Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 06.03.13  09:15

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    @woody: registračné poplatky sa platia od výkonu: do 80 kW je to 33 eur, od 80 do 86 kW je to už 167 eur a tak ďalej až po 2997 eur za výkon nad 254 kW): [odkaz] Ty by si napr. platil 957 eur.
    @Legacy: nepreháňaj, platil by si "len" 1697 eur. >:-[] Skrátka máte prudko luxusné autá, musí vás naša socialistická vláda ako zlých škaredých milionárov seknúť. >:D >:-[] 8-s
    Edit: pochvala za hlavnú fotku fotosúťaže: jednak aktuálna k téme, jednak vhodná k názvu fotosúťaže. :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 06.03.13  07:27

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Legacy: 2600 euro ? Nepřeklepl ses o nulu ? 8-s Ty kráso, to je tedy masakr...

    A k Bondovi, mě tahle "pohádka pro dospělé" docela minula, podobně jako různé komiksové záležitosti nebo Star Wars. Dokoukal jsem stěží jeden film - Dnes neumírej a na konci jsem zjistil, že kdybych se po tu dobu raději šťoural v nose, tak by to byl užitečněji strávený čas. >:D

    Když už agent, tak jedině Jan Kačer a geniální "antibondovka" Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky. ;-) [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 06.03.13  05:55

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Na skyfall som bol v kine a fakt som bol veľmi milo prekvapený, po QoS som mal pocit, že Bond už nemá čo ponúknuť a hľa ..

    Tie registračné poplatky sú odstupňované správne socialisticky podľa výkonu. Stúpa to pekne strmo nahor a napríklad pre moje malé modré autíčko to činí cca 2600€, ako som nedávno zisťoval. ;-\ takže táto moja milionárska hustokára ma radí medzi kapitalistických vydryduchov, ktorí musia byť podobnými poplatkami bezpodmienečne vyhubení. 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 05.03.13  21:38

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    white label: Nejhorší na tom je, že Ford dodal do filmu nějakou social edition verzi, která nemá ani vestavěnou navigaci a Bond se musel tak koukat na mobilní telefon Sony s navigací: [odkaz] Přitom vestavěnou navigaci měl i Aston Martin DB5 v Goldfingeru [odkaz]
    Proto se k němu po tragickém Casino Royale v novém o hodně lepším Skyfall k němu vrátili [odkaz]

    Ad křivky...vysvětlovalo by to nové tvary Kabaňových škodovek, asi chce levná auta pro rodinu >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.03.13  21:33

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    w-a
    V Egyptě bylo teplo, místo očekávaných ("dobově" průměrných) 23 st. bylo přes den cca 28 - 30 st., a večer 25 st. Hotel fakt super. Jinak k tomu textu The Cure - jen minimálně, i když tahal jsem tam ze zátoky otevřený barel (plastový 20 l kanystr) s nějakým topným olejem a připadal jsem si u toho jako správný "greenpeasák". i když s VW v garáži by mě klucí mezi sebe asi nevzali. ;-)

    P.S. Jinak ta noční páteční cesta do Prahy na letiště byla drsná. Nikdy jsem nejel do Prahy 4 a půl hodiny a nikdy se mi nestalo, aby na trase D1 Olomouc - Praha bylo nejvíc sněhu až v Praze, pražský okruh byl jak dálnice pro čtyřboby. Za vše mluví jasně i celková průměrná spotřeba allroadu, která činila při obsazení pěti osobami (a jejich zavazadly na 8 dní) pouhých 6,8 litrů nafty.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.03.13  21:12

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    w-a
    Pokud by to bylo podle počtu křivek na karoserii, tak to by se takoví majitelé i30/i40 nedoplatili. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.03.13  21:03

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Ron
    S tím Bondcar Mondeem si to trefil přesně. >:-[]
    To víš, Ford si svého času koupil nejen Jaguar, ale i roli pro Mondeo v Bondovce a těžko říct, co z toho byl tragičtější omyl. To je jako kdyby třeba Kurýr (ve stejnojmenných filmech) jezdil v Deawoo Matiz. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 05.03.13  21:02

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Legacy, iudex: Mám dotaz. Jak je to teď u vás s těma poplatkama za registraci auta. Kolik to "koštuje" a na základě čeho jsou poplatky odstupňovaný. Objem motoru, výkon, cena auta, velikost břicha majitele nebo snad počet křivek na karosérii...? ;-) Jen ze zvědavosti.
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 05.03.13  20:57

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    wl: No to teda je.... >:D A jak bylo v Egyptě....? Snad ne podobně jako kdysi pěli The Cure. ;-)

