Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
iudex 27.03.13 22:39
« Re: SSS
Matheasovi skoré uzdravenie!
Ono čisto štatisticky vzaté, otázkou je, kedy sa to stane každému z nás, je to ruská ruleta. 8-s
wl: nehlasujem, pretože čakám ešte na zajtrajšiu poštu a podľa (ne)doručenia sa zariadim. >:-[] Ale tú radosť Ti nespravím, aby som vypadol pre vlastné nehlasovanie. A naviac takéto mimoriadne kvalitné kolo si zaslúži hodnotenie. -
woody-alien 27.03.13 22:10
« SSS
aneb Smůla správce soutěže. Možná to někteří víte, já se to dozvěděl právě dnes. Matheasova neúčast v soutěži i diskusi má velmi prozaický důvod. Leží totiž v nemocnici po nehodě s kamionem. Na jeho nabušeném tédéíčku je prý škoda přes 100.000, čili to asi nebyl "žďuchanec" na semaforech. ;-\
Přeji brzké uzdravení,Matheasi. ;-) :yes: -
woody-alien 27.03.13 22:02
« Re: Hlasování
wl: Hlasuje se do 28.3.2013 (tedy ještě zítra) do 22.00 hod. Já vám to furt opakuju, ale je to marný, je to marný.... ;-) V této souvislosti bych připomenul, že hlasovat je nepsanou povinností každého soutěžícího. Doufám, že to nezní moc výhrůžně.... >:D -
white label 27.03.13 12:53
« Re: Hlasování
iudex
Měl jsem úplně stejné myšlenky a dokonce jsme to následně řešili (po telefonu) i s mojitem.
Tomu našemu kinu (mimochodem konečně je těsně před generální rekonstrukcí) by ta konverze do BW prospěla jednoznačně, ovšem těm barevným rychlým pruhům ala Herbie nikoli, takže ideální je řešení na tvém druhém odkazu, které mě také napadlo, ale zřejmě by to bylo proti pravidlům fotosoutěže.
Objektiv kreslí pěkně, ale fotce by prospělo focení tak o dvě až tři hodiny později, kdy už by nebylo slunko tak ostré a vysoko, bohužel nebyl čas fotit později. Tentokrát jsem neobvykle udělal jen pár záběrů a musel rychle zpět a nebylo to jen k vůli kolemjdoucím/kolemjedoucím "divákům". -
iudex 27.03.13 08:54
« Re: Hlasování
wl: inak Tvoja fotka ma zaujala (nielen kvôli zásielke laskoniek, ktoré snáď skoro dorazia) a skúsil som sa s ňou pohrať; tá retro atmosféra by podľa mňa zniesla aj retro look. Tak som skúsil prevod do čb (tá farebná fasáda v pozadí zbytočne ruší a odvádza pozornosť: [odkaz]
Tu ale zanikla hlavná štýlotvorná idea: trikolóra na kapote. Tak som skúsil selektívny prevod do čb a nechal som farebné pásiky: [odkaz]
A nakoniec som skúsil štýl á la stará vyblednutá a zažltnutá fotka z kinofilmu: [odkaz]
Čo Ty na to?
P.S: Inak podľa exif-u vidím, že si nasadil svoje najťažšie zbrane: pevný svetelný objektív. A kreslí fakt pekne. :-) -
woody-alien 26.03.13 23:02
« Re: Hlasování
Tak já zahlasuji. Především musím říct, že se mi skutečně líbí všechny fotky, tohle kolo je vrcholně povedené. Všem vyjadřuji uznání. :yes:
1. anti99
2. iudex
3. white label
Dál už pořadí neurčuju, i ta první tři místa mi dala zabrat. ;-)
anti99 - skvělej nápad a odvaha k realizaci. Představ si, že kdybys to dělal někde na Moravě, přijel by na tebe Mates81 v plné zbroji.... >:D Jo, a ta fotka je taky moc dobrá. :yes:
iudex - co dodat. Popasoval ses s tím bondovským klišé se ctí. Má to atmosféru, napětí a taky oceňuju obětování vlastního zdraví a pověsti na oltář soutěže. ;-) :yes:
white label - ačkoliv jsem vůbec netušil o co jde, fotka je jak je u tebe zvykem parádní. Kontrast "stav nového vozu" GTI a poněkud omšelého kina, jako vystřiženého z retro filmu o časech reálsocialismu, je působivý. Navíc cením tu práci, co sis s úpravou GTI dal. Vyřiď, prosím, manželce, že to odložené malování nepřišlo vniveč. :-)
MINIak - u tvé fotky jsem si málem ukroutil hlavu. ;-) Velmi pěkné sladění barvy auta s nápisem.
eliot - až na tu oblohu z toho T.M.A. přímo cáká. Povedené...
