Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 05.10.20  14:33

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Ty zlaté právě půdobí na živo hodně malé, spíše jako 18". Ale na M240i mi nepřišly ty moje 18" malé vzhledem k autu. Je pravda, že díky většímu průměru kol u M2 je auto vyšší a působí mohutněji (taky díky blatníkům a agresivnějším nárazníkům), než M240i
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 05.10.20  14:25

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    wl..tož velká k celkem malému autu. Ano, celkovým obvodem. Ale třeba tady je velikost kol vizuálně úplně v pohodě.....
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.10.20  14:11

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Th
    Tolik barvoslepých lidí nemůže být snad ani v Brně. >:D
    Co na to říká třeba Matheas?
    Jestli si toto někdo splete s bílou (viz bílá stěna v pozadí) tak šupem k očnímu! >:-[]
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 05.10.20  14:09

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    S tou exkluzivitou sice částečně ano, ale 90% nerozezná HS od běžné bílé ;-) >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 05.10.20  14:07

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Černý kola vždycky matou, někomu to přijde malé, někomu větší. Jsou tam v sérii 245/35 a 265/35 R19, ale disky jsou 9" a 10" široké a spíše na ně sedí rozměr pro předchozí M4: 255/35 a 275/35 R19 >:-[] Ty tam možná pak dám na kola na okruh. Jinak už mám nachystané zimní pneu, nechal jsem origo rozměr a pořídil jen mírně nadprůměrné Hankook W320, ono není moc možností jak mít stejný model v obou šířkách. A dávat 25-30% navíc za Michelin se mi tady nechtělo, mám to jen abych mohl vyrazit v zimě do rakouského Lungau na driftování na sněhu. Bez toho by to nešlo!
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.10.20  14:06

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    iu
    Ta brisbane hnědá je sice dominantně šedá, ale ten hnědý tón je v ní vidět taky, viz tvůj odkaz.
    Ten odkaz na fotku M2C v HHS zepředu, co sem dal děda, mi dává jasně za pravdu. ;-)
    A nesporná výhoda HHS je v její exkluzivitě, kdy člověk okamžitě ví, že má tu čest právě s M2C!, kdežto SSO můžeš potkat skoro na čemkoli s Mpaketem.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.10.20  13:57

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Jak velká? celkovým obvodem, nebo velikostí disku?
    Zadní širší pneu má o kousek vyšší profil, než přední užší.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.10.20  13:46

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    pd7
    Ano, tahle fotka poměrně dost odpovídá realitě a je na ní vidět jak ten světle šedostříbrný tón, tak i ten lehce šedomodrý nádech. :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 05.10.20  13:44

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Nejsou ty kola zbytečně velká..... 8-s
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 05.10.20  13:36

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Tož já preferuju tu HHS. Ano, jak píše wl, ten odstín má velmi blízko "křídě".....
    [odkaz]

    ale stejně bych šel nejspíš do AW a to kvůli polepům, které na bílé vyniknou nejlíp... ;-) :-!
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.10.20  13:32

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Th
    Ale podle iudexe nemá se stříbrnou vůbec nic společného.
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 05.10.20  13:23

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    wl: z rovnakého dôvodu, z ktorého sa tmavošedá na Mondeu volala "brisbane hnedá". >:D Proste marketingový názor, ktorý nemusí úplne vystihovať realitu. [odkaz]
    Btw. tu je limitka Fiesta ST v "bavoráckej misano" modrej: [odkaz]
    P.S. jedna fotka z Malých Karpát: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 05.10.20  13:23

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    bílo-stříbrná ano, ale šedo-stříbrná určitě nééé >:-[] >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.10.20  13:18

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    iu
    Nemůžu souhlasit, není to obdoba (drahé) koncernové bílé perleti (onyx?), to už má blíž spíš k aktuální whitesilver.
    Proč se jmenuje stříbrná, když podle Vás nemá se stříbrnou nic společného?
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.10.20  13:14

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Th
    Víš o tom, že existuje minimálně 50 tis. odstínů šedé. >:-[]
    A mezi nimi jsou i hodně světle šedé odstíny, viz třeba křídově šedá od Porsche.
    HHS se musí vidět naživo. Viděl jsem M2C v HHS v Brně před Brunem a pár minut kolem něj chodil. Je to taková křídově šedá (s lehoučkým nádechem do šedomodré), ale s perletí, proto píšu (světle)šedostříbrná. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 05.10.20  13:13

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Hockenheim silver by som v živote neoznačil za striebornú a už vôbec nie šedostriebornú (to je asi tak šedá, ako bola hnedá farba Brisbane brown na mojom bývalom Mondeu). Je to na prvý aj druhý pohľad biela, s perleťovým nádychom. Nič strierborné tam nie je. Ako biela je vcelku pekná a zaujímavá a kupujúc biele auto, kľudne by som ju vybral (akurát že bielu nechcem >:D ).
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 05.10.20  12:19

    « Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    šedostříbrná? Kde tam vidíš tu šedou? Max. bílo-stříbrná, je to na živo fakt hrozně světlý. Něco jako měl Golf VII tu bílou perleť.
    Tomuto říkám stříbrno-šedá (ale je s nádechem do oranžové/zlaté: Oxide Gray
    [odkaz]
    Ta se mi teda dost líbí, škoda že nešla na M2c:
    [odkaz]
    A tohle je u mě světlá stříbrná:
    [odkaz]
    To se už celkem dost blíží té Hocken.HAIL Silver:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.10.20  12:15

    « Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Já bych si taky bílou nevzal, ale HHS rozhodně není bílá! Je to šedostříbrná.
  • « 00 Reagovat !

    foto Market

    Market 05.10.20  12:10

    « Re: Oranžáda je doma..

    Pripajam sa ku gratulantom so zelanim vela stastnych kilometrov :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 05.10.20  11:38

    « Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Na té oranžové aspoň nejsou vidět vpředu muchy, jako by byly vidět na bílé či bílo-stříbrné ;-) Ikdyž na wapku jsem s tím šel po obou projížďkách, aby to šlo hned dolů. Jako ta Hockenhaim Silver je pěkná když je umytá, s těma tmavšíma kolama by to taky vypadalo dobře. Ale já mám z minulosti zažité bílá auta jako služební a pár jsem jich měl (4ks za sebou), takže bílou prostě nechci >:-[] >:-[]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…