Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
iudex 29.04.13 08:54
« Re: Fotosoutěž Duben 2013 - Výsledky
Blahoželám víťazom i množstvu ostatných "bedniakov". >:D Inak vďaka Eliotovej víťaznej fotky sa z čiernobielej stáva pomaly trend (tri víťazné fotky v rade sú č&b, keby sa tam nemotal ten farebný wl >:-[] ) Každopádne pekná účasť, je fajn, ak absentujúcich skalných zdatne nahradia nováčikovia. :yes:
@ wl: nakoľko začala zmrzlinová sezóna, pokračujem vo svojom pátraní po dokonalej točenej zmrzline na Slovensku, žiaľ bez úspechu. Nielenže si najúspešnejší fotograf fotosúťaže, ani v zmrzke Ťa zatiaľ nik nedobehol.
@Thomson: šťastnú ruku pri ťahaní maturitných otázok. ;-) -
woody-alien 29.04.13 08:48
« Re: Hlasování Duben 2013
Bud: V tohle ohledu bývala super Praha. Bydlel jsem na Vinohradech, na střední chodil do Betlémský (kousek od ND), na vejšku na Albertov nebo na Karlák, taneční na Žofíně, koncerty v Lucerně, hospoda na každým rohu >:D .To všechno se v pohodě odchodilo pěšky. Vždycky bylo něco zajímavýho na trase. Ne, že bych nevlezl do metra, ale nachodil jsem toho kvanta. K tomu čundry, každej rok jsme dali Prčice - takže chodit mi vážně nevadí. ;-) -
white label 28.04.13 23:18
« Re: Fotosoutěž Duben 2013 - Výsledky
Děkuji všem za hlasy i přihlášené fotky. No teda..., to hlasování vzalo v samotném závěru nečekaně rychlý spád . Na zlato (ani dělené) jsem dnes vůbec nepomýšlel. Velmi vyrovnané kolo, čemuž odpovídají i minimální bodové odstupy. Každopádně velká gratulace všem soutěžícím za slušnou a kvalitní účast. :yes: :yes: -
woody-alien 28.04.13 22:21
« Fotosoutěž Duben 2013 - Výsledky
Vážení soutěžící a hlasující, toto kolo bylo tak vyrovnané, že nikdo nezůstal bez bodu. Ba co víc - máme tu hned dvojici dělených míst a na "bedně" tak bude pořádná tlačenice. Takže chlapi, laskavě zachovejte počestnost. >:D
1.-2. eliot, white label - 15 bodů
3.-4. matii, gero - 10 bodů
5. Mates81 - 9 bodů
6. HugoBoss93 - 7bodů
7. Kubass - 6 bodů
8. woody-alien - 3 body
9. anti99 - 2 body
10. iudex - 1 bod
Velká gratulace vítězům a ostatním "hošům" >:D na bedně. Poděkování patří ostatním účastníkům, jakož i těm kdo hlasovali. :yes: -
white label 28.04.13 21:20
« Hlasování za Duben 2013 - white label
Nevím jestli to stihnu do 22:00 okomentovat, tak dám zatím aspoň body. nebylo to tentokrát vůbec jednoduché (jindy s tím takový problém zdaleka nemívám), určit tři nejlepší, nějaké vyrovnané kolo, nebo co. Přesto, že šíře tématu byla velká, ne úplně všichni jej (bez dalšího nutného komentáře) naplnili, bráno samozřejmě subjektivně.
1. Kubass
2. eliot
3. Mates81
-
white label 28.04.13 21:18
« Hlasování za Duben 2013 - white label
Komentář k fotkám:
gero - opravdu velmi dobrý vstup do soutěže, na bednu u mě chybí jen splnění tématu bez nutného komentáře k fotce, každopádně se moc těším se na tvou fotku v příštím kole
eliot - oceňuji nápad (včetně splnění tématu) a hlavně náročnější realizaci. Nejsem si naopak úplně jistý zvolenou kompozicí a přínosem převodu na BW. Přesto to (i v téhle konkurenci) vidím na bednu.
