Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 07.10.20  08:50

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    tms....no právě.....
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 06.10.20  22:57

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    PD7 - to teda nevím. Ale poslední 4 roky tomu tak bylo pouze u M2c. Tam byla ta změna zásadní. Jinde zůstaly v mabidce i základní verze. Jak M3, M4 a M5.
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 06.10.20  22:53

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Ta M3 cena mě vůbec nepřekvapuje. 1.8 mil a když se do toho započítají CO2 pokuty, tak to vychází plus mínus autobus...... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 06.10.20  22:49

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    wl.....jen abys nebyl překvapený.....v minulosti se Competition vždy objevilo s FL a původní model většinou skončil...... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 06.10.20  20:33

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Leg
    Jj, nová M3 od 2.233.400,- Kč. ;-)
    Když vidím ty aktuální ceny a hmotnosti! podobných nových aut, tak ta GTS byla fakt koupena v pravý čas.
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 06.10.20  20:25

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Kua, ja som z lacného kraja, v mojom svete v ktorom som doteraz žil stojí pekná M3 tak 1,8 mil. Ešteže po podobných autách nijako zvlášť netúžim. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 06.10.20  20:17

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    pd7
    Dědo, dědo...
    M5C je M5 s Competition paketem, součástí kterého je (mimo jiné) i navýšení výkonu motoru, to není jako ///M-paket a full ///M. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 06.10.20  18:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    wl....M5C se na konf. ještě nevyskytuje....Competition Paket ano. Ale ta Imola Red jaksi chybí.....možná na tom ještě "makají". Ano, v info ji vidím....dokonce i v Comp. Paketu, ale když ho zvolíš, tak Imola Red ti nenaskočí....
    Ale dostat se s M5C k 2.5 mil s DPH... :-O To bych tak spíš hádal M3C..... :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 06.10.20  18:25

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Leg/iu
    Vybavili jsme dceři celý pokoj polským značkovým nábytkem a spokojenost.
    Všichni by chtěli z Polska vše co nejlevnější a pak z toho vznikají ty předsudky.
    Přitom tam je všechno, od levného až po hodně kvalitní zboží, jen to chce přiměřeně připlatit za kvalitu. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 06.10.20  18:06

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    iu....tož není to comp., ale vybava solidní. I carbon keramické brzdy,,,,, :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 06.10.20  18:04

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    iudex: jj, novinárske autá majú ťažký život. Keď bola novinkou M5 minulej generácie, pamätám si, ako na jedno parkovisko v meste prifičala za zvuku vytočeného osemvalca nová M5-ka, chalan zaflekoval pred kamošmi, poriadne pretúroval motor, vystúpil a aby bolo každému jasné, komu to auto patrí, majetnícky si vyložil nohu na predné koleso. V tom momente bolo každému na parkovisku jasné, že chalan má to auto požičané. >:D

    Aby sme sa ale vrátili k podstate veci: farbičky. Dávnejšie som videl parádnu tmavozelenú (tzv. plukovnícku) s tmavohnedým interiérom. Značky DS a na sedadle spolujazca hráčske ID FC Dunajská Streda. Asi som sa mal menej učiť a viac kopať do lopty. >:D

    Thom: dobre ti radia, vykašli sa na M3. Ale z iného dôvodu. Budem trochu osobný. Začni šetriť na atmo Caymana, písal si, že máš problémy s chrbtom, lepšie to už nebude a šanca užiť si motor v strede môže veľmi rýchlo odplávať. Myslím, že autíčkar tvojho kalibru by mal aspoň raz vlastniť auto s motorom inde ako vpredu.

