Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
woody-alien 31.01.14 21:24
« Re: Nové téma...
Thom: To já zase tak úplně blbej nejsem.... >:-[] Pochopil jsem, že to je konkrétně tvoje auto, ale mluvíš o úpravách a chápu, že si tam neuděláš takovou zhůvěřilost jako nabízí přímo Renault (tam snad maj nějakýho záškodníka nebo co), jen říkám - hlavně opatrně. ;-) -
Thomasino 31.01.14 21:24
« Re: Nové téma...
Přesně na Rocco jsem si vzpomněl. Možná tam půjde dát nějaké dvoukloubové, jako je třeba v Subaru Imprezza STI, nebo BRZ :-)
Tady v MRS není kamera výklopná ve znaku jako má Golf nebo i30 hatch, ale je natvrdo nad SPZ. Takže se bude prasit, ale na druhou stranu by ten obraz z toho mohl jít pustit kdykoli ;-) -
white label 31.01.14 21:22
« Re: Nové téma...
Th
Já se v allroadu můžu podívat přes tlačítko kamerou dozadu kdykoli (stačí nastavit na stálo v menu), ale nezkoušel jsem to nikdy při větší rychlosti, tak nevím jestli je to pak blokované, možná ano, zkusím to někdy.
Takže vnitřní zrcátko zavazí podobně jako v roccu? -
white label 31.01.14 21:03
« Re: Nové téma...
w-a
Jj, s červenými/barevnými doplňky se musí pracovat jako s šafránem, tady platí víc, než kde jinde, že méně znamená více. Takto velké celé plochy jsou doslova trestuhodné a ten opticky vyčleněný spojler pátých dveří je snad proti všem zákonům slušného designu. Je to ostuda (optického) tuningu dané značky, tohle by slušnou firmu ani nemělo napadnout nabízet. Kdyby to nakreslil někdo v první třídě ZŠ prosím, ale dospělý profesionál? :no: -
Thomasino 31.01.14 20:55
« Re: Nové téma...
WL - zadní stěrač se mi tam prostě nelíbí a nepoužíval jsem ho na posledních dvou autech, u takových aut není třeba, voda steče sama. A přesně jak píšeš, co je za mnou mě nezajímá >:-[] Ke všemu moc nevidím přes níže umístěné vnitřní střední zrcátko, tak možná půjde pryč i to >:D >:D Pak budu muset jezdit tak rychle, abych ani nemusel do zadu koukat ;-) >:D
Nebo umravníme multimediální systém R-Link k tomu, aby na zmáčknutí tlačítka ukázal obraz zadní kamery, ikdyž člověk jede po dálnici dopředu >:-[] -
woody-alien 31.01.14 20:50
« Re: Nové téma...
wl: Souhlas. Zrovna jsem chtěl Thomasina pochválit, že si tam takovou nějakou hrůzu neobjednal (protože jsem už ty fotky s tímhle paketem viděl) a bum ho....Necítím se být oprávněn vůbec někomu radit a pro sebe rozlišuju jenom líbí/nelíbí, ale tohle bych si tam tedy nedal ani kdyby mi za to platili. Tady je to na té Thomově šedé [odkaz] a tady v plné parádě (i se zadním spojlerem 8-s ) na Siriusovi [odkaz] :no: :no:
Tohle stavím na stejnou úroveň s aero packem na GT-86. :no:










Hmmm, takže už nejen u brněnských tří Aček...
Naivně jsem si doposud myslel, že jsou na tom důchodci v Německu relativně dobře, ale jak vidím, někteří jsou tam dokonce "nuceni" jezdit v Mondeu, takže obecně to zřejmě s důchodci nebude růžové ani tam... >:D ;-)