Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto Mates81

    Mates81 27.03.13  22:51

    « Re: Hlasování

    Tak přidávám své hlasování:

    1) iudex
    2) woody-alien
    3) white label
    --------------------------
    4) Thomson93
    5) Kubass

    Jak bylo uváděno, super kolo :yes: dovolím si ze svého pohledu okomentovat tuto pětici ;-)

    1) Z mého pohledu jsem měl hned jasno, super provedené, fotka jak z filmu :yes:

    2) Jelikož jsem vyučený elektrikář, tak pro SCRATa, mám slabost >:-[] >:-[]

    3) Oceňuji určitě super nápad a hlavně práci s realizací, trochu se tam hádá ta moderna se starou budovou, ještě víc se mě to zamlouvalo, na fotce, co tu dával iudex [odkaz]

    4) Oceňuji nápad a práci s tím, ale bohužel, zdejší mafie by nepřežila, aby se v hlasování oběvila jen jedna značka >:-[] navíc by to mohlo vypadat zaujatě... >:D

    5) Fotka mě dost nadchla, a myslím, že by se luxusně hodila ne nějaký plakát...

    Ostatní fotky byly také hodně kvalitní, a v tomto kole z mého pohledu není žádný propadák :yes:

    Matheasovi přeju brzké uzdravení, snad je celý a šlo jen o něco lehčího. Jde vidět, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 27.03.13  22:48

    « Re: SSS

    Matheasi, jsem rád, že žiješ, doufám, že je vše v pořádku. Myslím na tebe.
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 27.03.13  22:39

    « Re: SSS

    Matheasovi skoré uzdravenie!
    Ono čisto štatisticky vzaté, otázkou je, kedy sa to stane každému z nás, je to ruská ruleta. 8-s
    wl: nehlasujem, pretože čakám ešte na zajtrajšiu poštu a podľa (ne)doručenia sa zariadim. >:-[] Ale tú radosť Ti nespravím, aby som vypadol pre vlastné nehlasovanie. A naviac takéto mimoriadne kvalitné kolo si zaslúži hodnotenie.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 27.03.13  22:15

    « Re: SSS

    Tak to se samozřejmě přidávám a doufám, že to nakonec dopadne pro Mathease dobře! Hodně štěstí (v neštěstí)! :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 27.03.13  22:11

    « Re: Hlasování

    w-a
    Kdyby tentokrát nehlasoval takový iudex, tak se aspoň většina z nás posune o jednu příčku nahoru. >:-[] ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 27.03.13  22:10

    « SSS

    aneb Smůla správce soutěže. Možná to někteří víte, já se to dozvěděl právě dnes. Matheasova neúčast v soutěži i diskusi má velmi prozaický důvod. Leží totiž v nemocnici po nehodě s kamionem. Na jeho nabušeném tédéíčku je prý škoda přes 100.000, čili to asi nebyl "žďuchanec" na semaforech. ;-\

    Přeji brzké uzdravení,Matheasi. ;-) :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 27.03.13  22:06

    « Hlasování white label

    Tak já raději zahlasuji už teď a komentář dodám později.

    1. iudex
    2. anti99
    3. woody-alien
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 27.03.13  22:02

    « Re: Hlasování

    wl: Hlasuje se do 28.3.2013 (tedy ještě zítra) do 22.00 hod. Já vám to furt opakuju, ale je to marný, je to marný.... ;-) V této souvislosti bych připomenul, že hlasovat je nepsanou povinností každého soutěžícího. Doufám, že to nezní moc výhrůžně.... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 27.03.13  12:53

    « Re: Hlasování

    iudex
    Měl jsem úplně stejné myšlenky a dokonce jsme to následně řešili (po telefonu) i s mojitem.
    Tomu našemu kinu (mimochodem konečně je těsně před generální rekonstrukcí) by ta konverze do BW prospěla jednoznačně, ovšem těm barevným rychlým pruhům ala Herbie nikoli, takže ideální je řešení na tvém druhém odkazu, které mě také napadlo, ale zřejmě by to bylo proti pravidlům fotosoutěže.
    Objektiv kreslí pěkně, ale fotce by prospělo focení tak o dvě až tři hodiny později, kdy už by nebylo slunko tak ostré a vysoko, bohužel nebyl čas fotit později. Tentokrát jsem neobvykle udělal jen pár záběrů a musel rychle zpět a nebylo to jen k vůli kolemjdoucím/kolemjedoucím "divákům".
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 27.03.13  12:49

    « Re: Hlasování

    Dokdy se vlastně hlasuje, do dneška, nebo do zítřka?
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 27.03.13  08:54

    « Re: Hlasování

    wl: inak Tvoja fotka ma zaujala (nielen kvôli zásielke laskoniek, ktoré snáď skoro dorazia) a skúsil som sa s ňou pohrať; tá retro atmosféra by podľa mňa zniesla aj retro look. Tak som skúsil prevod do čb (tá farebná fasáda v pozadí zbytočne ruší a odvádza pozornosť: [odkaz]
    Tu ale zanikla hlavná štýlotvorná idea: trikolóra na kapote. Tak som skúsil selektívny prevod do čb a nechal som farebné pásiky: [odkaz]
    A nakoniec som skúsil štýl á la stará vyblednutá a zažltnutá fotka z kinofilmu: [odkaz]
    Čo Ty na to?
    P.S: Inak podľa exif-u vidím, že si nasadil svoje najťažšie zbrane: pevný svetelný objektív. A kreslí fakt pekne. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 26.03.13  23:02