    A ešte raz iudex: tie disky sú rovnaké ako dávajú na E-UP vo výrobe, takže nie je priestor na predsudky.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 06.10.20  18:01

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    iu
    Na českých stránkách je taky, ne v konf., ale v info jsou tři červené (včetně Imoly).
    Vypadá to, že Montegi je cihlová, Aventurine vínová a Imola klasická červená.
    Já bych šel na jistotu do Imoly. Na té fotce je ta Montegi pěkně nasvícená, ale v reálu to asi bude víc do cihlova.
    U M5C by ses musel nejen velmi krotit při konf., ale mít i hodně dobrou slevu, aby se vešel do 2,5 mega s dph.
    Kdyby jen v Rožnově! >:-[] ;-)

    Edit - to na tom edit odkazu je spíš Imola Red, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 06.10.20  17:38

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    wl: lebo som nenašiel fotku 5er v tej farbe, v slovenskom konfigurátore ale je, pozri: [odkaz]
    EDIT: tu je na M5: [odkaz]
    Tom: o tom píšem, nakonfiguruješ si triezvo a máš za tú cenu (príp. i nižšiu) funglovku, nie ohrkanú po novinároch, ktorí iste nedbali na nejaké poriadne zahrievanie a nešanovali to a povozili na tom všetkých kamarátov v Rožnove. >:D
    Dedo: no to je ešte horšie než tá predvádzačka. Dovoz z Belgicka, dvaapol roka, 66t km, non-competition a cena blízka tej novinárskej.
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 06.10.20  17:35

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    iu....k té Montegi red....na konfigurátoru je to spíš "iu rust".... ;-) , ale v odkaze jak píšeš červeno - oranžová až žlutě oranžová..taky je to hezky nasvícené.....
    M5 cena? Jako správný "press car" do toho naházeli všechny "cinkrlátka a zvonečky". Jen brzdy čítají cca 1/4 mil.....ale ta červená vypadá fantasticky. Kdyby byla v Brně, tak bych si ji zajel "okouknout".... ;-) I když měla chvíli těžší život nebál bych se toho. Vůz je na to stavěný a má to automat který toho dost "pohlídá"....
    V Brně mají M5 za rozumnou cenu a v "rozumné barvě".... :-![odkaz]
    Nová....[odkaz] v "iu Rust"..... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 06.10.20  17:07

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    iu
    Píšeš M5, ale na odkazu je M8C.
    V konfigurátoru ji nevidím, naživo může být dobrá, akorát s tím červeným interiérem už je té červené docela dost.
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 06.10.20  17:03

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Navíc na M5 se dala jednu dobu domluvit sleva 25-30% :-) >:D
    P.S.: To víš, ta barva hned udělala z M240i skoro M2 ;-) Kdybych ji měl v "nebarvě", např. v bílé, tak bych prodával mnohem hůře. Viz. reakce kupců co se byli podívat a chtěli také zajímavou barvu na sportovní auto. A nakonec souboj s jednou novou M240i v Praze za podobnou cenu, jen byla skoro 2 roky stará. Někde stála na skladě v Rakousku. Naštěstí si vybral moji, ke všemu prý hrálo roli to dovybavení karbon doplňky, co ji posunuli o kousek dále..
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 06.10.20  16:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Nekoupil..., a i přes ten propad to pořád není málo peněz.
    Nejlepší je, když u sedanu! napíší počet dveří - 5! To se hned poznají odborníci na slovo vzatí... 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 06.10.20  16:49

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Kúpil by si to? Ja nie, napriek zaujímavej zľave. Jednak je to 14 tisíc asi nie zrovna ohľaduplných novinárskych kilometrov. A hlavne je nezmyselná tá pôvodná cena, 4,2M, cca. 160t eur, to je nezmysel (milión je extra výbava). Pridať si tam len základné veci (farba a pod.) a na takú cenu sa človek dostane aj pri novej.
    Btw. keď sme pri M5ke, tá má novú farbu Motegi red, tzaujímavá červená s nádychom oranžovej: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 06.10.20  16:18

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    pd7
    To je ta novinářská M5C.
    Slušný propad ceny (- 42%) za 17 měsíců a 14 tis. km.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 06.10.20  15:54

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Th
    Ta LongBeach byla nakonec tak "jedinečná", že potkat M2 v jiné barvě byl skoro zázrak. ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…