HugoBoss93 - téma splněno nápaditě, připomíná mi to bleší trh, nebo výprodej hraček za známého filmu "Příběh hraček". Taky doufám, že tě tu příště uvidím zase.
matii - zajímavě pojatý odraz/"obraz", HaDRový šum by mi v tomto případě tolik nevadil, působí to jako malované na plátno. Velmi dobře zvolená a krásná řada měšťanských domů, které mi vždy připomenou, jak to tu (i na mnoha jiných místech) mohlo vypadat, nebýt 40-ti letého "působení" komančů. Téma splněno trochu sporadicky, přece jen to není ani jiná generace vozu, takže
spíš jen malinko mladší brácha, než konkurence. >:-[]
anti99 - téma splněno na "plné kule", které tomu ale zároveň trochu chybí. Minimálně barvu máš o level lepší (skoro jako ze stíhačky), tenhle odstín vínově červené fakt nemusím. Na druhou stranu chválím Ford za to zakomponování té (designově obvykle výrazně rušivé) boční "odrazky" (typické pro US verze) do těla reflektoru.
Kubass - technicky žádná velká sláva, umíš i podstatně líp (viz třeba minulé kolo), přesto pro mě jasně nejpůsobivější fotka kola (+ jasně splněné téma), což by mělo stačit i na zlato.
iudex - podobně jako u anti99. Technicky docela OK, ale možná si mohl zabrat i toho Transita vedle celého, myslím ze stejných důvodů o kterých už tu někdo psal, Transit by konkuroval přepravní kapacitou a STéčko rychlostí/zábavou.
woody-alien - téma splněno osobitě (myšleno pozitivně), máš velké štěstí, že tam za tím plotem nevidím nějaké VauWéčko, protože to by se mě dotklo skoro tak, jako vás (tebe a iudexe) ta moje "ST kolobka". >:D
Mates - tradičně vtipný "třídní šašek" opět nezklamal. Oceňuji vtip i nadhled ze kterého by si někteří majitelé modrého oválu mohli vzít příklad, ale záměrně nebudu iudexe jmenovat :-O :*) >:D . Dlouho jsem váhal jestli ti dát stříbro, nebo, bronz, ale eliot měl zřejmě s přípravou o poznání více práce. Ale jak se tak dívám na výsledky, rozhodl jsem se nakonec špatně (někdy i jeden bod rozhodne víc, než jindy bodů deset). >:D ;-) -
woody-alien 28.04.13 18:55
« Re: Hlasování Duben 2013
wl: Však to byla spíš sranda, nejsem Pošuk M(W)oody... ;-) Vojtíšek se vyfotil a dudlík se hodil mezi dalších patnáct Nuků. A to tričko (btw. velmi pěkné a s opravdu malým logem) vyplynulo z rivality sourozenců - když Vojta, tak já taky. >:-[] Koloběžka je fajn, mám tady v obci "pochůzky" v rozsahu jednoho až dvou kilometrů, budu o tom přemýšlet. Zatím občas použiju kolo, ale většinou chodím pěšky. Já na kole neumím pomalu, hned se zvedám ze sedla a šlapu jak magor a podle toho taky vypadám po návratu. >:D -
white label 28.04.13 14:13
« Re: Hlasování Duben 2013
w-a
>:-[] Jasně, ale logo VW bych ji na cumel nedal (to by mě taky moje hnala) a na triko taky ne. Jo, kdyby měl Vojtíšek na dudlíku ekvivalent loga GTI (ST, RS, ///M), tedy např. logo "SS" (Swift Sport), tak by to bylo úplně v pohodě, ale to by se asi nemuselo líbit např. komunistům, cikánům, Židům, nebo svazu protifašistických bojovníků. >:D ;-)
Kolobka je na ježdění po (menším) městě dokonalá, ale u delších tras raději zůstaň u spolupráce s ČD. >:-[]











PS: Doufám, že sis všiml, že majitelé střednětřídních etalonů, nositelů těch nejvybranějších jízdních vlastností, se hezky seřadili na posledních třech místech. Jaká náhoda... 8-s >:D