Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Thomasino 25.11.20 21:04
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
Nic se prodávat nebude, baví mě moc! Dneska jsem si jel poslechnout k Šenkýř Motorsport jinou M2 s Akrapovičem, také jen zadní tlumič bez středních trubek, což je homologovaná varianta a zní to taky moc pěkně! Uplně jinak než na videu, kde jsem měl pocit že moc uječený a vysoký. A je krásně lehký, jak je z toho titanu, taky je ale o čtvrtinu dražší 8-s 8-s
Normální běžná cena je těsně pod 100 tisíc bez dph :-(
Také jsem tam konečně viděl na živo kola BBS CI-R v bronzové barvě, které jsem chtěl už na M240i, ale v těch rozměrech je nedělali, kdežto na M2/M4 je dělají. Je to výroční edice k 50-ti letům BBS. Asi nutně potřebuji. A nechám zimní pneu na origo discích.
[odkaz] -
white label 25.11.20 20:00
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
iu
Ty odkazy na testy jsou na pneu na Mazdu 6 apod., ale ne na Up!
Na Up! to chce test s Continental TS 860 a spol., ne s TS 850 P, které se v tak malém rozměru nenabízí. -
white label 25.11.20 17:47
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
Leg
Tady se můžeš podívat (od 28:03) pod tu sukni pořádně:
[odkaz]
Já bych si modrou nevybral, ale tahle na GT3 není špatná, za mě vypadá líp, než Miami Blue.
Celkově vypadá tahle GT3 na poměry designu 992 skvěle. Jak relativně málo stačilo na to, aby se zbavila opticky těžkého/velkého zadku. Pevné křídlo a "kapota" moc pěkně řešené. Vypadá to opticky jako by to udělané spíš ze základu 991.2, než z 992, což je za mě ta největší pochvala.
-
Leg 25.11.20 15:35
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
Ja už nie som žiadny študent, dúfal som, že to vyriešiš za mňa. >:D
thomas: na Vianoce poriadny Rámus, tak to má byť. Nie je otázkou či kúpiť zadný tlmič, ale či ostať iba u zadného tlmiča alebo to potiahnuť trochu dopredu. :-) :yes: -
iudex 25.11.20 14:04
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
Leg: záleží na čom pri gumách bazíruješ, študuj sám: [odkaz]
[odkaz]
Ja som objednal na 6ku Bridgestony (víťaz toho prvého testu), ale zavolali mi s tým, že sú vypredané, že zjavne všetci čítali ten test a chceli ich. Tak som napokon z toho, čo bolo k dispozícii zvolil osvedčené Conti TS850 (čo som mal už na Mondeu). -
iudex 25.11.20 12:41
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
Tom: pozeral som to a cena (len za koncový diel s tlmičom) nie je zlá (cat-back už je drahší), takže to vyzerá lákavo. Ale zrovna zvuk výfuku u 40i nepovažujem za oblasť, ktorá by potrebovala nutne vylepšiť. To už skôr potrebujú upgrade brzdy, takže ak budem tuniť, tak najskôr tam. -
Thomasino 24.11.20 21:42
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
iudex - zrovna řeším, jestli nevyužiji slevu 11% co má Remus do vánoc a nevylepším zvuk u M2c již nyní >:-[] >:D Byl jsem si jednu poslechnout na živo, jen jiný zadní tlumič a najednou úplná paráda !! Hlavně tam nevisí ten hnusný velký tlumič.. Jo a taky jsem si udělal radost a využil slevu na karbon splitter a difuzor ;-) >:D >:D -
Leg 23.11.20 16:05
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
iudex: mne sa tiež výrazne viac páči tento ostrejší zvuk, aj keď k V8 sa predsalen trochu viac hodí bublavá klasika. Z tej všeobecne ale nie som nejako extra odvarený, neviem čo v tom všetci amerikanofili vidia, veď tam to má každý druhý ako pracovný pickup.
