Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 25.02.13 22:24
« Re: Fotosoutěž - přihlašování
ron - pokud jsi právě neslezl ze stromu, tak jsi musel zaregistrovat, že tady některý zásadní věc chybí a ne každej má mentalitu, že si místo stěžování raději zvykne, což je nicméně typické pro čecháčka (neber si to osobě). Asi špatně čteš, ale já o přesouvání na FB nic nepsal, i když se tam ta soutěž přesunula z DW. Pokud je u tebe MACZ funkční stránkou, tak nemá smysl to dál rozebírat :(
Pokud tvůj příspěvek měl vyznít jako zlý, tak tvá budoucí žena bude mít na růžích ustláno, hodní kluci jsou prý zase v kurzu :yes: -
-
Ronault. 25.02.13 22:07
« Re: Fotosoutěž - přihlašování
mojito: Běž si kňourat nad designem jinam, já osobně si zvykl :-) ;-) A pokud jsi tady jen pro desing a ne pro kolektiv, tak ses minul adresou 8-s ;-) Jsem zlý, protože když se rozlobíme, budeme zlí >:-[]
Když to přesuneš na f*ckbook, tak tam mnoho účastníku nepříjde. V podstatě nechápu, co vedlo organizátora k založení profilu k fotosoutěži na MACZ? Vždyť funkční stránky tady jsou, jen se musí chtít. -
woody-alien 25.02.13 21:22
« Re: Fotosoutěž - přihlašování
Tak pánové, čekal jsem, čekal až se začnete hromadně přihlašovat, ale kde nic- tu nic. No, donutili jste mě k nejhoršímu....
Přihlašuji svoji momentku s názvem "Empatie aneb Spolu v dobrém i ve zlém". Sami si za to můžete. >:D
[odkaz] -
Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 25.02.13 20:53
« Re: Fotosoutěž - přihlašování
mat - já to myslel tak, že pouze fotosoutěž by probíhala na jednom webu (MACZ ne, páč ten redesign to tady zprasil dokonale). Zbytek by zůstal při starým. Ber to jako tip, mě osobně je jedno jestli bude jedna, dvě, nebo žádná soutěž. Co se týče tradice, ta už jaksi vyprchala, už dávno to ztratilo kouzlo a kvalitu, to stejný se dá říct i o DW. Toto je možnost, ale pokud tě baví se starat o soutěž se 4-5 přihlášenými, tak máš můj hluboký obdiv ;-) -
Matheas Ropak 25.02.13 04:38
« Re: Fotosoutěž - přihlašování
Táááák honéééém už jen do 22:00 můžete vložit své dílo a ovlivnit historii této soutěže svým případným vítězstvímmmm :-)
téma měsíce je
""MOJE AUTO , JEDNO TĚLO , JEDNA DUŠE ""
btw- nevím jak by bylo m,ožné skloubit dvě soutěže navíc když jedna chce být výheadně na FB a ta druhá tam nikdy nebude ? Navíc na MACZ je soutěž tradice historie něco jako večerníček v večer na čt1. Za mne říkám NECHCI.
-
woody-alien 24.02.13 21:36
« Re: Fotosoutěž - přihlašování
A že jste byli tak pilní, tak vám povím vtip. Doufám, že to není nějaká stará vykopávka, aspoň já ho slyšel poprvé. ;-)
Pepa se dočetl, že konzumace suchého chleba příznivě ovlivňuje erekci. Tak přiběhne do místního krámku a povídá:
"Mařko, dej mi dva chleby."
"Dva ? Co blázníš Pepo. Vždyť ti ztvrdne..."
"Sakra, tak je to pravda. Víš co, dej mi jich pět." >:D -
iudex 24.02.13 19:28
« Re: iudex sa prihlasuje
Legacy: dík. A k tomu autu: je zas.até ako všetky ostatné (možno naposledy zmoklo, tak tá hrubá špina sa zmyla), to je ale výhoda "auta farby špiny", kde na šedej nie je špina moc vidieť a prevod do b&w schová zvyšok. ;-)
A keď Ti zdvihne sebavedomie, že som Ťa opakoval, nech sa páči, špéci pre Teba to uploadnem ešte raz: [odkaz]
Thomson: prvá fotka v súťaži a hneď výborná, týmto iste zaboduješ. Takýchto nováčikov vítame. :yes: -
Leg 24.02.13 19:18
« Re: iudex sa prihlasuje
iudex, stále nefunguje odkaz na tom tvojom novom superúložisku. Zvyšné dva ale idú fajn a musím skonštatovať, že tentoraz si u mňa fakt zabodoval, hlavne to naleštené auto (hotové pohladenie duše v porovnaní s tými šedohnedými hrčami, čo aktuálne jazdia po cestách, navyše jednu takú mám v garáži :-( ) na ČB obrázku krásne vynikne. Ale aj ty si fešák. ;-) :-) BTW nedávno som sa prvýkrát snažil preniknúť do tajov čiernobielej digifotografie a treba povedať, že je to fakt kumšt. :yes:
Skús tam nahodiť aj tie fotky, čo si sa snažil napodobniť mňa. Potrebujem trocha pohladiť ego a fakt, že moje sa umelecké výtvory kopírujú je na to skutočne dobrý nástroj. >:D
anti: som zvedavý, čo vymyslíš, zatiaľ to vypadá dobre. :yes:
Thomson: parádny nápad, to by ma v živote nenapadlo.
Mojito: hádam je každému jasné, že dve podobné fotosúťaže sú blbosť. Problém je, že časť chce byť na DW či FB a časť tu. K zlúčeniu neviem prečo nedošlo a podľa mňa ani nepríde. -
Thomson93 24.02.13 14:27
« Přihláška do soutěže!
Zdravím, dlouho sleduji zdejší fotosoutěž a konečně tento měsíc sem se rozhodl taky zúčastnit. :-)
Nápadů na toto téma bylo dost, ale ne všechny uskutečnitelné. Nakonec sem se rozhodl si vyjít na romantickou procházku se svým autkem. V představách to vypadalo skvěle, ale s výsledkem úplně spokojený nejsem. I přesto ho přihlašuju do soutěže: [odkaz] -
Thomson93 24.02.13 14:26
« Přihláška do soutěže!
Zdravím, dlouho sleduji zdejší fotosoutěž a konečně tento měsíc sem se rozhodl taky zúčastnit. :-)
Nápadů na toto téma bylo dost, ale ne všechny uskutečnitelné. Nakonec sem se rozhodl si vyjít na romantickou procházku se svým autkem. V představách to vypadalo skvěle, ale s výsledkem úplně spokojený nejsem. I přesto ho přihlašuju do soutěže: [odkaz]













Matheas bohužel to samé, zase jen brblání a skutek utek >:-[] A jaká pak tradice? To měl být vtip? ;-) Neměl by jít "správce" (nebo slibo-správce) raději příkladem?? :-D
Bohužel díky podobným kecům a úchvatným neustálým redesignem se spousta normálních lidí odsud rozuteklo a tady zůstalo už jen posledních pár "věrných", co si píší o novém mobilu nebo foťáku :-O :-O