Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
šmoula nešika 31.01.14 23:01
« Re: Nové téma...
Th: Ještě doufám, že nabídne zajímavé laky Seat pro Cupru ppř. kdyby bylo ještě R, že špionáže totiž vzešly fotky, kde se Cupra od výsledné podoby liší, možná mám jen dlouhé vedení a je to fotomontáž, ale uvidíme...
woody - AdLeden: No právě. Ta fotka nebyla špatná. A v gerově galerii by se jistě skvěl, ale proti ostatním tolik nezaujala. Téma bylo tak nějak v pozadí. -
Thomasino 31.01.14 22:53
« Re: Nové téma...
Je to tak. Barvy jsou dnes na pytel, jak u MRS, tak Fo RS, tak GTI :-( :-(
Jediná Kokta RS má slušný výběr, ale zase to není auto pro mě :-O leda jako druhé >:-[]
Na druhou stranu, já to mám hlavně na pořádné ježdění a ne na pózování, to bych si koupil něco jiného >:-[] >:-[] -
woody-alien 31.01.14 22:49
« Re: Nové téma...
Thom: To je tedy výrazně lepší...ale je taky na té fotce vidět, že by MRS prostě potřeboval nějakou zajímavou tmavou barvu. Já to nechápu, řekněme že je to výkladní skříň Renaultu, tak proč tak osekávaj barvy ? To se ovšem týká i jiných - třeba Focus ST, taky jedna velká bída. Tlačej ti tu nesmyslnou žlutou a třeba modrou zprzněj švestkovým nádechem, no a o těch ostatních barvách škoda mluvit. 8-s -
Thomasino 31.01.14 22:03
« Re: Nové téma...
Na druhou stranu, když jsem byl v září v Barceloně a kecal s česko-španělskou původkyní, tak tam nyní mají 25% nezaměstnanost a práce si konečně pořádně váží >:-[] Hodně mladých po škole nemají práci, berou si prarodiče a staré rodiče z domovů důchodců domů a starají se o ně doma, protože mají celkem slušný důchod a všichni z toho doma žijou :-) Tak buď doma na děti hodný ;-)
P.S.: a vyráběli ho naštěstí v úterý a ne v pondělí nebo v pátek >:-[]











To si vážně tak extrémně mizerný fotograf, nebo se ti jen absolutně nedostává sebevědomí. V únoru se prostě přihlásíš, dávám(e) ti to rozkazem! >:D