Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
eliot 14.01.14 22:30
« Re: Nové téma a co Vy?
Mám tak předběžně vybranou lokalitu, kde by se fotka snad obešla bez pomocníků, ale ta je celkem z cesty, takže nevím, jestli se mi něco nakonec povede. Samozřejmě, že i blíž by se něco našlo, ale na to bych taky potřeboval extrémisty. >:D ... Musím to ještě domyslet. -
white label 14.01.14 17:22
« Re: Nové téma a co Vy?
Na moje nápady bych potřeboval spíš extrémisty, než externisty...
>:-[]
P.S. Teď mě "extrémně" napadlo, že bych se mohl domluvit s "vrátným" ve skanzenu, že to zůstane jen mezi námi, akorát teda..., že pak tu "doličnou" fotku zavěsím veřejně na net. >:D -
white label 14.01.14 15:48
« Re: Nové téma a co Vy?
iudex
Jak "zase"? I kdyby to byl nakonec skanzen, tak já jsem v areálu skanzenu ještě nikdy svoje auto nefotil, přesněji řečeno, neměl jsem ani takovou možnost..., tam tě logicky s vlastním autem vůbec nepustí a ještě aby sis ho tam mohl volně fotit. :-)
Je to státní podnik a bez svolení ředitele si to tam nikdo "nelajzne"...
Jsou sice akce při kterých by se to dalo nějak "nenápadně" sfouknout, ale ty určitě nejsou zrovna v lednu, kdy je provoz navíc velmi omezený.
Takže teď docela "těžkej vořech". :-| -
white label 12.01.14 22:52
« Re: Nové téma a co Vy?
pot
Mám něco v "hlavě", ale je to dost náročné na realizaci, ani ne technicky, jako "fakticky", dostat se na to místo i s autem (nepustí tě tam) je hodně velký problém, zvlášť teď v lednu. Takže může to být docela "pecka", nebo naopak vůbec nic... -
white label 12.01.14 21:12
« Re: Nové téma a co Vy?
pot
Škoda, žes tu partu snědých kluků nepot(erien)k(ov)al už minulý měsíc, jistě by ti s přípravou vozu na dané téma ochotně pomohli...a jako bonus bys měl i stylový kompars.
:-O >:D
P.S Fotka by mohla mít název:
Paradox, aneb, když jsou "nepřizpůsobiví" přízpůsobivější, než přizpůsobiví. -
poterienko 12.01.14 20:04
« Re: Nové téma a co Vy?
Já měl vybrané místo, vzal jsem asistenta a frčeli jsme na místo. Cestou se ovšem naskytlo jedno mnohem lepší, pomalu jsme tam tedy přijeli (nic moc cesta) a najednou koukám zaparkovaná orezlá Felicie a vedle ní asi 20 cikánů..vypadlo ze mě jen "ou" a už tam padlo R a rychle zpět. >:D