Kubass - taková nostalgická, filmově závěrečná. Pak už jen titulky... ;-) :yes:
Mates81 - po dnešní zkušenosti s jedním pražským OctaviaTDI driverem musím souhlasit s Legacym, že pro "slušňáky" ve Fordech to není ta správná maska. Navíc při tradiční "cestě zpátky vlakem" může způsobit problémy při jednání s průvodčím. >:-[] Ale fotka pěkná a ta kudla je boží. ;-)
Thomson93 - nápad i provedení na úrovni, jen konkurence byla veliká.
Legacy - doufám, že stav té dlaždice nemá nic společného se stavem 1-er. ;-) Výbornej nápad, tohle kolo mi to ale na "bednu" pro tebe nevyšlo. Možná je to tím, že od tebe nedorazila ani docela malá "bedýnka"... >:-[]
Ronault - možná mohla Škoda s Fanoušem pořádně prorazit ve Spojeném Království, kdyby tu fotku použila ve své reklamní kampani. Jejich smůla. ;-) -
woody-alien 26.03.13 22:01
« Re: OT: Movie Star
JJ, chtěl jsem tím říct, že 16" by byly lepší... , ale na to, že jsou to pouze 15" to nevypadá vůbec zle. ;-) Narozdíl od té i30, která na origo 15" vypadá ve skutečnosti ještě strašidelněji než na fotkách. Foťáky maj nejspíš nějakou korekci, aby jim neruply čočky... >:D -
white label 26.03.13 21:51
« Re: OT: Movie Star
w-a
Teď tam máš 15", ne? Ale opticky vypadají spíš na 16".
Jo, tak 15" na i30 to je (opticky) tragédie o které by třeba Thomasino mohl dlouze vyprávět. >:-[]
Ty gumy jsou hodně dobré (včetně výsledků testů pneu), mimochodem to byly moje poslední letní pneu na Golfu III GT (195/50/15"). -
eliot 26.03.13 17:51
« Hlasování
1.anti99: hezky vystiženo a okolí dotváří tu správnou atmosféru
2.white label : pěkně sis auto poladil , prostě Herbie jak vyšitej ;-)
3.iudex: opravdu si tématicky nezklamal, zpracování na jedničku ,jen ten skvělý Bond tam trochu zastiňuje tu pravou filmovou hvězdu -Mondeo >:-[]
...
4.Thomson93: dobrý nápad , zaujal mě detail "zmizelého" loga ,hned je tím výchozí filmové hvězdě o to podobnější
5.-9. Mates81, Kubass, woody-alien, Legacy, MINIak













1) iudex
2) woody-alien
3) white label
--------------------------
4) Thomson93
5) Kubass
Jak bylo uváděno, super kolo :yes: dovolím si ze svého pohledu okomentovat tuto pětici ;-)
1) Z mého pohledu jsem měl hned jasno, super provedené, fotka jak z filmu :yes:
2) Jelikož jsem vyučený elektrikář, tak pro SCRATa, mám slabost >:-[] >:-[]
3) Oceňuji určitě super nápad a hlavně práci s realizací, trochu se tam hádá ta moderna se starou budovou, ještě víc se mě to zamlouvalo, na fotce, co tu dával iudex [odkaz]
4) Oceňuji nápad a práci s tím, ale bohužel, zdejší mafie by nepřežila, aby se v hlasování oběvila jen jedna značka >:-[] navíc by to mohlo vypadat zaujatě... >:D
5) Fotka mě dost nadchla, a myslím, že by se luxusně hodila ne nějaký plakát...
Ostatní fotky byly také hodně kvalitní, a v tomto kole z mého pohledu není žádný propadák :yes:
Matheasovi přeju brzké uzdravení, snad je celý a šlo jen o něco lehčího. Jde vidět, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech :-(