Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Bud 07.05.13 21:47
« Re: 1000 km na nádrž
Ronault: Tak dvojnásobné vítězství tě minulo, nemůžež mít všechno! >:D Vídeň, chlebíčky, buchtu a ještě největší spotřebu za nejnižší cenu... ;-)
wl: To víš, starostce za zadkem nechodím, čí spíš nejezdím i když ho měla vždy moc hezký :-) Teď si jen vyber který.. (Zvlášť když je její manžel plastický chirurg.)
Legacy: značka vskutku zvláštní: Acht A Acht..... -
kubass11111 07.05.13 21:05
« Re: 1000 km na nádrž
Nečetl sem to všechno, ale já stou mojí nepěknou mrchou C5 II najedu na 60L nádrž 1000Km jak nic, onehdá sem otočil 700Km při max povolených rychlostech na dálnicích a tak při spotřebě 5.4 na 100Km, což je na auto se dvoulitrem HDi 100Kw celkem dobry, páč je celkem velky a těžky, ale je to dýzl, se nepočítá :-).
Když jsem měl ještě Mercedesa tak sem na 90L nádrž najel i 800Km, ale to byl můj osobák při cestě do Tater, jinak to bylo tak 550 >:D -
Leg 07.05.13 13:40
« Re: 1000 km na nádrž
Bud: znenie moješ SPZ (po slovensky EČV) je mi vcelku ukradnuté a pravdupovediac, ani si vlastne číslo svojho auta nepamätám. Minule som ale videl v Prahe strieborný MB E minulej generácie so značkou 8A8 8888. To už ma celkom zaujalo. Inak u nás vraj čísla najnovšie prideluje počítač (tipujem za niekoľko miliónov eur) a vraj už nikto nemá možnosť ovplyvniť, aké číslo dostane (ha-ha), teda ak si nepriplatí za custom značky, tuším 166 e/kus.
Dylan: a načo ti je ten Prius, ak si na ňom ešte nenajazdil ani 1200 km? ;-) -
Ronault. 07.05.13 00:11
« Re: 1000 km na nádrž
Sakra, tak jsem si řekl, že jedním tahem díky Laguně vyhraju dvě soutěže najednou, čili spotřeba a náklady na kilometr a zase prd... alespoň, že na rozdíl od tebe jedu do Vídně >:-[] >:D >:D :-! No to jsem zvědav, co tam budou za chlebíčky, jestli budou lepší než v naší kantýně >:D -
Ronault. 06.05.13 22:23
« Re: 1000 km na nádrž
Tak pěkné Iudexi, pěkné... Mě teď ukazoval P207 dojezd (50l nádrž) 1260 km, což jsem tam ještě neviděl, ale těch 1000 km se dá zvládnou celkem v pohodě. Ve čtyřech lidech jezdím s P207 (pravda menší, ale lehká není a nízká taky ne) tak kolem 4,9-5,1 l/100 km a to včetně dálnic. -
Bud 06.05.13 22:08
« Re: 1000 km na nádrž
wl: něco si vzpomínám, že tu někdo něco takového psal, ale až teď vidím, že máš stejné auto jako naše schopná starostka ;-) Sice si už nevzpomínám, jestli má čtyřkolku, ale na značce má 1111. Myslím ty poslední čtyři čísla. Když jsem tam byl zapisovat auto já, tak mi nic takového nenabídli 8-s , ale protože jsem někdy ukecaný a nebojím se o tématu pokecat, byl jsem úřednicí ujišťován, že by takovou značku nechtěla ani za nic. >:D Ale to nic a kolik ti to vůbec bralo? -
white label 06.05.13 21:05
« Re: 1000 km na nádrž
6,95 l je na "mamuta" s benzínem slušné. Jak už jsem tu psal, když jsme jeli minule za sněhové kalamity na letiště do Prahy s allroadem, měl jsem průměrnou spotřebu ještě menší. Sice je to turbodiesel, ale zase 3L V6 s automatem a quattrem, navíc jsme jeli plně obsazení s kufrem naplněným zavazadly pro pět osob na 9 dní. -
Leg 06.05.13 20:57
« Re: 1000 km na nádrž
To si ešte tých tri a pol kilometra mohol krúžiť okolo pumpy, najazdiť s benzínom oberstrednej triedy 1000 na jednu nádrž, tým sa len tak niekto pochváliť nemôže.
Ja spravidla nedám ani polku. >:D Ale je pravda, že zväčša tankujem "len" 40-50 litrov. Podobnú skúsenosť mám ja na R1, kde je v smere Banská Bystrica-Trnava jedna pumpa, ktorú som s dojazdom viac ako 100 km blahosklonne minul.Nakoniec sa mi na výpary podarilo "preliezť" cez most k pumpe prémiovej značky Jurki, čo bola v protismere - dojazd bol indikovaných 7 km. -
iudex 06.05.13 20:47
« 1000 km na nádrž
hokej, hokej...čo to je? >:-[]
Inak cez víkend som spravil rekord v dojazde na jednu nádrž: takmer tisíc kilometrov (presne 996,5 km). Síce nie až tak dobrovoľne, keď som po cinknutí kontrolky dojazdu nenarazil počas cca. 60 km na pumpu a k najbližšej som doplachtil tak, že do 70 l nádrže som natankoval 69,35 litra. Každopádne nie zlé na benzín (priemerná spotreba na nádrž 6,95 l); kto z vás toľko dal na jednu nádrž? :-) -
white label 06.05.13 19:58
« Re: Jízda...výsledek kvízu...a jedna novinka
Bud
Já jsem to editoval ještě než to Slováci s Němci obrátili. U nás to taky vypadalo na obrat, ale nějak to zase nedopadlo... 8-s
Jinak Slovákům bych fandil/fandím (samozřejmě kromě zápasů s námi) i bez moravskoslezského trenéra. ;-) -













Chodit pěkným ženským, jen tak zbůhdarma, za jejich pěkným zadkem je ztráta času, chce to naopak zbytečně neztrácet čas a rovnou "análizovat"... :-O >:D ;-)