Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 26.04.13  17:10

    « Re: Přihlašení fotky - oprava odkazu: white label

    Tak aspoň, že nepřímo se k tomu "přizná"... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 26.04.13  16:57

    « Re: Přihlašení fotky - oprava odkazu: white label

    Je mi jasné, že funguje štýlom: čím kontroverznejší, tým lepší. Len či mu to stojí za tú absolútnu stratu kreditu a tváre. 8-s
    Inak v zásade ja by som možno dospel k podobnému záveru, že ten výkon (len na zadných kolesách) je pre mňa nevyužiteľný/až príliš vysoký, ale pripisoval by som to výlučne svojej nevyjazdenosti/neschopnosti a nie vytýkal to ako chybu auta. :*) 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 26.04.13  16:52

    « Re: Přihlašení fotky - oprava odkazu: white label

    w-a
    Nechápu, co je zrovna na smíchu škodlivého, naopak, takže běž směle do toho ...? >:-[] >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 26.04.13  16:48

    « Re: Přihlašení fotky - oprava odkazu: white label

    iudex
    Prostě Lukáš Vaverka je zcela výjimečný "testér"... a nejen svým vzrůstem. >:-[]
    Podle počtu reakcí pod jeho testy je ale velmi úspěšný pro své chlebodárce..., jako "klikař-provokatér" prakticky nemá konkurenci. >:D ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 26.04.13  16:46

    « Re: Přihlašení fotky - oprava odkazu: white label

    iudex: Já jsem "tušil" zradu už podle názvu a řekl jsem si, že do toho nejdu (nebudu číst). Nenašel jsem přece zdraví na hnoji... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 26.04.13  16:43

    « Re: Hlasování Duben

    M81
    Že děti a zvířata obvykle vyhrávají je pravda se kterou by nemělo smysl nesouhlasit... a je to vlastně dobře. Každopádně (znovu) Díky... :-) ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 26.04.13  16:42

    « Re: Přihlašení fotky - oprava odkazu: white label

    Inak po dnešnom teste BMW 330d od L. Vaverku som sa dozvedel, že 190 kW je už moc veľký výkon a také auto netreba vlastne kupovať, tak tým padá OPC i M RS. >:-[] >:D Ešteže si legacy ten test nečítal pred kúpou 1er.
    Sakra človek by si povedal že ten Vaverkov test Fluence sa už nedá prekonať a vida, nie je hranica, pod ktorú sa môžu veci zmrviť... >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Mates81

    Mates81 26.04.13  16:04

    « Hlasování Duben

    1) gero
    2) white label
    3) eliot

    --------------------------------------… />

    Tentokrát sem se rozhodnul, všechny fotky okomentovat, tak jak je vidím já...

    gero - Super nápad a akčnost, navíc tam je i splňené téma ;-)

    eliot - Taktéž pěkná práce, oceňuji hlavně nápad a provedení, bohužel té tématičnosti je tam už trochu míň. Jedině, že by bylo BMW tak rychlé, jako letadlo >:-[] >:-[]

    HugoBoss93 - Téma je zvoleno hodně volně, a ty jsi toho využil, oceňuji práci, kterou jsi tomu věnoval. Vystěhovat půlku baráku nějaký ten čas zabere >:-[]

    matii - U mě hodně těsně pod bednou, jak je zvykem, zpracování super, libí se mi tam, zanechaný ten znak Peugeotu...

    anti99 - Pěkná fotka, jen škoda, toho zaclánějícího "čínského radiátoru" >:D

    Kubass - Je až k nevíře, jak ty auta narostla a rostou ;-\

    iudex - Jak je zvykem, pěkná a čistá fotka, škoda té otevřené kapoty u STčka >:D >:D taktéž těsně pod bednou...

    woody-alien - Zajímavý kontrast, Sfišť ještě teplý z fabriky, a za ním, auta, která už to mají za sebou...trochu to tam kazí ta zelená popelnice (nebo červená? >:-[] ), příště odtlačit >:-[]

    white label - Už mě to nebaví, neustále psat tvůj nick na bednu, ale asi s tím nic nenadělám >:-[] téma i detaily na jedničku, bohužel na první místo to není. To je známá věc, že děti a zvířata vyhrávají >:D >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 26.04.13  15:11

    « Re: Přihlašení fotky - oprava odkazu: white label

    Za nejbližšího konkurenta GTI považuji ST, proto zrovna tohle logo. Ale ta koloběžka neměla být parodií na hh od Fordu (ani od jiné značky), ale naopak vzor jízdních vlastností pro ty, co glorifikují jízdní vlastnosti Fordu (hlavně Fordu, ale taky nejen jeho) obecně, s čímž se u fanoušků např. toho Opelu tak často nesetkávám (ne, že bych se tomu nějak moc divil). A u CUPových verzí RS to mívá k realitě blíž, i když to co je "CUP", nebude zase úplně ideální mimo "CUP/ring"... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 26.04.13  14:58

