Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 08.10.20  15:54

    « Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Kdyby sis na tu obludu dal Sunset Orange, tak tě přijedu osobně ušktrtit !! >:-[] >:D
    Pokud tam teda vůbec jde, netuším, nikdy mě tohle auto nezaujalo, vypadá tak nějak disproporčně :-(
    Ale neblbni, přestaň slopat (chlastat) a raději kup tu Q3 s 2,0 TSI 230 hp co tam mají, vyrazíš z nich snad i pěknou cenu. To beru jako slušné minimum a rozumné auto co splní i ty požadavky na blízký servis.
    [odkaz] (navíc je pěkný, má to nějakou image a úroveň, ne jako odporný 2-AC)
    A jestli budeš dále vybírat, nebudeš mít brzo z čeho. Výkonnější auta nikdo objednávat nechce, od ledna za to budou ještě větší penále za emise, takže co nekoupíš teď, bude zřejmě výrazně dražší!! A to jako vážně..
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 08.10.20  15:21

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Barva je jasná......ta samá jako Yaris..... ;-)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 08.10.20  14:18

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    iu: to porekadlo som čítal/ počul prvý krát.
    Aspoň sa tu človek niečo naučí.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 08.10.20  11:36

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    iu
    Ale tak aspoň, že bude mít ten servis v místě bydliště, na kterém v poslední době tak bazíroval... >:D ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 08.10.20  10:28

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Iudex, samozrejme v kontexte dlhoročného Dedovho výberu ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 08.10.20  10:10

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Tak popravde väčší šok by asi bol, keby naozaj kúpil to poriadne nadupané SUV typu Macan GTS. Geriatrické nudné MPV sa v podstate k typickému dôchodcovi hodí, z tohto pohľadu to až také šokujúce nie je. Prekvapením je to len v kontexte toho zvažovania cca. 400 koňových beštií s cenovkami 70, 80 či viac tisíc eur a rečami o dôkladnom výbere posledného auta v živote. Proste akoby Thomasino po výbere medzi M2C a Caymanom nakoniec kúpil... Hyundai i30 kombi. ;-)
    U nás je na to pekné porekadlo: vajatali hory, porodili myš. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 08.10.20  10:07

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    sf
    Barva je jasná, sunset orange, aspoň ta musí zapadat do místní "svaté trojice". ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dany

    Dany 08.10.20  08:16

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Ja som na rozdiel od Vás všetkých tipoval šok z prekvapenia. Nie teda konkrétny výsledok, to by som mohol ísť na istotu pre prvú do Lota, ale ten potenciál prekvapenia tam visel ako Damoklov meč >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto speedfred

    speedfred 08.10.20  07:18

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Dedovi musíte vybrať ešte farbu predsa. >:D
    Leg: 140i má výkonu tak akurát, na žiadne vyskakovanie to není. Takže úprava môže byť. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 08.10.20  01:01

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Leg
    Nevím do jaké míry to ovlivnil ten můj odkaz na to AnTisportovní BMW, ale v životě by mě nenapadlo, že při pohledu na tohle, po tom někdo může reálně zatoužit:
    [odkaz]
    P.S. A jestli si ho nakonec koupí v té SSO a zaparkuje někde vedle Thomasinovy stejnobarevné M2C, tak se dám na věštění...
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 07.10.20  23:09

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Často si o sobě myslím, že jsem nerozhodný, trvá mi dlouho než něco vyberu, ale na začátku října mi klekla baterka na Meganu a ze srandy jsem ženě řekl, že je čas na nové auto, zasmála se a ze stejné srandy řekla, že ať si ho koupím k narozeninám...do té chvíle jsem nic nevybíral a neměl moc přehled o detailech trhu. No a 29. října jsem objednával... Takže nakonec jsem docela v pohodě proti pradědovi >:D

    Nový poznatek z Pola GTI: do kufru se mu přesně vleze zabalená sada disků na e-UP :-! :yes: :yes: :yes: >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 07.10.20  23:02

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Já se také válím smíchem po zemi, chci říct po plovoučce, nad tím, jak je snadné přivést bandu petrolheadů do varu..... ;-) >:D >:-[] , Přeji vám dobrou noc a klidný spánek... :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 07.10.20  21:13

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Ja sa normálne od smiechu váľam po zemi (hlavne z nasledujúcich komentárov). >:D >:D >:D

    Mylsel som si, že cenu za zvrat roka mám vo vačku (za výmenu šesťvalcového hothatchu za elektro s tretinovým motorom), ale proti tomuto nemám šancu. >:D

    Akože čisto pragmaticky to nie je zlá voľba a aj ja sám som za doplnenie jednotky niečím praktickejším, ale ak má byť toto vyvrcholenie nielen niekoľkoročného výberu ale aj celoživotnej púte, tak ja neviem, či sa v živote ešte mám na čo tešiť.

    Ak to naozaj dotiahneš do konca a kúpiš ju, odporúčam custom SPZ: DUC-HODCE

    Za všetko aj tak môže white label :-)

    BTW pár koníkov k dobru je to posledné, čo 140 potrebuje. Spýtaj sa iudexa. :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 07.10.20  19:34

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Ty woe, Prdědo,, jestli tady po tom ročním vybírání a teoretizování koupíš 2-er Active Tourer, tak jsi u mě Mrtvej Homolka !! :-O ;-\ 8-s
    Už jen za tu úvahy bys měl o tom přestat psát, my taky, a počkáme další rok co vybereš a čím nás překvapíš. Protože to teď vypadá na totální ztrátu času. A soudnosti >:-[] :-!
    P.S.: To ho můžeš vzít v černé s tmavými skly a delší verzi GranTourer a můžeš pak časem rovnou využít jako pohřebák a ušetříš ještě více !! >:D Zatím vypomáhat tamní pohřební službě ze Zlaté uličky, když podle médií bude teď výrazně větší úmrtnost ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 07.10.20  19:16

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    w-a
    :yes: >:D >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 07.10.20  18:22

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    pd777: 2AT ? Po tom všem ? Poslední auto před cestou na věčnost ? Tak to je drsný. Takové vyústění by nepřekonali ani scénáristi osmé řady Hry o trůny. Proti tomu je konec Daenerys Targaryen naprosto logický a dlouho dopředu očekávaný. >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto pradeda777

    pradeda777 07.10.20  17:05

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    Ale soudruzi, klídek....máte problém s porozuměním psanému textu? Řeč je přece o náhradě Yarise za potenciálního univerzála.... ;-) 170 kW slabý motor? 8-s Nový Golf GTI má jen o 10 kw víc........ :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 07.10.20  15:49

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    iu
    No, asi tak... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 07.10.20  15:32

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    wl: neboj, to je stále len zápis na "Schindlerov zoznam", nie definitívna kúpa. Aj keď po všetkých zvažovaniach prémiových SUV a nadupaných hothečoch a crossoveroch by bol výsledok v podobe slabo motorizovaného MPV prinajmenšom vtipný (diplomaticky povedané). >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 07.10.20  15:03

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oranžáda je doma..

    pd7
    Čekal jsem ve finále kdeco, ale s 2AT se ti stejně nakonec podařilo překvapit... :-O 8-s
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…