mazda je fajn. Měl jsem 2 Mazdy 3 MPS a velká spokojenost. Čekal jsem v roce 2014 na novou MPS, ale nedočkal jsem se. A do dnešního dne s žádnou MPS nepřišli a už asi s žádnou nepřijdou. Mazdu od dob finanční krize, kdy Ford prodal své akcie, kontrolují japonské banky (a Toyota) a ti už Mazdě nedovolí, aby se pouštěla do nějakého nového dobrodružství se sportovními auty. V USA se sice prodávají některé Mazdy s lepšími turbo motory, ale úrovně MPS nedosahují a ani nemůžou. Tož tak.
    CX-30 je zajímavý stroj a měl bych ho zvážit. I když za servisem bych opět musel dojíždět do Brna... ;-\
    Jak sem tak brouzdal na stránkách Autopalace, tak sem v jejich pobočce na Petržalke objevil hezkou Mazdu 3 MPS. Tož takovou sem přesně měl a prodal ji za 450 000 Kč v roce 2014. Zdá se, že si dobře drží cenu. Ale ten lak vypadá sakra dobře. Jen jestli to není po nějaké velké bouračce přestříkaný. Taky ten odstín červené je o něco světlejší než si pamatuju...jestli bydlíte někdo poblíž, běžte to okouknout a dejte vědět. Kondice interiéru myslím odpovídá těm ujetým km. Třeba to vlastnil takový dědula jako já a čučelo to jen v garáži...Jako rohlíkový express by byla super....
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 28.09.20  15:22

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Tiguan R by taky nebyl žádný louda, dokonce to má kupodivu i nějaký zvuk s tím Akrapovičem! Samozřejmě tomu chybí trochu prestiž AUDI Q3 RS, ale hlavně je o 5cm vyšší než Q3 RS Sportback, což mě osobně by vadilo. Nemluvě o lepších sedačkách v Audi. Ale bude o hodně levnější, to je fakt... Co me těda vytáčí, když jsem prolítnul to video, je to dotykové ovládání klimatice atd. GRRRR...... :-O :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 28.09.20  12:43

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Dedo: no vidíš, to by šlo a spĺňalo požiadavky na kompaktnosť aj dynamiku. Len ten image by Ti asi chýbal (plus ussrraný štvorvalec). ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 28.09.20  11:37

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Tiguan R with Thomas.....
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 28.09.20  08:14

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Leg: však počkaj, ako Ti pradedo dá za šírenie Elonovho elektrického svedectva. >:-[]
    Dedo: predtým, ako budeš príliš nadšený z 355 koní Peugeotu, treba si uvedomiť, že ide o hybridné kone. Hybridné kone sú ako kórejské kone spred 15 rokov, t.j. papier je iné ako realita. K tomu odporúčam Murphyho blog o dynamike hybridného Superbu na hlavnej.
    P.S. Včera som po dlhej dobe umyl auto ručne a nablýskané ho zaparkoval do garáže. Dnes od rána leje. >:-[] :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 27.09.20  21:25

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Dědo, a čo niečo z trochu iného súdka, ako dôchodcovský rohlíkový expres ideál: [odkaz]

    Vyšší posed, kompaktné rozmery, výkon síce nič moc ale Thomas bol z jazdy nadšený. :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 27.09.20  18:17

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    355 koňový Peugeot 508
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 27.09.20  17:50

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konečně Hot-Hatch-SUV pro Pradědu

    Tož už sem to tu psal několikrát. Bude to asi moje poslední auto. Proto si musím být na 120% jistý, že to bude to "pravé ořechové". A kvůli RSQ3 SB nebudu jezdit do Prahy. Sorry jako. Obzvlášť ne v tuto dobu. A taky nikam nespěchám. S M140i sem teď byl na STK, takže klídek. Hodím řeč s místními borci z AUDI, třeba něco vymyslí. Možná to nakonec ani nebude ten hot kompakt SUV o kterém tu delší dobu básním, ale něco normálnějšího, pohodlnějšího. Třeba takový Q3 SB S line se 169kW dvoulitrem by posloužil.... ;-) Macan je pro mě na univerzál přece jen kapku velký....škoda... ;-\
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…