Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
iudex 07.01.13 13:14
« mobil
@Legacy: za seba môžem povedať, že tá veľkosť uhlopriečky (4,65") je nákazlivá a teraz mi manželkin ajfón 4s pripadá ako hračkársky s tou jeho pidiobrazovkou. Na prezeranie webu je to super. A ja s ním nemám problémy ani čo do veľkosti, dočiahnem prstami všade (aj keď je pravda, že som dosť "dlhoprstý" ;-) ). Na telefonovanie a "manažérske funkcie" to už ako každý dotykáč je o dosť horšie a na telefóny s pevnou qwertz klávesnicou sa to nechytá; taká je ale tendencia doby. ;-\ -
Leg 07.01.13 12:23
« mobil
wl: presne tak, žijeme len raz a aj keby sme mali žiť na suchých rožkoch, hlavne že je nový mobajl. >:D
Ale vážne, ak by som vyberal Androida, tiež by som asi preferoval Nexus, hlavne pre systém prostý rôzneho balastu, čo do mobilov inštalujú iní výrobcovia a takisto aj pre včasné aktualizácie. U mňa osobne je najväčšou (a zásadnou) nevýhodou veľká uhlopriečka. Vcelku som sa potešil, keď Google ohlásil nový nexus 4, kde štvorka mala symbolizovať uhlopriečku v palcoch. Až neskôr vyšlo najavo, že skutočná uhlopriečka je zaokrúhlená smerom nadol a je to len ďalšie z "pádiel" :-(
Hm, nová hláška: "Príspevok sa nepodarilo vložiť, vyhodnotené ako spam." ;-\ -
David Silver 06.01.13 21:52
« Re: mobil
WL: no já taky bych bral raději nový. Na jednu stranu si říkám, že bych mohl toho 1500 ušetřených litovat. Uvidíme, jak si to rozmyslím. Ovšem v bílé barvě vypadá naprosto excelentně! :-) Velký kandidát ikdyž by mi po jeho koupi nezbyla téměř ani koruna... -
white label 06.01.13 21:26
« mobil
Za 7 už "šedý" mini koupíš, otázka jestli ho koupíš v tom správném obchodě, třeba v tom mobilcity je aktuálně rozdíl k Nexusu jen + 200 Kč. Nexus tam teď stojí 7.990, ale tak 2 měs. před vánocemi, jsem ho bral za 7 a půl. Ale to tak bývá, že těsně před koncem prodeje chodí mobily s cenou naopak o kousek zpátky/ nahoru. Každopádně i kdyby stál o celý litr víc, než ten mini, je to nejlépe investovaný litr, jaký si lze v této oblasti představit. A osobně bych bral raději nový kus, než nějaký používaný kousek.
-
woody-alien 06.01.13 16:26
« Poblinkaný hřiště
BW: Jasně, vytvořili nám hřiště, jsme tu zadarmo a ještě remcáme. Šlapeme jim na bábovičky a pomlouváme prolejzačky. ;-) >:D A navíc nám vadí, že se na hřiště leckdy nedá dostat, a když už, tak je tam nablinkáno a hračky jsou rozbitý. >:-[] -
white label 06.01.13 13:59
« mobil
DS
S III mini ti rozhodně nedoporučím, to je přesně ten příklad matketingové léčky na zákazníka o které jsem psal. Kdo nikdy déle nedržel v ruce S III a SIII mini, tak si logicky řekne, aha ten mini to bude vlastně menší S III za menší cenu. Jenže chyba lávky, on je (ve srovnání s dospělým SIII) mini nejen v rozměrech a ceně, ale prakticky ve všem (snad kromě Ramky a verze Androidu), navíc hrubozrnější (i když jen 4") displej, než vzpomínané Péčko, o srovnání s dospělým SIII nemluvě.
Ale na závěr ti dám radu k nezaplacení, pokud chceš investovat částku cca odpovídající šedé S III mini (do 8 tis. Kč), pak běž rychle do končícího Galaxy Nexusu (to je ten co jsem doporučil i iudexovi a doma máme hned dva kousky, jeden dotovaný v titanu mám já už přes rok a jednu šedivku v bílé teď dostal na vánoce od nás syn mé ženy, který z něj doslova chrochtá blahem)!
I proti podstatně novější SIII mini je to nebe a dudy. I přes o 0,65" větší velikost displeje je jemnost displeje 316 DPI (SIII mini má bídných 233 DPI a SIII 306DPI), což patří k absolutní špičce i dnes, navíc ryzí android už ve verzi 4.2 a se zárukou dalších čerstvých akt. andr. (je to produkt googlu).
Koupíš tak telefon s minitabletem v jednom, Galaxy Nexus téměř nahradí i tablet Nexus 7, prohlížení netu je s Galaxy Nexusem nečekaně podobně příjemné. Prostě za ty prachy ani zdaleka nic podobně skvělého nekoupíš. Za to ti aktuálně ručím... -
Leg 06.01.13 13:37
« Haló
No vidím, že to tu nefunguje, nedávno som v nevedomosti napísal krásne dlhý elaborát na tému "poraďte iudexovi vybrať auto, ktoré si nekúpi", kliknem na odeslat a príspevok sa odeslal. Len akosi netuším kam. :-(
edit: no hurá, asi na piaty pokus sa mi niečo podarilo odoslať, už tu tomu prichádzam na koreň ;-\ 8-s :-( -
woody-alien 06.01.13 13:21
« Re: Zkouška 2
Ron: Jj, to jsem psal už včera Alešovi do diskuze, že ve stromu to jde. Před chvílí jsem byl pod Áčkovým MB, a tvoje reakce na Provocateura je z velké části překryta tučným nadpisem příspěvku. Taky výborný. (palec dolů)
Já na to kašlu, ať mi daj na mail vědět až to bude fungovat. Tohle je opravdu amatérština... -
Ronault. 06.01.13 12:39
« Re: Zkouška 2
Já jsem na to už kápl, kde je problém.
Pokud je jakákoliv diskuze ve stromu, tak vkládání funguje bez problémů, pokud je chronologicky, což je třeba ta u fotosoutěže, tak psát jde, ale jakmile se klikne pro vložení smajlíku nebo "odeslat příspěvek", tak se to sekne a nefunguje. Jedinou možností je použít tabulátor a enter na klávesnici -
white label 05.01.13 23:27
« mobil
DS
>:-[] Neblázni, to vůbec ne, jen na to máme každý jiný názor (což je normální) a držení telefonu je dost subjektivní parametr, je to tvoje investice a tvůj výběr..., co bych bral já víš a nalož s tím jak chceš, ale hlavně podle svého vědomí a tak, ať tě to zase brzo nemrzí ... ;-) -
David Silver 05.01.13 22:28
« Re: mobil
WL: právě že je hranatá, proto mi nevyhovuje.
Tak samozřejmě že musím brát ohled na to že je o rok mladší a že je logické že jemnost je lepší díky menší velikosti lcd, ale jen jsem to zmínil ;-)
Taky musím brát něco co je o něco horší než letošní (vlastně již loňská) špička, protože to vzhledem k financím je i přiměřené :-)












