Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
Ronault. 15.02.14 23:04
« Re: Jarni sraz na Morave?
WL, WA: No ano, nestrannost, to máte pravdu, ale
Čumáky RS a běžných verzí nebyly vždy stejné a tam tkví ta má nerozhodnost. Normální "civilní" verze se mi líbí více po faceliftu, u RS zase nějak více se mi líbí předfaceliftem... no a úplně nejhorší je civilní verze před tím prvním faceliftem, kdy tam vpředu byly na nárazníku takové ty dva černé bločky, [odkaz]
Ale třeba hodně se mi líbila i předfaceliftová GT verze: [odkaz] -
Thomasino 15.02.14 22:56
« Re: Jarni sraz na Morave?
Mě se taky "překvapivě" líbí po faceliftu více, ale stejně jako Ron nejsem nezaujatý >:-[] >:-[] Nicméně měl jsem možnost si vybrat, jestli RedBull RB8 edici z Německa (chvilku jsem o ní přemýšlel, jako poslední má Xenony a jako první má R-Link), nebo si objednat do výroby už po faceliftu :-) -
woody-alien 15.02.14 22:49
« Re: Jarni sraz na Morave?
wl, Ron : No, já si nemůžu pomoct, ale mně se ten facelift líbí. Ta éra "sevřených pysků" mi k srdci nepřirostla. Tak ale já zas nejsem takovej detailista, koneckonců jezdím Fordem. >:-[]
A ta barva (na kterou to tedy nejezdí, kdybyste nevěděli >:D ) si to u mě na některých fotkách vyžehlila...ale chce to vidět live. Třeba na té ze showroomu je to zas obyč světle šedá základovka. ;-) -
Thomasino 15.02.14 22:44
« Re: Jarni sraz na Morave?
S odstínem je to těžké, má to malinký nádech do fialové, na slunku je to patrné. Ve stínu to zase vypadá na normální šedou. Však uvidíš na živo. Brzo si uděláme výlet taky k vám, jen co nasadím zimní pneu (a navštívím nějakého fyzioterapeuta). Tento víkend jsem si chtěl užít ještě na letních a vyzkoušet je, ale začátkem týdne již přezuji na zimní.
Možná tady na dnešních fotkách z Telče u zámku (ve stínu) vypadá ta barva podle mě nejvěrohodněji:
[odkaz]
WL - nebo zítra přijeď do Brna na sraz na 15 hod a uvidíš. Co musíme jen my jezdit k vám ;-) -
Ronault. 15.02.14 22:29
« Re: Jarni sraz na Morave?
WL: přiznám se, že jsem z toho taky malinko na rozpacích. Trochu mi asi vadí ty masivní lemy blatníků, to je jak na nějakém scoutu... a asi bych tam nedával černá kola, opticky vypadají pro mě malinká... Před facelidtem to mělo taky něco do sebe, no... já nevím, jsem prostě v rozpacích >:D
No nic, jdu spát než příjdou opilí hokejoví fanoušci s rozbitými hlavami. 8-s -
-
Fotosoutěž Moje auto.cz 15.02.14 15:16
« Zahájení přihlašování
Je 15.2. a můžete začít přihlašovat své fotky do soutěže za Únor 2014. Téma je "Moje auto v extrému". Přihlašovat můžete až do 25.2.2014 do 22.00 hod.
PS: A na počest nejmenovanému milovníkovi splašených aut hrajeme příhodnou písničku [odkaz] a na jeden den měníme "titulku". MACZ - zde jste člověkem, tady jste správně, tady je svět ještě v pořádku, jsme tu pro vás, proklatě dobrá auta, we´re lovin´it. >:D ;-)











Ted ani nevim, co sem dat za smajlika.