Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
woody-alien 30.03.13 21:16
« Re: Nové téma
iudex: Když u téma máte, tak šup s ním do SZ. ;-)
Nj, měl jsem vyhrazenej čas na přezouvání, tak jsem aspoň důkladně umyl Mondeo. Když bylo hotovo a auto se blýskalo s prominutím jak psí kulky >:D , hlásili v rádiu, že zítra má napadnout 20 cm mokrýho sněhu. Co jiného mi zbývalo než si zanotovat "Jen pro ten dnešní den stojí za to žít...." >:-[]
Jj, barva je to zajímavá, však jsem si ji vybral sám a nikdo mi do toho nežvanil. Jako třeba u sviště. ;-) Je pravda, že Parkside Green není narozdíl od Lunar Sky téměř vidět. Ale nedávno jsem ji viděl na S-Maxu a nebylo to vůbec ono. Mondeo je Mondeo, ať si pasátníci, akordeoni, laguňáci nebo dokonce í-čtyřicátníci říkaj co chtěj. Bond si jen tak do něčeho nesedne. >:-[] -
iudex 30.03.13 20:11
« Re: Nové téma
woody: téma už je a je od počasia nezávislá. ;-)
A si neskutočný optimista s tým umývaním a privolávaním jari, keď veríš, že auto Ti vydrží čisté viac, ako jednu cestu; ja som dva týždne dozadu zobral auto do umývačky s tým, že už je po zime, tak poriadne vystriekam podvozok, dám najdrahší program... a skončí to snehovou kalamitou a uzavretými cestami. >:-[] Takže teraz tú soľ z karosérie zmyjem najskôr v máji (květnu). A ostatne i mäso sa konzervuje soľou, tak by to mohlo platiť aj pri aute. >:-[]
Každopádne Tvoje Mondeo vyzerá naleštené super, vtedy vynikne netradičný a zaujímavý odtieň (svišť samozrejme ako voňavka vyzerá skvele tiež). Pri dnešnej ceste nás predbehlo auto a moja manželka poznamenala: "aké pekné auto, čo to je?" Bolo to Mondeo. Niet nad dobrú voľbu. >:D >:-[] -
woody-alien 30.03.13 17:37
« Nové téma
Zítra je poslední den v měsíci - jsem zvědav, jestli úspěšní z březnového kola už vymýšlejí nové téma. Zřejmě by nebylo od věci něco zimního - Moje auto a sněhová peřina, Moje auto a namrzlá silnice nebo Moje auto a sůl nad zlato. >:D :-O 8-s
Dnes ale bylo počasí obstojné, takže Swift dorazil čisťounkej a když už jsem nepřezouval, tak alespoň proběhla důkladná očista - tedy Mondea. Nejlepší "česká" dodávka musí počkat. ;-)
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz] -
-
Fotosoutěž Moje auto.cz 29.03.13 22:16
« Výsledky Fotosoutěže - Březen 2013
Dodávám úplný seznam účastníků. ;-)
1. iudex - 24 bodů
2. anti99 - 20 bodů
3. white label - 13 bodů
woody-alien - 7 bodů
Thomson93 - 3 body
MINIak - 3 body
Kubass - 2 body
eliot - 0 bodů
Mates81 - 0 bodů
Legacy - 0 bodů -
white label 29.03.13 20:43
« Re: Omluva za pozdí komentář, ale lépe pozdě, než nikdy...
Mates81
A co ten tvůj plánovaný nový fotostroj, už se něco rýsuje? Zainvestuj raději do něj, zdejší mafie je totiž velmi proradná a investice do ní krajně nejisté. Třeba tohle kolo jsem jí dal největší balík a stejně jsem až třetí. To víš, eura a dolary tak snadno korunami nepřebijeme. >:-[] ;-) -
Mates81 29.03.13 20:13
« Re: Omluva za pozdí komentář, ale lépe pozdě, než nikdy...
Pánové vklidu, na posledním místě to s rozvahou okupuju já >:-[] >:-[] není nic lepšího, když na první a posledním místě je Ford :yes: >:D Nicméně, pro příští kolo, jsem se i já rozhodl, trochu so polepšit podplacením zdejší mafie >:-[] -
woody-alien 29.03.13 13:54
« Re: Omluva za pozdí komentář, ale lépe pozdě, než nikdy...
Legacy: OK, sypu si popel na hlavu, ještě dnes výsledkovou listinu doplním, i Kubasse to zřejmě trochu spletlo. ;-) Posílat nic nemusíš.... >:D
PS: Nj, těch bouraček i uzavřených dálnic bylo víc (D1 nesmí chybět), takže viz moje reakce v 10:43. Přezouvání se nekoná. -
Leg 29.03.13 12:59
« Re: Omluva za pozdí komentář, ale lépe pozdě, než nikdy...