    Standing on the beach
    With a gun in my hand
    Staring at the sea
    Staring at the sand
    Staring down the barrel
    At the arab on the ground
    I can see his open mouth
    But I hear no sound

    I'm alive
    I'm dead
    I'm the stranger
    Killing an arab
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 05.03.13  20:52

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Legacy
    "Holýwood(y)" je hláška roku! >:D :yes: :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 05.03.13  18:37

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Legacy : >:D >:D :yes: Holý woody, to mi nedocvaklo... ;-) Mám ovšem obavy, že takové "porno" by už vaše monitory a displeje neunesly a spontánně explodovaly. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Ronault-

    Ronault. 05.03.13  18:08

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Legacy: Opět souhlas :yes: :yes: >:D Bondcar Mondeo je nejkomičtější scéna ze všech Bondovek od dílu Dr. No >:-[]
    Ad tvoje 1-er - určitě si zahrálo v Cobře 11, někde ho Simir určitě roztřískal >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 05.03.13  16:04

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Legacy: Priznaj sa, že nám ten Bondcar závidíš. ;-) BMW tiež dobre vedelo, prečo Bondovi poskytlo Z8 a nie 1er. >:-[]
    Inak s woodym sme už dohodnutí, nasypeme nejaké steroidy, skočíme do gymu a určite budeme do deadlinu nabúchaní ako Daniel Craig: [odkaz] Potom možno bude aj Hollýwoody pred Mondeom á la Bond. >:D >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 05.03.13  13:23

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Téma je zaujímavá, rozmýšlal som, či v nejakom filme hrala 1-er ale nič ma nenapadá. Ktovie, čím to je, človek by povedal, že asi jej (ne)fotogenickou vizážou, na druhej strane, ak sa majster štýlu 007 môže po bahamách rozvážať Mondeom, tak kamera znesie asi všetko. :-) Btw aj ja som zvedavý kto z miestnych majiteľov Fordu Mondeo sa prvý navlečie do smokingu a s výrazom ukrajinského vyhadzovača alias Daniela Craiga bude pózovať pred svojim Bondcar >:D

    No nič, budem asi musieť objednať kontajner cez Atlantik a vyraziť na fotenie do mesta anjelov. :-)

    P.S. Aj tak je snaha márna, ak woody splní čo sľubuje a zúčastní sa s fotkou, na ktorej je holý woody, tak je víťaz jasný. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 05.03.13  10:05

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Těch inspirativních filmů je celá řada. Ale pro ty, kdož neváhají pro úspěch v soutěži obětovat opravdu cokoliv, doporučuju např. závěr filmu Jáchyme, hoď ho do stroje. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 05.03.13  10:02

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    iudex: Pro mě naprostá "brnkačka" - naleštěné Mondeo, drsně se tvářící Bond a v pozadí na pahorku nápis Hollywoody. ;-) >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 05.03.13  09:37

    « Re: Téma na měsíc Březen 2013

    Prístupov, ako tému poňať, je mnoho. Od auta nasvieteného ako filmová star pred Kodak Theatre až po auto v nejakom známom filme. Takže poďme si pozrieť klasiku od Bullita cez Ronina až po Quantum of Solace a určite nejakú inšpiráciu nájdeme. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Fotosoutez-Moje-auto-cz

    Fotosoutěž Moje auto.cz 04.03.13  16:07

    « Téma na měsíc Březen 2013

    Vítězové z posledního kola se dohodli na tématu:

    "MOJE AUTO JAKO FILMOVÁ HVĚZDA"

    aneb jak my ruštináři pravíme : Maja mašína kak kinozvjezda. >:D

    No, co dodat. Snad jen že přeju hodně invence. :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 04.03.13  09:19

    « Re: Nova tema

    Téma už je na svete, woody ju má v SZ a snáď čoskoro vyhlási.
    Anti: pozerám, že pribudol ďalší zrkadlovkár, D5100 je parádne fotiaci stroj. :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto anti99

    anti99 04.03.13  05:05

    « Nova tema

    Tak panove, ja mam sice iba 03/03/13 ,ale vy uz 04/03/13 a ziadna tema nedohodnuta. :no: Uz tu rozcvakavam spust na mojej foto investicii a zistujem ze to bude zase asi iba hracka pre dceru ;-\

    vcera som zistil ze byvam presne na mieste kde sa odohraval Texasky masaker motorovou pilou >:-[] (1974)- ten dom uz prestahovali a je z toho restika.
    keby ste ho chceli vidiet:
    [odkaz]
    celkom zabava odporucam, taka kecupova klasika :-!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…