    « Re: Hlasování

    Tak já zahlasuji. Především musím říct, že se mi skutečně líbí všechny fotky, tohle kolo je vrcholně povedené. Všem vyjadřuji uznání. :yes:

    1. anti99
    2. iudex
    3. white label

    Dál už pořadí neurčuju, i ta první tři místa mi dala zabrat. ;-)

    anti99 - skvělej nápad a odvaha k realizaci. Představ si, že kdybys to dělal někde na Moravě, přijel by na tebe Mates81 v plné zbroji.... >:D Jo, a ta fotka je taky moc dobrá. :yes:
    iudex - co dodat. Popasoval ses s tím bondovským klišé se ctí. Má to atmosféru, napětí a taky oceňuju obětování vlastního zdraví a pověsti na oltář soutěže. ;-) :yes:
    white label - ačkoliv jsem vůbec netušil o co jde, fotka je jak je u tebe zvykem parádní. Kontrast "stav nového vozu" GTI a poněkud omšelého kina, jako vystřiženého z retro filmu o časech reálsocialismu, je působivý. Navíc cením tu práci, co sis s úpravou GTI dal. Vyřiď, prosím, manželce, že to odložené malování nepřišlo vniveč. :-)

    MINIak - u tvé fotky jsem si málem ukroutil hlavu. ;-) Velmi pěkné sladění barvy auta s nápisem.
    eliot - až na tu oblohu z toho T.M.A. přímo cáká. Povedené...
    Kubass - taková nostalgická, filmově závěrečná. Pak už jen titulky... ;-) :yes:
    Mates81 - po dnešní zkušenosti s jedním pražským OctaviaTDI driverem musím souhlasit s Legacym, že pro "slušňáky" ve Fordech to není ta správná maska. Navíc při tradiční "cestě zpátky vlakem" může způsobit problémy při jednání s průvodčím. >:-[] Ale fotka pěkná a ta kudla je boží. ;-)
    Thomson93 - nápad i provedení na úrovni, jen konkurence byla veliká.
    Legacy - doufám, že stav té dlaždice nemá nic společného se stavem 1-er. ;-) Výbornej nápad, tohle kolo mi to ale na "bednu" pro tebe nevyšlo. Možná je to tím, že od tebe nedorazila ani docela malá "bedýnka"... >:-[]

    Ronault - možná mohla Škoda s Fanoušem pořádně prorazit ve Spojeném Království, kdyby tu fotku použila ve své reklamní kampani. Jejich smůla. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 26.03.13  22:55

    « Re: Hlasování

    edit: double
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 26.03.13  22:50

    « Re: OT: Movie Star

    Jo, u i30 dělá ta "hmota" nad kolem svoje, plus větší obvod pneu a tím pádem i větší "balón" při 15".
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 26.03.13  22:01

    « Re: OT: Movie Star

    JJ, chtěl jsem tím říct, že 16" by byly lepší... , ale na to, že jsou to pouze 15" to nevypadá vůbec zle. ;-) Narozdíl od té i30, která na origo 15" vypadá ve skutečnosti ještě strašidelněji než na fotkách. Foťáky maj nejspíš nějakou korekci, aby jim neruply čočky... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 26.03.13  21:51

    « Re: OT: Movie Star

    w-a
    Teď tam máš 15", ne? Ale opticky vypadají spíš na 16".
    Jo, tak 15" na i30 to je (opticky) tragédie o které by třeba Thomasino mohl dlouze vyprávět. >:-[]
    Ty gumy jsou hodně dobré (včetně výsledků testů pneu), mimochodem to byly moje poslední letní pneu na Golfu III GT (195/50/15").
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 26.03.13  21:33

    « Re: OT: Movie Star

    wl: 16" jsou 16", ale mohlo být i hůř.[odkaz] :-O >:D

    A gumy tam jsou Conti Premium Contact 2.
  • « 00 Reagovat !

    foto eliot

    eliot 26.03.13  19:29

    « Re: Hlasování

    Thomson93: Aha ,ale vypadá to jako úmyslný tuning >:D .
    >:-[]
    Nicméně jsem hodně váhal, bylo to opravdu těsné ;-) :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomson93

    Thomson93 26.03.13  18:37

    « Re: Hlasování

    Eliot: >:D Bohužel se "zmizelým" logem jsem Focuse už koupil. Na jeho místě je provizorní černý plíšek, který vytváří onen dojem >:D jinak děkuji i za bramboru ;-) Kurýr s bábovkou asi nedorazil včas >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto eliot

    eliot 26.03.13  17:51

    « Hlasování

    1.anti99: hezky vystiženo a okolí dotváří tu správnou atmosféru
    2.white label : pěkně sis auto poladil , prostě Herbie jak vyšitej ;-)
    3.iudex: opravdu si tématicky nezklamal, zpracování na jedničku ,jen ten skvělý Bond tam trochu zastiňuje tu pravou filmovou hvězdu -Mondeo >:-[]
    ...
    4.Thomson93: dobrý nápad , zaujal mě detail "zmizelého" loga ,hned je tím výchozí filmové hvězdě o to podobnější
    5.-9. Mates81, Kubass, woody-alien, Legacy, MINIak
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…