Tak ako minulý mesiac musím pogratulovať iudexovi k víťazstvu (posledné dve fotky odfotil seba a vždy vyhral - tomu sa hovorí čaro osobnosti >:D ) a takisto by som ako minulý mesiac poďakoval za body, ale ... žiadne nedošli. To by ma ani netrápilo, keďže je to znakom kvalitnej konkurencie, čo ma trápi je, že ani nie som uvedený vo výsledkovej listine. Sakra, to už aj za také elementárne záležitosti treba posielať správcovi obálky?
iudex: pri TT vraj uzavreli diaľnicu, asi rally letní gumy (poznáme takých hrdinov, že, woody ;-) >:D ). Ja sa na cesty len chystám (odhádzané mám), tak držte palce. Nemám síce Ford, takže technickej poruchy sa až tak neobávam, ale so zadokolkou a s pneu pomaly za zenitom to tiež nebude žiadna sláva.
Matheas, drž sa! :yes: -
woody-alien 29.03.13 10:43
« Re: výsledky
iudex: Ani mi nemluv, ráno jsem nevěřil vlastním očím. My jsme cca 140-150 m n.m. a ve čtyři ráno 10 cm sněhu. Beru zpět svoje včerejší "hustá" vyhlášení o tom, jak budu přezouvat auta. ;-\ I na zimních mi H1 slušně "tancovala". 8-s
Kubass: To jen tak vypadá, účastníky bez bodu jsem neuváděl, takže zdaleka poslední nejsi. Ale jak psal iudex, tentokrát byla opravdu velká konkurence povedených fotek a tvoje mezi ně taky patřila. Někdy se to prostě tak sejde, rozhodujou maličkosti a já klidně mohl zůstat bez bodu a ty jich mít o ten počet víc. Rozhodně by mě na tvém místě těšilo, že máš (jak sis jistě přečetl v hodnoceních) svůj rozpoznatelnej styl....to je velká deviza. :yes: -
Thomson93 29.03.13 10:38
« Re: výsledky
Gratulace vítězům i všem zúčastněným :yes:
Doufejme, že Duben bude aspoň z poloviny tak kvalitní kolo jako toto ;-)
wl: imitace KITTových světýlek, ala papír mě taky mrzel, ale nebyl čas to spravovat... Ale jsem rád, že jsem takovou nouzovku nafotil a mohl jsem být součástí tak povedeného kola a i třech bodů (tímto děkuji těm co mi bodík dali) si vážím v tak velké konkurenci. ;-) -
iudex 29.03.13 10:00
« Re: výsledky
Kubass: podľa mňa bola Tvoja fotka veľmi vydarená a oslovila ma, jediné, čo jej zabránilo bodovať (a myslím, že i u ostatných), bola absencia spojitosti s témou.
HugoBoss: pozri si text recenzie Aero 50 Fotosúťaž, tam je to vysvetlené. Momentálne je marcové kolo ukončené, nové kolo začne vyhlásením témy na apríl, súťažné fotky sa pridávajú od 15. do 25. dňa a od 25. do 28. sa hlasuje.
wl: čo mám povedať, ja ako skromný chlapec z dediny som rád za ocenenie a Tvoje hodnotenie ma teší. I preto Ti odpúšťam, že laskonky nedorazili. Ale nabudúce ich neposielaj na adresu "iudex, Slovenská republika", to sa Ti zásielka vráti. >:D
P.S. Neviem, ako v iných kútoch sveta, ale u nás v Poddunajskej nížine (168 m n.m.), 9. deň jari som sa zobudil do totálne zasneženej krajiny, keď napadlo asi 15 cm nového snehu a hodinu som musel odhadzovať sneh, aby som sa dostal autom von. Tak som si zase zaspieval: To mokré bílé svinstvo padá mi za límec,
už čtvrtý měsíc v jednym kuse furt prosinec.
Večer to odhážu namažu záda,
ráno se vzbudim a zas ku.va padá. 8-s













No, máš to pěkně naleštěné, leskne se to jak psí kulky! >:-[] :yes: :yes:
edit: Teď vidím, žes ty "psí kulky" použil už přede mnou... :*) >:D
Barvu sis na Mondeo vybral sám, ale možná si vzpomínáš, že jsem tě v této volbě také jasně podpořil. :-)