Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
woody-alien 14.03.13 21:21
« Vkládání fotek se blíží...
tak se přiznejte, kdo má nafoceno nebo alespoň nápad. ;-) Já čekám, jestli budu moci zapojit už celou svoji "karavanu" nebo se spokojím se "starou gardou". Všechny díly by měly dorazit v pondělí, takže teoreticky by se to stihnou dalo...ale uvidíme.
Vkládání začne již zítra 15.3.2013 - tak doufám, že množství přihlášených najednou vyvolá ve správci serveru paniku z útoku hackerů. >:D -
white label 06.03.13 19:39
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
iudex
Zdejší mafie je čím dál drzejší, dokonce si už vítězové kola (myslím teď hlavně tebe) nastavují následné téma tak, aby mohli soutěžní fotku z minulého kola použít znovu (007 a jeho stylový BondCar). >:D
[odkaz]
P.S. Pod představením nového Golfu Variant máš moji reakci ohledně tvého dotazu na to proč je Golf 5 Variant (v pořadí teprve třetí generace Golfu Variant) vlastně přímý předchůdce této novinky. -
Leg 06.03.13 14:18
« Re: Téma na měsíc Březen 2013
Aha, tak to som si to zle zapamätal, 1700 je brnkačka, jak zadarmo. 8-s >:D
Woody: ja som tiež dlhé roky na Bondovi nič nevidel. Potom som sa z dlhej chvíle rozhodol rozšíriť si obzory a začal som od začiatku. Prvé Conneryho diely boli super, potom môj záujem pri Rogerovi Moorovi zhasol, bolo to stále dokola o tom istom. Takže som preskočil na Craiga. Po celkom zaujímavom Casino Royale (až na to Mondeo >:D ) prišlo Quantum of Solace absolútne bez nápadu. Keď som sa teda ocitol v kine na Skyfall, moc som od toho nečakal a bol som fakt milo prekvapený.
Keď nič iné, odporúčam dokument Richarda Hammonda z Top Gearu o autách Jamesa Bonda, fakt zaujímavé: [odkaz]












Ad fotosoutěž... nemám prostě nápad na fotku... přemýšlel jsem, že bych Lagunu umístil na náš heliport, ale co by to mohl být za film... a co kdybych pak dostal vyhazov? >:D