Dík za tip s tou Bukovou, každým dňom by mal doraziť "plukovník", tak aspoň viem, kam ho vezmem na maiden voyage. :-) -
iudex 23.11.20 13:57
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
deda: tak aj mne sériový zvuk 340i vyhovuje, na cesťák je to optimum, hlučnejší výfuk už by išiel na úkor cestovateľskej príjemnosti a ani pri štartovaní Ťa susedia nekritizujú. Ale od športiaku možno požadovať viac a práve tá GT350ka znie pekne ostro, je v dnešnej turbodobe nezvyčajné počuť taký surový zvuk a tiež vidieť motor točiť do 8000 ako tu: [odkaz] Aj keď náš B58 sa dá dotočiť do 7000, kedy tiež chytí parádny zvuk, ako som si včera pripomenul: [odkaz] -
pradeda777 23.11.20 12:25
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
iu....musím Tě zklamat, ale mě se bublavý zvuk V8 výfuku líbí víc než tady ten na videu. Na druhé straně B58 v mém M140i i se standardním výfukem ve sport mode zní parádně...a na dálnici neotravuje.... :-! Soused přes 2 baráky, zubař, má 2 V8 ameriky Jeep a Charger oba s "kravál" výfuky a moc populární v okolí není..... ;-) -
iudex 23.11.20 11:24
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
Leg: no GT350 sa u nás nepredáva (ale u nás sa nepredáva ani Focus s 1,5EB), ale na videu má nemecké značky, tak tam asi áno. A ako píšeš, GT350 má odlišný motor ako klasické GT s plochou kľukovkou, tak nielen ten zvuk lepší, aj podľa mňa je to najlepší Mustang, oproti GT značne vylepšený a naopak GT500 so 760k je už overkill.
Ad Bukovský priesmyk: išiel som s rezervou, mal som čerstvo prezuté zimáky a nedostatočne dofúkané (pri fúkaní mi zhorel kompresor a čakám, kým mi príde nový), každopádne ten asfalt je na slovenské pomery špička, asi sa dodávateľ málo obohatil. >:D -
Leg 23.11.20 11:12
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
No ja neviem, nebol Shelby GT350 iba šedý dovoz do EU?
Ale áno, flat plane crank má zvuk jak Ferrari, podľa mňa toto je najlepší Mustang, škoda že už ho nebudú robiť. GT500 je overkill jaxviňa, aj výzorom aj výkonmi. Viem si predstaviť Mustangovú garáž - MachE cez týždeň a pre rodinu, GT350 na víkend :yes:
Bukovský priesmyk, tam to bude teraz pecka. Len dávaj pozor, aby si za nejakým horizontom nezahučal do kriakov, je tam pár zradných zatáčok.
label: no keď je ešte hrubší ako štandard, tak to už musí byť. Tabletové prístrojovky mi v princípe až tak nevadia, ale tie akože fancy ručičky nakreslené na obrazovke, to je fakt niečo. Ale majú to aj nové Rollsy, tak asi sa na to v Číne dívajú inak. Tipujem však, že behom pár rokov sa začnú objavovať v tejto triede opäť ručičky, ideálne v spolupráci s nejakým švajčiarskym hodinárom a samozrejme za riadne mastný príplatok. -
iudex 23.11.20 08:38
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
Nielen pre pradeda: parádny zvuk Mustangu GT350: [odkaz] a dôkaz, že aj pri Euro 6d môže znieť motor a výfuk ako otvorený neregulovaný závoďák. Aj keď len do konca tohto roka. ;-\ A tiež dôkaz, že americký muscle car nemusí mať len bublavý nízkootáčkový V8, ale môže točiť 8000 rpm.
Pre Danyho/Lega: cez Karpaty z Bukovej do Plaveckého Petra položili nový asfalt, dokonale rovný a hladký, síce krátky úsek, ale aj tých pár zákrut poteší a hlavne je to mimo kamiónových trás ako úsek Trstín - Jablonica. -
white label 23.11.20 02:56
« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veyron
Leg
Taky nemusím ty "chlupaté" volanty. Konkrétně v M2 CS jsem volant držel a přišel mi tlustý dokonce i na poměry BMW. Podle mě dříve snad až tak tlusté nebývaly, viz i 130i.
Nejen ten volant v MB vypadá jako ze sci-fi, na přístrojovku ala holý tablet si nezvyknu nikdy. Dokonce to tak má řešené i Maybach a tam už to úplně působí jako "digitálky" Patek Philippe. 8-s :no:










Ale vážne, čo je lepšie, Akrap či Remus?
Label: nie je to na UP!, tam už zimáky mám. Je to na Lexus a nakoniec to vyriešil sám predajca, keď ponúkom sadu pneu+disky za solídnu cenu. Takže budem mať Nokian WR SUV 4.
Ja by som si tiež šmolkovo modré Porsche nekúpil. Predok sa mi nepáči, zadok ok, len ku krídlu sa vyjadrím, až keď uvidím auto ako celok, teraz ho neviem nijak uchopiť. Z ponuky sa mi dizajnovo najviac páčila asi tmavomodrá 997.1 GT3, sivá 991.2 GT3 s oranžovým pruhom na boku a samozrejme bielo-zelená 911R. Na vozenie Touring alebo R-ko, vyskúšať GT3 RS 4.0, 991 GT2, 996 GT3 RS ... a R. (Teraz ma label zvozí čo všetko tam mám zle. :-) )