    « Re: Přihlašení fotky - oprava odkazu: white label

    Potom klopeš na nesprávne dvere. ;-) Nový Focus ST už nie je ten hardcorový tvrdý stroj, ako prvá generácia Focusu v RS verzii, ale hotheč v tom (Tebou tak ospevovanom) ponímaní univerzálneho stroja, výkonného, pritom primerane komfortného a dennodenne použiteľného. Takže ten nápis sa trocha míňa účinkom a triafa vedľa; mal si si tam skôr nalepiť kosoštvorec a nápis M RS, prípadne blesk a OPC. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 26.04.13  14:52

    « Re: Přihlašení fotky - oprava odkazu: white label

    iudex
    Schválně jsem nepřidal komentář a čekal, která potreFFená "FordHusa" zakejhá první a hlavně jak... >:D
    Zjevně jste, chlapci od FordFuns, nepochopili, co tím chtěl "básník" říct.
    Ne ty vaše (glorifikované) Fordy, ale tohle je něco, co má výjimečný cit v řízení a nefalšovanou zpětnou vazbu! Tohle je opravdu sportovní podvozek, kde cítíte každý kamínek na cestě. Navíc žádný "EcoBoost", ale poctivý (a přitom ekologický/ekonomický) MPI ("ManualPowerInteligent"), tohle je příkladná lehkost a dokonalost konstrukce v přímém přenosu, žádné zbytečnosti, které by nepřípustně navyšovali hmotnost! Přední sedačky, nebo plexiskla (místo skel) z R26R? K čemu tak zbytečný luxus, jen ty, tvůj stroj a vítr foukající tím správným směrem... :yes: >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 26.04.13  10:42

    « Hlasování za Duben 2013

    iudex: Jj, je to podobné jako by se wl postavil uprostřed Chánova s nápisem "Nesnáším cikány" v ruce. >:D >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto Fotosoutez-Moje-auto-cz

    Fotosoutěž Moje auto.cz 26.04.13  10:34

    « Hlasování za Duben 2013

    Bylo zahájeno hlasování za Duben 2013. Hlasovat můžete až do 28.4.2013 do 22.00 hod. Zatím se zjevně nikomu nechce... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 26.04.13  10:34

    « Re: Přihlašení fotky - oprava odkazu: white label

    label: s touto jasnou provokáciou (FF ST = kolobežka, na rozdiel od GTI) ideš do súťaže, kde majú väčšinu majitelia Fordov? Good luck, provokatér. ;-) >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto anti99

    anti99 26.04.13  01:14

    « Re: Přihlášení fotky na Duben...

    Woody; 2 mesacna etapa z mojho zivota, Pulaski rd. a Shitcago, r. 2001, bordel a mnozstvo ciernych - vsetko fungovalo inak ako inde, vlastne nefungovalo od Mc po Walmart, neuveritelny bordel. Atmosfera na ktoru nezabudnem >:D , ale podobne miesta su vsade aj v TX aj v EU.
  • « 00 Reagovat !

    foto eliot

    eliot 25.04.13  23:16

    « Re: Ukončení vkládání fotek

    Lepší deset nežli sedum!!! Ano ,ještě ,že tu máme vymakaný systém doplňování dalších svatých ,snad se v případě potřeby osvědčí pokaždé.
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 25.04.13  22:49

    « Re: Ukončení vkládání fotek

    eliot
    No, minule deset, teď zase deset, ještě příště deset... a máme z toho pomalu tradici. ;-)

    Tři hříšníci nám tu sice proti minulému stavu schází (Legacy, MINIak, Thomson93), naštěstí je ale další tři svatí nahradili (gero, HugoBoss93, matii).
  • « 00 Reagovat !

    foto eliot

    eliot 25.04.13  22:36

    « Re: Ukončení vkládání fotek

    wl:To jsem psal ,že by se tenhle měsíc mohla sejít slušná hromada účastníků. Teď můžu tvrdit ,že se sešla. ;-) :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto white-label

    white label 25.04.13  22:25

    « Re: Ukončení vkládání fotek

    Vidím, že se nám tu sešlo rovnou "boží" desatero... >:-[] :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto woody-alien

    woody-alien 25.04.13  22:21

    « Zahájení hlasování - Duben 2013

    Zahajuji hlasování. Do soutěže za Duben 2013 se přihlásili a o vaši přízeň usilují:

    gero - [odkaz]
    eliot - [odkaz]
    HugoBoss93 - [odkaz]
    matii - [odkaz]
    anti99 - [odkaz]
    Kubass - [odkaz]
    iudex - [odkaz]
    woody-alien - [odkaz]
    Mates81 - [odkaz]
    white label - [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…