Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
woody-alien 06.03.13 07:27
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
Legacy: 2600 euro ? Nepřeklepl ses o nulu ? 8-s Ty kráso, to je tedy masakr...
A k Bondovi, mě tahle "pohádka pro dospělé" docela minula, podobně jako různé komiksové záležitosti nebo Star Wars. Dokoukal jsem stěží jeden film - Dnes neumírej a na konci jsem zjistil, že kdybych se po tu dobu raději šťoural v nose, tak by to byl užitečněji strávený čas. >:D
Když už agent, tak jedině Jan Kačer a geniální "antibondovka" Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky. ;-) [odkaz] -
Leg 06.03.13 05:55
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
Na skyfall som bol v kine a fakt som bol veľmi milo prekvapený, po QoS som mal pocit, že Bond už nemá čo ponúknuť a hľa ..
Tie registračné poplatky sú odstupňované správne socialisticky podľa výkonu. Stúpa to pekne strmo nahor a napríklad pre moje malé modré autíčko to činí cca 2600€, ako som nedávno zisťoval. ;-\ takže táto moja milionárska hustokára ma radí medzi kapitalistických vydryduchov, ktorí musia byť podobnými poplatkami bezpodmienečne vyhubení. 8-s -
Ronault. 05.03.13 21:38
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
white label: Nejhorší na tom je, že Ford dodal do filmu nějakou social edition verzi, která nemá ani vestavěnou navigaci a Bond se musel tak koukat na mobilní telefon Sony s navigací: [odkaz] Přitom vestavěnou navigaci měl i Aston Martin DB5 v Goldfingeru [odkaz]
Proto se k němu po tragickém Casino Royale v novém o hodně lepším Skyfall k němu vrátili [odkaz]
Ad křivky...vysvětlovalo by to nové tvary Kabaňových škodovek, asi chce levná auta pro rodinu >:D -
white label 05.03.13 21:33
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
w-a
V Egyptě bylo teplo, místo očekávaných ("dobově" průměrných) 23 st. bylo přes den cca 28 - 30 st., a večer 25 st. Hotel fakt super. Jinak k tomu textu The Cure - jen minimálně, i když tahal jsem tam ze zátoky otevřený barel (plastový 20 l kanystr) s nějakým topným olejem a připadal jsem si u toho jako správný "greenpeasák". i když s VW v garáži by mě klucí mezi sebe asi nevzali. ;-)
P.S. Jinak ta noční páteční cesta do Prahy na letiště byla drsná. Nikdy jsem nejel do Prahy 4 a půl hodiny a nikdy se mi nestalo, aby na trase D1 Olomouc - Praha bylo nejvíc sněhu až v Praze, pražský okruh byl jak dálnice pro čtyřboby. Za vše mluví jasně i celková průměrná spotřeba allroadu, která činila při obsazení pěti osobami (a jejich zavazadly na 8 dní) pouhých 6,8 litrů nafty. -
white label 05.03.13 21:03
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
Ron
S tím Bondcar Mondeem si to trefil přesně. >:-[]
To víš, Ford si svého času koupil nejen Jaguar, ale i roli pro Mondeo v Bondovce a těžko říct, co z toho byl tragičtější omyl. To je jako kdyby třeba Kurýr (ve stejnojmenných filmech) jezdil v Deawoo Matiz. >:D -
woody-alien 05.03.13 21:02
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
Legacy, iudex: Mám dotaz. Jak je to teď u vás s těma poplatkama za registraci auta. Kolik to "koštuje" a na základě čeho jsou poplatky odstupňovaný. Objem motoru, výkon, cena auta, velikost břicha majitele nebo snad počet křivek na karosérii...? ;-) Jen ze zvědavosti. -
woody-alien 05.03.13 20:57
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
wl: No to teda je.... >:D A jak bylo v Egyptě....? Snad ne podobně jako kdysi pěli The Cure. ;-)
Standing on the beach
With a gun in my hand
Staring at the sea
Staring at the sand
Staring down the barrel
At the arab on the ground
I can see his open mouth
But I hear no sound
I'm alive
I'm dead
I'm the stranger
Killing an arab
-
iudex 05.03.13 16:04
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
Legacy: Priznaj sa, že nám ten Bondcar závidíš. ;-) BMW tiež dobre vedelo, prečo Bondovi poskytlo Z8 a nie 1er. >:-[]
Inak s woodym sme už dohodnutí, nasypeme nejaké steroidy, skočíme do gymu a určite budeme do deadlinu nabúchaní ako Daniel Craig: [odkaz] Potom možno bude aj Hollýwoody pred Mondeom á la Bond. >:D >:-[] -
Leg 05.03.13 13:23
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
Téma je zaujímavá, rozmýšlal som, či v nejakom filme hrala 1-er ale nič ma nenapadá. Ktovie, čím to je, človek by povedal, že asi jej (ne)fotogenickou vizážou, na druhej strane, ak sa majster štýlu 007 môže po bahamách rozvážať Mondeom, tak kamera znesie asi všetko. :-) Btw aj ja som zvedavý kto z miestnych majiteľov Fordu Mondeo sa prvý navlečie do smokingu a s výrazom ukrajinského vyhadzovača alias Daniela Craiga bude pózovať pred svojim Bondcar >:D
No nič, budem asi musieť objednať kontajner cez Atlantik a vyraziť na fotenie do mesta anjelov. :-)
P.S. Aj tak je snaha márna, ak woody splní čo sľubuje a zúčastní sa s fotkou, na ktorej je holý woody, tak je víťaz jasný. >:-[] -
-
anti99 04.03.13 05:05
« Nova tema
Tak panove, ja mam sice iba 03/03/13 ,ale vy uz 04/03/13 a ziadna tema nedohodnuta. :no: Uz tu rozcvakavam spust na mojej foto investicii a zistujem ze to bude zase asi iba hracka pre dceru ;-\
vcera som zistil ze byvam presne na mieste kde sa odohraval Texasky masaker motorovou pilou >:-[] (1974)- ten dom uz prestahovali a je z toho restika.
keby ste ho chceli vidiet:
[odkaz]
celkom zabava odporucam, taka kecupova klasika :-!











@Legacy: nepreháňaj, platil by si "len" 1697 eur. >:-[] Skrátka máte prudko luxusné autá, musí vás naša socialistická vláda ako zlých škaredých milionárov seknúť. >:D >:-[] 8-s
Edit: pochvala za hlavnú fotku fotosúťaže: jednak aktuálna k téme, jednak vhodná k názvu fotosúťaže. :yes: