Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.04.13  14:38

    « Re: Přihlášení fotky na Duben...

    Mates81: Tím bych si nebyl tak jistej. Tvoje fotka mě téměř vždy spolehlivě rozesměje, protože je v ní vždycky nápad a velmi často kus humoru. ;-) :yes: Jseš prostě takovej Smělmír Brandorád alias Smíšek soutěže. Nikdy nepatřil k těm největším hrdinům, ale bez něj by boj o Středozemi byl dávno ztracený. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Mates81

    Mates81 25.04.13  14:26

    « Přihlášení fotky na Duben...

    Přidávám se k zástupu přihlášených ;-) Konkurence je všude, a jak bylo tady již zmíňěno, kdo má Forda, má dopravní konkurence zmapovanou >:-[]

    [odkaz]

    Tentokrát jdu na rekord......potřetí za sebou nula bodů >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.04.13  12:49

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    Přihlašuji svoji momentku s poněkud dlouhým podtitulem "Nové nebo ojeté aneb Šrot jsi a v šrot se obrátíš, jde jen o to kdy." ;-)
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.04.13  12:46

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    wl - tak to už je ovšem téma na filozofickou debatu. O bytí a nebytí, bití a nebití atd. >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 25.04.13  10:53

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    w-a
    Ale musíš mít přitom na zřeteli poměrně zásadní rozdíl mezi podobou
    "bi-somár" a "bi-bysomár". >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.04.13  10:43

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    wl: To už jsi na tenkém ledě....jen kousíček od "bi-somára". >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 25.04.13  10:34

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    Legacy
    Ten "bysomák" nemá šťávu, to se nechytne. Ale zkřížíme-li fiktivní "bychár" a "bysomák", vznikne mnohem chytlavější, ale i výstižnější: "bysomár"!
    :-O >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 25.04.13  10:33

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    w-a
    Tak tak, Ford a vlak to je ukázkový příklad (velmi potřebné)symbiózy. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 25.04.13  10:07

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    woody: alebo "Let the Tangerine Scream" ;-)

    iudex: škoda že si usekol tú dodávku, mohol si tú konkurenciu rocha rozšíriť: Transit konkuruje jazdnými výkonmi a ST prepravnou kapacitou. Či naopak? Inak musím len konštatovať, že navzdory wow efektu, ktorý je jednoznačne na strane ST pôsobí dvojka aj v kombiverzii jednoznačne agilnejším a hravejším dojmom dojmom, minimálne na tejto fotke. O celkovej dotiahnutosti dizajnu ani nehovorím.

    anti: Fusion (či ako sa tá hrúza volá) hádam dizajnovo ani nemôže pomýšlať na nejaké konkurovanie Mazde 6.

    bud: na Slovensku sa bych povie "by som" a slovo "bychař" teda u nás moc nevedieme. Možno by sa to doslova dalo preložiť ako "bysomák", ale zatiaľ to tu nikto nezaviedol. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Leg

    Leg 25.04.13  09:59

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    .
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.04.13  09:32

    « Přihlašování do soutěže - účastníci

    Ještě dnes 25.4.2013 do22.00 hod.můžete přihlašovat své fotky. Prozatím jsou přihlášeni:

    gero - [odkaz]
    eliot - [odkaz]
    HugoBoss93 - [odkaz]
    matii - [odkaz]
    anti99 - [odkaz]
    Kubass - [odkaz]
    iudex - [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.04.13  09:27

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    iudex: Tak nějak pro sebe jsem si říkal (po tvé "reportáži psané na obrátce" ;-) ), že už máš nejspíš hotovo, nafoceno - jen trochu upravit ve stylu "Let the Tangerine Shine" >:D a finito. Ale k těm vlakům a Fordům jsem tady měl (byť ne svojí) fotku už já a wl mi vysvětlil, že dráhy nejsou pro Fordy konkurence, nýbrž příplatková asistence a v podstatě nutnost. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 25.04.13  08:33

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    Taktiež sa hlásim.
    Je všeobecne známe, že Focus je kríženec world rallye car a formuly 1, len omylom prezlečený do karosérie škaredého cestného auta, ktorý nemá na cestách konkurenciu, takže som nechcel zbytočne dehonestovať konkurenčné Golfy a pod. Preto jedinou konkurenciou pre Focus môže byť len... Focus ST: [odkaz] ;-)
    Inak znalci vedia, že existuje ešte jedna konkurencia pre Ford: [odkaz] >:-[] a vyznávači hesla "Fordom tam, vlakom späť" by za túto fotku hlasovali (že wl, Ron), žiaľ je ešte z minulého roka.
  • « 00 Reagovat !

    foto anti99

    anti99 25.04.13  03:33

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    vdaka, pochopil som
    aj Ronaulta ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto kubass11111

    kubass11111 24.04.13  21:52

    « Přihlášení duben

    Tak já přihlašuju totok [odkaz]
    Ale je to těžky vybrat konkurenci pro něco co konkurenci nemá :-! >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 24.04.13  21:29

    « Re: Přihlašování do fotosoutěže

    Ještě zítra 25.4. až do 22.00 hodin můžete přihlašovat fotky do soutěže. Zatím jsou přihlášeni:

    gero - [odkaz]
    eliot - [odkaz]
    HugoBoss93 - [odkaz]
    matii - [odkaz]
    anti99 - [odkaz]

    Tak kdo bude další ? ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 24.04.13  21:24

    « Re: Přihlašování do fotosoutěže

    matii: No to jsem tedy nemohl. >:-[] Kdybys tam zrovna byl a "pucoval" venku Sonica, to bych tě jistě oslovil, ale někde jen tak bez předchozí domluvy zazvonit, to je pro mě něco tak nepředstavitelného jako pro white labela Veloster v jeho garáži. >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Bud

    Bud 24.04.13  21:01

    « Re: prihlasenie do sutaze 04/2013

    anti: ta barva je nádherná....
    a bychař? Co tim myslel autor, to ví nejlíp on sám. Ale obecně je zde přísloví: "pozdě bycha honit." Vzpomínáš? Nebo se to na Slovensku říká jinak? No a toto přísloví taky pracuje se slovem bych- já bych, kdybych..
    [odkaz]
    Např. se říká: "co by, kdyby" atd. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto matii

    matii 24.04.13  20:05

    « Přihlašování do fotosoutěže

    to Woody ... týýý VOE a tos nemohl zazvonit? >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Thomasino

    Thomasino 24.04.13  19:37

    « Re: Přihlašování do fotosoutěže

    Vynálezce vozu Porsche umře a dostane se do nebe. Svatý Petr ho přijímá a povídá:
    "Za tvé zásluhy pro motoristiku, je ti dáno jedno přání. Co by sis přál?"
    Ferdinand Porsche chvíli uvažuje a povídá: "Dobrá dovol mi rozhovor s Bohem."
    Svatý Petr ho tedy představí Pánu Bohu.
    Porsche se ptá Boha: "Milý Bože, když jsi tvořil ženu, kde jsi byl myšlenkami?"
    Bůh: "Co tím chceš říci ?"
    Porsche: "No jo, tvoje dílo má mnoho chyb. Podívej:
    1. Předku chybí aerodynamika.
    2. Hlučnost je silně nad únosnou hranicí.
    3. Náklady na údržbu jsou moc vysoké.
    4. 5 až 6 dní v měsíci je mimo provoz.
    5. Zadní část visí volně dolů.
    6. Neustále se musí přelakovávat a upravovat.
    7. Výfuk je moc blízko sání.
    8. Světlomety jsou moc malé a směřují dolů.
    9. Spotřeba je moc veliká."
    Bůh chvíli uvažuje a odpoví:
    "Ferdinande, Ferdinande, máš jistě pravdu, ale podle statistiky používá více mužů můj vynález než tvůj."
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…